Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Honda Cb 250 R Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Shad'ın çanta demiri var ama henüz trde yok. Bu konuda biri custom yaptırmış ama bilemedim. Ses vs. durumları nasıl olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Erdal abi inşallah bir an önce satılsın da al sen de cb250r'ı. Bergama'da ikileyelim artık cb'leri ��
    Mustafa4430 bunu beğendi.

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdal abi inşallah bir an önce satılsın da al sen de cb250r'ı. Bergama'da ikileyelim artık cb'leri ��
    Nasip hocam bakalım hangisi kısmet olacak ama benim gönlüm ve bütçem cb250r için daha ağır basıyor.
    s.e.c bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    kuyruk iptali yapan yok mu ? bu motora hiç yakışmıyor şu ya

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyruk iptali yapan yok mu ? bu motora hiç yakışmıyor şu ya
    https://resmim.net/preview/pVZhI9.jpg

Fb grubunda bir arkadaş yapmış, ancak nasıl ne şekilde bilmiyorum. kendisinin affına sığınarak paylaştım.
    snappy x bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı saplack adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fb grubunda bir arkadaş yapmış, ancak nasıl ne şekilde bilmiyorum. kendisinin affına sığınarak paylaştım.
    işte bu on numara olmuş,çamurluk da yakışmış

Alıntı saplack adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yapan arkadaşimizin adi Volkan, Whatsapp grubundan.

Nasil yaptigini anlatmisti. Kullanicilar gruba katilmak ister ise seve seve eklerim.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı FurkanCoban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapan arkadaşimizin adi Volkan, Whatsapp grubundan.

Nasil yaptigini anlatmisti. Kullanicilar gruba katilmak ister ise seve seve eklerim.
    Furkan Merhaba,
    Beni ekleyebilirsen çok sevinirim.
    özel msj atıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    beyler cb250r modelide kampanyaya girdi.20900 tl fiyatı var şu an varsa meraklısı bir araştırsın derim.sanırım 2000tl bir indirim oldu bu dönemde bunada şükür

Motosikleti
    Yakinda
    En basindan soyledik yurtdisi fiyatina gore bu motorun gelmesi gereken maksimum fiyat 21bin diye ama Honda ne kadar sallarsam kar diye dusundu. Simdi fiyat kiriyor. Buradaki bayi kapandigi icin ben yine almayacagim fakat almayi dusunenler bu fiyati kacirmasinlar. Eminim ki seneye bakildiginda bu fiyat dip olmus olur.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alinir mi arkadaşlar 20900 oldu fiyat ben mt 25 alacaktim ama aradaki fiyat farki cazip geldi acikcasi

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Alıntı ozgens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alinir mi arkadaşlar 20900 oldu fiyat ben mt 25 alacaktim ama aradaki fiyat farki cazip geldi acikcasi
    Mt 25 den kat kat daha kaliteli bir motosiklet işçilik muazzam kaç gündür takip ediyorum benim motorun satışını cuma günü verirsem direk cb250r alıyorum. Mt 250 hem pahalı hemde işçilik olarak daha düşük ama pahalı. Ktm duke 250 bile mt25 den ucuz yamaha kullanıyorum evet değeri düşmüyor ama bizim alım gücümüz düştü.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı yelken_786 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt 25 den kat kat daha kaliteli bir motosiklet işçilik muazzam kaç gündür takip ediyorum benim motorun satışını cuma günü verirsem direk cb250r alıyorum. Mt 250 hem pahalı hemde işçilik olarak daha düşük ama pahalı. Ktm duke 250 bile mt25 den ucuz yamaha kullanıyorum evet değeri düşmüyor ama bizim alım gücümüz düştü.
    Boyu cok tiknaz gelmisti bana fuarda motorun su an sadece o kafami kurcalıyor mt25 seklen daha cok hosuma gidiyor.

Motosikleti
    CB250R
    Gidip görün üstüne oturun derim. Benim seçeneklerimden birisi de mt25ti. Bana boyut olarak fark gelmedi. Hatta deneme sürüşü varsa çıkın derim. O dandik ircli satılan mt25i neden almamanız gerektiğini anlarsınız. Aslında sırf Tr ye uygun lastikle gelmediği için dahi tepki gösterilmeliydi, ama peynir ekmek gibi satıyorlar
    2017 mt25
    2018 absli cb250r aynı para, hatta cb daha ucuz. Ona rağmen lastikleri daha kaliteli vs.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Peki bu motorda koruma takozu vb aksesuarlar var mi su an

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Boyu cok tiknaz gelmisti bana fuarda motorun su an sadece o kafami kurcalıyor mt25 seklen daha cok hosuma gidiyor.
    Gönlünüzdeki içinize sinen motoru alın ben her ikisini de test ettim azıcıkta olsa mt25 i sevmedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:08 ----------

Peki bu motorda koruma takozu vb aksesuarlar var mi su an
    Motor koruma takozu var diye biliyorum tek aksesuar da o zaten koruma demiri yapan yerlerde var yakında topcase demiri yan çanta demiri de üretirler yan sanayi de uygun bulunur. Bulamazsam da ben zaten 3 lü çanta demiri yaptıracağım.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Bu haftasonu gidip motoru gördüm.Boyum 1.83 ...kesinlikle pigme bir motor malzeme kalitesi çok güzel ama alet altimda ufacik kaldı ..

Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Alıntı matay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftasonu gidip motoru gördüm.Boyum 1.83 ...kesinlikle pigme bir motor malzeme kalitesi çok güzel ama alet altimda ufacik kaldı ..
    Farklı bir tasarımı ve compact bir yapısı var ama bence her türlü mt25 den albenili ve kaliteli bir motosiklet

Motosikleti
    CB250R
    https://www.youtube.com/watch?v=YgrA5iT6a_w

Yahu boyut, sele yapısı aynı. Nasıl pigme? Neyle mukayese edince pigme? Enduro değil ki bu.

Motosikleti
    Honda CB250R
    Arka tarafta hatlarini sivri yapmak yerine koseli ve kut yapmislar o yuzden goze biraz kisa gibi görünüyor. O yüzden olabilir.
    Ben bugun itibariyle bu motoru satin aldim yeni fiyati sebebiyle, acikcasi cok hosuma gitti. Ozellikle seyir halinde iken sanki cok dengeli hissi verdi. Sizlere sormak istediğim sey bu motosiklet ile cbr koruma takozlari uyumlu mu bu konuda bilgisi olan veya takoz taktiranlar yardimci olabilirse sevinirim.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)