Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Havanın güzel olmasına aldanıp evden motorla çıktım ve sağanağa yakalanıp bir an önce ofise dönmeye çalışırken 108'le radara girerek 340 lira ceza yedim. Bu duruma sadece gülebiliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat biladerim iyisindir umarım bi manetlerim kaldı onlarıda verirsem bişey kalmayacak ninjaya dair.. yeni bebek konusunda da tırsıyorum ne yalan söylim. kazadan sonra iki diz kapağım da kemik ödemi, belimde, omzumda, iki dirseğimde kalıcı dövmelerim oldu tamam çok şükür sapasağlamım yürüyebiliyorum ama biraz daha toparlanmam lazım psikolojik olarak. beklemedeyim :(
    kardeş allah acil şifalar versin.. Tutkudan vazgeçme..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Halil Zeber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski sayfalarda vardı, kimin yaptırdığını hatırlamıyorum. Ben orjinal haliyle kullanıyorum henüz modifiye işine geçemedim Egzozdan yüksek devirlerde gayet güzel ses çıkıyor bu haliyle bırak derim ben. http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2703551 Linke tıklayarak bakabilirsin.
    Evet gerçekten güzel olmuş aslında yararlı olur baya biraz kendimizi düzeltip böyle birşey düşünebilirim ilgilendiğin için çok teşekkür ederim Saygılar ...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Abilerim bugün bir motorcuda led sinyal buldum. Hoşunuza gider diye düşünüyorum. Resim internetten alınma. Benim dediğim ürün monster yazılı bir paket içinde. Çifti 30 lira. Geçen R6'sı olan bir abim ebay'dan sipariş etmiş 40-45 liraya geldiğini söyledi. Belki hoşunuza gider diye düşündüm.

Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

tosbaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havanın güzel olmasına aldanıp evden motorla çıktım ve sağanağa yakalanıp bir an önce ofise dönmeye çalışırken 108'le radara girerek 340 lira ceza yedim. Bu duruma sadece gülebiliyorum.
    Usta nerde girdin radara yaa batikent temi

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim bugün bir motorcuda led sinyal buldum. Hoşunuza gider diye düşünüyorum. Resim internetten alınma. Benim dediğim ürün monster yazılı bir paket içinde. Çifti 30 lira. Geçen R6'sı olan bir abim ebay'dan sipariş etmiş 40-45 liraya geldiğini söyledi. Belki hoşunuza gider diye düşündüm.

http://img191.imageshack.us/img191/4684/10042880.png
    BENDE KULLANIYORUM RESIMDE PEK IYI CIKMASADA GERÇEK HALLERİ COK GUZEL VE BAŞARILI
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bu sinyalleri bende alabilirim sanırsam.. güzel görünüyor köfteorlar!!
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img191.imageshack.us/img191/4684/10042880.png
    R6 si olan abin Felon (Ali) mi ? Oda almisti boyle bi sinyal

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 si olan abin Felon (Ali) mi ? Oda almisti boyle bi sinyal
    Ta kendisi oluyor Ben kendi motosikletime alıcaktım ama maalesef bir türlü uyduramadım motosikletime. Sonra bırakmak zorunda kaldım. Aslında uydururdum da babam bırak 3 kuruşluk şey için orjinalliğini bozma diyince bende ellemedim daha.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Arkadaşlar forumda uygun yeri bura mıdır bilemedim ama benim bir sorum olacak, 2. el bir kask buldum ve almak niyetindeyim ama motorcu arkadaşlarımın dediği üzre kaskların bir kullanma ömrü bulunmaktaymış. Eğer bu konuda bilgi solan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Bu arada almak istediğim kaskın modeli "SHOEI Raid II Nucleus TC2"

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı semihss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar forumda uygun yeri bura mıdır bilemedim ama benim bir sorum olacak, 2. el bir kask buldum ve almak niyetindeyim ama motorcu arkadaşlarımın dediği üzre kaskların bir kullanma ömrü bulunmaktaymış. Eğer bu konuda bilgi solan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Bu arada almak istediğim kaskın modeli "SHOEI Raid II Nucleus TC2"
    kaski yillarca kullanir insanlar shoei de iyi bir marka bir internet sitesi vardi orda kasklarin ne kadar saglam oldugu gosteriliyordu eger bilen biri varsa o siteyi paylasir sende alacagn kask hakkinda bilgi edinirsin. ama dusunmeden al derim ben kaza aninda kafani korusun yeter zaten bikac sene gecince ya cizilir yada sen skilirsin baska kask alirsin o yuzden fazla takilma bu detaya.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    http://sharp.direct.gov.uk/ agility'nin bahsettiği sitenin linkini koydum.
    2. el kask alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi kaskın üretim tarihi. Kaskların ömürleri yaklaşık 5 yıl diye biliyorum. Zamanla içerisindeki yapı sertleşiyor ve sürücüyü koruyamacak duruma geliyor. Shoei için üretim tarihi sağ ya da sol yanak pedinin altında bulunuyor. Örneğin; 091011, 11 Kasım 2009 tarihine denk geliyor.
    hayvan ve ibopaşa bunu beğendiler.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    2. el kask almanı kesinlikle önermem. Çünkü kaskların iç kısmında jel gibi öze bir madde var bildiğim kadarıyla. Ve düşmelerden sonra o noktalar ömrünü doldurmuş oluyor. Yani çarpan kısımdaki jel işlevini yitiriyor. Bu yüzden 2.el kask önermem. Shoei alacağına LS2 al ama sıfır al için rahat etsin.300 lira birşey ama kaskın ömrünü biliyorsun hiç değilse.Can bu şansa bırakılmaz.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el kask almanı kesinlikle önermem. Çünkü kaskların iç kısmında jel gibi öze bir madde var bildiğim kadarıyla. Ve düşmelerden sonra o noktalar ömrünü doldurmuş oluyor. Yani çarpan kısımdaki jel işlevini yitiriyor. Bu yüzden 2.el kask önermem. Shoei alacağına LS2 al ama sıfır al için rahat etsin.300 lira birşey ama kaskın ömrünü biliyorsun hiç değilse.Can bu şansa bırakılmaz.
    Kesinlikle katılıyorum kaza yapmış bir kask işlevini yitirmiştir.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    .
    s.a.

.
    rio_mavi ve ccman bunu beğendiler.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Bayılıyorum şu yeşile yav çok çekici
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    .

s.a arkdslar

sattığım ninja dan kalan parcaları satmaktayım orjınal egsozu vardı sattım..kalanlarla ilgilenenlere ve MT uyesi arkdslara kargo benden

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8386264/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8390207/detay/

.
    rio_mavi bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

s.a arkdslar

sattığım ninja dan kalan parcaları satmaktayım orjınal egsozu vardı sattım..kalanlarla ilgilenenlere ve MT uyesi arkdslara kargo benden

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8386264/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...8390207/detay/

.
    Aleykum selam, hayırlı olsun güzel ninjaydı ne kadara sattın ?

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r

Halil Zeber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ninja 250R kullanan arkadaşımızı daha kaybediyoruz Hayırlı satışlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler