Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bendede dertler bitmiyor be plaka çıkartcam şimdi ehliyet daha yok şu ehliyet kursu ne saçma bişeler yaptıysa nisanda yazıldım yazılı sınavım 29 haziran da
    yazılı sınav 29 unda mı ?
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    ewt haziran 29 da yazılı sınava giricem araba için ardından hemen motorsiklet için yazılıcam ikisi bir yürümüyormuş
    rumelian bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    apache ye şu tarz demir takılabiliyor mu arkadaşlar ? yan çanta takmak mümkünmüdür apache ye ?

salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yav bendede dertler bitmiyor be plaka çıkartcam şimdi ehliyet daha yok şu ehliyet kursu ne saçma bişeler yaptıysa nisanda yazıldım yazılı sınavım 29 haziran da
    Sakin ehliyetsiz yakalanma, toplamda 1500 lirayi buluyor. Sana 750 motora da 750 gibi kesiliyor. Uc asagi bes yukari rakam bu.

Kursun sacmaligi yok, devletimiz oyle uygun gormus. Bende b sinifi ehliyet var. Toplam yazili sinavda 7-10 soruya cevap vericem diye bende hazirani bekliyorum senin gibi taa nisandan beri! Ehliyeti almamiz aksilik olmazsa agustosu bulacak! Aklima geldikce deliriyorum.

Apachen hayirli olsun. Dayanikli motordur. Bende 2008 i var. RTR olmayani. 3. Sahibiyim ama hala tas gibi masallah. Ufak tefek sorunlari var ama kolay halloluyor. Ama tittttriyor.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle bişidir =)
    emre senin tvs işi noldu?
    bugun bir arkadaşım için isotları aradı 13 model yeşil siyah kalmamış eylülde gelecek diyorlar
    bayileri arayıp sorun dediler.
    ben kırmızı siyah alcam hafta içinde sıkıntı çıkmazsa...

Motosikleti
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakin ehliyetsiz yakalanma, toplamda 1500 lirayi buluyor. Sana 750 motora da 750 gibi kesiliyor. Uc asagi bes yukari rakam bu.

Kursun sacmaligi yok, devletimiz oyle uygun gormus. Bende b sinifi ehliyet var. Toplam yazili sinavda 7-10 soruya cevap vericem diye bende hazirani bekliyorum senin gibi taa nisandan beri! Ehliyeti almamiz aksilik olmazsa agustosu bulacak! Aklima geldikce deliriyorum.

Apachen hayirli olsun. Dayanikli motordur. Bende 2008 i var. RTR olmayani. 3. Sahibiyim ama hala tas gibi masallah. Ufak tefek sorunlari var ama kolay halloluyor. Ama tittttriyor.
    çok saolasın
    sizinle aynı kafiledeniz bekle bekle sıkıldım haziranda kurs olucakmış ona gidiyim vakit geçiriyim bari şimdilik yüksek devirlere çıkmadıgım için titreşimi bilmiyorum titresede kabulum cbf gibi kalitesiz honda alıcagıma kanında suzuki olan tvs tercihim oldu
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

KenPachiSama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - HYOSUNG GT 250 R a Kasıyor...:DS
    Merhaba. Abilerim Arkadaşlarım ben tvs apache modelini almak istiyorum fakat boyum 1.73 kilo 78 motoru kontrol edebilirmiyim acaba cevaplarınız icin simdiden cok teşekkürler :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Evet dostum takılabiliyor .
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

Motosikleti
    Demir At
    ewt haziran 29 da yazılı sınava giricem araba için ardından hemen motorsiklet için yazılıcam ikisi bir yürümüyormuş
    hacı sana ben hevesini kırmak için olmasın ama 29 haziranda b için yazılı sınava gireceksen 15 gün sonra sınav acıklanacak 2hafta sonrada direksiyon sınavı olacak yani temmuzda b yi almış olursun
    bir sonraki dönemde eylül dönemine kalıyor agustosun son haftası yazılısı oluyor yine dediğim gibi 3-4 haftada yazılıdan sonra acıklanması direksiyon sınavı filan
    senin iş baya zor ercan kardeşim.
    eskisi gibi değil ben ehliyetimin 2 sinide 2006 da aldım bana kimse 2010 yılına kadar motosiklet kullanıyorken a2 var mı demediler.
    2010 dan sonra motosiklet patlaması oldu. son iki üç senedir adım başı polis durdurması ehliyet ruhsat sorgulaması yaşadım.
    bu olaylar istanbulda olmuyor balıkesirde oluyor bu arada
    kısacası yaz aylarında bu uygulamalar artıyor.
    benim a2 olmasa ben motora binmem sebebi de cezalarının cok agırlaştırılmış olması birde mahkemelik oluyorsun cezası da yetmiyor.
    motoru da baglıyorlar ehliyeti olan biri gidip cezasını ödeyip alabiliyor.
    sen bence baya bi uzak dur. plakanı cıkart göze batmadan takıl
    # motosikletle.blogspot

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ben A2 yi aldım, B için yazıldım kurstan aradılar B ehliyeti için 29 haziran yazılı sınava girmiceksin direk direksiyona alıcaz dediler, Aman ehliyetsiz sürmeyin ben arabayı sürmüyorum cok sakat.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    hayatımda ilk defa arkadaşın motoruna aldım turlamak için ilk defa ha

lanet olsun polis çevirdi dedim ya memur abi bu kadar olur yani bir insan bukadarmı şansız olur dedim

etme eyleme polis abi ilk defa biniyorum 1 tur atayım dedim arkadaşın motoru felan zorla cezadan kurtuldum

ondan sonra alıcam lan bu ehliyeti dedim ilk sınavda aldım ulan şimdide bir kere çevirde sor ehliyet varmı diye 2 sene oldu durduran bile olmadı.
    TATLIHIZ bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache ye şu tarz demir takılabiliyor mu arkadaşlar ? yan çanta takmak mümkünmüdür apache ye ?

http://www.yildizticaret.com/epim/11...DEMIRI-SETI-YS
    aynısından var top case demiri ve yan çanta demiri olarak ayrı ayrı satılıyor
    tahsins bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı KenPachiSama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Abilerim Arkadaşlarım ben tvs apache modelini almak istiyorum fakat boyum 1.73 kilo 78 motoru kontrol edebilirmiyim acaba cevaplarınız icin simdiden cok teşekkürler :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Evet dostum takılabiliyor .
    rahatlıkla kontrolüne alırsın motoru dostum,sıkıntı yok ben 1.75 boyunda 75 kilodayım. oyuncak gibi kullanabilirsin. şimdiden hoş geldin aramıza
    KenPachiSama bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rahatlıkla kontrolüne alırsın motoru dostum,sıkıntı yok ben 1.75 boyunda 75 kilodayım. oyuncak gibi kullanabilirsin. şimdiden hoş geldin aramıza
    Hoşbulduk teşekkürler ya bir de bu titreme olayı cok konusuluyor o yüzden biraz soğuk gibiyim motora servis durumu nasıl acaba yedek parça sıkıntısı oluyormu ?
    Asla unutmayın ki otomobil ve araçların motorlari en çok taciz ettiği ülkelerden birinde yaşıyoruz motorsiklet kullanmak her ne kadar güzel olsa da hiç bir şekilde tedbiri elden bırakmayın trafikte dikkat hayat kurtarır "Tekeriniz Düz Bassın ! "

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Hoşbulduk teşekkürler ya bir de bu titreme olayı cok konusuluyor o yüzden biraz soğuk gibiyim motora servis durumu nasıl acaba yedek parça sıkıntısı oluyormu ?
    Kardeşim bende sen gibi yok titreşim, yok servis, yok Hindistan malı işe yaramaz, arıza çıkarır başını ağrıtır dediler. Milletin sözlerine inandım. Gittim ybr aldım. Pişmanmıyım asla değilim. Ama gel gelelim apache benim motorumdan fark edilir şekilde güçlü ve yakışıklı. İstanbul'daysan hiç bir sıkıntın olmaz servis, yedek parça konusunda. İstanbul dışındaysan en fazla 1 hafta beklersin. Titreşim konusu abartılan bir konu. Ben ybr kullanıyorum , apache'yide kullandımi artçıda oldum, hiç bir rahatsızlık duymadım. Motor güzel motor. İmkanın varsa al benim gibi içinde ukte kalmasın.
    KenPachiSama ve ercan41 bunu beğendiler.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende sen gibi yok titreşim, yok servis, yok Hindistan malı işe yaramaz, arıza çıkarır başını ağrıtır dediler. Milletin sözlerine inandım. Gittim ybr aldım. Pişmanmıyım asla değilim. Ama gel gelelim apache benim motorumdan fark edilir şekilde güçlü ve yakışıklı. İstanbul'daysan hiç bir sıkıntın olmaz servis, yedek parça konusunda. İstanbul dışındaysan en fazla 1 hafta beklersin. Titreşim konusu abartılan bir konu. Ben ybr kullanıyorum , apache'yide kullandımi artçıda oldum, hiç bir rahatsızlık duymadım. Motor güzel motor. İmkanın varsa al benim gibi içinde ukte kalmasın.
    Bu servis olayında garanti disina ciksa da motor parasini verip te yaptirabiliyoruz degilmi maddi sikintim yok da yinede servise gotururum kutahyada oturuyorum bu arada servis yok burada enyakin bursa eskisehirde var

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Bu servis olayında garanti disina ciksa da motor parasini verip te yaptirabiliyoruz degilmi maddi sikintim yok da yinede servise gotururum kutahyada oturuyorum bu arada servis yok burada enyakin bursa eskisehirde var
    Motoru servise götürmene bile gerek yok aslında. Düzenli bir şekilde 2.000 km'de bir yağ+yağ filitresi değiştirmen, diğer değişmesi gereken parçaların değişme zamanı geldiğinde o parçaları değiştirmen yeterli olucaktır. Sen ona ne kadar çok bakarsan o da sana bakar. Japon, çin, italyan için geçerli bir söz, bakarsan bağ, bakmazsan dağ olur. Marka model farketmeksizin sen motoruna özen gösterirsen oda seni üzmez.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı sana ben hevesini kırmak için olmasın ama 29 haziranda b için yazılı sınava gireceksen 15 gün sonra sınav acıklanacak 2hafta sonrada direksiyon sınavı olacak yani temmuzda b yi almış olursun
    bir sonraki dönemde eylül dönemine kalıyor agustosun son haftası yazılısı oluyor yine dediğim gibi 3-4 haftada yazılıdan sonra acıklanması direksiyon sınavı filan
    senin iş baya zor ercan kardeşim.
    eskisi gibi değil ben ehliyetimin 2 sinide 2006 da aldım bana kimse 2010 yılına kadar motosiklet kullanıyorken a2 var mı demediler.
    2010 dan sonra motosiklet patlaması oldu. son iki üç senedir adım başı polis durdurması ehliyet ruhsat sorgulaması yaşadım.
    bu olaylar istanbulda olmuyor balıkesirde oluyor bu arada
    kısacası yaz aylarında bu uygulamalar artıyor.
    benim a2 olmasa ben motora binmem sebebi de cezalarının cok agırlaştırılmış olması birde mahkemelik oluyorsun cezası da yetmiyor.
    motoru da baglıyorlar ehliyeti olan biri gidip cezasını ödeyip alabiliyor.
    sen bence baya bi uzak dur. plakanı cıkart göze batmadan takıl
    kurstan banada zaten temmuza yetişmen zor dediler ama bi ihtimal ümitleniyorum 2004 yılından beri motor kullanıyorum çocukluktan başladım ne güzeldi ozmanlar polis karışmazdı. eski motorumla polis durdu zaten evin önünde aşagı yukarı gidiyorum heyt hop diye ses anladım polis ama napim kaçıcak yerde yok durdum evim bura dedim ozman he tmm dedi gtti her zaman böyle şanslı olacagımıda sanmıyorum durumum kritik yani sabah erken saatlerde akşam hava kararınca çıkıyorum şimdilik
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 183 kilo 130 biniyorum o halde 100 u rahat goruyor e5 te. Daha zorlamiyorum. Benim yazilari okuduysan, onlara gore karar verme cunku benimki 2008 model 26000 de ve biraz sikintili bir motor. Mesela yarin baska bir konuda yardim isteyecegim buradaki arkadaslardan.
    Ama neden bu motor bu hale gelmis? Bakimsizlik. Ne oldugu belli olmayan yag koyan ustasi, rezalet durumda temizlenmems zincir. Civata sikarken catlatilmis yan kapaklar. yahu yan ayagi takiliyordu dusun, bunca senedir gres suren olmamis. Pivot civata paslanmis. Zimparaladim boyadim gresledim taktim. Daha gozume batan cok isi var da.. Zamanim yok. Acemiyken cok eski 2. El almamak lazim.
    Ama dayanikli ve kuvvetli bir motor. Parcasi ucuz. Rahat bulunuyor. Ki dusun benimki kac senelik. Bakimlarini duzgun yaptirirsan seni hic uzmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

sabah erken saatlerde akşam hava kararınca çıkıyorum şimdilik
    ogle saati (12:00-14:00) en ideali, yemekte oluyorlar. Birde 16:45 ile 17:30 arasi vardiya degisimi icin karakolda oluyor hepsi. Ayrica kaskin falan olursa cok dokunmuyorlar.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler köprü geçisi için imza toplanıyor

http://www.change.org/motosiklet

Motosikleti
    Demir At
    herkese iyi geceler..
    cenaze evi gibi olmuş burası ses cıkmıyo
    bugun biraz yol yaptım rodaj için bazen biraz asıldım bazen devir kestim vites küçülttüm
    şuana kadar herşey güzel gidiyor..
    polis cevirmesinde polis durdurmaya calıştı tapa gaz devam ettim.. plaka olmadıgı için yarın gidip cıkartıcam =)
    bir iki resim atayım

ercan41 ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler