Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün test ettim motoru gerçekten çok güzel. İmkan olsa 1 gün durmam alırım. Bu fiyata böyle bir motor bir daha çok zor. Özellikle %20 vergiden sonra...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı DadasOflu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 küsur yıl sonra 3-4 yıllık Yamaha Drag Star 650 tecrübesinden sonra mutlu son inşallah, evet dostlar, bugün gidip Honda Crf250Rally aldım çıktım kısmet olur ise bu makina da gerekli alıştırma ve tecrübe kazanma aşamasını halledip, Rabbim nasip eder ise uzun yıllar için Honda Crf1000 Africa Twin ile buluşmak niyetindeyim. Neden seçimim bu oldu, öncelikle servis-bakım-parça konusunda Türkiye ve Dünyanın her noktasındaki yayılmış ve kurulu ağ..Kurumsal ciddiyette olması tabiki büyük etken, africa twin e geçiş aşamasında eğer bir bıkkınlık ve isteksizlik hisseder isem hem elden çıkartmak kolay hemde vergi-sigorta vs. oldukça makul geçiş süreci için... Ha bir de ödemeyi yaptım , abi tatil vs ne zaman istiyon makinayı dedi kardeşimiz, koy kenara uğraşamam şimdi dedim, tatile gideceğiz, hanım çocuklar
    topa tutar beni, anliyacağınız eylül 5 - 8 gibi Bismillah deriz sanırım. Tabi güzel Allah'ım tatile gidip dönmeyi nasip eder ise.
    Hayırlı olsun, tekerin düz bassın kardeş. Selametle git dön.. Atına afiyet ve sıhhat içinde bin. Rabbim keyfini aldırsın.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    Allah razı olsun..Her bir kardeşimizi kazadan beladan korusun kollasın Rabbim.

fuatsurer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ürünün gecikmesi ile ilgili Benelli'den uluslara arası taşımacılık ile ilgili bir aksaklık yaşandığını söylenmişti. Bu sene neden tek model geldi ve önümüzdeki sene gelecek modeller ile ilgili bir ipucu verir misiniz ? Yada yıl tamamen bitmeden bir model gelecek mi?
    2018 de / BN 302R (muhtemelen 250 olarak / TNT 125 / LEOCINO / modelleri gelmesi planlanıyor. TNT 25 ve TNT 250 Euro 4 olarak ABS li ve Prelli lastikli olrak gelecek.
    oialdemir, polo34 ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı fuatsurer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018 de / BN 302R (muhtemelen 250 olarak / TNT 125 / LEOCINO / modelleri gelmesi planlanıyor. TNT 25 ve TNT 250 Euro 4 olarak ABS li ve Prelli lastikli olrak gelecek.
    Benelli bayisi misiniz?.trk 502 nin cantaları kalite olarak nasıl. Uçlu canta setinin fiyati nedir. Ben bayide olmadigindan inceleyemedim motosikleti. Diger bayileri arastıracagim.

fuatsurer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli bayisi misiniz?.trk 502 nin cantaları kalite olarak nasıl. Uçlu canta setinin fiyati nedir. Ben bayide olmadigindan inceleyemedim motosikleti. Diger bayileri arastıracagim.
    Evet Benelli bayisiyiz Vale Moto
    Trk 502 çantasız olarak geliyor.
    Givi Trk52+33+33 alt tabla ile birlikte 4500 gibi bir rakam tutuyor.
    Adventurer 3lü çanta seti aleminyum 3300 tl fiyatı var.

Motosikleti
    Tesekkurler verdiginiz bilgiler için. Oncelikle motosikleti alalim canta isini araştiracagım. Sanırım bayramdan önce alacagım. Plaka ruhsat tatil bitimine artık.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkurler verdiginiz bilgiler için. Oncelikle motosikleti alalim canta isini araştiracagım. Sanırım bayramdan önce alacagım. Plaka ruhsat tatil bitimine artık.
    Valla şimdiden hayırlı olsun kazasz belasız sürüşler dilerim. Böyle alanları duydukça seviniyorum. İnşallah banada nasip olur.

Motosikleti
    Alıntı Bilge Kağan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla şimdiden hayırlı olsun kazasz belasız sürüşler dilerim. Böyle alanları duydukça seviniyorum. İnşallah banada nasip olur.
    Ben bu modeli tesadüfen gördüm birkac gün önce vfr800 bakıyordum ancak fiyatı beni aşıyordu. Nc750x düşündüm sıfır almaktansa ikinci el aksesuarli bakayim diyordum sonra bu modeli gördüm mt de araştırdım videolarini izledim dedim bu. Ben pek surati sevmiyorum daha once racingede bindim ama birakin iki kisiyi tek kisi bile beni yoruyordu.benim bu motosikletten beklentim hem iki kisi icin konforlu olsun uzun yolda yormasin hemde görüntüsu ile beni mutlu etsin. Yakitta ekonomik. Abs standart lastikler iyi bence tr icin en ideal yol motosikleti. Birkac gundür videolari izledim yorumlari okudum. yurt dısindada oldukca sevilen bir model. Fiyati yuksek bulanlar olmuş. Neye gore kiyasladiklarina bagli. Malum doviz yüksek vergiler yüksek birde ek vergi çıkardilar japon motosikletler fiyatlari uctu gitti. 250 cc ler bile 20 bin oldu. Ona bu para verecegime hic alakasi olmayan naked modellerle kiyaslanmıs. Gercekci olmak lazim. Ben motosiklet ile iki kisi gezmek istiyorum gerek gunubirlik gerekse uzun yol. Ya crusier alacaktim ya enduro touring. Tercihim bu oldu.
    Riptalon ve Samimi 46 bunu beğendiler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse para veripte caymaz diye düşünüyorum. Test motorunun tabiri caizse anasını ağlatmışlar. Sele sertliğinden çoğu kişi söz etti bir terslik var o selede
    bu motora sele si sert diyenler
    hiç NC
    veya tracer 700 e binmemiş ellememiş kişiler
    nc ile 19000 km yaptım beton gibi koltuğu var
    benelli yi inceledim hemde saatlerce istesem test sürüşü de yapardım arkadaşın motoru emanet sevmediğim için almadım
    selesi nc den yumuşak
    sezer aykaç bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    TRK 502
    Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler.Trk 502 yi Yeni alanlardan biriyim önümüzdeki günlerde ben de yoğun şekilde geri dönüşler yapmaya çalışacağım.Tüm forumu okumaya gayret ettim.Motorla ilgili aynı şeyleri söylemeye gerek duymuyorum.İlk başta motordaki eksileri ileteceğim sonra artıları.Tespit ettiğim eksiler elcik korumaları biraz daha etli olabilirmiş hızlandıkça hafif içe büküldüğünü görebilirsiniz.Şase boyası söylenmiş motor alt koruma demiri ve radyatör koruma yok.kısa farlar biraz daha iyi performanslı yapılabilir.Bunun dışında paramın karşılığını almadığım hiç birşey yok.Avantajları öncelikle heybetli görünüşte hiçbir eksikliği yok.Göstergesi bence Harika görüş için uygun.Abs ve motorla ilgili daha çok kullanan arkadaşlar varken yorum bana düşmez.En büyük Cazibesi donanımlarının standart olarak gelmesi.
    Ben de Nc750 x bakanlardandım.Daha önce Rc 200 ve falcon freedom(2 yıl) kullandım.şimdi bu motorlarla tabiisi bunları kıyaslayamam.Ama falcon u 6000 tl ye aldığım da aynı tepkiler başlamıştı.Çinli motora para verilmez şöyle bozulur böyle şey olur diye.Sonuç 6000 tl ilk motorla 12000 km yaptım gaz teli dışında hiçbir şey değişmedi.
    Gelmek istediğim nokta şudur.34 yaşındayım ve piyasada herşey var arkadaşlar bir motoru aliexpressden siparişlerle kendiniz bile yapabilirsiniz;) ama yanlış nokta aynı arabalar da olduğu gibi bir SUV ile sedan kıyaslar gibi BMW ile Volkswagen i kıyaslar gibi bakmak olaylara.Motor işi dünyanın heryerinde sevdadır.Sen adama git 35000 tl kredi çek sıfır Nc750 x al dersen adam onu alıp evin önünde bırakmamalı.Üstüne daha 3000-4000 donanımı koyacak 650 cc üzeri vergisi ekstra 400 tl olacak.Nc 750 yada vstrom lu adama piyasadaki 200 tlilik topcase tak diye tavsiye veremezsin.Yani özet olarak herşeyin bir bedeli var.ben de gs e binmek isterim ama bu bedel aynen otomobillerde olduğu gibi bizim ülkemizde motor sürücülerine de kesilmiş durumda.Ben cruise olmadan kumaş koltuklu sunroofsuz ışık paketsiz onsuz bunsuz BMW ye binerim yeterki Bmw olsun 160.000 veririm diyenle madem 140.000 veriyorum araba da herşey olsun volkwagen bana yeter diyen arasında hiç bir fark yoktur.Bu zevk ve anlayış meselesidir.Fiyat konusu çok konuşulmuş.İnanın çok araştırdım tüm markalarda istediğim donanımlarla(aksesuarlı) iyi bir motoru 40000 Den aşağıya az km de toplayamıyorum çok zor hala da fiyatlar artıyor bence benelli Trk de artacak görürsünüz.Cünkü vatandaşa neye bindiğini değil neden bindiğini soran bir vergi sistemi var.Bu motor sıfır olarak üstündeki donanımla bu fiyata alınır.Ama Türkiye de alınır Almanya'da yaşasam seçeceğim değişebilir zaten.Lütfen marka takıntılarını bırakıp kişilerin zevklerine ve deneyimlerine göre yardımcı olun.İnsanlar 3 kuruşlarını birşeye ayırmaya çalışıyorlar sizde klasik 3-5 daha verip buna bakın demeyin.Türkiye de en çok satan motor Honda değil 3-5000 aralığındaki Çinli scooter ve atvler sağlam olduğundan mı sizce ?Ben daha kötü motorlara binmiş biri olarak bu fiyatta bu motoru kesinlikle öneriyorum.Saygılar
    Samimi 46, YasinC, sezer aykaç ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Evet Mayday kardeşim, senin de motorun hayırlı olsun. Görüşlerin gayet realist ve doğru yönlendirici. Teşekkür eder, fotolu paylaşımlarını beklediğimizi bilmeni isteriz.
    adanalı bunu beğendi.

Motosikleti
    HondaCRF250Ralli
    Allah kaza bela vermesin kardeşim.
    adanalı bunu beğendi.

Motosikleti
    TRK 502
    Çok Teşekkür ederim güzel temennileriniz için.Tüm iyi dilekleriniz karşılıklı daha iyileri sizlerin olur inşallah...
    adanalı ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu motoru şimdiye dek üç farklı bayide inceledim, üzerine oturdum, param olsa bir saniye düşünmem alırım. Elçik korumalarının ince oluşu dışında bir eksiği yok. Resmen at gibi motor.

Hayırlı olsun.

Bu arada Freedom'ı tavsiye eder misin ? Bakınca vasat bir görüntüsü var ama kullananlar memnun. Titreşimi rahatsız ediyor mu ? Yorumlardan bir türlü emin olamadım.
    adanalı ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bugun odeme islemini yaptım.yarin yada perşembe denizliden gelecek. Ilk kez canli görmeden test etmeden bir arac aldim. Gunlerdir videolarinı izliyorum. Nette turkce buldugum yorumlarin cogunu okudum. Fiyatı yuksek bulanlar olmuş. Evet herkes ucuza binmek ister ama burası turkiye doviz uçmuş vergiler desen hukumet sinekten yag çıkarmanin derdinde. 2018 de 250 cc japonlar 20 binin uzerinde olacak cünku euro4 zorunlu. Bu modelde abs standart. Lastikler prelli koruma ve canta demirleri tur camı ektrasi var. Motor modern teknoloji. Yakit az vergi alt dilimde. Daha ne olsun. Cc olarakta bu sınif keyif motorudur. O nedenle yeterlidir. Haa 1000 cc 1200 cc endurolarin 4 ile cıktigi rampada 3 ile cıkarsin olur biter. 20 yıldir motosiklete binerim irili ufakli bircok modele bindim. Bakalim elime gecsin plakasini takayim izlenimlerimimi aktaracagim. Hepinize kazasiz belasiz sürüsler. Allah herkesin gonlune gore versin.
    fuatsurer, selchuk, adanalı ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    TRK 502
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru şimdiye dek üç farklı bayide inceledim, üzerine oturdum, param olsa bir saniye düşünmem alırım. Elçik korumalarının ince oluşu dışında bir eksiği yok. Resmen at gibi motor.

Hayırlı olsun.

Bu arada Freedom'ı tavsiye eder misin ? Bakınca vasat bir görüntüsü var ama kullananlar memnun. Titreşimi rahatsız ediyor mu ? Yorumlardan bir türlü emin olamadım.

Freedom ı az kullanılmış iyi bir sürücüden ikinci el almanı tavsiye ederim.Motorun yürüründe hiç bir sıkıntı yok.Parasına bağlı parçalarında ufak tefek sıkıntılar(çatlama/kırılma) olabiliyor.Neden sıfır değil derseniz sıkıntı motor da değil satanlar da hem 8000 civarı sıfır fiyat veriyorlar hemen motoru doğru düzgün monte etmiyorlar.Ama iyi özenle bir sürücüden her türlü alınabilir.Dediğim gibi o paraya güzel motor.

İyi bakımla motor yeterli tepkiyi veriyor.Balansörlü olduğu için titreşim olayı 100 km hıza kadar hissedilmiyor Maks zaten 130 kadran gps 114-120 100 km den sonra bariz titreşim artıyor ama zaten 250 cc chopperların hepsinde 100 km üzeri titreşim var devamlı yapacağın bir sürat değil.
    adanalı bunu beğendi.

Alıntı Mayday59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese kazasız belasız sürüşler.Trk 502 yi Yeni alanlardan biriyim önümüzdeki günlerde ben de yoğun şekilde geri dönüşler yapmaya çalışacağım.Tüm forumu okumaya gayret ettim.Motorla ilgili aynı şeyleri söylemeye gerek duymuyorum.İlk başta motordaki eksileri ileteceğim sonra artıları.Tespit ettiğim eksiler elcik korumaları biraz daha etli olabilirmiş hızlandıkça hafif içe büküldüğünü görebilirsiniz.Şase boyası söylenmiş motor alt koruma demiri ve radyatör koruma yok.kısa farlar biraz daha iyi performanslı yapılabilir.Bunun dışında paramın karşılığını almadığım hiç birşey yok.Avantajları öncelikle heybetli görünüşte hiçbir eksikliği yok.Göstergesi bence Harika görüş için uygun.Abs ve motorla ilgili daha çok kullanan arkadaşlar varken yorum bana düşmez.En büyük Cazibesi donanımlarının standart olarak gelmesi.
    Ben de Nc750 x bakanlardandım.Daha önce Rc 200 ve falcon freedom(2 yıl) kullandım.şimdi bu motorlarla tabiisi bunları kıyaslayamam.Ama falcon u 6000 tl ye aldığım da aynı tepkiler başlamıştı.Çinli motora para verilmez şöyle bozulur böyle şey olur diye.Sonuç 6000 tl ilk motorla 12000 km yaptım gaz teli dışında hiçbir şey değişmedi.
    Gelmek istediğim nokta şudur.34 yaşındayım ve piyasada herşey var arkadaşlar bir motoru aliexpressden siparişlerle kendiniz bile yapabilirsiniz;) ama yanlış nokta aynı arabalar da olduğu gibi bir SUV ile sedan kıyaslar gibi BMW ile Volkswagen i kıyaslar gibi bakmak olaylara.Motor işi dünyanın heryerinde sevdadır.Sen adama git 35000 tl kredi çek sıfır Nc750 x al dersen adam onu alıp evin önünde bırakmamalı.Üstüne daha 3000-4000 donanımı koyacak 650 cc üzeri vergisi ekstra 400 tl olacak.Nc 750 yada vstrom lu adama piyasadaki 200 tlilik topcase tak diye tavsiye veremezsin.Yani özet olarak herşeyin bir bedeli var.ben de gs e binmek isterim ama bu bedel aynen otomobillerde olduğu gibi bizim ülkemizde motor sürücülerine de kesilmiş durumda.Ben cruise olmadan kumaş koltuklu sunroofsuz ışık paketsiz onsuz bunsuz BMW ye binerim yeterki Bmw olsun 160.000 veririm diyenle madem 140.000 veriyorum araba da herşey olsun volkwagen bana yeter diyen arasında hiç bir fark yoktur.Bu zevk ve anlayış meselesidir.Fiyat konusu çok konuşulmuş.İnanın çok araştırdım tüm markalarda istediğim donanımlarla(aksesuarlı) iyi bir motoru 40000 Den aşağıya az km de toplayamıyorum çok zor hala da fiyatlar artıyor bence benelli Trk de artacak görürsünüz.Cünkü vatandaşa neye bindiğini değil neden bindiğini soran bir vergi sistemi var.Bu motor sıfır olarak üstündeki donanımla bu fiyata alınır.Ama Türkiye de alınır Almanya'da yaşasam seçeceğim değişebilir zaten.Lütfen marka takıntılarını bırakıp kişilerin zevklerine ve deneyimlerine göre yardımcı olun.İnsanlar 3 kuruşlarını birşeye ayırmaya çalışıyorlar sizde klasik 3-5 daha verip buna bakın demeyin.Türkiye de en çok satan motor Honda değil 3-5000 aralığındaki Çinli scooter ve atvler sağlam olduğundan mı sizce ?Ben daha kötü motorlara binmiş biri olarak bu fiyatta bu motoru kesinlikle öneriyorum.Saygılar
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim. Ön yargı ve hiç bir markanın fanatikliğini yapmadan kullanıcı dostu bir açıklama yapmışsın. Senin gibi insanlara ihtiyaç her zaman vardır.
    fuatsurer, Mayday59 ve adanalı bunu beğendiler.

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Satin alan ve kullanan tum arkadaşlara hayirli olsun.Ayrica tum motosiklet kullanicilarinada kazasiz belasiz surusler dilerim.

Benim sorum son gelen %20 lik zamdan bu motorun etkilenip etkilenmediği?
    adanalı bunu beğendi.

Alıntı Troilem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satin alan ve kullanan tum arkadaşlara hayirli olsun.Ayrica tum motosiklet kullanicilarinada kazasiz belasiz surusler dilerim.

Benim sorum son gelen %20 lik zamdan bu motorun etkilenip etkilenmediği?
    Etkilenecek diye görünüyor ama distribütör geçen seneki dolar artışında fiyatları TL'ye çevirip açık gözlülük yapmadan sattı bu senede elindeki stokları bitirmeden gümrük vergili modelleri getireceğini sanmıyorum. Bu arada yurtdışından hazır bir şekilde gelen tüm motorlar gümrük vergisi yiyecektir.

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 28363738394048 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)