Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    facebook grubunda bi kaç ark. satıyor,oraya bakarsan daha iyi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    geçen günlerde düz yolda 5. vitesten 6. vitese geçerken boşta kaldı vites, nasıl oldu anlamadım ama bildiğin motor kontrolsüz yokuştan aşağı yuvarlanıyor gibiydi, bi manevra yapsam kayıcak,yatıcakmış gibiydi,neyseki bişey olmadı.
    ilk defa başıma geldiği için ve nasıl olduğunu anlamadığım için şaşrıttı beni bayağı..

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    N isigi yandi mi? Benim de basima geldi dun cunku. 4-5 arasi sanirim. Ama N isigi yanmadi. Tam gecirmeyip ara bi noktada debriyaji birakip gaz verince oluyor sanirim.

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    aynen n ışığıda yanmadı. hızlı değiştirmeye çalıştığımdan heralde benimde böyle oldu. 5-6 yazmışım benimde ya 4-5 yada 3-4 ...
    tam geçirdiğimi düşünüyordum ben =)

merhaba herkese.. bu motosiklet için düşüncelerinizi alabilir miyim arkadaşlar? 10000 km olması çok sorun yaratır mı? ustayla filan gideceğim ancak yine de bi sorayım dedim.. bu motoru tanıyan eden var mı diye? ne de olsa tecrübenin hali başkadır.. teşekkürler şimdiden..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6937339/detay/

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    arkadaşlar yağ filtresi ve yağ linki verebilirseniz çok sevinirim 10.000 bakımım yaklaşıyor ??? tavsiyelerinizi bekliyorum
    Her asker yeşil bereli olamaz

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dunyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese.. bu motosiklet için düşüncelerinizi alabilir miyim arkadaşlar? 10000 km olması çok sorun yaratır mı? ustayla filan gideceğim ancak yine de bi sorayım dedim.. bu motoru tanıyan eden var mı diye? ne de olsa tecrübenin hali başkadır.. teşekkürler şimdiden..
    Aradım konuştum belirtilen rakamın altına nerdeyse hiç duşmuyorlar komik bir pazarlık payı var neyse gidince görürsün çizikleri varmış ayrıca satan yer servisi zaten gidip bak bence ben yapamadım sen yap umarım 10.000 km bakımını yaptırmış tır yaptırmamışsa lastikleri değiştirmen ve bakımı üstlenmen gerekiyor kafadan 8,000 falan ödersin hepsine veya daha fazla.!
    Hayalim Üç Kelime Oda Şöyle " Honda-CBR-600RR "

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ben şuan sahibindene girip bakamıyorum,bu hangi ildeki ,fiyatı rengi km si ne bilgi verebilirmisin,işyerinde filtre var sahibindene giremiyorum
    Her asker yeşil bereli olamaz

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı dunyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat yüksek. o fiyata 0 km 250cc motosiklet alabilmek mümkün. bence 8500 - 9000'dir o motorun hakkı. Ayrıca arkadaşın dediği gibi lastik alman gerekecek vede fren balataların değişmesi gerekebilir.

Haftasonu katıldığım Uçmakdere kampından fotoğraflar.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...ucmakdere.html
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Vasuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R '11 Beyaz
    Alıntı sigaraöldürr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen günlerde düz yolda 5. vitesten 6. vitese geçerken boşta kaldı vites, nasıl oldu anlamadım ama bildiğin motor kontrolsüz yokuştan aşağı yuvarlanıyor gibiydi, bi manevra yapsam kayıcak,yatıcakmış gibiydi,neyseki bişey olmadı.
    ilk defa başıma geldiği için ve nasıl olduğunu anlamadığım için şaşrıttı beni bayağı..
    Benimde başıma 3-4 defa geldi. Servis, vitesi tam geçirememişsindir dedi. O günden beri daha sert atıyorum vitesi sorun olmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Bu arada egzoz değiştirince ruhsata işletme işlemi nasıl oluyor?
    Grenaj koruma topuzunu 2011 model için Türkiye'de satan var mı?

önceklikle teşekkürler tüm yorumlarınız için.. ben pazarlıkla filan 9 000 civarı alabilirim diye düşünümüştüm ama bu kadar bakım gerektiriyorsa ve pazarlık payı sıfırsa bulaşmam hiç.. sarsılmaz istanbul daytonadaki 10000 km de 2010 model siyah 9750 istiyorlar..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Ejlover

İphone dashboard programı motor devrini nasıl ölçüyor ve verimli çalışıyormu? Hızı gps ile ölçüyor tamamda..

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    10000km bakımını yaptırdım yag yagfiltresi bujiler yag motul 10-40 yarı sentetik yag yag filtresi orjinal bujiler orjinal bakım masrafı 200tl...yola hazırım
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Kawasaki 250-R
    Selam arkadaşlar bende uzun suredir takip ediyorum forumu ve bisey sormak istiyorum fren balataları ortalama kac km'de değiştiriyosunuz benimkiler 3682 km de bitti ve 2 balata fiyatı 280 lira dendi bu konuda bilgisi olan arkadaş vardır dimi =)

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı Ottoman34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bende uzun suredir takip ediyorum forumu ve bisey sormak istiyorum fren balataları ortalama kac km'de değiştiriyosunuz benimkiler 3682 km de bitti ve 2 balata fiyatı 280 lira dendi bu konuda bilgisi olan arkadaş vardır dimi =)
    böyle bişeyin olması imkansız gibi bişey.... benim 10000km oldu balatalar 20000km getirir diye düşünüyorum
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Kawasaki 250-R
    bende öyle düşündüm fakat söyle bi sıkıntıvar geçen o istanbul yagmrunda ben trafikte devam etmek zorunda kaldım bu sebeple erken bimesini cokta yadırgamadım bu ne kadar etkiler onuda bilmiyorum tabiki

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Mümkün değil, sana onu diyenlere de bi daha gitme sakın.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Kawasaki 250-R
    Teşekkur ederim fakat balatalarımdan asırı ses gelmekte ve fren sonucta insanı ürkütüyo bu fiyatı verende daytona servisi başka yerde degiştiren arkadaş varmı ve fiyatı nedir

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    Alıntı Vasuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde başıma 3-4 defa geldi. Servis, vitesi tam geçirememişsindir dedi. O günden beri daha sert atıyorum vitesi sorun olmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Bu arada egzoz değiştirince ruhsata işletme işlemi nasıl oluyor?
    Grenaj koruma topuzunu 2011 model için Türkiye'de satan var mı?
    iyi bare başkalarınında başına gelmiş, yoksa kendimde bi sorun arıyacaktım = p
    egzoz işleniyor muydu ruhsata?
    koruma topuzu ben yetkili serviste sormuştum,onlarda e baydan satın alırız falan diyorlardı.

Teşekkur ederim fakat balatalarımdan asırı ses gelmekte ve fren sonucta insanı ürkütüyo bu fiyatı verende daytona servisi başka yerde degiştiren arkadaş varmı ve fiyatı nedir
    balata spreyi ile bi temizlemeni öneririm.
    kadıköyde moto plus balataya 65+65 , montajda 30 lira ücret vermişti
    ama ilk defa ben sormuşum sanırım,bayağı bi uygun balatayı aradılar sağolsunlar =)
    bu arada balatalar seramikti sanırım
    seramik balata nasıldır,bilgisi olan var mı acaba ?

Motosikleti
    Yamaha
    S.a
    Arkadaşlar size bir sorum olucak kusuruma bakmayın.

Motor almayı planlıyorum ama benim bütçem ZZR250'lere uygun. 2004-2005 model olarak bu motorlar alınırmı sizce?
    Sorun çıkarsa çok uraştırır mı?
    (Yanlış anlaşılmasın bu diceklerim. Bilgisi olmayan arkadaşların, kulaktan dolma bilgilerle konuşup çok parça sorunu yaşarsın. Hergün hatta saat başı bile arızalar çıkarın şeklinde yorum yapıp beni motordan soğutmasını istemiyorum. Eğer gerçekten bir bildiği varsa o zaman seve seve dinlerim o kişiyi.)
    Erdem abi seninde fikirlerini merak ediyorum. Yorum yaparda beni bilgilendirirsen çok sevinirim.
    Birde özellikle zzr250 kullanıcısı varsa onun yorumlarını merak ediyorum.
    Şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkür ederim. Tekeriniz düz bassın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler