Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Today Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    9,999 km.'den sonra sıfırlanıyor ve başa dönüyor. Today'lerin 10.000 üzeri olup olmadığını anlamak mümkün mü bilmiyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    kayıştır o ses kayış şimdi siz son gaz sıkınca e malum 50 cc gazı son sıkmadanda olmuyor motorun içindeki kayış pati çekiyor tutunamıyor ne oluyor bu sefer cik diye ses geliyor tutunduğu zamanda motor yol alıyor yani bu yapa yapa artık kayış sertleşip o olay ortadan kalkacakdır buna eminim bende kalkdı ben arçelik teknisyeniyim makinalarımızdada oluyor müşteriler çok çamaşır koydukları zaman kayış ağırlıkdan zordan dolayı kasnağın üstünde pati çekiyor tutunduğu zamanda kazan dönüyor buda böyle işte

Motosikleti
    Kanuni Zebra , Honda Today
    Alıntı yzfomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9,999 km.'den sonra sıfırlanıyor ve başa dönüyor. Today'lerin 10.000 üzeri olup olmadığını anlamak mümkün mü bilmiyorum...
    iyi de saçma değil mi? ikinci el alan bir insan nerden bilsin kmyi. valla ben anlamadım bu işi. Acaba az kullanılır diye mi böyle bir şey yaptılar. Onuda zannetmem.
    Neyse bilen varsa yazsın.

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayıştır o ses kayış şimdi siz son gaz sıkınca e malum 50 cc gazı son sıkmadanda olmuyor motorun içindeki kayış pati çekiyor tutunamıyor ne oluyor bu sefer cik diye ses geliyor tutunduğu zamanda motor yol alıyor yani bu yapa yapa artık kayış sertleşip o olay ortadan kalkacakdır buna eminim bende kalkdı ben arçelik teknisyeniyim makinalarımızdada oluyor müşteriler çok çamaşır koydukları zaman kayış ağırlıkdan zordan dolayı kasnağın üstünde pati çekiyor tutunduğu zamanda kazan dönüyor buda böyle işte
    Mevlüt inşallah dediğin gibidir. Çünkü hiç vaktim olmuyor bi yere götürüp göstermeye. Ayrıca cevapların için çok teşekkür ederim. Güzel paylaşımlar. Saol kardeş.

Motosikleti
    ne demek ya arkadaşlar şu km sorununada çözüm getireyim öyle bir şey yok yaa 99 bine kadar gidiyor kim diyor ben hatta 69 binde gri renkli 05 model today gördüm bu pendik tokide ve bu arkadaşı daha snra yollardada gördüm gazete vs dağıtımı yapıyor pendik içine rahat rahat kullanın

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fmc34 ; Abi ben seni gördüm o zaman kaç kere yanımdan bile geçtin Siyah kask kullanmıyor musun ?

Motosikleti
    bana mı diyorsun by_moto ?? evet ben siyah kask kullanıyorum

Motosikleti
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fmc34 ; Abi ben seni gördüm o zaman kaç kere yanımdan bile geçtin Siyah kask kullanmıyor musun ?
    Doğrudur by moto. Tuzladaysan beni görürsün. Bendeki motorlardan Tuzla da fazla yok.

Yok Mevlut abi seni hiç görmemişimdir. Ama fmc34 ü kaç kere gördüm. Tuzlada oturuyorum bende.

fmc34; Abi tuzla içinde Honda today yavaş kalıyor mu ?

Motosikleti
    Yok Mevlut abi seni hiç görmemişimdir. Ama fmc34 ü kaç kere gördüm. Tuzlada oturuyorum bende.

fmc34; Abi tuzla içinde Honda today yavaş kalıyor mu ?
    Daha hızlı motora alıştı isen evet yavaş kalıyor. Fakat sürmesi ve kullanması çok zevkli oluyor. Artı çok da pratik. Benim hoşuma gitti diyebilirim.

Motosikleti
    Honda CBR 125 (siyah inci)
    Sehir içi mukemmel bir alet cıkmıcam edmicem dedigi yer yok

sehir içinde bu motordan baska motora binmem
    [B][I]Dunyada iki Ceşit MotoR waRdiR Honda Ve DieRLeRi:cat:[/I][/B]

Abi ben Eylül gibi motor almak istiyorum sadece Tuzla içi sürücem. 1200 TL falan hesapladıgım bütçe var. Today 50 yerine çin malı veya yine bunun gibi japon bi motor tavsiye edebilirmisin yada illede today i mi önerirsin ?

Motosikleti
    Abi ben Eylül gibi motor almak istiyorum sadece Tuzla içi sürücem. 1200 TL falan hesapladıgım bütçe var. Today 50 yerine çin malı veya yine bunun gibi japon bi motor tavsiye edebilirmisin yada illede today i mi önerirsin ?
    Herhalde söylediğin fiyata ancak today alınır.
    Çin malı dersen sadece cup türü tavsiye ederim. Diğerleri gibi masraf çıkarmıyorlar en azından. Bende kanuni Zebra var. 2008 model aldığımdan beri sadece yağını değiştirdim. Sende böyle bişey bakabilirsin.

Motosikleti
    by_motocuk satyım sana benimkini
    1200 tl ye 06 kasa 6000 km de hiç birşeyi yok yaz gibi verebilirim istersen?? bedne bu yaz ps150 yada cbr 125 e geçicem öss sonuçlarından sonra tabiki tam ksin deil ama eğer olursa satabilirim sana

Suan son hızla para biriktiriyorum. Ancak Eylül' de 1200 TL birikir.. Ama bu sabah kahvaltıda babam o kadar çok sıkma eğer alırken eksik kalırsa ben tamamlarım demişti.

Senin motosikletin parasını sanırım fazladan 5 kuruş bile harcamayarak yaz tatiline kadar tamamlayabilirim. Eğer olursa mükemmel olur. Hiç tanımadığım birisinden almaktansa.. Bakalım..

Motosikleti
    hakjlısın kardeşimm dediğim gibi istersen olur al sür kullan 3 5 ay de abi bu motorda şu sorun var yolda bırakdı de paranı geri veririm zaten resimlerimede bakmışsındır ama diyorum tam kesin değill öss olayına bağlı bnimm

Motosikleti
    yamaha bws100,hyosung gf125,skyteam200cc
    by_moto; kardşim banada babam 2005 de sıfır aldı todayı ozmanlar senin gibi ufacdım 15-16 abimde bana beat alalım demişdi ama bende kaldıramam kullanamam diye çok korkdum illa today dedim sonra 2 ay kullndım abime harbiden çok hak verdim ama yaklaşık 8000 km de şimdi 7900 km sini en az ben ypmşımdır motor harbiden çok zvkli bi motor ama ilk işde 2-3 ay'dan snra sıkılırsın sonradan alışrsın ama çok zvkli gelir motor bindikce hevesim artıyo bence ama harbiden eğer gidiceğin mesafeler 15 km mesafeyi aşıyosa hiç düşünme beat al ama eğer 15 yşndaysan sana hak veriyorum senin gibiydim bende korkyodum beat activa gibi motorlardan ama şimdi keşke geçmişime dönebilsem kesinlikle abimi dinlerdim... çünkü arkadaşlarımdan çok geri kalıyorum ve arkadşlarla biyere gideceksem motoru yerine koyup arkadşmın arkasına biniyorm çünkü 59-60 la giderken motor çok sıkışıyo ve sürekli 20-25 km 59-60 la gitmeye içim elvermez okadar km kesicide gitmem illa japon diye sıkıştırmak gerekmiyo motoru ama sahile fln giderken en dikkat çeken benim kırmızı minic farem oluyo..

Motosikleti
    bir zamanlar bende öyleydim kardeş motora 16 yaşında girdim ilk üstüne 16 yaşında oturdum ama ben beat dylan istiyordum cbr o yıllarda biliyordum taa önceden sezmişdm böyle yavaş gelceğini ama malum yer problemi vardı binanın içine sokup indiriyordum ağır alet olsaydı bu imkansızlaşırdı benim için ama o yıllarda garajım vs olsaydı şuan altımda cbr yada dylan vardı

hakjlısın kardeşimm dediğim gibi istersen olur al sür kullan 3 5 ay de abi bu motorda şu sorun var yolda bırakdı de paranı geri veririm zaten resimlerimede bakmışsındır ama diyorum tam kesin değill öss olayına bağlı bnimm
    Bakalım yaza kadar neler olur neler biter

Alıntı ekuru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    by_moto; kardşim banada babam 2005 de sıfır aldı todayı ozmanlar senin gibi ufacdım 15-16 abimde bana beat alalım demişdi ama bende kaldıramam kullanamam diye çok korkdum illa today dedim sonra 2 ay kullndım abime harbiden çok hak verdim ama yaklaşık 8000 km de şimdi 7900 km sini en az ben ypmşımdır motor harbiden çok zvkli bi motor ama ilk işde 2-3 ay'dan snra sıkılırsın sonradan alışrsın ama çok zvkli gelir motor bindikce hevesim artıyo bence ama harbiden eğer gidiceğin mesafeler 15 km mesafeyi aşıyosa hiç düşünme beat al ama eğer 15 yşndaysan sana hak veriyorum senin gibiydim bende korkyodum beat activa gibi motorlardan ama şimdi keşke geçmişime dönebilsem kesinlikle abimi dinlerdim... çünkü arkadaşlarımdan çok geri kalıyorum ve arkadşlarla biyere gideceksem motoru yerine koyup arkadşmın arkasına biniyorm çünkü 59-60 la giderken motor çok sıkışıyo ve sürekli 20-25 km 59-60 la gitmeye içim elvermez okadar km kesicide gitmem illa japon diye sıkıştırmak gerekmiyo motoru ama sahile fln giderken en dikkat çeken benim kırmızı minic farem oluyo..
    Abi benim abimde diyo önüne çocuk çıksa sıksan freni motorun altında kalırsın. Al küçük bişey hem ucuz olur hem babamı ikna etmesi kolay olur. Almaya gittiğinde babam eşşek kadar motoru görünce almaz diyo. Bende o yüzden today düşünüyorum. Ama her türlü motoru da today le kıyaslamaya hazırım. Varsa daha güzeli ki bence yok olabilir. Çin malınada fazla girmek istemiyorum motor itmeyelim ondan sonra

bir zamanlar bende öyleydim kardeş motora 16 yaşında girdim ilk üstüne 16 yaşında oturdum ama ben beat dylan istiyordum cbr o yıllarda biliyordum taa önceden sezmişdm böyle yavaş gelceğini ama malum yer problemi vardı binanın içine sokup indiriyordum ağır alet olsaydı bu imkansızlaşırdı benim için ama o yıllarda garajım vs olsaydı şuan altımda cbr yada dylan vardı
    Motoru Eylül de almayı düşündüğüme göre ee Eylül de benim doğum günüm olduğuna göre 29 Eylül. Tam 16 ya girerken almış oluyorum. 94 Doğumluyum. Today le ilgili tek şüphem yavaş kalırmı korkusu yoksa motorun baska bi sorunu yok

5 gündür kimse yazmamıs

Motosikleti
    bugün pendikde miting vardı
    ordaydımmm arkadaşlarr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler