Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 250 RR / Bilgi ve Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Grakul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gelmezse cok yazik olur
    CanAydın000 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    valla bilgi vermiyolar türkiye hakkında facebook ta sayfaya mesaj atın cervap verirslerse paylasırsınız burda

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bilgi vermiyolar türkiye hakkında facebook ta sayfaya mesaj atın cervap verirslerse paylasırsınız burda
    Sen rahat ol motor gelecek gelmeme gibi bir ihtimali yok anlattım ya o kadar.Onlar bu sene için konuşuyor 2017 şubat sonunu bekle
    oialdemir bunu beğendi.

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Bir firma düşünün sizin 250 cc sınıf motorunuzdan 2 kat fazla satış yapıyor ve siz o ülkede yeni modelinizi satmıyorsunuz. Gelir mi gelmez mi tartışmasını bırakın adamlar memlekete yığacaklar motoru

oialdemir bunu beğendi.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Yemin ediyorum motorlar cikmadan motorlardan soğuttunuz sirf size inat almayacam. ;)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı SessizGezgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum motorlar cikmadan motorlardan soğuttunuz sirf size inat almayacam. ;)
    alma hocam, çoğu kişi kuyruk olacak, fazla beklememiş olurlar

Alıntı Ersin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk egzoz videosuda gelmiş. Endonezyalı ünlü replika egzozcuya verilmiş bu iş "knalpot". Sesi neredeyse r25le aynı.

https://www.youtube.com/watch?v=yJnk47ivuOs
    Yalnız şu yanlışı bir düzeltelim. "knalpot" bir egzoz markası değildir, knalpot endenozya dilinde egzoz anlamını taşıyor.Kendi dillerini kullanırlar, exhaust demezler.

Bana kalırsa yeni gelecek cbr 250 dış görünüşten ibaret olacak. R25 yurt dışında R3 diye satılıyor, parça ararken dikkat edilmesi lazım.Modifikasyon olayına girerseniz cbr 250 den daha keskin ve daha güzel modifikasyonlara sahip olabilirsiniz.

- İki adet egzoz takabilirsiniz. (TTS Sports)
    - Ducati P.1299 farını ve ön şeklini tamamen satın alabilirsiniz.
    - Özel tasarlanmış arka ve yan lambaları satın alabilirsiniz.
    - Daha bir çok tasarım harikaları var, varsa aranızda R25 i modifiye etmek isteyen bana ulaşsın not aldığım tüm siteleri yollarım.

Konuyla alakalı kapsamlı araştırmam ve bilgim mevcut.Benim yapmak istediğim tasarım şu, https://mansarpost.files.wordpress.com/2015/04/wpid-yamaha-r25-r3-yellow-kuning-bumble-bee-modifikasi-jpg.jpeg

Egzoz istiyorsanız buyrun, o gördüğünüz egzoz hiç birşey değil. https://www.youtube.com/watch?v=4Ms79mAlIfY

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı BladesTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız şu yanlışı bir düzeltelim. "knalpot" bir egzoz markası değildir, knalpot endenozya dilinde egzoz anlamını taşıyor.Kendi dillerini kullanırlar, exhaust demezler.

Bana kalırsa yeni gelecek cbr 250 dış görünüşten ibaret olacak. R25 yurt dışında R3 diye satılıyor, parça ararken dikkat edilmesi lazım.Modifikasyon olayına girerseniz cbr 250 den daha keskin ve daha güzel modifikasyonlara sahip olabilirsiniz.

- İki adet egzoz takabilirsiniz. (TTS Sports)
    - Ducati P.1299 farını ve ön şeklini tamamen satın alabilirsiniz.
    - Özel tasarlanmış arka ve yan lambaları satın alabilirsiniz.
    - Daha bir çok tasarım harikaları var, varsa aranızda R25 i modifiye etmek isteyen bana ulaşsın not aldığım tüm siteleri yollarım.

Konuyla alakalı kapsamlı araştırmam ve bilgim mevcut.Benim yapmak istediğim tasarım şu, https://mansarpost.files.wordpress.com/2015/04/wpid-yamaha-r25-r3-yellow-kuning-bumble-bee-modifikasi-jpg.jpeg

Egzoz istiyorsanız buyrun, o gördüğünüz egzoz hiç birşey değil. https://www.youtube.com/watch?v=4Ms79mAlIfY
    şimdi şunu anla 250RR'ın üstündeki Egzoz orjinal oldugu halde o sesi çıkarıyo attığın ninjanın orjinal değil modifiyeli oldugu halde o ses geliyo sen 250RR'ın modifiyesizi ile Ninjanın modifiyelisini karşılaştırıyosun mantıklı değil modifiyeli ile modifiyesiz karşılaştırılmaz bana göre

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Alıntı Dr. Fatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir firma düşünün sizin 250 cc sınıf motorunuzdan 2 kat fazla satış yapıyor ve siz o ülkede yeni modelinizi satmıyorsunuz. Gelir mi gelmez mi tartışmasını bırakın adamlar memlekete yığacaklar motoru

http://i.hizliresim.com/yV2lzk.jpg
    Bu verilere nerden ulaşabiliyoruz?

Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi şunu anla 250RR'ın üstündeki Egzoz orjinal oldugu halde o sesi çıkarıyo attığın ninjanın orjinal değil modifiyeli oldugu halde o ses geliyo sen 250RR'ın modifiyesizi ile Ninjanın modifiyelisini karşılaştırıyosun mantıklı değil modifiyeli ile modifiyesiz karşılaştırılmaz bana göre

Size göre karşılaştırılmaz ise, bana görede karşılaştırabilinir.Herkesin düşüncesine saygı duymak zorunda değilseniz fakat "şunu anla" şeklinde lütfen yazı yazmayın, hiç hoş değil.

Marjinal bir motor olabilir fakat sırf dış görünüşü güzel diye motor alınmamalı.R25'in dış görünüşünü sevmiyorsanız modifiye edersiniz demek istedim.Seviyorsanız alın şubat ayında gelecekmiş, sizin kendi kararınız.

Ben hala R25 den yanayım, kararımı değiştireceğimi pek sanmiyorum.Belkiler.

Teşekkür ederim.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Size göre karşılaştırılmaz ise, bana görede karşılaştırabilinir.Herkesin düşüncesine saygı duymak zorunda değilseniz fakat "şunu anla" şeklinde lütfen yazı yazmayın, hiç hoş değil.

Marjinal bir motor olabilir fakat sırf dış görünüşü güzel diye motor alınmamalı.R25'in dış görünüşünü sevmiyorsanız modifiye edersiniz demek istedim.Seviyorsanız alın şubat ayında gelecekmiş, sizin kendi kararınız.

Ben hala R25 den yanayım, kararımı değiştireceğimi pek sanmiyorum.Belkiler.

Teşekkür ederim.
    Sırf dış görünüş derken;
    Upside down (ters ön çatallar), alüminyum arka maşa, güç modları,ABS, led far,led stop,led sinyaller, 2 silinir,bolca beygir, showa süspansiyon, nissin fren kaliperleri,14.000 d/dk , yani kısaca şu anda üretilen en teknolojik 250'lik 2 teker....
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf dış görünüş derken;
    Upside down (ters ön çatallar), alüminyum arka maşa, güç modları,ABS, led far,led stop,led sinyaller, 2 silinir,bolca beygir, showa süspansiyon, nissin fren kaliperleri,14.000 d/dk , yani kısaca şu anda üretilen en teknolojik 250'lik 2 teker....
    Türkiyeye ABS mi =) Ben hala R25 diyorum.Motor çıksın piyasaya görücez artık.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Türkiyeye ABS mi =) Ben hala R25 diyorum.Motor çıksın piyasaya görücez artık.
    yanlız arkadaş orda sadece absden bahsetmemiş.(Upside down (ters ön çatallar), alüminyum arka maşa, güç modları, led far,led stop,led sinyaller, 2 silidir,bolca beygir, showa süspansiyon, nissin fren kaliperleri,14.000 d/dk danda bahsetmiş),Acı ama gerçek bu sayılan özelliklerin yarısı ile bile gelse r25i gölgede bırakır..

Alıntı MaMi_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlız arkadaş orda sadece absden bahsetmemiş.(Upside down (ters ön çatallar), alüminyum arka maşa, güç modları, led far,led stop,led sinyaller, 2 silidir,bolca beygir, showa süspansiyon, nissin fren kaliperleri,14.000 d/dk danda bahsetmiş),Acı ama gerçek bu sayılan özelliklerin yarısı ile bile gelse r25i gölgede bırakır..
    2bin d/dk daha fazla, aynı 2 silindir, beygiri 40+ ..diğer parçalara ise diyecek sözüm yok. görücez artık kesin birşey diyemeyiz motor konsept çalışmasından ibaret..Türkiyeye nasıl geleceğini, nasıl şekilde geleceğini henüz bilmiyoruz.Elbette 2bin d/dk fazla olup 10-15 beygir fazla olması beklenir.Hiç bir yorumumda kötü motor tabiri kullanmadım, "motor iyi motor" fakat "göründüğü gibi" gelmezse üzer.. olay bu.

Dış görünüşten ibaret dediğim, yorumların çoğunda dış görünüşten bahsedilmiş.Motor acaba istenileni verebilecek mi? bunu düşünmek lazım.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 i tercih etmememin sebebi ABS siz motor olmasıydı. Benim gibi almayanda çok var. Alıpta motoru düşürüp 2000 tl grenaj parası ödeyen de bir o kadar var. ABS burda ki en büyük etken. 2017 de R25 yenilenecek diyorlar ama ABS den haber yokmuş. Ben sana şimdiden satışları söyleyeyim;

Eğer R25 ABS siz gelirse 1 yılda ki satış oranları CBR250RR ile 100 e 1 oranında olacak. RR ın fiyat daha pahalı olmasına rağmen her halükarda çok daha fazla satacak.

alic3lik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bu motosikletin Türkiye'ye gelmeme gibi bir ihtimali yok arkadaşlar! Honda geç kalmış olsada dersine çok iyi çalışmış gözüküyor. Peşinden diğer Japon'ların da atakları geliyor ve gelicekte.(suziki, kawasaki, hatta ktm rc de yeniliğe gidiyor) Daha çıkmadan piyasayı domine etmiş r25 in satışlarını etkiledi. Fuar ı sabırsızlıkla bekliyorum, 2017 de şenlik var...

Yurt dışında R3, yurt içinde ise r25.. dağlar kadar fark var aralarında.Örneğin r3 42 hp

Hondada aynı dalgayı yaparsa..

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Yurt dışında R3, yurt içinde ise r25.. dağlar kadar fark var aralarında.Örneğin r3 42 hp

Hondada aynı dalgayı yaparsa..
    Vergi dilimi var ya güzel kardeşim.Daha dün motor işine girmişin bilip bilmeden yazıyorsunuz.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf dış görünüş derken;
    arkadaşlar customlanmış concept motorları youtube dan izleyip burda karşılaştırma yapıyorsunuz. Türkiyeye neyi gönderecekler yada honda ne kadarını üretecek bu motorun bir ona bakalım. r25 dediğiniz motor da r3 diye tanıtıldı hani sokaklarda görebiliyormuyuz TRde. ne bu aşk ne bu hiddet bu celal
    saydığınız özelliklere gelince, alüminyum arka maşanın avantajları ve dezavantajları vardır yani devrim yaratacak bir özellik değil bu. Güç modları bana kalırsa göz boyama için yapılmış birşey 25-40 HP aralığında bir güç var ortada zaten neyin modunu seçiyoruz. fakat bir fonksiyondur sonuçta kullanıcıya sunulmuş güzel birşey ama yine devrim niteliğinde bir spec olduğunu düşünmüyorum. showa süspansiyon ve nissin fren kaliperlerinin burada ağzımıza düşecek markalar olduğunu da düşünmüyorum brembo kaliper demiyoruz sonuçta. onun dışında r25 de 14bin devir çeviriyor r25de 2 silindir r25de led stoplu falan. cümle uzasın diyemi yazdınız anlayamadım.

bu 250RR R25i gölgede bırakacak bir motor değil. daha çok cbr'ı r25in gölgesinden kurtaracak bir motor olacak diyelim abartmaya gerek yok.
    Dış dizaynı güzel olacak gibi gözüküyor fakat daha piyasaya sürülmemiş motorun profesyonel garajlar tarafından fuar için custom ı yapılmış hallerine bakıp bizim aşağı mahallede yamaha servisinde vitrinde duran r25 ile kıyaslamanın bir anlamı yok. üretsinler versinler bizim yamaha servisinin yanındaki Honda servisinin vitrinine de bir görelim o zaman bakarız.
    R25im var fakat daha çok hoşuma giderse (ki emin değilim bundan) satarım R25i gider alırım 250RR. Ama büyüttüğünüz gibi büyük farklılıklar olmayacak reklam politikası bunlar hep. beklentiyi arttırıp at gözlüklerini takıyorlar yeni motor alacaklara.
    fatih.met, BladesTR ve wing41 bunu beğendiler.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Alıntı EErgul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar customlanmış concept motorları youtube dan izleyip burda karşılaştırma yapıyorsunuz. Türkiyeye neyi gönderecekler yada honda ne kadarını üretecek bu motorun bir ona bakalım. r25 dediğiniz motor da r3 diye tanıtıldı hani sokaklarda görebiliyormuyuz TRde. ne bu aşk ne bu hiddet bu celal
    saydığınız özelliklere gelince, alüminyum arka maşanın avantajları ve dezavantajları vardır yani devrim yaratacak bir özellik değil bu. Güç modları bana kalırsa göz boyama için yapılmış birşey 25-40 HP aralığında bir güç var ortada zaten neyin modunu seçiyoruz. fakat bir fonksiyondur sonuçta kullanıcıya sunulmuş güzel birşey ama yine devrim niteliğinde bir spec olduğunu düşünmüyorum. showa süspansiyon ve nissin fren kaliperlerinin burada ağzımıza düşecek markalar olduğunu da düşünmüyorum brembo kaliper demiyoruz sonuçta. onun dışında r25 de 14bin devir çeviriyor r25de 2 silindir r25de led stoplu falan. cümle uzasın diyemi yazdınız anlayamadım.

bu 250RR R25i gölgede bırakacak bir motor değil. daha çok cbr'ı r25in gölgesinden kurtaracak bir motor olacak diyelim abartmaya gerek yok.
    Dış dizaynı güzel olacak gibi gözüküyor fakat daha piyasaya sürülmemiş motorun profesyonel garajlar tarafından fuar için custom ı yapılmış hallerine bakıp bizim aşağı mahallede yamaha servisinde vitrinde duran r25 ile kıyaslamanın bir anlamı yok. üretsinler versinler bizim yamaha servisinin yanındaki Honda servisinin vitrinine de bir görelim o zaman bakarız.
    R25im var fakat daha çok hoşuma giderse (ki emin değilim bundan) satarım R25i gider alırım 250RR. Ama büyüttüğünüz gibi büyük farklılıklar olmayacak reklam politikası bunlar hep. beklentiyi arttırıp at gözlüklerini takıyorlar yeni motor alacaklara.
    Adam Hakli beyler doğru konuşmuş Mantiklida

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler