Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bergson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu teslim aldım ve 45 km yaptım. Genel anlamda güzel memnun kaldım. Aynaları beğenmedim ne yaptıysam olmadı. bunlarda da apaçi diye tabir edilen motorların aynaları uyuyor mu?
    İkinci olarak garip bir durum biliyorum ama tur camı olmasına ve dizlerimde depoyu kavramama rağmen rüzgar bir şekilde doğrudan apış arasına geliyor gibi hissettim ) bu duyguyu hisseten başka kullanıcı varmı? Belki uzun süre sonra motosiklete yeniden başladığım içindir bu duygu bilmiyorum ama durum bu
    Senin aksine aynaları ben çok beğendim. Kalitesiz apaçi aynası daha önceki versiyon dominarın aynasından bile kalitesiz. Alıp versiyon 1 dominara takmamla sökmem bir olmuştu. Ug versiyonundaki aynalar ilk versiyon dominarın aynalarından güzel.
    Mal sahibi mülk sahibi, nerde bunun ilk sahibi. Malda yalan mülkte yalan. Gel de biraz sen oyalan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bergson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Aynalar bana hitap etmedi. Hafta sonu söküp biraz esnetmeyi deneyeceğim .Gene olmazsa değiştireceğim.
    Motorda eksik olarak egsoz koruma demiri, yan çanta demiri ve far koruma kaldı.Bunları tamamladım mı işlem tamamdır.
    Aslında aynı şeyleri yapmak isteyenler ortak fiyat alsak daha ucuza gelir ama bilmiyorum.

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Amaç görüş açısını düzeltmekse(ki benimki öyle ) aparat takıp genişletmeyi düşünüyorum.
    https://www.feyizoglu.com/Bajaj-Dominar-400-Ayna-Genisletme-2017-2018-GP3401177-_53287.html?gclid=Cj0KCQjww4-hBhCtARIsAC9gR3ZWujI_TMDvocAaNL63SNSHtBJEyaeGW7vtB bBU4h92ctbIhQouOTMaAiHdEALw_wcB

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Merhaba.Bajaj ın schengen bölgesinde servisi var mı?Bu soruyu pekçok platformda sordum ama net cevap alamadım.Kimileri Yunanistan da satış bayii olduğunu ve bu nedenle servisinin de olması gerektiğini söylüyor, kimisi yok diyor, vs vs bilen var mı

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Sonsuz rota instagram isimli Su ve Berkay isimli kardeslerimiz yunanistan veya bulgaristanda sıkıntı yaşamıstı. Malzemeler Türkiyeden gidip orda honda veya yamaha servisinde toplanmıstı. Sıkça almanya ve hollandaya da seyahat ederim ne servisini ne de kendisini gördüm.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Merhaba.Bajaj ın schengen bölgesinde servisi var mı?Bu soruyu pekçok platformda sordum ama net cevap alamadım.Kimileri Yunanistan da satış bayii olduğunu ve bu nedenle servisinin de olması gerektiğini söylüyor, kimisi yok diyor, vs vs bilen var mı
    maalesef servisi yok.
    karenaj işi sıkıntı olur da motor arızalarında uyumlu ktm parçaları ile onarılabilir. en kötü hızlı kargo ile türkiye'den getirtilir.
    blok ktm 390 ile aynı zaten herhangi bir ktm servisi rahatlıkla onaracaktır.
    Bergson bunu beğendi.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Dün yani 5 nisan itibariyle bende yeşil renk D400 siparişini vermiş bulunuyorum.
    Bergson ve mavellen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı Yunus Özbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün yani 5 nisan itibariyle bende yeşil renk D400 siparişini vermiş bulunuyorum.
    Hayırlı olsun.
    Yunus Özbek bunu beğendi.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı Yunus Özbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,her ne kadar bu motorda 1-2 sıkıntı yaşasam da 130-140 bandına temiz motosiklet kalmadığı için sezon sonu sanırım bende Sıfır 400ug ye geçiş yapacağım.Herkes tecrübelerini paylaşırsa çok güzel olur.

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Teşekkürler. Bende çok araştırdım ama 130 bin liraya kadar daha iyisini bulamadım. Bu fiyata tek seçenek gibi duruyor.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Dün internet üzerinden siparişi verdim, umarım sorunsuz gelir.
    Başka herhangi bir ücret ödemem gerekecek mi ?

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün internet üzerinden siparişi verdim, umarım sorunsuz gelir.
    Başka herhangi bir ücret ödemem gerekecek mi ?
    Geldikten sonra plaka ruhsat sigorta ödemesi yapacaksınız hayırlı olsun.

denizz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400//Dash 110i
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizde şuan mt-25 mi var acaba d400 mü?

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Mtv ödemesini unutmayın sakın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Yunan sitelerinde deneme sürüşleri ve satış fiyatları var. Bir de Macaristan veya Polonya’da var galiba.Fakat yollarında hiç rastlamadım. Bajaj Avrupa’yı KTM ve Husky ile kapsıyor sanırım, daha ekonomik olanı niye satsınki…

Bu sene ben de bir Yunan-Bulgar planlıyorum, tamir vb den de anlamam, bakalım nasıl olacak?

Adamlar tüm dünyayı gezdiler bu motorlarla, hijyen avrupa’da birşey olmaz diye düşünüyorum.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı denizz1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sizde şuan mt-25 mi var acaba d400 mü?
    Eski d400 vardı, eski mt25 yeni abs li mt25 te vardı eskide kaldı şuan 2. d250 yi kullanıyorum.

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Ayna sorunu olanlar bunu alabilir 10mm
    O kadar buyukki arkada ne varsa goruyorsunuz.ben duke 390 a taktim.dunyam acildi herseyi goruyorum arkada..

https://zirvemotor.com/urun/motosikl...im-ters-dis-2/
    Bergson bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı BOO_74 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Mtv ödemesini unutmayın sakın

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Yunan sitelerinde deneme sürüşleri ve satış fiyatları var. Bir de Macaristan veya Polonya’da var galiba.Fakat yollarında hiç rastlamadım. Bajaj Avrupa’yı KTM ve Husky ile kapsıyor sanırım, daha ekonomik olanı niye satsınki…

Bu sene ben de bir Yunan-Bulgar planlıyorum, tamir vb den de anlamam, bakalım nasıl olacak?

Adamlar tüm dünyayı gezdiler bu motorlarla, hijyen avrupa’da birşey olmaz diye düşünüyorum.
    Ben Nordkapp planlıyorum. Yol boyunca gelen bakımları ben yapmayı planlıyorum (yağ vs ). Sadece hava filitresini değiştiremem oda erope havası temiz hava bişi olmaz;)) sadece olaki büyük bir sorun oldu ne yaparız ne ederiz diye şimdiden servisleri ana hatları ile kafamda planlayayım diyorum.Büyük ihtimal KTM yada lokal gözümün tuttuğu birilerini bulacağım.
    Ha büyük bir arıza olursa tamir ettirmektense bu euro parametresinde motoru teslim edip gelmek daha mantıklı sanki o ayrı bir tartışma konusu )

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Web sitesinden sipariş verdim 4 gün oldu whatsapp hattında hala ödeme bekliyor dönüşü alıyorum müşteri hizmetlerini arıyorum mail adresini verip kapatıyor bu nasıl bir zihniyet arkadaş kimseye ulaşamıyorum bu adamlara ulaşabileceğim bir numara var mı ?

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Arkadaşlar merhaba, 2020 domianrımda şuan anlas lastik var aldığımda takılıydı ve 7000 km dir gayet memnunum Fakat şimdi yedeğe 1 takım lastik almak niyetindeyim. Michelin bayii arkadaşım vasıtasıyla satış fiyatından uyguna gelecek. michelin lastik kullanan var mıdır? pilot power 2 ct geçiyor sanırım. Daha önce ns 200 de michelin kullandım gayet memnundum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)