Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Kuba RX9 50cc Nostaljik CafeRacer Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Gökhanbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafam hoşaf oldu . Benim bildiğim devlet öpmeden bırakmaz. Bakalım çevirmelerde neler yaşayacağız?[COLOR="Silver"] .
    Benim de en kararsız kaldığım durum çevirmeler zaten. Veya kaza durumu. Daha biz burada motor kullanıcıları olarak tereddüt içindeyken bir emniyet görevlisinin bu konuda bilgi sahibi olmasını beklemek saflık olur diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

B sınıfı ile 50 cc kullanılabiliyor. Bakınız; resmi gazete 12.madde..

Ama sigorta konusuda bende net bir bilgi bulamadım.

Kaynak nedir,bulan paylaşabilir mi?

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Baba ma almak lazım yazlıkta kahve ye pazara gider gelir.

Yasal düzenlemeler netleşene kadar bir kaç kurban verilecek galiba. Bu linkte biri paketinden çıkarıp toplamış motoru, detaylı resimler var. Hafif toplu biri, iki tane iri adamın bu motora binebileceğini sanmıyorum . Binilir ama dışarıdan çok komik görünecektir.

http://www.xxxxxbbs.com/thread/129670.html

Motosikleti
    kuba Rx-9
    Motor resimlerde ve teknik özellikleriyle gayet güzel gözüküyor sanırım 4 vites cub versiyonların ters şanzumanı olup debriyajda var.
    Artıları
    1-Bence retro olması birebir replikası gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla honda 50 ss modeli.
    2-Manuel şanzuman olması keyif açısından
    3-Lastik ebatlarının scoteerlardan büyük olması
    4-50cc gibi durmayışı ve 3.62hp yeterli gibi
    5-A2 ehliyeti olmayan benim gibiler için fırsat
    6-Vergi ve sigorta masrafı olmaması

Eksileri
    1-Benzin göstergesi göremedim.
    2-Herhangi bir taşımada port yeri yok.Arkaya çanta aparatı yurtdışındaki bir motorda gördüm ama selenin güzelliğini kapatıyor.
    3-Frenleri sanırım güçlendirilmeli tabiki test etmeden bişey demek zor

şahsi fikirlerim bunlar ankarada ikamet eden biri olarak ben gelince sanırım alırım gibi revival 50 ve motoran allegrodan daha güzel duruyor sanki hayırlısı olsun bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

http://www.time-moto.cn/newsDetails/atccategoryid_3741_articleid_9588_language_zh-CN

Buradada bikaç görseli mevcut

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Bu motosiklet için zorunlu trafik sigortasının gerekmediği doğrumudur. Bu konuda kesin bilgi varmıdır? Bi tanıdığım arkadaş Sırf B ehliyetle sürüldüğü için bu motosikletten almayı düşünüyor. Kime sorsam herkes ayrı birşey söylüyor.

Alıntı Tyrannos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun modeli bu arkadaşlar. Shineray Yorker xy50q-7a. Shineray ne kadar kalitelidir bilemiyorum, ama aşağıdaki sitede inceleyebilirsiniz. Aynı motor.

http://www.shineraymotor.com.cn/Product/Index
    Eğer bu model geliyorsa RX9 kağıtta 50cc gerçekte 125cc, gücü de 6-7hp olabilir.

Alıntı kadir_emre1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor resimlerde ve teknik özellikleriyle gayet güzel gözüküyor sanırım 4 vites cub versiyonların ters şanzumanı olup debriyajda var.
    Artıları
    1-Bence retro olması birebir replikası gördüğüm ve araştırdığım kadarıyla honda 50 ss modeli.
    2-Manuel şanzuman olması keyif açısından
    3-Lastik ebatlarının scoteerlardan büyük olması
    4-50cc gibi durmayışı ve 3.62hp yeterli gibi
    5-A2 ehliyeti olmayan benim gibiler için fırsat
    6-Vergi ve sigorta masrafı olmaması

Eksileri
    1-Benzin göstergesi göremedim.
    2-Herhangi bir taşımada port yeri yok.Arkaya çanta aparatı yurtdışındaki bir motorda gördüm ama selenin güzelliğini kapatıyor.
    3-Frenleri sanırım güçlendirilmeli tabiki test etmeden bişey demek zor

şahsi fikirlerim bunlar ankarada ikamet eden biri olarak ben gelince sanırım alırım gibi revival 50 ve motoran allegrodan daha güzel duruyor sanki hayırlısı olsun bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

http://www.time-moto.cn/newsDetails/atccategoryid_3741_articleid_9588_language_zh-CN

Buradada bikaç görseli mevcut
    Arka çanta için demir kuba tarafından bayilere gönderilecek. 3.62 Beygir olması rampalarda kendini belli edecektir ama iki kişi olmaz bu motora taşır ama hızı düşer. Benzin göstergesine benze gerek yok çünkü 1 litre benzin ile ortalama 50 km yol yapacaktır. Kullanım şekli ve bölgeye bağlı değişir ama en kötü ihtimal 40 km yol yapacaktır. 6 litre deposu var yani bir depo 300km demek.

Firma midemi bulandırdı. Normalde 25 Temmuzda piyasada olacaktı ürün, sonra 1-10 ağustos arasına ertelendi. Sorduğumuzda da " Uluslar arası taşımacılıkla ilgili aksaklıklar sebebi ile" demişlerdi. Anladığım kadarı ile sebebi 28 Temmuz 2017 motosikletlere ek vergi kararı. Bir şekilde adamlara haber uçmuş galiba.

Motosikleti
    kuba Rx-9
    Fiyatını resmi sitesinde yayınladığı için umarım zam gelmez tabiki bu haber diğer motorlarada yansıyacaktır.Yedek parçayada zam gelecek o zaman

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Kuba fırsatçı bi marka değil. rakiplerine oranla biraz daha kaliteli ve yüksek fiyatla geliyor bunuda kalitesinden dolayı tüm kuba kullanıcıları kabul etmiş zaten. Uluslar arası taşımacılık dediği okyanus yapılan bir temizlik ile alakalı haberini görmüştüm Çin'den buraya gelen tüm gemilere eksta 15 gün atılmış

Motosikleti
    Duke 200
    Bu motoru cg havasından nasıl kurtaracağız. Deri mont ve full ekipmanla biraz toparlar ama almadan hafif modifiyeler düşünüyorum. Çamurlukları biraz kısaltıp janttaki parlak telleri mat siyaha boyasak nasıl olur? Başka fikri olan varsa paylaşsın lütfen

Çok Asi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba RX9 almaya niyetli. Beyaz yada sarı düşünüyor
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru cg havasından nasıl kurtaracağız. Deri mont ve film ekipmanla biraz toparlar ama almadan hafif modifiyeler düşünüyorum. Çamurlukları biraz kısaltıp janttaki parlak telleri mat siyaha boyasak nasıl olur? Başka fikri olan varsa paylaşsın lütfen
    Motoru hangi renk düşünüyorsun?

- - - - - -

Birde arkadaşlar acaba bu 50cc silindiri, aldıktan sonra 100cc'ye çıkarabildiğimiz doğrumudur?

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı Çok Asi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

- - - - - -

Birde arkadaşlar acaba bu 50cc silindiri, aldıktan sonra 100cc'ye çıkarabildiğimiz doğrumudur?
    Bej yada sarı alırım. Yüksek ihtimal bej olur sonradan koyu gri gibi bi renge de boyayabilirim tamamen

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Çok Asi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

- - - - - -

100cc çita serilerini 150 170 yapanlar var o yüzden bunda da olacaktır ama karteli bi incelemek lazım kesin bilgi için. Bu arada bunların muayenesi 3 yılda bir olarak biliyorum doğru mu?

Klasik bir modelde cc yükseltme işlemi çok rahat yapılabilir. Gönlünüz rahat olsun.

Ne kadar yakar diye soranlar olmuş sanki Ne yakacak bu abicim 1 litreyle 50 60 km yol yaparsın bununla en az neyin hesabıdır bu

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekonomi böyle olursa 30cc makine bile gelir. Dişli değişimiyle 55-60 yapar bu muhtemelen, müşterisi olacak gibi duruyor.Hemen olmasa da düşünebilirim ben de, bakalım fotoğraflardakinin aynısı mı olacak gelen.Bir de disk fren olsaydı önde, süper olurdu.

Alıntı kadir_emre1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatını resmi sitesinde yayınladığı için umarım zam gelmez tabiki bu haber diğer motorlarada yansıyacaktır.Yedek parçayada zam gelecek o zaman
    Umarım dediğiniz gibi zam gelmez. Ama Kuba bu motorları %20 ek gümrük vergisi vererek alacak. Gelişine de satmaz herhalde, üstüne üç-beş kar koyacaktır. Bakalım 3.550'nin üzerine ne kadar fiyat koyacaklar.

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba fırsatçı bi marka değil. rakiplerine oranla biraz daha kaliteli ve yüksek fiyatla geliyor bunuda kalitesinden dolayı tüm kuba kullanıcıları kabul etmiş zaten. Uluslar arası taşımacılık dediği okyanus yapılan bir temizlik ile alakalı haberini görmüştüm Çin'den buraya gelen tüm gemilere eksta 15 gün atılmış
    Mide bulandıran tarafı da Kuba'nın malları çoktan almış olup depoda bekletiyor olma ihtimali.

http://www.hurriyet.com.tr/motosikle...liyor-40534188

Alıntı Gökhanbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım dediğiniz gibi zam gelmez. Ama Kuba bu motorları %20 ek gümrük vergisi vererek alacak. Gelişine de satmaz herhalde, üstüne üç-beş kar koyacaktır. Bakalım 3.550'nin üzerine ne kadar fiyat koyacaklar.

Mide bulandıran tarafı da Kuba'nın malları çoktan almış olup depoda bekletiyor olma ihtimali.

http://www.hurriyet.com.tr/motosikle...liyor-40534188
    Bu dediğin fiyat artışı olsa olabilir idi ama fiyatları arttırmadılar sezon sonu yaklaştığı için adamlar ellerindeki malları bitirmek için aynı fiyattan satacaklardır. @darknife adlı kullanıcıda belirtmiş zaten fırsatçı bir firma olacak bir davranışını bende görmedim şuana kadar vergi zammının aksine ötv indirimi yapan bi marka yani.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler