Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

19 Haziran itibariyle tüm bayilerde.

Vale Moto test sürüşleri devam ediyor mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 Haziran itibariyle tüm bayilerde.

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...d6&oe=59D2E848

Vale Moto test sürüşleri devam ediyor mu ?
    Fotoğraflarda biraz ufak görünüyor orjinaline oranla galiba 1 2 güne dağıtıma başlar 19'unda tüm bayilerde olur diye düşünüyorum göremeyen arkadaşlar varsa gidip görmeli bence.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Arkadaşlar ürün geldi canlı olarak kamyondan indirilişini izliyorum Tuzla üçerlerde hepsi beyaz maalesef

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

kdiner, Seko, NecatMurat ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Çok merak ediyorum bir an önce kullanılmaya başlasa...

Motosikleti
    Çantasız yaklaşık plaka ruhsat 30 bin çantaları ile reno alınabiliyor 4 bin falan işte ucızzzzz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Yakıtının 5 lt altına düşeceğini sanmıyorum ama güzel motor yapmışlar cidden. Alır mıyım? HAYIR!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Bu arada bildiğim şeyleri yazayım.
    Boyum 174 ayaklarım yere değiyor. Gidon yükseltme iyi olur. 180 ve üzeri için gereksiz. Oturuşu çok beğendim cruiser gibi yaw. Arka çamurluk usb falan gayet şık. Depo bacak arasında bidon var gibi dolduruyor. Sanki içine biniyorsun üstüne değil. Uzun boylular da çok rahat edecek. Beygiri ve Torku orta sınıf için gayet iyi. Güzel motor.
    Alır mıyım? Hayır!!!
    pea, adanalı ve Samimi 46 bunu beğendiler.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Fiyat 27500 değil miydi? bu şekilde plaka ruhsat 28'i geçmez. Ekim'de herşeyi 224 liraya hallettim.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat 27500 değil miydi? bu şekilde plaka ruhsat 28'i geçmez. Ekim'de herşeyi 224 liraya hallettim.
    Fiyat size uygun ise alın güzel motor. Ben almam

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Servis, yedek parça konusu önemli, yurt dışında da yeterli km yapılsın bakalım kronik sorun çıkacak mi?

Ben olumlu yaklaşıyorum fakat distribütörün yaklaşımı motorun kaderini belirleyecek..

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    En kısa zamanda tnt 250'imi satıp almayı planladığım motor.
    YasinC bunu beğendi.

Motosikleti
    https://www.facebook.com/ucerlermoto...2686899757830/

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

https://www.facebook.com/ucerlermoto...2686899757830/
    Sesi bu videoda duyuluyor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bayideki de ne cesaretmiş aynı motordan beş tane getiriyor. Fiyat yüksek, daha satıp satmayacağı belli değil.

Motosikleti
    Onlar işi bilir merak etme sen. Dükkanı bir görsen iğne koyacak yer yok. Aynı yerde 3 dükkan var üçerlerin hepsi dolu Tnt 250 aldılar stoktan 11 adet 2016 model hepsi bitti. Sürekli ATV satıyorlar. Değişik işler için millet acayip ATV alıyor. Motor alanların hepsi bu siteye girmiyor o nedenle garip gelebilir. Yaşlı bir ama geldi bugün gözümün önünde römorklu ATV aldı kartı çekti gitti toplam 10 dakika kaldı amca
    NecatMurat bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Keşke indirilirken video çekseydin veya fotoğraf Tek renk geleceği zaten distribütör tarafından söylenmişti bu arada ekteki fotoğraf Benelli İtalya'ya ait bu model ile bir dünya turu yapmışlar birçok fotoğraf var ben bir tanesini paylaşmak istedim. Çanta fiyatlarında fuarda distribütör bir süre sonra alternatif kaliteli uygun bir çanta getireceklerini belirtmişti birde GIVI çantalarını GIVI ile anlaşma yapıp onlardan daha uygun getireceğini belirtmişti umarım olur.

NecatMurat, 68charger ve Samimi 46 bunu beğendiler.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GIVI çanta fiyatlarına baktım da tek çantasına internette 1.670 TL fiyat vermişler Burada 1.670 * 2 = 3.340 TL yapıyor üstüne arka çanta ekle 4.000 rahat eder.

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke indirilirken video çekseydin veya fotoğraf Tek renk geleceği zaten distribütör tarafından söylenmişti bu arada ekteki fotoğraf Benelli İtalya'ya ait bu model ile bir dünya turu yapmışlar birçok fotoğraf var ben bir tanesini paylaşmak istedim. Çanta fiyatlarında fuarda distribütör bir süre sonra alternatif kaliteli uygun bir çanta getireceklerini belirtmişti birde GIVI çantalarını GIVI ile anlaşma yapıp onlardan daha uygun getireceğini belirtmişti umarım olur.

https://i.hizliresim.com/okZE79.jpg
    Bende bir iki yerde okumuştum hatta benim gördüğüm bi fotoğrafta motorların epeyi bir arkasında develer vardı çölde çekilmişti fotoğraf. Şu fotoğraftaki siyah çanta dikkatimi çekti acaba onların fiyatı ne kadardır ?

Dün antepte merkez bayisine sordum ilk İstanbul'a dağıtılmış 2 gün içerisinde tüm bayilere ulaşacaktır denildi.

İstanbul'da ön sipariş verenler almıştır o zaman şimdiye kadar inşallah buraya da uğrarlar yakın bir zamanda.

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/okZE79.jpg
    Acaba kaç ülke gezilmiş ? ve ne tür yollar tercih edilmiş bu fotoğrafa bakarak yorum yapmak gerekirse zorlu yol şartları seçilmiş ve performans nasıldı beklenene ulaştı mı ? Aklımda deli sorular.

Motosikleti
    Tuzla Üçerler de çantalar dahil 31.000tl

Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuzla Üçerler de çantalar dahil 31.000tl
    Çanta dahilse ve test edenlerin anlattığı kadar varsa fiyat gayet uygun geliyor çantaların fiyatı 4.000 küsür bir fiyata tekabül ediyor e motoruda herkes övüyor bakalım neler olacak.Ben ancak 2.elini alırım
    SAZMAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)