Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    ejlover

TCX S-Zero Racing Çizme almıştın sanırım, memnun musun ? çok terletiyor mu ? kaça aldın ?
    Özen motordan almayı düşünüyorum ay sonu gidip bakıcam, sidi b2 çok gösterişli gibi geldi bana.

http://www.ozenmotor.com.tr/TCX-S-ZE...ING_312.html#0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı Radlen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ejlover

TCX S-Zero Racing Çizme almıştın sanırım, memnun musun ? çok terletiyor mu ? kaça aldın ?
    Özen motordan almayı düşünüyorum ay sonu gidip bakıcam, sidi b2 çok gösterişli gibi geldi bana.

Abı aslında nıke da adıdasta uzun basket ayakkabıları var ben nıkeden aldım arkadasların motoruna bınerken ona kullanıyorum hemde dısarda gıyıyorum ustundede cırtcırtı var cok ıyı oluyo aynı gorvı gorurmu bılmem ama sonucta topugu koruyo

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    felondanda ses cıkmadı şöle bize bi kac cekim yapsa alsada şu aparatları biraz otobanda oyun oynasak[COLOR="Silver"]
    Aparat şuanda Özbekistan'da geliyor...
    Youtube video başlığı hazır bile
    Gt250r won Ninja 250r
    yada
    Ninja killer!

Şaka bi yana karbüratörlü modeller enjeksiyonlu gt250r a göre düşük devirlerde daha canlı
    ivmelenmede karbüratörlü her türlü tokatlıyor Ama siz merak etmeyin ben yanımda bi tane karbüratörlü gt250r da getiricem
    Euro emisyon davası süpürdü gitti bütün tork'u
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki uyumlu rizoma zaten hic yok. bar endleri uyusmuyor. gripler kisa kaliyor o yuzden.
    Yok derken? 250 için yok ama diğerleri için var. Bazı parçalar standart 250ye de oluyor diye biliyorum lift takozları gibi:
    http://www.rizoma.com/it/moto-access...x-6r-2009.html

Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ordan sıparıs verebılırsın gıbı gormustum olmuyomu ? Bıde motorun sıyah ya da beyazsa hosuna. Gıdebılıcek bı tank pad var bende ondan alıcam
    Motor beyaz hocam Şeffaf bir tankpad alıp yapıştırdım ama sizin düşündüğünüz nasıl bir şey merak ettim?

ejlover
    Hocam ben de €200'e aldım ama peşin/tek çekim 10% indirim yapıyorlar. 415TL'ye geldi bana.
    Henüz sadece 1 kere giyebildim. Oldukça rahat ve normal bir ayakkabı kadar terletiyor. Ama öğlen güneşinin altında noolur bilemem :p Yalnız altı biraz kalın doğal olarak pedalı hissedemiyorsunuz normal bir ayakkabıdaki gibi o da normal biraz alışmak lazım ;)

Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abı aslında nıke da adıdasta uzun basket ayakkabıları var ben nıkeden aldım arkadasların motoruna bınerken ona kullanıyorum hemde dısarda gıyıyorum ustundede cırtcırtı var cok ıyı oluyo aynı gorvı gorurmu bılmem ama sonucta topugu koruyo
    Olur mu hocam hiç öyle şey? Koruma olarak çok çok fark var aralarında. Kaval kemiğinden topuk/komple arka korumaya, ayağın ters dönmesini engelleyen sistemlere kadar pek çok koruma var bunlarda.

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    selamlar.. bnmde fıstık yeşili bir ninja 250 R'ım var. Tüm sayfaları okuyamadım ama yavaş yavaş ben de sayfaya dahil olurum..

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aparat şuanda Özbekistan'da geliyor...
    Youtube video başlığı hazır bile
    Gt250r won Ninja 250r
    yada
    Ninja killer!

Şaka bi yana karbüratörlü modeller enjeksiyonlu gt250r a göre düşük devirlerde daha canlı
    ivmelenmede karbüratörlü her türlü tokatlıyor Ama siz merak etmeyin ben yanımda bi tane karbüratörlü gt250r da getiricem
    Euro emisyon davası süpürdü gitti bütün tork'u
    işin içinde sürücü faktörüde önemli bir rol oynuyor,ben kabul etmem hyo yenerse
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    ejlover

nacizane ben dainese bot aldım ve çok memnunum..
    http://www.mototas.com.tr/urunlistel...=50&g=585&o=73
    tek sorun kendi ayak numaram olmuyordu ( korumalardan dolayı 2 beden büyük almak zorunda kaldım )
    sidi kullanan bir arkadasım var ve çok memnun oldugunu söylüyor. oldukça sağlammış.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar.. bnmde fıstık yeşili bir ninja 250 R'ım var. Tüm sayfaları okuyamadım ama yavaş yavaş ben de sayfaya dahil olurum..
    aramıza hoşgeldiniz...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    2010 ninja 250r
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Haftalık perşembe toplantımız, Bakırköy İncirli Caddesindeki ''Cafemizz'' kafe de

İncirli caddesi Çamlık hastanesini geçince sol tarafta...

Tarih 21.07.2011 Saat 20:00

Tekeriniz düz bassın Ninjalar... Görüşmek üzere...

Ninja 250 R - İstanbul
    Haftalık perşembe toplantımız, Bahçelievler Uefa anıtı yakınlarındaki "Blacksis" cafede

Adres: SiyavuşPaşa Mah. Adnan Kahveci Bulv. No:83/A
    Siyavuşpaşa, Bahçelievler, İstanbul

olarak değişmiş galba ? anadolu yakasından gidecek olan var mı

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    DÜZELTME!!!

Adres değişmiştir.

Haftalık perşembe toplantımız, Bahçelievler Uefa anıtı yakınlarındaki "Blacksis" cafede

Adres: SiyavuşPaşa Mah. Adnan Kahveci Bulv. No:83/A Siyavuşpaşa, Bahçelievler, İstanbul

Adresi bilmeyenler için buluşma noktası İncirli Ömür Plaza Önüdür. Buluşma saati 19:45 Hareket 19:55

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Haftalık perşembe toplantımız, Bakırköy İncirli Caddesindeki ''Cafemizz'' kafe de

İncirli caddesi Çamlık hastanesini geçince sol tarafta...

Tarih 21.07.2011 Saat 20:00

Tekeriniz düz bassın Ninjalar... Görüşmek üzere...

Ninja 250 R - İstanbul

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    nacizane ben dainese bot aldım ve çok memnunum..
    http://www.mototas.com.tr/urunlistel...=50&g=585&o=73
    tek sorun kendi ayak numaram olmuyordu ( korumalardan dolayı 2 beden büyük almak zorunda kaldım )
    sidi kullanan bir arkadasım var ve çok memnun oldugunu söylüyor. oldukça sağlammış.
    Aaaa Dün akşam incek'te karşılaşmış olma ihtimalimiz var mı acaba? Spontene bir Ninja toplantısı da yapmış gibi olduk Ankara olarak

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Hoşgeldin... Kazasız belasız sürüşler dilerim... Söz kawasakiyse yeşil farzdır

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin içinde sürücü faktörüde önemli bir rol oynuyor,ben kabul etmem hyo yenerse
    Sürücü faktörü ciddi bi rol oynuyor tabi ama teknik olarak ninja daha güçlü.bunu kabul ediyoruz ama aralarında hissedilebilcek bi fark olduğunu sanmıyorum

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Motoru eve götürdüm 2gün önce sonunda adaptosyonu bitirip

Artık hergün ufak ufak rodajı tamamlamaya bakıyorum :D Ama trafikte 50 ile gitmek çok yoruyor insanı :(

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Hoşgeldiniz kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle.... Facebooktaki grubumuza da bekleriz....

@ejlover
    Çok hoş gözüküyor tekeriniz düz bassın
    Plaka uyumu da güzel olmuş ,denkmi geldi yoksa seçmemi aldınız?

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı sigaraöldürr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adres: SiyavuşPaşa Mah. Adnan Kahveci Bulv. No:83/A
    Siyavuşpaşa, Bahçelievler, İstanbul

olarak değişmiş galba ? anadolu yakasından gidecek olan var mı
    Ben ve birkaç arkadaş anadolu yakasından gideceğiz. Siz hangi semttesiniz ???

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ejlover
    Çok hoş gözüküyor tekeriniz düz bassın
    Plaka uyumu da güzel olmuş ,denkmi geldi yoksa seçmemi aldınız?
    Cok tesekkurler, hepimize kazasiz belasiz surusler
    Secme hocam, ismin bas harfleri :p Hep UB aliyorum kolay bulunuyor

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok derken? 250 için yok ama diğerleri için var. Bazı parçalar standart 250ye de oluyor diye biliyorum lift takozları gibi:
    http://www.rizoma.com/it/moto-access...x-6r-2009.html

Motor beyaz hocam Şeffaf bir tankpad alıp yapıştırdım ama sizin düşündüğünüz nasıl bir şey merak ettim?

Hocam ben de €200'e aldım ama peşin/tek çekim 10% indirim yapıyorlar. 415TL'ye geldi bana.
    Henüz sadece 1 kere giyebildim. Oldukça rahat ve normal bir ayakkabı kadar terletiyor. Ama öğlen güneşinin altında noolur bilemem :p Yalnız altı biraz kalın doğal olarak pedalı hissedemiyorsunuz normal bir ayakkabıdaki gibi o da normal biraz alışmak lazım ;)

Olur mu hocam hiç öyle şey? Koruma olarak çok çok fark var aralarında. Kaval kemiğinden topuk/komple arka korumaya, ayağın ters dönmesini engelleyen sistemlere kadar pek çok koruma var bunlarda.

ya ben elcik olarak yok demek istedim, rizomanin yaptigi hicbir elcik ninja250r ye olmuyor, daha dogrusu bar endleri olmuyor, bar end olmayinca elcikte de bosluk kaliyor arada, ninjanin barlari gereginden fazla uzun. ben clip on almayi dusunuyorum ilerde bu sorundan kurtulmak icin, ama biraz daha profesyonellesmem gerekiyor.

ninja zx6r ye elcik var sanirim rizoma da ya da zx10r ye var tam emin degilim, ben zaten foot pegs taktirdim rizomanin kendi ninjama.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben elcik olarak yok demek istedim, rizomanin yaptigi hicbir elcik ninja250r ye olmuyor, daha dogrusu bar endleri olmuyor, bar end olmayinca elcikte de bosluk kaliyor arada, ninjanin barlari gereginden fazla uzun. ben clip on almayi dusunuyorum ilerde bu sorundan kurtulmak icin, ama biraz daha profesyonellesmem gerekiyor.

ninja zx6r ye elcik var sanirim rizoma da ya da zx10r ye var tam emin degilim, ben zaten foot pegs taktirdim rizomanin kendi ninjama.
    Yapmayin yaaa bu kotu haber iste ;( Lux modeli cok hosuma gitmisti benim de ;( zx6 ya da 10a da var rizomada 2011modeller dahil. Onlarinki de olmuyorsa yapacak bi sey yok :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler