Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Murat ver ben tokura takims enin egzozu
    rio_mavi bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur hoş geldin tekrar.. Özlettin kendini.. Ayrıca tezi verdin anladığım kadarıyla hayırlı olsun.. Şimdi tayin bekliyorsun sanırsam
    Hosbulduk abi valla ben de ozledim Yok tip doktoru degil, muhendisim ben ;) Universitede hocayim zaten title eklenmis oldu

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Dr. Uğur
    Eski ninjanı görüyor musun sık sık? Satmıyor mu sahibi?
    Hosbulduk Abi satiyor simdi 636 siparisi verdi ;) Ama 12,000 istiyor, o nedenle haber vermedim. 3,000km yapmis su an 8,500'de motor. Eklenen, cikan bi sey yok ;)
    ccman ve metci bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    inşallah hepsıne katılmak ısterım özellıkle canakkale gezısı cok ıyı olur uzun yol gezılerını cok severım =)

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu da benim sattığım ninja .yeni sahibi daha da olayı abartmış full bodykit takoz radyator koruma mono kapak ilaveleri yapmış , motor fena olmuş .r6 nın yanına alasım geldi

Tebrik ederim parkboy.benim bıraktığım yerden iyi devam etmiş....

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
    ibopaşa, vlknsyrn, Twin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosbulduk Abi satiyor simdi 636 siparisi verdi ;) Ama 12,000 istiyor, o nedenle haber vermedim. 3,000km yapmis su an 8,500'de motor. Eklenen, cikan bi sey yok ;)
    Ohh iyiymiş Beklemeye devam
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Nereden aldığının bir önemi yok zaten marka kapalı kutu. Ben Motül kullanmanı öneririm. +1 beygir eklediği söyleniyor. Bende kullanıyordum,hakikaten vites geçişlerini rahatlatıyor. Ninjalar için 2 tipi var. Racing tiplisini almanı öneririm,özellikle zincirde beyaz bir tabaka bıraktığından hem yağın ömtünü kolaylıkla takip ediyorsun,hemde yağ zincire yapıştığından sağa sola jantlara damlama olmuyor. Pisliği olmuyor. Benim önerim motül zincir yağı. Yıkama için biryer öneremiycem zira kendi işimi kendim hallederim. Temiz biyer bulamazsan getir bana ben yıkar cilalar yağlar veririm motorunu sana 20 liranı alırım ama söyliyim yeni motor için para biriktiriyorum :D

Alıntı arekbatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motorumu yıkatmak istiyorum sonra da bir zincir temizliği ve yağlaması.
    Yıkama için Avrupa yakasında nereyi önerirsiniz? levent maslak tarafları olursa tercihimdir.
    Zincir temizleyici ve yağını hangi marka nerden almalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Arkadaşlar Ninja'mı sattığım için boşa çıkan Kappa TK711 çantamı da satışa çıkardım. İlgilenen olursa:
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...14766681/detay
    rio_mavi bunu beğendi.

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    bu gidondan kullanan var mı?

ccman bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250r
    Nisan gibi yeni makinam gelicek. Ozamana kadar satamazsan ben ilgilenirim.

Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ninja'mı sattığım için boşa çıkan Kappa TK711 çantamı da satışa çıkardım. İlgilenen olursa:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Gidon değiştiren olmadı bizden bildiğim kadarıyla. Yapsa yapsa anca ejolver - uğur yapmıştır ama ondanda emin değilim. Şahsi fikrim bana pek estetik gelmedi. Üstündeki orjinalinin renkleri daha güzel ve uyumlu.

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nisan gibi yeni makinam gelicek. Ozamana kadar satamazsan ben ilgilenirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:56 ----------

Gidon değiştiren olmadı bizden bildiğim kadarıyla. Yapsa yapsa anca ejolver - uğur yapmıştır ama ondanda emin değilim. Şahsi fikrim bana pek estetik gelmedi. Üstündeki orjinalinin renkleri daha güzel ve uyumlu.
    bu gidon race gidon daha ilerde ve daha alçak

Motosikleti
    ninja 250r
    Alçak gidon daha çok yorar. Zewk meslesi. Almayı düşünüyorsan da renk seceneklerini gözden geçirmeni öneririm. Cırtlak olmayan soft sarılardan secmen guzel olabilir. Aynı renk manetlerle ve belki de yağdanlık değişimiyle filan guzel bir konsept yakalarsın.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

...
    ccman bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2012
    Yağ konusundaki tavsiyelerin için teşekkürler. Yıkama için bomontide deruchi yıkamaya gittim forumdan bulmuştum tavsiye edenleri.Bende memnun kaldım. Bu sefer bayagı bi kirliydi ve evde onu halledecek ekipmanım olmadığı için götürdüm. Teklifin için tşekkürler motor almak için katkımız olursa seviniriz. tekeriniz düz bassın iyi gunler...

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nereden aldığının bir önemi yok zaten marka kapalı kutu. Ben Motül kullanmanı öneririm. +1 beygir eklediği söyleniyor. Bende kullanıyordum,hakikaten vites geçişlerini rahatlatıyor. Ninjalar için 2 tipi var. Racing tiplisini almanı öneririm,özellikle zincirde beyaz bir tabaka bıraktığından hem yağın ömtünü kolaylıkla takip ediyorsun,hemde yağ zincire yapıştığından sağa sola jantlara damlama olmuyor. Pisliği olmuyor. Benim önerim motül zincir yağı. Yıkama için biryer öneremiycem zira kendi işimi kendim hallederim. Temiz biyer bulamazsan getir bana ben yıkar cilalar yağlar veririm motorunu sana 20 liranı alırım ama söyliyim yeni motor için para biriktiriyorum :D

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    kawasaki ninja 250r arayanlara ejlover'in motoru satılığa çıkmış
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14810955/detay

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki ninja 250r arayanlara ejlover'in motoru satılığa çıkmış
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14810955/detay
    Fiyat yüksek, resimler eski, güncel durumu bilinmiyor. Hiç samimi bir ilan olmamış.bildiğin copy-paste
    buberk bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    arkadaşlar merhaba 1 sene kadar apachi 150 kullandıktan sonra 3 gün önce ninja 250r aldım çok süper. benim sorum aldığım makinada plaka iptali yapılmış plaka f1 çakarın birazda arkasında kalıyor ve nerdeyse görünmüyor polisle sorun yaşarmıyım yada f1 çıkartmalımıyım yada plakanın yerini değiştirebileceğim bi yer varmı daha diplere doğru falan. eksozu akropovic polisler sorun ediyormu bu eksoza bide bugün yarın servisine gidip yağını suyunu filtrelerine balatalarına falan bi baktıracam değişmesi gerektiğini söylerse değiştirtecem adanada yada mersinde önereceğiniz servis yada bi usta varsa çok iyi olur. garantisi devam ediyordur ama eksoz değişmiş falan gararanti kapsamı dışına çıkarmı bilmiyorum zaten garanti belgeside yok. yağını filtrelerini bujilerini balatalarını değiştirsem bana kaça patlar serviste, dışarda kaça patlar yada servise git için rahat olsunmu dersiniz. kawasakim 12.000 km de 2011 model ve adanada yaşıyorum önerileriniz yardımlarınız için simdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat yüksek, resimler eski, güncel durumu bilinmiyor. Hiç samimi bir ilan olmamış.bildiğin copy-paste
    güncel durumu 1,2 sayfa geride var

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok koray abi motosiklet hala o halde. Geçen sayfalarda uğur abi uğrayıp R1 ile eski motoru ninjayı yan yana foto çekmişti. Motosiklet hala aynı motosiklet. Hiç bir değişikliği yokmuş.
    ejlover bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncel durumu 1,2 sayfa geride var
    ama ilanda yok. Bir önceki sahibini hepimiz biliyoruz-tanıyoruz zaten, şimdikini bilmem.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de talip olabilirim dostum 15 gune kadar kesinlesicek durumlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler