Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana tekrar motor alma imkanı sunsalar ybr alırdım ne yalan söliyim.ilk ve son tvs'm olacak.
    neden arkadaşım? ben de eskisi vardı kokluyordu benzini vicdansız..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    bana tekrar motor alma imkanı sunsalar ybr alırdım ne yalan söliyim.ilk ve son tvs'm olacak.
    ilerde bu yazdığına güleceksin

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardesim merkezi ara konus pzt duzeltilecektir sorun merak etme olmadi baska bir servise git bende ybr almaya kalkmstm ama sonradan vazgectim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Tek sorunu bence lastikler bir turlu bulamadm gitti :(

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    ins dediğin gibi olur motoloji kardeşim.ama öyle bi soğudum ki ne heves kaldı ne bir şey. Katır gibi kullanırım birkaç sene sonra da satarım bakarim işime.benim görüşüm bu katılmayabilirsiniz tabi saygım var.ayrıca motordaki sorunu da düzelmezlerse hukuken hakkımı sonuna kadar ararım zaten.umarım gerek kalmaz.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    evet arkadaşlar miginfly abimle karşıyakada buluştuk.o benim motora bindi denedi ben onun motoruna bindim denedim.sonuç olarak benim motordan gelen sesin sübap sesi olmadığına anormal bi ses olduğuna kanaat getirdik.sonra ayrıldık ben tam eve yaklaştım yanımda bi apache belirdi 2011 gri. el yaptım durdu aynı şekilde sesleri dinledik karşılaştırdık o da dedi aynı şeyi ses normal değil diye. onun motorda o ses yok. iki motorda sıcak durumdaydı. moraller sıfır arkadaşlar:(
    merhaba arkadaşım o dediğin ses benim motorda da var 4000 km oldu motor servise gittim kaç kere söyledim bırak bakalım diye bıraktım 1 gün kaldı aldım aynı yok ilgilenmiyorlar servisler normal dedi geçti sinir oldum. bir arkadaşta daha var onda yok o ses motor ilk çalıştığında tıkır tıkır bişey yuvarlanıyor gibi sanki ısınınca kesiliyor çözemedim gitti. hala aynı şekilde kullanıyorum eğer bir sorun çıkarsa ben bu kadar bakın dedim bakmadınız yani.

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    benim motorda sürekli var o ses kardesim kesilmiyo hiç.o sesi ya kesecek ya kesecek servis binmem öyle kesinlikle.servisin tavrına hareketine göre ben de bi tavır alacağım bakalım artık ne olacak.

Cok merak ettim su sesi bir video falan olsa aslnda belki bendede var ama hic dikkatimi cekmedi bilgilenmis olurduk

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    Günaydın herkese arkadaşlar.. Siz o tıkır tıkır sesten bahsediyorsanız bende de var ) apachelerin çoğunda var eğer aynı sesten bahsediyorsanız en azından kadıköy servisindeki bütün hepsinde var..

Motosikleti
    Hyosung GT 250R
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım o dediğin ses benim motorda da var 4000 km oldu motor servise gittim kaç kere söyledim bırak bakalım diye bıraktım 1 gün kaldı aldım aynı yok ilgilenmiyorlar servisler normal dedi geçti sinir oldum. bir arkadaşta daha var onda yok o ses motor ilk çalıştığında tıkır tıkır bişey yuvarlanıyor gibi sanki ısınınca kesiliyor çözemedim gitti. hala aynı şekilde kullanıyorum eğer bir sorun çıkarsa ben bu kadar bakın dedim bakmadınız yani.
    arkadaşlar eğer aynı sesten bahsediyorsak böle ince bişi dönüomuş gibi bi ses,dün 500 bakımı yaptırdım ordaki eleman dedi aynı ses bende var açıklıyorum ne olduğunu ama aynı sesse rabiki,yolda giderken sesi duyduğunuzda hani şu göstergeleriin üstünde hafif bi şapka var ya bende siyah renkte,onun üstüne bastırın ses gidiyor,yani aynı ses olduğunu düşünürsek yürüyen bi aksamdan değil de ordaki titreşimden gelior ses özellikle devir artınca ses çoğalıo gibi...bi bakın bugün akşama yazışalım yine,bu arada hala müşteri yok mu benim apache ye? 500km de 3600e bırakıcam 1 tek çiziği varsa gelin yüzüme tükürün...tanıdıklarınıza söleyin.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Selamün aLeyküm arkadaşlar .. istanbuldan yeni döndük motor yarın kargoya verilcek inşallah soluğu burda aldım .. bi kaç şey okudum belki faydası olur gördüğüm kadarıyla cevaplayayım ..

1. olarak bu topcase demiri ve cantası apache tam uyumlu olarak istanbul sürat motorda var ..
    2. xenon far takıyorlar apache tam uyumlu olarak .. inanmadım gösterdiler servise indik orda bi motora bağladılar ve aslada sorun çıkmadıgını soylediler ..
    3. herhangı bi yedek parca aklınıza ne gelirse ve şurdaki bulunmuyo diyerek sorun ettiğiniz çoğu parça mevcut ..

aşağı yukarı 6 7 saat ordaydım cuma günü .. satış işlemleri tamamlandıktan sonrada gezdik inceledik motorun montesini izledik .. sonra ustalarla konuştuk .. hatta yemek dahi ısmarladılar sağolsunlar .. bu kdr ilgi beklemiyordum .. kargoyuda bedavaya getirdim açıkcası motor elime henüz geçmesede memnunum hizmetten .. ve her türlü sorunda kefil olduklarını konyada servis olmadıgı için garantiden çıkmayacagını onların referansıyla burda biyerde yaptırabılecegimi bakmlarını söylediler .. velhasıl uzatmayayım bu konularda kafanıza takılan bişey olursa bi sürat motoru arayın derim .. kargolarlar ellernde olsn yeter .. biraz reklam yapıyorum gibi oldu evet ama hem sizin işiniz görülsün hemde bu işi layıkıyla yapan insanlar kazansın (: resimleri birazdan atıyorum monteden sonraki 10 dknın resimleri .. öncelikle bunları yazayım içimi dökeyim dedim .. Haa bide pirelli İRC ve Michelin marka tam uyumlu ön ve arka lastikler mevcut .. onlarıda gittim gördüm .. lastik aramanızada pek gerek yok bence .. (: neyse resimleri upload edeyim ben .. inşallah faydası olur birilerine .. sonuçta aynı ailedeyiz artık ..

Bu arada Herkese çok teşekkür ederim inş kazasız belasız kullanmak nasip eder Allah .. :=)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

BunLarda Çiçeği burnunda canavarın ilk resimleri .. (:

tigrina bunu beğendi.
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maşallah sarıda iyi gidiyormuş Tvs'ye. Hayırlı olsun kazasız belasız.

TVS ufak tekef sorunlarını yavaş yavaş hallettimi computerde bir numaraya doğru koşucak gibi hadi hayırlısı bakalım.. Hele 180'lik abs'li motorunu getirip fazla fark koymadan satarsa honda ybr mıçtı demektir bence

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah sarıda iyi gidiyormuş Tvs'ye. Hayırlı olsun kazasız belasız.

TVS ufak tekef sorunlarını yavaş yavaş hallettimi computerde bir numaraya doğru koşucak gibi hadi hayırlısı bakalım.. Hele 180'lik abs'li motorunu getirip fazla fark koymadan satarsa honda ybr mıçtı demektir bence
    SağoLasın karDeş .. (: o 180lik ABS olaynıda sordum Belki bilirsiniz Halilhayabusa die bi abimiz vardı nette bi kaç videosunu fln izlemiştim önceden .. serviste çalışıyor beraber yemek yedik sohbet etme şansım oldu detaylı olarak anlattı sağolsun .. 8000 civarı bekliyoruz dedi o motoru fiyat uçuk olcağı için rtr 150 bütçesinde olanlar beklemesin bunu alsınlar dedi ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    hafta sonu havayı güzel bulunca forumdan imperiaer ile görüştük ve biraz gezelim dedik sonrada bi cross denemesi yapalım dedik buyrun

Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amanınınnn

Şahsen ben motorumu o kumlara sokmam kıyamam yani Kum kacar bir taraflarına

Motosikleti
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amanınınnn

Şahsen ben motorumu o kumlara sokmam kıyamam yani Kum kacar bir taraflarına
    kumdan ne olacak yaa bi crosumuz yokki

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SağoLasın karDeş .. (: o 180lik ABS olaynıda sordum Belki bilirsiniz Halilhayabusa die bi abimiz vardı nette bi kaç videosunu fln izlemiştim önceden .. serviste çalışıyor beraber yemek yedik sohbet etme şansım oldu detaylı olarak anlattı sağolsun .. 8000 civarı bekliyoruz dedi o motoru fiyat uçuk olcağı için rtr 150 bütçesinde olanlar beklemesin bunu alsınlar dedi ..
    Ondada sari tvs vardihayirli olsun tekerin duz bassin bir naza boncugunu hakediyorsize mesaj attm surat motorla ilgili yanlz adresini sormayi unutmusum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumdan ne olacak yaa bi crosumuz yokki
    Zinciri maf eder aralarina doldukca umaraim temizlik yapmssinizdir

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ondada sari tvs vardihayirli olsun tekerin duz bassin bir naza boncugunu hakediyorsize mesaj attm surat motorla ilgili yanlz adresini sormayi unutmusum[COLOR="Silver"]
    Evet Sarı apache var halil abininde .. kullandım onun motoru canavar gibiydi .. (: Teşekkür ederim gelr gelmez boncugu hazır .. Cevapladm kardeşm ..

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    EneS_Turker kardeş motorun hayırlı olsun sarı rengide bi başka duruyor sanki

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

[QUOTE=ixeywent;2590437]hafta sonu havayı güzel bulunca forumdan imperiaer ile görüştük ve biraz gezelim dedik sonrada bi cross denemesi yapalım dedik buyrun
    valla iyi geziyorsunuz ne güzel. burda soğuklar, buzlar fırsat vermiyorki bi gezelim.

Motosikleti
    tvs apache rtr sarı
    arkadaslar merhabalar motorun dişlisinin çapinda degişiklik yapılmış bir problem yaratir mi bilgisi olan aydinlatirsa cok sevinirim standartı 44cmmiş 50 cmye yükseltilmiş daha sonra 38çm ye cekilmiş teşekkürler

Motosikleti
    havalar iyi olunca geziliyor abi yaa benim zincir korumalığı kapalı 2011 lerdeki gibi değil komple kapalı ondan sorun olmuyo bende

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:59 ----------

Alıntı boom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhabalar motorun dişlisinin çapinda degişiklik yapılmış bir problem yaratir mi bilgisi olan aydinlatirsa cok sevinirim standartı 44cmmiş 50 cmye yükseltilmiş daha sonra 38çm ye cekilmiş teşekkürler
    kardeş orjinale çevirmeni yani 44 e tavsiye ederim 41 veya 43 de olabilir ama en iyisi orjinali.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler