Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

türkiyede ilk ve tek motosiklet agustaf4 1000 s

Motovento
    REKLAM ALANI
    alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    geçen hafta hezarfen havaalanında drag yarışlarında bu motosikleti gördüm baya bi ilgi vardı bakamamıştım bu gün darülaceze dönüşü bahçelievlerde motorcu arkadaşın hakan kardeşim yanına uğradım biraz sobet ettik baktım agusta marka motosiklet geldi sahibiyle tanıştım biraz sohbet ettim motosikleti yeniş getirmiş ve türkiye Disbrütörlüğünü almış biraz teknik özelliklerinden bahssetik gerçektende mükenmel bir alet tabi fiyatını da sordum
    yaklaşık 50.000 ytl civarıymış
    sahibinin adı hakan mış hakan abiyle baya sohbet ettik ve bu sitenin adresini verdim biraz aktivitelerimizden bahsettim çok sevdi bu gün üye olucam dedi

bikaç tanede resim çektim onları paylaşmak istedim

F4 1000 S TEKNİK ÖZELLİKLER
    Motor Tipi: 4 Silindirli,4 Zamanlı ,16 Radyal Valfli
    Hacmi: 998 cc
    Güç: 166 hp (11750 rpm)
    Azami Hız: 301 km/s
    Tork: 109 Nm (10200 rpm)
    Yakıt sistemi: "Çok Noktalı" elektronik entegre enjeksiyon
    Soğutma sistemi: Su soğutma,su - yağ ısı değiştiricisi
    Çalıştırma: Elektrik marşlı
    Vites sayısı: 6 (kaset tip)
    Ön fren: Çift çelik disk 310 mm,Radyal tip 6 pistonlu kaliper
    Arka fren: Tek çelik disk 210 mm,4 pistonlu kaliper
    Ön süspansiyon: Ters teleskopik - hidrolik çatal
    Arka süspansiyon: Geliştirilmiş tekli hidrolik şok emici
    Lastik ebadı ön/arka: 120 / 70 - 190 / 50
    Boş ağırlık: 192 kg
    İz genişliği: 1408 mm
    Asgari yerden yükseklik: 130 mm
    Sele yüksekliği: 810 mm
    Yakıt depo kapasitesi: 21 lt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    deli bi şi yaw cok hosuma gitti

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    50 Milyarda çok para be yaw... Hakan abinin de keyfi yerinde yanii :D
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    offffffff bueyavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
    Yeni yine yeniden

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yaa arkadaşım bu motorun neresi mükemmel tam anlayamadım

Güç: 166 hp (11750 rpm)
    demişsin sen hiç hondanın 1000rr ye baktın mı

honda1000rr
    Max güç (ps @ dev/dak) 172 / 11250
    fiyatı:24.600ytl
    yani senin anlayacagın honda agustaf4'e bol bol duman yutturur ayrıca fiyatına bak bir agustaf4 fiyatına 2 tane honda 1000rr alıyorsun .

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    bu gün siteye üye olucam dedi
    artık gezilerede gelecek çünkü ne zaman toplantı ve gezi olursa cep.tel.ini verdi ara beraber gidelim dedi artık bol bol incelersiniz

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    hayabusa ya azıcık benziyor gibi geldi......
    hojam o fiyatı pahalı ise vardır elbet bir özelliği belki motoru uzun ömürlüdür
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    çok şık

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    Hakan babaaaaaa

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok özel bir motosiklete benziyor 1000 RR diyorsunuzda etrafta görebilmek mümkün ama bu motosikleti kullanmak özel ayrıcalık kazandıran bir durum ben maddi imkanım yetse kesinlikle isterdim fark yaratır...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    O motora o kadar para vercek kadar enayi değilim, zaten verememde ilerde bi ihtimal olsada enayi değilim o motoru alcam
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı
    Çok özel bir motosiklete benziyor 1000 RR diyorsunuzda etrafta görebilmek mümkün ama bu motosikleti kullanmak özel ayrıcalık kazandıran bir durum ben maddi imkanım yetse kesinlikle isterdim fark yaratır...
    sen demekki motorlara sadece görünüşleri için biniyorsun. ben bindigim motosikletin görünüşü kadar içindeki motorada önem veriririm. sen 50.000 ytl'lik motorla dolaşırken yanından bir 1000rr veya r1 sinek gibi vizzzzzz diye geçerse sence bu onur kırıcı olmazmı? motorun yanından geçenlerin 2 katı fiyatında ama onlar kadar hızlı degil. yani kısaca birisinin sokaga dökecek 25.000 ytl si varsa bu motoru alabilir. ama ben kendi düşüncemi söyleyim. bu motoru bana 30.000ytl ye verselerde almam. 1000rr yi 24.600 ytl ye alılırım. zaten alıcamda.. görünüş olayına gelince bence r1 görüntüsü bu agustanın kini katlar..... ee ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz ama özellikler tartışılırr

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı
    sen demekki motorlara sadece görünüşleri için biniyorsun. ben bindigim motosikletin görünüşü kadar içindeki motorada önem veriririm. sen 50.000 ytl'lik motorla dolaşırken yanından bir 1000rr veya r1 sinek gibi vizzzzzz diye geçerse sence bu onur kırıcı olmazmı? motorun yanından geçenlerin 2 katı fiyatında ama onlar kadar hızlı degil. yani kısaca birisinin sokaga dökecek 25.000 ytl si varsa bu motoru alabilir. ama ben kendi düşüncemi söyleyim. bu motoru bana 30.000ytl ye verselerde almam. 1000rr yi 24.600 ytl ye alılırım. zaten alıcamda.. görünüş olayına gelince bence r1 görüntüsü bu agustanın kini katlar..... ee ne demişler zevkler ve renkler tartışılmaz ama özellikler tartışılırr
    İşte sırf görünüşe önem verdiğim için çok daha yakışıklı olan GT R varken gidip comet aldım!Üstelik beni birileri geçebilir bu tip komplekslerim yok şimdilik ben motosikleti hız için değil hissettiğim için kullanıyorum tercih meselesi ben yinede Agusta yada Ducati tercih ederdim...

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle düşünmeyin arkadaşlar hiçbi motora verilen para sokağa atılmamıştır bazıları için para vermek prestijdir,Örneğin nokia senelerce 8810,8850,8890 gibi hiçbir özelliği olmayan telefonları prestij telefonu adı altında geçirdi durdu millete buda onun gibi bişi heral,Ayrıca her malım bi maliyeti vardır adam 50 milyar dediyse vardır bi hikmeti.Ferrari kadar hızlı porshe ler var ama alan gene Ferrari alıyo kimsede enayiyimdiye dolaşmıyo ortalıkta
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı
    İşte sırf görünüşe önem verdiğim için çok daha yakışıklı olan GT R varken gidip comet aldım!Üstelik beni birileri geçebilir bu tip komplekslerim yok şimdilik ben motosikleti hız için değil hissettiğim için kullanıyorum tercih meselesi ben yinede Agusta yada Ducati tercih ederdim...
    sorun geçmek veya geçmemek degil sen anlatmak istedigimi anlamadın... gt r yi 8.500 ytl degil de 16.500 ytl ye alırmıyıdın. önünda ikitane aynı özellikte motor var ( hatta honda agustadan daha iyi teknik özellikler bunu gösteriyor.)
    ama biri digerinin 2 katı fiyatı. tabiki bu senin seçimin. ama beni yanlış anlama konu yanımdan birileri geçebilir kopleksi degil . sorun bir malın degerinin 2 katı fiyatına satılmasıııııı.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayabusa ya benzettim ben ama 50 000 ytl pahalı gerçektende gerçi zevk meselesi alanda tek olacak olması meraklılarını cezbediyordur

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı salihgureli adlı üyeden alıntı
    Öyle düşünmeyin arkadaşlar hiçbi motora verilen para sokağa atılmamıştır bazıları için para vermek prestijdir,Örneğin nokia senelerce 8810,8850,8890 gibi hiçbir özelliği olmayan telefonları prestij telefonu adı altında geçirdi durdu millete buda onun gibi bişi heral,Ayrıca her malım bi maliyeti vardır adam 50 milyar dediyse vardır bi hikmeti.Ferrari kadar hızlı porshe ler var ama alan gene Ferrari alıyo kimsede enayiyimdiye dolaşmıyo ortalıkta

yaa aslında bizim tek sorunumuz bu bir mal pahalı ise kalitelidir. ucuzda kalitesizdir. ben bu yoruma katılmıyorum. isterseniz honda yamaha karşılaştırması yapalım honda her türünde yamahadan ucuzdur. şimdi bu hondanın yamahadan kalitesiz bir mal oldugunumu gösteriyor. senelerdir bu konu tartışıyor. honda mı yamahamı diye ama sonuç hala başlanılan yer çünkü 2 firmanın da motorları gerçekten kalite yani kısaca bir malin fiyatı o ürünün kalitesini belirlemez......

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Hasta oldum motora haaa...
    manyak bişi
    bende bugun saat 19:00 gibi bunun maketini gördüm bi oyuncakcıda(yiğenimi gezdirirken)
    maketide hoşuma gitti almayı bile düşünüyorum......
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yoksa bu da çin malımı?
    Şaka şaka
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun beygir gücüyle duman attırması arasındaki bağıntı nedir anlamıyorum ben niye herkes hangi motor daha fazla beygir gücüne sahipse o motor daha iyi dir veya daha hızlıdır diye bi bağıntı kuruyo
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler