Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    V15’in aynaları daha güzel duruyor. O da aklınızda olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    435e sigorta yaptırdım.
    1600 civarı da kasko kestiriyorum full teminat anahtarlı çalınma dahil.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    MT-07
    Aslında kasko lazım da gereksiz pahalı.Yoksa Türkiye şartlarında kesinlikle motor kaskolanmalı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Bu arada 850km'deyim. Hafta sonu yağmurlu hava İstanbul'da. Şu rodaj bitsede bir abansak ne var ne yok. Emniyet şeridinden tem'de tırım tırım gidiyorum, orada bile taciz ediyorlar. En sonunda havaifişek koyacağım motora patlatacam bir yerlerinde :(
    levend84 bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Ben de 90 km'ye geldim. Yarın 150 yi geçerim sanırım. 70-80 km hız aralığında tın tın gidiyorum ve arada gazlamak için sabırsızlanıyorum. Bu arada pulsar'a kıyasla çok daha kaliteli bir sürüşü var ve sesi de gayet tatminkar bence. Vites geçişleri gayet belirgin. Arka fren yavaş yavaş belirginleşmeye başlıyor. Aynalar biraz fazla alçak ve önce gidon yükseltme ile duruma bir bakıp belki ondan sonra yetersiz gelirse ayna uzatma ile halledicem. Farları gece sürüşünde çok iyi aydınlatıyor.

Motosikleti
    D400
    Ben akşam aldım motoru ruhsat plaka yok henüz, sabah çıkartacağım. 5-6 km falan kullandım yavaş yavaş. Trafikte aralarda zorlamadı, ağırlığına alışmak zaman alır diyordum ama 1 haftaya tamadır o iş. Gündüz olmasına rağmen selektör fena, ateş ediyor resmen kornası çok dit tarafta kalmış ama onu değiştireceğim çanta demiri ve jant stiker sipariş verdim. Gidon yükseltmeyi de bayiden kendime hediye istedim, verdiler. Yarın da 170 liralık devasa koruma takozundan sipariş vereceğim, ben rahat duramam yatırırım bu motoru :D Lastikler için önümüzdeki ayı bekliyorum mecbur kredi kartları biyere kadar dayandı :D
    instagram.com/gerivites

Motosikleti
    MT-07
    Gidon yükseltme yetmiyor. Aynalar halen tırt kalıyor. O dediğin devasa koruma takozlarını merak ettim. Linki var mı acaba?

Motosikleti
    D400
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidon yükseltme yetmiyor. Aynalar halen tırt kalıyor. O dediğin devasa koruma takozlarını merak ettim. Linki var mı acaba?
    Bana gelsin de montaj yapınca düzgün foto da atarım

http://www.bajajyedekparcalari.com/bajaj-dominar-400/bajaj-dominar-400-yan-ayak-koruma-sert-kaucuk-takozlari-takim.html?sort=p.price&order=DESC

instagram.com/gerivites

Motosikleti
    Honda Dio
    Bu arada gidon yükseltme biraz sıkıntılı diyorlar kablo açısından. Takanlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Bir de hangisini taktıklarını tabii.

Motosikleti
    D400
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada gidon yükseltme biraz sıkıntılı diyorlar kablo açısından. Takanlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim. Bir de hangisini taktıklarını tabii.

Bunu taktim. Kablolarda bir sıkıntı olmadı.

Motosikleti
    MT-07
    http://www.**********.com/urun/honda...idon-yukseltme

Bu takılı benim Dominar'da. Hayırlı olsun Beyaz renkleriniz. Ben en uyuz olduğum Mürdüm'e kaldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Lakin 3,5cm mi yoksa 5cm mi bilmiyorum. Daha teslim almadan sipariş vermiştim ben. Direk öyle takılı vaziyette aldım.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://downloader.disk.yandex.ru/pr...ze=XXXL&crop=0

Bunu taktim. Kablolarda bir sıkıntı olmadı.
    Bende de bunun aynısı var ve bende sıkıntı yaşamadım, 5 6 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok.

Motosikleti
    Honda Dio
    http://www.**********.com/urun/honda...idon-yukseltme

Bu takılı benim Dominar'da. Hayırlı olsun Beyaz renkleriniz. Ben en uyuz olduğum Mürdüm'e kaldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Lakin 3,5cm mi yoksa 5cm mi bilmiyorum. Daha teslim almadan sipariş vermiştim ben. Direk öyle takılı vaziyette aldım.
    Hocam senin link çıkmıyor.

Motosikleti
    MT-07
    http://www.gp kompozit.com/urun/honda-nc-700-750-gidon-yukseltme onlara inat böyle yazarım bende

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

gp kompozit bitişik yazılacak.

Motosikleti
    D400
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana gelsin de montaj yapınca düzgün foto da atarım

http://www.bajajyedekparcalari.com/bajaj-dominar-400/bajaj-dominar-400-yan-ayak-koruma-sert-kaucuk-takozlari-takim.html?sort=p.price&order=DESC

https://downloader.disk.yandex.ru/pr...size=2048x2048
    bu ürün normalde RS200 içinmiş yanında gelen cıvatalar dominara kısa kalıyor diye firma arayıp bilgi verdi. Cıvatayı sanayiden bulup montaj yaparım artık. Almayı düşünenlerin bilgisine.
    instagram.com/gerivites

ozomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200-Daelim Daystar250-Dominar
    Geçtiğimiz haftasonu İstanbulda lodos vardı ve o havada karşıya geçmem gerekiyordu,sağdan sola doğru vuran rüzgar ve köprü ayaklarında yaşadığım rüzgar tokatına rağmen motorun ağır olmasının ve torklu olmasının avantajını bizzat hissettim diyebilirim Videoda yaşadığım olayı belki bir nebze hissedebilirsiniz,rodajda olmam sebebiyle de yüksek devir çevirmedim bu da durumu zorlaştırdı diyebilirim...Lütfen rüzgarlı havalarda köprülere ve viyadüklere dikkat edelim,tekeriniz düz bassın.
    https://www.youtube.com/watch?v=7vqqs8F-r7U
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    D400
    Gp kompozit çanta demiri N11den 148TL kargo bedava

RS200 koruma takozu

instagram.com/gerivites

Motosikleti
    MT-07
    Ben o takozu motoru taksam; İstanbul’da şekillendirmediğim araba kalmaz. Yada bir tırın bir yerine çarpar bende altına girerim. Çok tehlikeli bence.

Motosikleti
    Honda Dio
    Bugün 300 km'ye geldim. Depoda 2 diş benzin kaldı. Herhalde 350 km falan yapacak bu gidişle. Ama tabii motor rodajda olduğu için 80-90 km hızı geçmedim. Fakat 90 üstü biraz titreşim var gibi. Bu arada 4500-5000 devirde 90 km hızda gidiyor 6. viteste.

Motosikleti
    MT-07
    1019km deyim. Her mecburi sollama da 90'ı geçtiğimde kendinden geçiyor makine ama benim halen umudum var 2000-2500km geçsin ne olur ne olmaz die bir daha yağ değişimine gidip sonra hunharca basasım var...

Motosikleti
    D400
    Ben o takozu motoru taksam; İstanbul’da şekillendirmediğim araba kalmaz. Yada bir tırın bir yerine çarpar bende altına girerim. Çok tehlikeli bence.
    Fotoğraf açısından öyle gözüküyor. Trafikte kullandım sıkıntı yok normal demirle aynı hizada. sadece uç noktası yere daha yakın olduğu için düştüğünde motor daha yukarda kalacak. Normal demire göre de daha sağlam. Elle oynatmak mümkün değil. Gerçi normal demir de pulsarlarınki gibi geniş değil dar olduğu için onlara göre daha zor eğilir ama kg farkını da göz önüne alırsak bu benim daha çok içime sindi.
    instagram.com/gerivites

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)