Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Honda CRF 250 Ralli Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Lazasker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu şuraya atalım, birilerine lazım olur. benim boy 175, kilom 70. parmak ucuyla yere değiyorum, sıkıntı yaşamıyorum.

https://i.hizliresim.com/oOy7A7.jpg
    Ben de tam böyle bir bilgi arıyordum, çok makbule geçti (1,76m 74kg). Teşekkürler.
    Bir de şunu merak ediyorum; bu motorun arka jantını 140 lık lastiğe uygun olacak şekilde değiştirmek mümkün olur mu ki? Malum biraz çelimsiz duruyor.
    Lazasker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Motor 4000 km bakimindan sonra cildirdi..Duzlukte aninda 140 km hafif egimde 154/155 km ..hiza cikiyor...))delimi ne?

Chnzyrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Arkadaşlar hepinize merhabalar. CRF Rally'me bugün kavuştum. Foruma da bu vesile kayıt oldum. CRF 250 Rally için bana verebileceğiniz öneriler varsa değerlendirmek isterim. Örn. zincir yağlama, disk kilidi önerisi, zincir kilidi önerisi, sigortayı nereden yaptırabilirim vs yardımcı olursanız çok sevinirim. 3 gündür yemek yiyemiyordum heyecandan. Artık bir şeyler atıştırabilirim Bir de ek olarak motor koruma demiri ve sis farı taktırmak istiyorum, bu konu ile de ilgili yardımcı olma imkanınız varsa çok mutlu olurum. Şimdiden herkese çok teşekkürler.

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı Chnzyrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhabalar. CRF Rally'me bugün kavuştum. Foruma da bu vesile kayıt oldum. CRF 250 Rally için bana verebileceğiniz öneriler varsa değerlendirmek isterim. Örn. zincir yağlama, disk kilidi önerisi, zincir kilidi önerisi, sigortayı nereden yaptırabilirim vs yardımcı olursanız çok sevinirim. 3 gündür yemek yiyemiyordum heyecandan. Artık bir şeyler atıştırabilirim Bir de ek olarak motor koruma demiri ve sis farı taktırmak istiyorum, bu konu ile de ilgili yardımcı olma imkanınız varsa çok mutlu olurum. Şimdiden herkese çok teşekkürler.
    hayırlı olsun öncelikle
    sigortayı kime yaptırdığının bir önemi yok sana göre çıkacak sonuçta
    koruma demiri ve sis farı için crf akyazı selami usta dan temin edebilirsin telefonunu kaydetmemişim face den crf akyazı yazarsan msj ile ulaşabilirsin

Motosikleti
    CRF 250 RALLY
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    Güven abinin dediği gibi siraç kullan. Ben çok memnundum.

Virajda dizler yerde.
    Sakın mitaş alma.. Kurudan ıslağa geçince bu kadar rezil olduğunu bilmiyordum. İlk crfmde siraç ikincide mitaş vardı. Arada dünyalar fark var bilgin olsun..

Merhabalar , ben de yeni bir rally kullanıcısı olarak forumları inceliyorum da Mitasın hangi modelini kullanıp memnun kalmadınız? şu an önceliğim sele modifiyesi ve Lastik değiştimek olacak 4 , 5 marka model arasında seçim yapmaya çalışıyorum %50-50 den ziyade %70 - 30 ya da %80 - 20 gibi bi lastik düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Alıntı murat 60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba , bu lastiklerle alakalı yorum yapanı göremedim belki ben bulamamışımdır ama , yok mu bunların içinden şunu kullanıyorum artıları eksileri şunlar diyebilecekler?

murat 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250l rally
    Alıntı seyyahdoctor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar , ben de yeni bir rally kullanıcısı olarak forumları inceliyorum da Mitasın hangi modelini kullanıp memnun kalmadınız? şu an önceliğim sele modifiyesi ve Lastik değiştimek olacak 4 , 5 marka model arasında seçim yapmaya çalışıyorum %50-50 den ziyade %70 - 30 ya da %80 - 20 gibi bi lastik düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:38 ----------

Merhaba , bu lastiklerle alakalı yorum yapanı göremedim belki ben bulamamışımdır ama , yok mu bunların içinden şunu kullanıyorum artıları eksileri şunlar diyebilecekler?
    ben hala irc kullanıyorum ve memnunum değiştirmedim 10500 km oldu işimi görüyor bir 10 bin daha gider
    nevzat öcal bunu beğendi.

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    Alıntı Rebel40 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de tam böyle bir bilgi arıyordum, çok makbule geçti (1,76m 74kg). Teşekkürler.
    Bir de şunu merak ediyorum; bu motorun arka jantını 140 lık lastiğe uygun olacak şekilde değiştirmek mümkün olur mu ki? Malum biraz çelimsiz duruyor.
    Hiç gerek yok. onu bir tek sen farkedersin...
    Rebel40 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Gönlümde ki motor bu biraz daha para biriktirip Cfb'i satıp almayı düşünüyorum. CBF'i alırken bayi de yakından incelemiştim o zaman yeterli param olmadığı için içimde kalmıştı alamamıştım ama alacağım.
    Weak are prey

gp kompozit koruma demiri kullanan var mı acaba ..
    bir yorum yapabilir mi.. yeterli mi kullanışlı mı vs.
    şimdiden teşekkürler.

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Alıntı ozgulbk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gp kompozit koruma demiri kullanan var mı acaba ..
    bir yorum yapabilir mi.. yeterli mi kullanışlı mı vs.
    şimdiden teşekkürler.
    Crf akyazı yı tavsiye ederim

Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Çok teşekkür ederim, kazasız belasız binmek nasip olur inşallah hepimize. Gp kompozit ile crf akyazı arasındayım henüz karar veremedim nereden yaptırsam diye ek olarak da koruma demirinden sonra sis farı taktırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olma şansınız var mı acaba? Bir de usb takılması motor açısından bir sıkıntı olur mu acaba birkaç forumda o tarzda yorumlar okudum. Çok fazla oldu biliyorum ama bir de telefon tutacağı için tercih ettiğiniz ürün nedir acaba. Spigen A250 denedim fakat çok büyük olduğunu düşünüyorum. Gösterge kısmını biraz kapatıyor. Ram mounts da çok pahalı. O sebeple görüşlerinize açığım. Lastik olarak da Anlas-mitas-heiduni vs arasında ne alsam bilmiyorum. Gönlüm michelin de ama fiyatı çok pahalı. Şimdiden çok teşekkürler Murat Hocam

Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Çok teşekkür ederim, kazasız belasız binmek nasip olur inşallah hepimize. Gp kompozit ile crf akyazı arasındayım henüz karar veremedim nereden yaptırsam diye ek olarak da koruma demirinden sonra sis farı taktırmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olma şansınız var mı acaba? Bir de usb takılması motor açısından bir sıkıntı olur mu acaba birkaç forumda o tarzda yorumlar okudum. Çok fazla oldu biliyorum ama bir de telefon tutacağı için tercih ettiğiniz ürün nedir acaba. Spigen A250 denedim fakat çok büyük olduğunu düşünüyorum. Gösterge kısmını biraz kapatıyor. Ram mounts da çok pahalı. O sebeple görüşlerinize açığım. Lastik olarak da Anlas-mitas-heiduni vs arasında ne alsam bilmiyorum. Gönlüm michelin de ama fiyatı çok pahalı. Şimdiden çok teşekkürler herkese.

Akyazı ile iletişime geçtim 400 tl dedi koruma demirlerine. Ek olarak Deflektör kullanan oldu mu hiç acaba? Ako turing glass diye bir ürün buldum 200 tl'ye. Tecrübesi olan var mıdır acaba?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Telefon tutucu olarak da bunu tercih ettim. Şuan için memnunum. Tavsiye ederim. Yatay biçimde kullanıyorum. (40 TL)

https://www.hepsiburada.com/case-4u-bisiklet-ve-motorsiklet-universal-telefon-tutucu-tum-modellerle-uyumlu-p-TELARACCASE4UBSKLT

Motosikleti
    Honda Raly 2017
    [IMG]/home/nevzat/Masaüstü/S6 resimler/20180203_131408.jpg[/IMG]Sele problemini hallettim uzun yol artık rahat içi sünger ,ayrıca orijinalinide yanında veriyor 175 tl

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar,
    Daha önce hiç enduro kullanmamış birisiyim. Arkadaşım da acemi ilk motoru olarak CRF 250 2017 model abs li. Onu aldı.

Ben bi 500 km kadar sürdüm. Gerçekten torku güzel. Tatmin edici. Fakat kafama takılan bişey var. Yüksek devirde 1-2-3 vites fark etmez, Arazi veya asfaltta, çukura girince sanki aniden gaz kesilip aniden güç geliyormuş gibi oluyor. teker o anda boşa düştüğü için mi anlamadım? düşük devirde böyle bi sıkıntı yok. Acaba bizim aldığımız motor da mı sıkıntı var? yoksa genel crf lerde böyle veya endurolarda (amortisörlerinden dolayı)?

Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Alıntı nevzat öcal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http:///home/nevzat/Masaüstü/S6 resi...203_131408.jpgSele problemini hallettim uzun yol artık rahat içi sünger ,ayrıca orijinalinide yanında veriyor 175 tl
    Nevzat merhaba link gözükmüyor. Tekrardan paylaşma imkanın var mı acaba? Bu arada Rossman'dan self inflating cushion'dan 2 tane aldım bir ben bir artçı için. Motor üzerinden hemen kayıp gidecekmissiniz hissiyatı oluşturuyor ve yaklaşık 2-3 cm lik bir yükselti oluyor. Rahatsız kısacası. İade ettim.

Deflektör olarak ako tuningden sipariş verdim gelince monte edip foto atıcam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    Daha önce hiç enduro kullanmamış birisiyim. Arkadaşım da acemi ilk motoru olarak CRF 250 2017 model abs li. Onu aldı.

Ben bi 500 km kadar sürdüm. Gerçekten torku güzel. Tatmin edici. Fakat kafama takılan bişey var. Yüksek devirde 1-2-3 vites fark etmez, Arazi veya asfaltta, çukura girince sanki aniden gaz kesilip aniden güç geliyormuş gibi oluyor. teker o anda boşa düştüğü için mi anlamadım? düşük devirde böyle bi sıkıntı yok. Acaba bizim aldığımız motor da mı sıkıntı var? yoksa genel crf lerde böyle veya endurolarda (amortisörlerinden dolayı)?
    Benim yaklaşık 700 km oldu böyle bir sıkıntı yaşamadım. Gayet rahat benimde ilk enduro motorum[COLOR="Silver"]

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Benim 5000 km oldu bu tip bir sorunla karsilasmadim servise gitmenizi tavsiye ederim

Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Arkadaşlar hepinize merhaba asansörlü deflektör montajını yaptım gayet memnun kaldım. Sadece güneş vizörü ile 80-100 km hızlara çıktım, tavsiye ederim. Motordan aldığınız hazzı daha üst seviyelere çıkarıyor.

Motosikleti
    nc70x dct/dio/pcx
    [QUOTE=Chnzyrt;4354907]Arkadaşlar hepinize merhaba asansörlü deflektör montajını yaptım gayet memnun kaldım. Sadece güneş vizörü ile 80-100 km hızlara çıktım, tavsiye ederim. Motordan aldığınız hazzı daha üst seviyelere çıkarıyor.[/QUOTE

Cam deliniyormu ?fotograf varmi?

Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Merhaba bugün öğleden sonra resim atıcam 2 aparat beraberinde geliyor. Camı delip de kullanabilirsin. Veyahut mandalla monte ediyorsun camı delmeden.

Motosikleti
    Honda CRF250 Rally
    Arkadaşlar hepinize iyi haftalar resim çekemedim fakat elimde olan resimlerden kestim bir tane örnek olması açısından paylaşıyorum.

http://i.hizliresim.com/7DA64r.jpg

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)