Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar hafta sonu yuvacığa gidiyoruz. Gitmek isteyen arkadaşlar haberleşelim. Tanışmış oluruz.
    dreamkiller bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızıltoprak civarı ben olabilirim siyahsa. haftasonları caddebostan takılırım genelde. dreamkiller organize edebilirsen cuma aksamı ejo felan ben takılırm. Hee buarada arkadaslar ön sinyal kapağı varya şeffaf olan, bana birtane acill lazım. elinizde fazla varsa ücretinemukabil talibim. Veya nereden aynı ebatta temin edebileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim. OVERCLOUD senden ümitliyim dostum,senin sinyali bikaç kez kırmışlardı sanırım. elinde parçası var mı =?=?=? Arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim valla. geçen günkü kazadan sonra herbişiyini tamir ettimde sinyal kapağını uyduramadım...
    Bende kiziltopraktayim fenerbahce iskembecisinin onunde gorursen o benim bir cayimi icmeye beklerim buralardan gecen butun arkadaslar icin gecerlidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sıkıntı yok biraz beklersen beb e bay den led sinyal siparisi verecegim sanada soyleriz olmazmı?

valla ejlover arkadas buralara kadar geliyor gidip gormessek ayıp kere ayıp olur..

@ejlover otel falan ayarladınmı dostum nerede olacaksın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Beyler pazar günü kocaeli yuvacık gezisine ben artcımla katılıyorum.. bizden gelecek olan varmıdır? Rio? Over? ccman? diger arkadaslar???

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

umut ediyorum bende kardeşim bakalım nasipse birgün olacak
    İllaki olur dreamkiller

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    benim koruma takozu yalan oldu pişmiş tavugun basınada gelmedi.. once aparatları ters taktım sonra cıkartıp düzeltecektim ki somunlardan biri diş kaptırdı.. acaip hırslandım en son durum bu aksam netleşir bakalım motoru elimize almadan takabileydim iyiydi tabi

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    dostum sıkıntı yok biraz beklersen beb e bay den led sinyal siparisi verecegim sanada soyleriz olmazmı?

valla ejlover arkadas buralara kadar geliyor gidip gormessek ayıp kere ayıp olur..

@ejlover otel falan ayarladınmı dostum nerede olacaksın?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Beyler pazar günü kocaeli yuvacık gezisine ben artcımla katılıyorum.. bizden gelecek olan varmıdır? Rio? Over? ccman? diger arkadaslar???

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

umut ediyorum bende kardeşim bakalım nasipse birgün olacak
    Hocam cok tesekkurler, dusunmeniz bile yeterli Sabiha Gokcen'de kalacagim ama motor Istanbul Park'ta kalacakmis Persembe Cuma da egitim var ya kontrol prosesine bastan girmesin diye bu sekilde oluyormus. Cuma da 5te kurs bitiyor motorlari yukleyip yola cikicaz gibi duruyor. 2 kisi geliyoduk sayi 4e cikti benim de esnekligim yok oldu :( 3 tane de gorucu gelecekti motora onlari naapicam bilemiyorum :( En guzeli Istanbul Park'ta gorusmek

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam cok tesekkurler, dusunmeniz bile yeterli Sabiha Gokcen'de kalacagim ama motor Istanbul Park'ta kalacakmis Persembe Cuma da egitim var ya kontrol prosesine bastan girmesin diye bu sekilde oluyormus. Cuma da 5te kurs bitiyor motorlari yukleyip yola cikicaz gibi duruyor. 2 kisi geliyoduk sayi 4e cikti benim de esnekligim yok oldu :( 3 tane de gorucu gelecekti motora onlari naapicam bilemiyorum :( En guzeli Istanbul Park'ta gorusmek
    persembe avrupa yakasındayım, cuma gebzo organize sanayiye iş cıkartıp senin yakandayım hocam o zaman
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    persembe avrupa yakasındayım, cuma gebzo organize sanayiye iş cıkartıp senin yakandayım hocam o zaman
    Tamam hocam Persembe ben mola saatini falan ogrenip yaziim buraya. CSS ekibi disardan kimseyi sokmuyormus iceri

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Tamam hocam Persembe ben mola saatini falan ogrenip yaziim buraya. CSS ekibi disardan kimseyi sokmuyormus iceri
    Hasta sonu yada mesai saatinden sonra olsa bende gelmeye çalışırdım ama mesai saatinde pek mümkün değil :(
    Cuma da babamın operasyonu var benim işler biraz karışık :(

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasta sonu yada mesai saatinden sonra olsa bende gelmeye çalışırdım ama mesai saatinde pek mümkün değil :(
    Gecmis olsun Kadir. Umarim ciddi bi seyi yoktur :( Acil sifalar diliyorum.
    tomass bunu beğendi.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim koruma takozu yalan oldu pişmiş tavugun basınada gelmedi.. once aparatları ters taktım sonra cıkartıp düzeltecektim ki somunlardan biri diş kaptırdı.. acaip hırslandım en son durum bu aksam netleşir bakalım motoru elimize almadan takabileydim iyiydi tabi
    dreamkiller
    yeni bir şey sipariş edersen haber edermisin bi dublebuble cam alayım şu nincaa ya.takozu takmaktan vazgeçersen talip olurum ona da
    * gezi işi bana uymaz ev taşıdım gecen ay halen yerleşememece oynuyorum.

ejlover
    cuma akşam Ankara ya döncen de nolcek kal c.tesi akşam dön.06 orada kaçmıyor sonuçta.İstanbul dan alıcı varsa gelmişken onlarda baksınlar.ya da hazır parçalar buraya kadar gelmişken ben söküp alayım lazım olanları
    atilla_hakan ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gecmis olsun Kadir. Umarim ciddi bi seyi yoktur :( Acil sifalar diliyorum.
    Teşekkürler Uğur Hocam, safra kesesinde taş var biraz sıkıntı yaratıyor, safra kesesi alınacak (kolesistektomi yapılacak)
    ejlover bunu beğendi.

şimdiden geçmiş olsun !

Motosikleti
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden geçmiş olsun !
    Teşekkürler ccman.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Tomass kardeşim geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    o koku bendede başladı 3 gündür.. 950 km de daha motor.. lastil yakma kokusu yada balata kokusu gibi bişey.. yarın ilk bakıma sokacam ozaman öğreniriz ne kokusu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

pazar günü istanbul parkta türkiye pist şampiyonasına giden oldu mu bizden.. bi kaçtane 250r gördüm hatta 2 yeşil ninjayla yolda selamlaştık falan ama, burdanmıdır bilmem.. dünde ataşehirde bir beyaz ninjayla selamlaştık lafladık kenara çekip.. kızıltoprak-fenerbahçe civarında zaten ninjadan geçilmiyor.. çete gibiyiz heryerdeyiz
    Sen aşkı ✿☣ ☼ ☁ sanmışsın..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gecmis olsun allah acil sifalar versin..

ccman siparis verirken habetdar ederim dostum.. bu arada takozu taktim bu aksam inat ettim ejloverin takozu calalim sana takmayi becerdim sokebilirimde heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Bu aksam karsiya gecerken bogaz koprusu istikametinde.bir.yesil.ninjanin yaninda gectim arkadasa selam.verdim ama gormedi sanirsam biim.ahalidenmu bilemedim???
    tomass bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı oNRaCe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o koku bendede başladı 3 gündür.. 950 km de daha motor.. lastil yakma kokusu yada balata kokusu gibi bişey.. yarın ilk bakıma sokacam ozaman öğreniriz ne kokusu :D
    Normaldir çoğu motorda olur ilk 2000 kmye kadar. Egzoz boyasından, arka kampana ısınmasında, disk balatalar yeni olduğundan, silindir bloğundan vs... biraz incelenirse bulunur.

DK663 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6F / 2012
    arkdaslar aklıma takılan bir şey

ninja yı alalı daha 400 km olamadı,fakat debrijay da baya bir boşluk var.(motor stop ken kontrol ettiğimde)

ek olarak da 1. vites ile 2. vites geçişlerinde biraz zorrlanma var.

fikri olan varmı yoksa normal midir herşey?

UU 6663
    dreamkiller ve kullaniciii bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı DK663 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ninja yı alalı daha 400 km olamadı,fakat debrijay da baya bir boşluk var.(motor stop ken kontrol ettiğimde)

UU 6663
    hocam sendin sanırsam dün aksam köprü girisinde gectigim dogrumu?

rodaj bitene kadar sabredin, parcalar birbirlerine alısma evresinde su an.. 1 ve 2. vites gecislerindeki zorlanma da ondandır.. 800 km bakımından sonra rodajı bozmayın bir süre daha.. bu esnada sıksık vites degistirerek kullanın motorunuzu.. akabinde herseyin daha akıcı, geçişlerin daha seri olduğunu göreceksiniz zaten..

saygılarımla.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı DK663 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

UU 6663
    1000 bakımında yağ değiştikten sonra geçişler yumuşar ama ninja'nın 1 ve 2'ye geçişleri çoğunlukla sarsıntılıdır. bnim 30bindeki motorumda da durum böyle.
    dreamkiller bunu beğendi.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

herkeze selam

bu forumda şurda bir motor gördüm kimdi acaba forumdan mı değil mi karmaşası için mesela herkes isim kısmına plakasını yazsa da en azından bir çoğumuz isim kısmını boş bırakıyoruz en azından ismimiz plakamız olsun.yolda birini görünce de plakasından en azından forumdan birimidir değilmidir diye kafa kırmaya çalışmayalım.ben yazdım profilime.
    ne dersiniz ?

DK663 800 bakıma kadar sabır.bakımdan sonra motorun sesi bile değişiyor.debriyajı kendinde üzerindeki somundan yüksekliğini ayarlayabilirsin.1-2 viteslerin geçişleri de normal tüm motorlarda bu böyledir.
    kullaniciii, dreamkiller ve atilla_hakan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler