Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar müşterisi bırakmak isteyen bir taksici önüme direksiyonu kırıp babasının yoluymuş gibi en soldan en sağa geçti ve bana soldan girdi:( 20 metre kadar sürüklendim döndüm Allah döndüm:( 2012 model 1900 km deki motorum perte çıkmıştır
    Kırık bir tarak kemiği ile olayı kapadık Allah a şükürler olsun beni sevdiklerime bağışladı..He motor sevdam bittimi tabi ki bitmedi şu an kırık ayak ve birçok sürtünmeyle oluşan yaralarımın düzelmesini bekliyorum. Sigortadan parayı alıncada ilk işim aynı motordan almak olacaktır. Çevremdekiler, ailem, özellikle ki annem bana motor sayfasını kapat diyolar doğal olarak sağlığımı düşünüyolar benmi onları anlamıyorum onlarmı beni anlamıyor bilmiyorum.
    geçmiş olsun arkadaşım. sende fazla bişey olmaması sevindirici motorun için üzüldüm. geçimş olsun.k.i.b

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer arkadaşlarında görüşlerini merakla bekliyorum. CCman - ejo - dreamkiller baktınızmı videoya ? Sizce nasıl yeni kasa ???
    videoyu izledim de bir yerden sonra kapattım,özellike de KARPUZ SEÇER GİBİ plastik aksamlara vurma kısmına tav oldum.bu şekilde motor karşılaştırması yapılmaz..sonuçta o plastik aksam sadece karenajları bir birine tutturmak için,benim şahsi fikrim yeni kasada kullanılan malzeme eskisinden daha esnek bir yapıya sahip bu yüzden de kırılma çatlama gibi durumlarda daha elastik olacaklarından daha kullanışlı.daha hafiflemiş bir motor vb.ayak ile kısmı görmedim ama sen bir de r6 nın ayaklığını gör incecik bir şey ama motoru çevirmek için yan yatırdığımda hiç esnemiyor bile.sonuç olarak kawasaki gibi bir firma malzemeden çalacak hali yok üzerindeki parçaların hepsi günümüz teknolojisi ile üretilmiş ve yenilenmiş.gayet şık ve estetik.ben aslında motor kısmı ile ilgili yenilik bekliyordum (dual valf hariç).gösterge zaten cuk olmuş.2012 r6 da bile benzin göstergesi yok anla gerisini ;)
    Alper Kaya ve ejlover bunu beğendiler.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Evet arkadaşlar müşterisi bırakmak isteyen bir taksici önüme direksiyonu kırıp babasının yoluymuş gibi en soldan en sağa geçti ve bana soldan girdi:( 20 metre kadar sürüklendim döndüm Allah döndüm:( 2012 model 1900 km deki motorum perte çıkmıştır
    Kırık bir tarak kemiği ile olayı kapadık Allah a şükürler olsun beni sevdiklerime bağışladı..He motor sevdam bittimi tabi ki bitmedi şu an kırık ayak ve birçok sürtünmeyle oluşan yaralarımın düzelmesini bekliyorum. Sigortadan parayı alıncada ilk işim aynı motordan almak olacaktır. Çevremdekiler, ailem, özellikle ki annem bana motor sayfasını kapat diyolar doğal olarak sağlığımı düşünüyolar benmi onları anlamıyorum onlarmı beni anlamıyor bilmiyorum.
    geçmiş olsun
    ibopaşa bunu beğendi.

ibopaşa
    pert dedin de görünüm olarak pek bir şey yok.ne şase de ne de motor da.motoru çalıştırmayı denedin mi ?
    işin sadece sağ karenajlar,kafa ,kütüklük sağ ayaklık.km saati belki arızalı.
    karenajlar için adresi biliyorsun zaten.yok sigorta dersen, sezonu kapatırsın gibime geliyor.
    tekrar geçmiş olsun.
    ejlover ve ibopaşa bunu beğendiler.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atilla hakan hocam kazasiz belasiz motor cok temiz gercekten.Ama o egzost hic olmamis
    neyi olmamış zippo kardeşim. Bana hoş geldi yoksa taktırmazdım.
    Hondaaaaaaaa

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Kardeşim çok büyük geçmiş olsun.Fotoğrafta motoruna baktım da hakikaten çok kötü durumda :( Ucuz atlatmışsın.
    Biraz daha dikkat ile yola devam bu meredi sürerken kendimiz minimum hata ile sürüyoruz sıkıntı yok, birde karşı tarafın yapacağı hataları da zorunlu olarak telafi etmemiz uyanık olmamız lazım.
    Yoksa çok kötü sonuçlar doğurabiliyor
    ibopaşa bunu beğendi.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içi boşmu o egzosun? ati kısaya uzuna ölüye diriye zenon bende düşünüyordum güzel olmuş.. Satmazsam takarım bende

Boş Değil abi. Xenon şart gece sürüşlerinde uzunları açtığım zaman çok küfür yediğim kesin. Ama genelde karşıdan arabayı görür görmez kapatıyorum.
    Hondaaaaaaaa

Motosiklete özel muayene

Bazı istasyonlarda sadece motosiklet muayenesi yapılacak.

http://video.ntvmsnbc.com/motosiklete-ozel-muayene.html
    atilla_hakan bunu beğendi.

Motosikleti
    Geçmiş olsun kardeşim. Allah hepimizi beterinden korusun.
    ibopaşa bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibopaşa
    pert dedin de görünüm olarak pek bir şey yok.ne şase de ne de motor da.motoru çalıştırmayı denedin mi ?
    işin sadece sağ karenajlar,kafa ,kütüklük sağ ayaklık.km saati belki arızalı.
    karenajlar için adresi biliyorsun zaten.yok sigorta dersen, sezonu kapatırsın gibime geliyor.
    tekrar geçmiş olsun.
    Abi bizim birader gitti bugün işleri halletti motoru daytonaya çekti sağolsun, motor pert abi toplanmaz daha, birkaç güne exper gelir raporu tutar sonracıma karşı taraf suçlu olduğu içinde trafik sigortası karşılar, Abi motor kalmamış, anahtarı bile uçmuş bulamıyoruz, kaskım geldi şimdi (shoei xprit) kask delinmiş abi sen hesabını yap artık, kafamı yolun kenarındaki demire vurmuşum hatırlamıyorum, yan yoldaki otoparkçı beni havada görmüş te yardıma koşmuş Allah korudu valla..
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Motosiklete özel muayene

Bazı istasyonlarda sadece motosiklet muayenesi yapılacak.

http://video.ntvmsnbc.com/motosiklete-ozel-muayene.html
    Videodaki ninjacı arkadaş burdamı
    Hondaaaaaaaa

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    @ibopaşa, Geçmiş olsun arkadaşım.

BarkınB. Euro3 emisyonlu motorlar kullanmıştı programlarında, olmaz öyle saçma şey bence gelecektir kesinlikle. Barkın Bey de gelecek demişti bana facebook üzerinden.

@ccman hocam,Karşılaştırma videosu bir fikir veriyor, en azından malzemenin daha ince ve esnek oldugunu görüyoruz. Ayrıca aynı adamın motorun tesliminde de yazdıgı gibi malzeme daha ucuz görünüyor.
    Şahsen seneye yeni kasa gelmiş olsa ve arasında 2011 <5000km Ninja ile 3-5.000tl fark olsa ben eski kasa tercih ederim.

Ninjette forumunda 2013 model konusu linki:
    http://www.ninjette.org/forums/showt...110755&page=12
    Şöyle bir egzost karşılaştırması konmuş ama tam yorumlayamadım:
    ibopaşa bunu beğendi.

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar sağolun iyi dilekleriniz için motordan kalanların fotolarına bakabilirsiniz. Allah a emanet olun
    Büyük geçmiş olsun, size birşey olmamısı çok sevindirici. Motor her zaman yerine gelir.
    Dikkatsiz kullanan bütün sürücülerin ehliyetlerine ömür boyu el koymak lazım.
    Bir daha trafiğe hiçbir şekilde çıkmamalılar.
    ibopaşa bunu beğendi.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    Ninja 250 R
    Aynen büyük geçmiş olsun. kendınıze bırsey olmamıs ya önemli olan o.
    ibopaşa bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ALINTIDIR...

Sayın Ekrem Bey,
    Endonezya'da satisina baslanilan Ninja 250R modelleri Euro2 standartlarinda
    oldugundan sadece Asya kitasinda kullanilabiliyor. Türkiye ve Avrupa'ya
    gelisi saglanmayacak. Avrupa ve Türkiye'de satisi gerçeklesecek yeni kasa
    Ninja250 300cc lik olacak. Ninja250R satmaya devam edecegiz ve aralarinda
    ötv den dolayi yaklasik 4000tl civarinda fiyat farki olacak.Simdilik sahip
    oldugumuz ve paylasabilecegimiz bilgi bu kadar.

Yeni modeller, 2 Ekimde basina tanitilir, Ocak-Subat 2013 de Türkiye'ye
    gelir.

Saygilarimizla,

Yani bu kasa 250cc olarak gelmeyecek, gelen 300cc ÖTV dolayısıyla pahalı olacak...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Ninja 250 R
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ninja 250r kullanıcıları olarak bır kac sorum olacak sıze.
    hafta ya Cuma kasayla gelecek benım yeşil ninja kendim kurmak istiyorum ögrendigim kadarıyla gidon,öncam,akü ve aynalar takılacakmıs sadece. Bundan baska dıkkat etmem yada montajlarken dıkkat etmem gereken birşey var mı? motorunu benım gıbı kasasından acıp kuran var mı ? yanı yagı suyu hodrolıgı vs. eksıksız gelıyor degıl mı?
    Cevap ve bilgi veren arkadaşlara şimdiden teskkür ederim.

Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALINTIDIR...

Sayın Ekrem Bey,
    Endonezya'da satisina baslanilan Ninja 250R modelleri Euro2 standartlarinda
    oldugundan sadece Asya kitasinda kullanilabiliyor. Türkiye ve Avrupa'ya
    gelisi saglanmayacak. Avrupa ve Türkiye'de satisi gerçeklesecek yeni kasa
    Ninja250 300cc lik olacak. Ninja250R satmaya devam edecegiz ve aralarinda
    ötv den dolayi yaklasik 4000tl civarinda fiyat farki olacak.Simdilik sahip
    oldugumuz ve paylasabilecegimiz bilgi bu kadar.

Yeni modeller, 2 Ekimde basina tanitilir, Ocak-Subat 2013 de Türkiye'ye
    gelir.

Saygilarimizla,

Yani bu kasa 250cc olarak gelmeyecek, gelen 300cc ÖTV dolayısıyla pahalı olacak...

merhaba arkadaşım.

şimdi sana bu yazıyı gönderen arkadaşa aşağıdaki resim i ya da link i göndersen de ekine de "sen bizi ...... mı sandın" desen nasıl olur ?
    ya da bana pm den mail adresini yazarsan ben aynen yazarım ;)

sol alt köşede 300cc mi yazıyor bu yeni modelin motor hacmi ?

http://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mcy...ex250lm_e.html
    semihss bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    merhaba arkadaşım.

şimdi sana bu yazıyı gönderen arkadaşa aşağıdaki resim i ya da link i göndersen de ekine de "sen bizi ...... mı sandın" desen nasıl olur ?
    ya da bana pm den mail adresini yazarsan ben aynen yazarım ;)

sol alt köşede 300cc mi yazıyor bu yeni modelin motor hacmi ?
    Hocam iyi günler, şu başlıkta paylaşmış arkadaş, bende oradan alıntı yaptım...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...severlere.html
    Yazdığına göre z-moto'dan gelen bir mail...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

Şu başlığa da bakabilirsin...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ve-z-moto.html
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    m olsun istiyorum, kısmet...
    Selamlar,
    ibopaşa'ya çok geçmiş olsun,
    CCMan lve Ejlover arkadaşlarıma da ilgi ve paylaşımları için tekrar teşekür ediyorum,
    Bilgilenmek adına forumu takibe devam ediyorum,
    Kimsenin tekerine taş değmesin, sağlıcakla kalın,
    ejlover, ibopaşa ve ccman bunu beğendiler.
    "DİKKAT !!! - Gereksiz RİSK, zamansız ÖLÜMÜN davetiyesidir."

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler