Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi sensin onu anlamadım iki farklı kişi binmiş gibi senin motora kasklar farklı mont aynı falan
    Hahaha aynı kişiyim. Başta hocanın emektar yarı açık kaskını taktım. Sonlara doğru kendi kaskımla da aksiyonlara gireyim dedim. Sürüşün %90'ı psikolojiktir derler ya, o hesap Yalnız mont yakmaya başladı. Yazlık robocop filan baksam iyi olacak galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Bu da kızlara yönelik facebook kapağı

There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    "Bu senmisin?" diyenlere kapak olsun o zaman Gökhan Hayal değil gerçek
    NRG900 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5575873/detay/

2006 Model Honda CBF 250 40bin 500 km de son 1.5 senedir 500 km den fazla yapmadım

fiyatıda 6 binden 4.500 en sonda 3.500 demiştim son olarak 2.800 diyorum 1 haftayada satılmazsa bu fiyata artık son sahibi olurum ne yapalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

İkinci eli bir cbf 150 değil Ama 250 cclerde ikinci eli kuvvetli makinalardan. Genel anlamda yedek parça sıkıntısı yok
    Peki ben satmak için ne yapmalıyım

hayır fiyatı düşük yazıyorum ondan mı millet bişey vardır diyerek almıyor

onu da geçtim 1 kişi bakmaya gelse kesin alır motoru o kadar inanıyorum piyasada ki çoğu motordan ciğerli sesi belli ediyor zaten

Motosikleti
    SAdece bu fotoğrafa bakarak söylenecek çok birşey yok ciğerli olup olmaması aslında o kadar önemli değil zaten performans aralığı hemen hemen aynı bütün cbf'lerde.Önemli olan motorunun sağlıklı ve sorunsuz olması.. Yazının başında da dediğim gibi bu fotoğrafa bakarak selenin beyaz bişeyle kaplanmış olması bile sakın kızma ama beni bu motordan soğutur. Sonuç Kullandığımız motorlar CG serisi çançinlerden değil onlara ne yapsan gidiyor ama bizim motor orjinal olduğu sürece güzel.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki ben satmak için ne yapmalıyım

hayır fiyatı düşük yazıyorum ondan mı millet bişey vardır diyerek almıyor

onu da geçtim 1 kişi bakmaya gelse kesin alır motoru o kadar inanıyorum piyasada ki çoğu motordan ciğerli sesi belli ediyor zaten
    İtiraf edeyim ben ilanı ilk görmüştüm ve motorda bişey vardır diye düşünen paranoyak insanlardan biriyim. Bu galiba tamamen psikolojik. Motorda biraz modifiye ve renklerde değişiklik görünce herkes aynı yanılgıya kapılıyor.

@gökhan tebrikler cbf250 nin hakkını vermişsin. Ben hep abi bizim pegler yere değmez çok yukarda falan diye kendimi avutuyorum ama neredeyse değecekmiş fotoğraflarda
    NRG900 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    SAdece bu fotoğrafa bakarak söylenecek çok birşey yok ciğerli olup olmaması aslında o kadar önemli değil zaten performans aralığı hemen hemen aynı bütün cbf'lerde.Önemli olan motorunun sağlıklı ve sorunsuz olması.. Yazının başında da dediğim gibi bu fotoğrafa bakarak selenin beyaz bişeyle kaplanmış olması bile sakın kızma ama beni bu motordan soğutur. Sonuç Kullandığımız motorlar CG serisi çançinlerden değil onlara ne yapsan gidiyor ama bizim motor orjinal olduğu sürece güzel.

Orjinalinde motor koruma demirleri de yok çanta da yok onları da sökelim o zaman

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Orjinalinde motor koruma demirleri de yok çanta da yok onları da sökelim o zaman
    bir oto döşemeciye gidiyorsun 50 tl verip güzelce seleni yeniden kaplatıyorsun sonra tekrar foto çekip biraz detaylıca ama ilanı güncelliyosun dostum bu arada benim motorda satılık arayan çok alan yok ama ben 5.500 TL den aşağı inmem, he inerim 5.000 TL e bırakırım anca kasımdan sonra öncesi olmaz tok satıcı ihsan eylesin rabbim herkesi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3557979/detay/

bu arada bizim motorların gerçekten şöhreti kötü beyler biran önce satıp elden çıkartmamız lazım bu seri Honda'nın yüz karasımıdır nedir anlayamadım ben he unutmadan elciklerimi değiştirdim Harris aldım bi çift taktım sürüş konforu müthiş arttı, orjinalleri kabak tadı vermeye başlamıştı son zamanlarda.

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. önde koruma demirim olmadığı için yatırırken hala biraz çekiniyorum. Koruma demiri için nereyi önerirsiniz? Bu arada Cumartesi veya Pazar Kadıköy'de bir buluşma yapalım mı?

Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir oto döşemeciye gidiyorsun 50 tl verip güzelce seleni yeniden kaplatıyorsun sonra tekrar foto çekip biraz detaylıca ama ilanı güncelliyosun dostum bu arada benim motorda satılık arayan çok alan yok ama ben 5.500 TL den aşağı inmem, he inerim 5.000 TL e bırakırım anca kasımdan sonra öncesi olmaz tok satıcı ihsan eylesin rabbim herkesi

bu arada bizim motorların gerçekten şöhreti kötü beyler biran önce satıp elden çıkartmamız lazım bu seri Honda'nın yüz karasımıdır nedir anlayamadım ben he unutmadan elciklerimi değiştirdim Harris aldım bi çift taktım sürüş konforu müthiş arttı, orjinalleri kabak tadı vermeye başlamıştı son zamanlarda.
    İşte bu motor gerçekten süper temiz duruyor. Bence bir araç eski bile olsa ilanda çok temiz ve orijinal duruyorsa alıcısı çıkar. İlk motorum olan bu motoru "sıfır bilgi ile" alırken onlarca ilan bakmıştım. Hepsini çok detaylı inceledim. Hedefim "kırmızı", "çok temiz", "20-25 bini geçmemiş" bir "cbf 250" idi. bu şekilde bakınca bu işe yeni başlayan bir kardeşimiz de bizim motorları gördüğünde kendi "renk" takıntısı ve temizlik kaygısı ile karşımıza çıkacak. Böyle düşündüğüm için sinyallerimi beyaz ledlerle değiştirmiyorum. Renkleri biraz matlaşmış, orijinalini alıp değiştireyim diyorum. Tek istisna aynalar olabilir belki. Orijinal aynalar çok eski moda, biraz kurye işi ve güvenli değil. Bunun dışında olabildiğince "temiz" izlenimini korumak lazım, naçizane görüşüm.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

Motosikleti

Ya kardeşim senin motoruna kötü iyi bişey mi dedik? 1 tane arka sağdan foto koymuşsun, sonra "benim motorum neden satılmıyor". Neden acaba? Gördüğümüz kadar yorumu yukarıdaki mesajımda yaptım ama orjinallikten bahsedince, nedense mevzuyu koruma demiri ve arka çantaya getirdin.
    Koruma demiri çanta onlar bütün motorlarda extradır orjinalliğin İÇİNE ETMEDİKTEN sonra çanta, ön cam, koruma demiri bunlar bir bakıma mecburi işler. Tamam mecburiyetten satmanı anladıkda neden fiyat bu kadar düşük diye sorarlar adama. Ben sana söyleyeyim ozaman; Ya tefeciden borç aldın adamlar tepende, ya motorun kurye motorun imanı gevremiş yada kazalı. Varmı ekleyeceğin bişey?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kimse cbf 250 binmesin diyorsun yani ? Ciddimisin şakamı
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Ya kardeşim senin motoruna kötü iyi bişey mi dedik? 1 tane arka sağdan foto koymuşsun, sonra "benim motorum neden satılmıyor". Neden acaba? Gördüğümüz kadar yorumu yukarıdaki mesajımda yaptım ama orjinallikten bahsedince, nedense mevzuyu koruma demiri ve arka çantaya getirdin.
    Koruma demiri çanta onlar bütün motorlarda extradır orjinalliğin İÇİNE ETMEDİKTEN sonra çanta, ön cam, koruma demiri bunlar bir bakıma mecburi işler. Tamam mecburiyetten satmanı anladıkda neden fiyat bu kadar düşük diye sorarlar adama. Ben sana söyleyeyim ozaman; Ya tefeciden borç aldın adamlar tepende, ya motorun kurye motorun imanı gevremiş yada kazalı. Varmı ekleyeceğin bişey?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:03 ----------

şakayla karışık Sadri Alışık'ım bence binilsin binilmesinede satması zor gitgidede zorlaşıyor kanımca gerçekten kötü bir ünü var tel açan herkese hikaye anlatıyorum gibi millet ön yargılı bu motora karşı basit bir durum tespiti ,yoksa satılmazsada ben binerim şehir içi sıkıntı yok daha 4.500 Km.de

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. önde koruma demirim olmadığı için yatırırken hala biraz çekiniyorum. Koruma demiri için nereyi önerirsiniz? Bu arada Cumartesi veya Pazar Kadıköy'de bir buluşma yapalım mı?

İşte bu motor gerçekten süper temiz duruyor. Bence bir araç eski bile olsa ilanda çok temiz ve orijinal duruyorsa alıcısı çıkar. İlk motorum olan bu motoru "sıfır bilgi ile" alırken onlarca ilan bakmıştım. Hepsini çok detaylı inceledim. Hedefim "kırmızı", "çok temiz", "20-25 bini geçmemiş" bir "cbf 250" idi. bu şekilde bakınca bu işe yeni başlayan bir kardeşimiz de bizim motorları gördüğünde kendi "renk" takıntısı ve temizlik kaygısı ile karşımıza çıkacak. Böyle düşündüğüm için sinyallerimi beyaz ledlerle değiştirmiyorum. Renkleri biraz matlaşmış, orijinalini alıp değiştireyim diyorum. Tek istisna aynalar olabilir belki. Orijinal aynalar çok eski moda, biraz kurye işi ve güvenli değil. Bunun dışında olabildiğince "temiz" izlenimini korumak lazım, naçizane görüşüm.
    eyvallah dostum motorum gerçektende süper temizdir pimpirikli adamım ben sevmem yağ pas toz kir aslan bindiği motordan belli olur bu arada sinyal mevzuuna değinmişken bu cb125 e lerin sinyalleri bizimkilerle aynı tip ve füme renk bilirsiniz belki ,benim motorda gri süper olur gibi geliyor yapacam bi operasyon
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 seneye yakındır bende bir kere durduğu yerde düştü o kadar benden önceki sahibi de benim gibi kullanmıyan biriydi kendi işi vardı

bugun sahincilerden çok mesaj aldım satmaktan vazgececem sonunda

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    cruzer27 abi motorla takas düşünür müsün cbf250 yi

Motosikleti

Kurye motoru da değil kazalı da değil

2 seneye yakındır bende bir kere durduğu yerde düştü o kadar benden önceki sahibi de benim gibi kullanmıyan biriydi kendi işi vardı

bugun sahincilerden çok mesaj aldım satmaktan vazgececem sonunda

Bu arada acil durum da ortadan kalktı artık CBF 150 harici takasa girmem . 4.000 yazarım 3.500 den de aşağı vermem satılmazsa da son sahibi olurum

imer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125, CBF250
    Motor ancak bugün elime geçebildi kısa bir sürüş yaptım çok hoşuma giti ilerleyen zamanlarda deneyimlerimi paylaşacağım

Farkettim ki yapılacak çok şey var motoru orjinal haline getirmeye çalışıcam
    Benden önceki sahibi pek orjinal bırakmamış
    "Sonsuza kadar yaşayacakmış gibi düş kur, bugün ölecekmiş gibi yaşa"

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    S.a arkadaşlar size bir sorum olacak. Henüz 1 haftadır cbf250 kullanıyorum. İkinci el aldım lastikleri pek iyi durumda değil yeni lastik almam lazım. Üzerindeki arka lastik ebatı 130/70-17 ama 140/70-17 lastik takmak istiyorum yani cbr250 lerin lastik ebatı acaba uyar mı deneyen var mı? Birde marka konusunda orta seviye fiyatlarda şu lastiği al diyebileceğiniz lastik var mı? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

Motosikleti
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar size bir sorum olacak. Henüz 1 haftadır cbf250 kullanıyorum. İkinci el aldım lastikleri pek iyi durumda değil yeni lastik almam lazım. Üzerindeki arka lastik ebatı 130/70-17 ama 140/70-17 lastik takmak istiyorum yani cbr250 lerin lastik ebatı acaba uyar mı deneyen var mı? Birde marka konusunda orta seviye fiyatlarda şu lastiği al diyebileceğiniz lastik var mı? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim. Saygılar.

130 70 17 orjinalidir ondan saşma derim bende bir ara cbr 250 lastiği düşündüm ama vazçgeçtim

kızıltoprak ta pirelli var mototalın yanında orda bir arka lastik fiyatına 470 lira fiyat çekmişlerdi geçen sene bende gittim internetten buldum 90 liraya bir sıfır 130 70 arka lastik sonra gittim fikirtepe metrobüs durağının ordaki motosikletçilerden birine 30 liraya da taktırdım daha 500 km yapmadı sıfır gibi 2 ay hava basmasam yine inmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruzer27 abi motorla takas düşünür müsün cbf250 yi
    mesaj atmışsınız cevap yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

http://www.ikinciel.com/diger-vasita-motosiklet-honda-cbf-250-takasli-honda-cbf-250-2006-model-29146526

detaylı resimleri yukarda ki ilana ekledim takas olarak düşük hacimli motor + para yada iphone 5 galaxi s4 gibi elektronik cihazlar düşünebilirim

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    130 70 17 orjinalidir ondan saşma derim bende bir ara cbr 250 lastiği düşündüm ama vazçgeçtim

kızıltoprak ta pirelli var mototalın yanında orda bir arka lastik fiyatına 470 lira fiyat çekmişlerdi geçen sene bende gittim internetten buldum 90 liraya bir sıfır 130 70 arka lastik sonra gittim fikirtepe metrobüs durağının ordaki motosikletçilerden birine 30 liraya da taktırdım daha 500 km yapmadı sıfır gibi 2 ay hava basmasam yine inmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

mesaj atmışsınız cevap yazdım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

http://www.ikinciel.com/diger-vasita-motosiklet-honda-cbf-250-takasli-honda-cbf-250-2006-model-29146526

detaylı resimleri yukarda ki ilana ekledim takas olarak düşük hacimli motor + para yada iphone 5 galaxi s4 gibi elektronik cihazlar düşünebilirim
    abi ilanı yeni gördüm buji ve akü ise tek derdi sıkıntı değil abi alınır onlar başka sorunu olmasında anlaşırsak tabi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende arka tekeri 1 yıldır 140 lık olarak kullanıyorum. Twister kullanan bir arkadaşım daha var oda 140 lık aldı geçen yazdan beri kullanıyor hiç bir sorun olmaz daha öncede tartışılmıştı. Görüntü dışında bir fark hissetmezsin.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende arka tekeri 1 yıldır 140 lık olarak kullanıyorum. Twister kullanan bir arkadaşım daha var oda 140 lık aldı geçen yazdan beri kullanıyor hiç bir sorun olmaz daha öncede tartışılmıştı. Görüntü dışında bir fark hissetmezsin.
    twister ile cbf 250 aynı değil ki twistera olur cbf 250 ye olmaz twister bir kere cbf 250 den daha hızlı birde eski model cbf 250 daha sonra çıktı

MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Selamunaleyküm
    Arkadaşlar kilometre rediktörü arıyorum,daha önce alan,bilen,bulan varsa irtibata geçerse çok sevinirim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler