Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohoo o 1000 km gecene kadar ınsanın omrunden omur gıdıyorbu arada kımse o cıvatanın nerede satıldıgını bılmıyor mu
    servisde vardır servis yok diyosan normal motor tamircisine git ordada yoksa sanayide parçacılarda bulursun
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşım TVS TÜRKİYENİNDE servislerden bir farkı yok sana hiç bir şekilde yardımcı olmayacaklarına eminim ben kaç kez mail attım hiç birinde dönmediler geçenlerde biraz argo kelimeler kullandım hemen aradılar servisler ayrı yalan söylüyor tvs türkiye ayrı yalan söylüyor kardeşim benim parçam 4 aydır gelmiyor her aradığımda yok gemide yok gümrükte yok yolda yok haftaya elimizde sürekli yalan söylüyorlar anasını sattımın gemisi titanıc sanki battımı ne gelemedi kaldı yav ne bitmek bilemz yolmuş bu benim motorum satılık arkadaşlar 3300 tl ye vericem motorumdan memnunum ama servis çok kötü arkasında duran yok sırf servis sıkıntısından dolayı satıyorum motorumu sahibinde sitesinde yayında şuan kırmızı 2011 7 bin km ilgilenen olursa 0546 951 24 02 ulaşabilrsiniz manisa

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

İstanbul merkezi kim iyileştirsin kardeş onlarında servislerden bir farkı yokki adamlar bisiklet tamircilerine servislik veriyorlar düşün artık sen gerisini alacaksın YBR 125 bisiklet tamircisinde bile bulacaksın parçasını dağa taşa her yere çıkacaksın tık demicek servis aramıcaksın elini sallasan ellisi heryer yamaha servisi ben bıktım tvs servisinden elimden çıkarıcam motoru gidip alıcam ybr binecem debriyaj telimiz kopsa adamların elinde yok hava filitresi istiyorum 1 aydır hala verecekler ben motora hergün binen adamım yolda kaldımmı işim aksar işim gereği hergün 40 km yol yapıyorum işimden eve gidip geliyorum ama tutki motoru yatıracak bir sorunla karşılaştım ne yaparım o durumda kim bana yardımcı olacak parçayı tedarik edemeyen servismi? istanbul merkezmi hiçbiri yardımcı olamıyor şu durumda tek çare motoru satmak
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben maili attım bekleyip göreceğim aslında telefon açıp konuşmak lazım o şekilde daha çok ilgilenirler ki bu şekilde şikayet iletenlere yardımcı olduklarını duymuştum birkaç kişiden . O gelmeyen parça ne merak ettim bizim de başımıza gelmesin. Eğer garanti kapsamında birşey değilse internetten de bulabilirsin birçok parçası mevcut. Ama tabi yeni aldığın motorun servis açısından sıkıntı yaratması insanın canını sıkıyor . Pek yolda bırakacak bir motor değil ama illa satacağım diyorsan hayırlısı olsun diyelim

Servis hakkında cumartesi günü tvs ye mail atmıştım . Bugün geri döndüler .İlk birisiyle görüştüm yarım saat sonra Bora abinin bahsettiği halil bey aradı . sorunumun ne olduğunu nasıl yardım olabileceğini sordu . Gerekli şikayetlerimi dinledikten sonra gereğini yapacağız diyerek kapattı. 1 saat sonra tekrar dönerek şikayetimin bayiye iletildiğini gerekenin yapıldığını söyledi.

Yani kısaca tvs yeterince özeni gösterdi bir şikayetiniz varsa sizde iletin .

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servisde vardır servis yok diyosan normal motor tamircisine git ordada yoksa sanayide parçacılarda bulursun
    Servis ta ilcede bandirmada gitmeye usendim digerlerine ne diye sorucam sokmedik cunku kenarlarini asindirmis biraz ..... Burnunu kirdim akillanmadi kafasini kircam simdi

Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ckeskin2001 kardeş ixeywent'in dedidiği gibi yakın bir şehirden al binerek getirirsin daha keyifli olur insan motoru yeni aldığı zaman binmek için nereye gideceğini bulamıyor onun için doya doya binmiş olursun. hem havalarda yavaş yavaş ısınıyor.
    Arkadaşlar motoru kullanarak gelmeyi düşündüm ama eskişehire en yakın bayi ankara ve bursada var.ama motoru sıfır alıcam rodajı yapılmadan uzun yola çıkamaz diye biliyorum.ama 50 km hızla gel diyosanız o yol bitmez

Motosikleti
    RX3i EVO
    Bu soğukta o yol çekilmez zaten birde yeni motor hiç riske girme derim. Sen en yakın bayi neresiyse ara durumunu söyle kargo ücretini filan sor araştır yada olmadı tvs türkiyeyi ara bir kolaylık sağlarlar herhalde

Kargo pahalli olur 4 jantta bile 350 tl kargo aliyorlardi gecen yil 140 kg motor hacmide var baya otobuslerle anlasmaya bakarsaniz sizin icin daha uygun olur en fazla 40 50 tlye tasirsiniz

Motosikleti
    RX3i EVO
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin'de durum nedir bilmiyorum ama ben değiştirdim. Lastik ölçüleri 90/90/17 ön -/- 100/80/18 arka ebatları hangi ölçü sistemiyle yazılmış hatırlayamadım. Metzeller'de katalogtaki ölçüler metrik sistem olarak geçiyor ve 2.75/17 ön -/- 3.50/18 arka olarak taktırabilirsin. Ben Metzeller taktırdım çok çok çok memnunum. Kalite başka birşey Almadan önce de çok araştırdım, pek bilgi alamadım bu metrik hesap, diğer ölçü yazımıyla hangi ebata denk gelir diye bulamamıştım.
    Dostum sana ön arka lastik ne kadara mal oldu ve bu yazdığın ebatlarda mı takıldı

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    Ohoo o 1000 km gecene kadar ınsanın omrunden omur gıdıyorbu arada kımse o cıvatanın nerede satıldıgını bılmıyor mu
    Kardeş o bahsettiğin cıvata yağ tıpasıdır ve iki çeşittir birinin ucu mıknatıslı öteki mıknatıssızdır.mıknatıssız olanları hemen heryerde kolayca bulursun mıknatıslılar zor bulunur.mıknatıslı olduğuna dikkat et.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba Arkadaşlar Yeni Motor Alanlara Hayırlı Olsun Kazasız Belasız Sürüşler.
    Bugün Ufaktan Bir Gezi Yaptık Buyurun Buradan Ulaşabilirsiniz...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı ckeskin2001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru kullanarak gelmeyi düşündüm ama eskişehire en yakın bayi ankara ve bursada var.ama motoru sıfır alıcam rodajı yapılmadan uzun yola çıkamaz diye biliyorum.ama 50 km hızla gel diyosanız o yol bitmez

Kardesm bende aliyorum cuma gunu insallah istanbuldan .. konyaya kargoyu onlar karsilicaklar para fln vermicem .. pazarligini yapmazsan kargo sana kalir yani .. adam satmak istiosa ztn kabul eder .. ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis hakkında cumartesi günü tvs ye mail atmıştım . Bugün geri döndüler .İlk birisiyle görüştüm yarım saat sonra Bora abinin bahsettiği halil bey aradı . sorunumun ne olduğunu nasıl yardım olabileceğini sordu . Gerekli şikayetlerimi dinledikten sonra gereğini yapacağız diyerek kapattı. 1 saat sonra tekrar dönerek şikayetimin bayiye iletildiğini gerekenin yapıldığını söyledi.

Yani kısaca tvs yeterince özeni gösterdi bir şikayetiniz varsa sizde iletin .

Evet katiliyorum .. bende gecen gun mail atmistim koca konyada neden bayiiniz yok servis yok diye, bugun donus yaptilar her turlu ayrintiyi soylediler .. en kisa zamanda acilcagini ugrastiklarini soylediler saolsunlar .. ha bana bisi kazandrsn kazandrmasn o ayri ama ilgilenmeleri hosuna gidiyor insanin .. servisler kotu dogru ama ins yavas yavas kalite articak .. umutluyuz (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    enes al artık kardeşim de resim koy sarı sarı şöyle
    mehmet_gemli ve EneS_Turker bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes al artık kardeşim de resim koy sarı sarı şöyle
    Insallah Muhammed bekliyoruz kavusur kavusmaz koycam resimleri (: bileti fln aldm cuma elimde donus yok, yarin toplicaklar motoru iste .. (:

Bu arada marttaki fuardan sonra bircok yeni servis ve bayii aciliyormus hizmet agimizi bu yil katlicaz dediler gorustum bugn .. hadi hayirlisi .. (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insallah Muhammed bekliyoruz kavusur kavusmaz koycam resimleri (: bileti fln aldm cuma elimde donus yok, yarin toplicaklar motoru iste .. (:

Bu arada marttaki fuardan sonra bircok yeni servis ve bayii aciliyormus hizmet agimizi bu yil katlicaz dediler gorustum bugn .. hadi hayirlisi .. (:
    hadi hayırlısı kardeşim oh oh servis ne kdar çok o kdar iyi.şu motordan gelen sesi kesmezse usta ben onla ilgi ve alakamı kescem

Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş o bahsettiğin cıvata yağ tıpasıdır ve iki çeşittir birinin ucu mıknatıslı öteki mıknatıssızdır.mıknatıssız olanları hemen heryerde kolayca bulursun mıknatıslılar zor bulunur.mıknatıslı olduğuna dikkat et.
    Miknatisli olarak ariyayim cok tesekkur ederim servisetede olabilir ama yoksa bosu bosuna oraya gidip geri donmeyeyim dedim yag degistirken onuda degistirirler ozellikle miknatisli olmasinin bir artisi var mi peki duz alsakta olmaz mi

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Merhaba.tvs türkiyeyi arıyorsun.onlarda servislerini arayıp elinde o civata olan bi servise seni aratıyor.sende 10tl +kargo parasını bayılıyorsun.ben bi civata için 19tl masraf ettim.acıdan bikaç saat düzgün yürüyemedim ama önemli bişey sonuçta.30tl'de olsa alınacak

hadi hayırlısı kardeşim oh oh servis ne kdar çok o kdar iyi.şu motordan gelen sesi kesmezse usta ben onla ilgi ve alakamı kescem
    Ses dediginiz tam olarak sikirti sesi mi bendede var o normal degil mi yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:29 ----------

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.tvs türkiyeyi arıyorsun.onlarda servislerini arayıp elinde o civata olan bi servise seni aratıyor.sende 10tl +kargo parasını bayılıyorsun.ben bi civata için 19tl masraf ettim.acıdan bikaç saat düzgün yürüyemedim ama önemli bişey sonuçta.30tl'de olsa alınacak
    Para problem degil sonucta elimde kamera kaydi var heriften alicam onu gosteripte vermez dicem mahkemeye vericem seni yani 100 lira bile olsa esek gibi verecek

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    bende o vidadan aramıştım serviste yoktu. tornada kendim yapıcaktım. sonra mıknatıslısından vazgeçemedim.orjinalinin üstüne 14 anahtara göre 6 köşe işledimoldu bitti sanırsam mıknatıslıları motorun üzerinde geliyor. sonradan öıknatıslı bulmak zor iş. mıknatıssız olan ile kıyaslanamayacak kadar büyük avantajı var mıknatıslının. yağ devirdaim oldukca yağdaki küçük metal parçacıklarını çekip kendi üstünde tutuyor. tekrar motora gidip biryerlerdeki yüzeyleri bozmasına engel oluyor
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    M.balibey

normal diyolar ama tam ikna olmadım tam şıkırtı değil tıkırtı gibi daha çok. usta sübaptan dedi ama ilk defa böyle bir sübap sesi duydum.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    M.balibey

normal diyolar ama tam ikna olmadım tam şıkırtı değil tıkırtı gibi daha çok. usta sübaptan dedi ama ilk defa böyle bir sübap sesi duydum.

hacı artık senin motordaki tıkırtıyı bende sorun etmeye başladım düzelmedi gitti ya ama kafana takma komple motor bloğu arızalı olsa bile garanti kapsamında değilmi düzeltecekler elbette.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    aynen kardeşim ama sıfır motor sonuçta olması hoş değil.ayrıca sadece benm motorda olmuyomuş o ses diğer forumlar ve bu forumdan birkaç kişi aynı sesten bahsediyor.usta da gülerek sübaptan geliyo o ses ya takma deyince az da olsa rahatladım ama sinir bozucu bi ses.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler