Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819

Honda CBR 250 RR / Bilgi ve Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu siperlik kalitesi;

http://i.hizliresim.com/OEzjjZ.png

bu da ayrık olan karenaj, belki de o motor daha önce düşmüştür, belki de seride hata var. Barkın görmediği bir şeye yorum yapmaz.

http://i.hizliresim.com/A3Xjj0.png
    http://i.hizliresim.com/aXN76Q.png
    2014 ve üzeri cbr250 de de benzin deposunun çevresindeki karenaj parçaları sağ ve sol dengesiz ve yamuk oturtulmuş, gördüğüm tüm cbr250 lerde var...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Daha önce düşmüştür diye bir ihtimal yok. Motor saga kaykilmis. Çatlağı görmüyor musunuz ?

Aea izlemiyorum. Boş konusuyor. 2011den beri motora biniyorum. Bir kere acayim da dinleyeyim demedim. Çünkü güvenmiyorum yorumlarına. Gorduilerimi tercih ederim değerlendirmek için.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasakiyi yakından görmeyen aea denen vatandaşın taraflı açıklamalarına gore değerlendiren arkadaşlar için diyorum

Ninjada karenaj açıklığı çok. Sizler honda alin derim 2 sene daha bekleyip.
    Bu konuda her bahsi gectiginde israrla muhalif olmaniza gerek yok. Siz tek kisinin bir motosiklet uzerinden yaptigi kisisel bir degerlendirmeyi nasil `bos` buluyorsaniz, ben de sizin bu konudaki yorumunuzu cok kayda deger bulmuyorum.

Ninja 300 forumunda kullanicilar, bu konuyu tartismisti zaten. (AEA`nin inceledigi motosikletin sahibi de katilmisti hatta) Alacak, aklinda sorusu olan adam bi zahmet usenmeden gitsin okusun, 80 sayfa bir sey zaten.

Motor alacak adam gidip malin basinda parca kalitesine bakip karar veremiyor da, buradaki yorumu okuyorsa sikinti var zaten.

Benim gordugum (fotograflardan degil) r25`in parca kalitesi berbat, ninja 300 ve 250sl ise vasat.Bu da benim gorusum.

Dusuk cc motosikletlerin krenaji da, boyasi da, maneti de buyuk motordan 1 eksik olacakken hep 2-3 gomlek asagida kaliyor.

Daha once de yazmistim bu konuya, 15bin bile vermem (istedigi gibi euro,otv,devlet faktoru olsun) kabullenmem ne 250cc ne 300 cc sozde yaris motoruna.

Bu da benim gorusum.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Herkes yanlış yorumluyor
    Yanlışı düzeltmeye çalışıyoruz
    Anlık gören kullanan adamların yorumlarından ziyade daimi kullanıcı yorumları daha önemli. Kendi motorum diye de övmüyorum. 3 motorunun da iyi olduğu kotu olduğu noktalarısoyluyorum. İyi olduğu kotu olduğu noktalar var fakat kalitesi iyi olan bir mala falanca kişi tarafından değerlendirildi tirt diyolla diyen kişilere de cevap vermeyi kendime görev biliyorum. Ktm içinde dezavantajlarını sayfasında yazdım. Fakat sürüş zevki en güzel motor diyebiliyorum hala.

Yaptığım yorumu dolu bulup bulmaman beni baglamiyor oku diye ısrar eden yok. Okumak isteyn ilgisini çeken okusun.

Cbr 250 gibi bir motora para verdiniz ve r25e berbat diyorsunuz.

Ayrıca parca kalitesi 2 3 gömlek düşük diyenler gidip ktm duke serisine baksın derim kalite görsünler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes yanlış yorumluyor
    Yanlışı düzeltmeye çalışıyoruz
    Anlık gören kullanan adamların yorumlarından ziyade daimi kullanıcı yorumları daha önemli. Kendi motorum diye de övmüyorum. 3 motorunun da iyi olduğu kotu olduğu noktalarısoyluyorum. İyi olduğu kotu olduğu noktalar var fakat kalitesi iyi olan bir mala falanca kişi tarafından değerlendirildi tirt diyolla diyen kişilere de cevap vermeyi kendime görev biliyorum. Ktm içinde dezavantajlarını sayfasında yazdım. Fakat sürüş zevki en güzel motor diyebiliyorum hala.

Yaptığım yorumu dolu bulup bulmaman beni baglamiyor oku diye ısrar eden yok. Okumak isteyn ilgisini çeken okusun.

Cbr 250 gibi bir motora para verdiniz ve r25e berbat diyorsunuz.

Ayrıca parca kalitesi 2 3 gömlek düşük diyenler gidip ktm duke serisine baksın derim kalite görsünler.
    Ben size `ninja 300 gibi motora 20bin TL verdiniz o yuzden diger motorlara berbat diyorsunuz, malinizi ovuyorsunuz` gibi bir cumle mi kurdum ?

Ama siz `cbr250 gibi bir motora para verdiniz ve r25e berbat diyorsunuz` gibi onyargili bir cumleyi beni tanimadan buraya yapistirabiliyorsunuz. Cok sukur ki oturup klavye basinda marka fanatikligi (goren de litrelik makinelerin performanslarini tartisiyoruz sanir) yapacak kadar ergen degilim.

r25`i olan adam zaten parca ve krenaj kalitesinin iyi olmadigini kabul ederken, bunu bir zamanlar Cbr kullanicisi olan birisi soyleyince taraf mi oluyor, veya kendi malini kayirmis mi oluyor ? Su an fazla aktif degilim, r25 mi ninja mi, cbr mi r25 mi konularinda yazilan `bilgisiz,alti bos` yorumlara gereken cevabi zaten sizden once ben vermistim.Biz Cbr 125, cbr 250 ve r25 kullandik (tur attik demiyorum, kullandik ) diger makineleri de denedik ve ayni cumleleri r25 sahibiyken de kuruyorduk. Cbr kullanmayan adam mi kaldi forumda ? Ktm surus zevki cok zevkli bir motor olabilir ama uzerine sigamadigim alette malesef cok zevk alamam. Hayatta da Ktm sahibi olmadim, ama kalkip da duke foruma girip, parasini haketmez,tirt yazmadim.Hepsini gectim bana gore o sinifta en kaliteli motosiklet Inazuma (malzeme, iscilik, blok olarak) bunu da defalarca yazdim.

Ben kendimce yigidi hem oldurup, hem hakkini verdigimi dusunuyorum. Ama siz nasil ninja konusunda selesine oturmadan yorum yapan adamlara ve alti bos yorumlara karsi duzeltme yapmayi gorev edindiyseniz, ben de kendimce degerlendirme yaparim, istemeyen okumasin gibi savunma olamaz, forumun bu hale gelmesinin nedeni zaten iki yorum alt alta gelince adam tartisma cikti saniyor
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Ben ninja300 ü uzun km ler kullanmadım ama çok yakın arkadaşımda var. Önceki motosikletimle arkadaşımın motosikletinin yanyana toplam 1-2 fotoğrafı var ve fotoğrafların birinde kawanın sağ granajın üst birleşim noktasındaki açıklık bariz belli oluyor . Kendisi de bana söylemişti granaj açılmasını, muhabbet oradan aklımda kalmış hatta yazılanları okuyunca oradan aklıma geldi ve fotoğrafta da bu görünüyor. ( (sağ önde siyah ve beyaz renk granajların birleşim yerindeki ayrılık bariz belli)

.

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 ve üzeri cbr250 de de benzin deposunun çevresindeki karenaj parçaları sağ ve sol dengesiz ve yamuk oturtulmuş, gördüğüm tüm cbr250 lerde var...

Bendeki 2014 cbr 250, üstten bir fotoğrafı var. Burdan sağ ve sol depo yanı granajlar aynı anda görünüyor. Granajların düzgün-simetrik ve tam oturtulmuş olduğu belli oluyordur muhtemelen.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok kardeş bu cbr500r cbr250rr diye bir motor yok yok öyle bir şey Sen yazarken içmişin galiba hatırlamıyorsun.Ortalığı birbirine sen katmıştın bu motor gelecek deyince.Senin r25 ile olan yakınlığın kadar yakın değilim. Cbr500r diye iddia ediyordun o kadar dedik o değil diye

Bence senin olayın 2. fotoda anlatılmış.....
    http://<a href="http://hizliresim.co...A7.png</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...jN.png</a></a>

http://<a href="http://hizliresim.co...5Q.png</a></a>

Birader sen çok iddalıydın 250rr yapıldı gelecek diyordun ben bu motor 500r resmen bu prototipten öteye geçemez bu özelliklerle dediğimde kendince dalga geçiyorduk bi çık hele meydana iki sohbet edelim.

Bilmeyenler için not: Bu motor amerika ve avrupa da satışa çıkmayacak çünkü daha önce de söylediğimiz gibi 500r ı makyajlayıp bu performansı verdirmeye çalışıp alın 250rr yaptım demeyle olmuyor bu işler, egzoz emisyonuna takıldı motosiklet ve satışa çıkmıyor.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader sen çok iddalıydın 250rr yapıldı gelecek diyordun ben bu motor 500r resmen bu prototipten öteye geçemez bu özelliklerle dediğimde kendince dalga geçiyorduk bi çık hele meydana iki sohbet edelim.

Bilmeyenler için not: Bu motor amerika ve avrupa da satışa çıkmayacak çünkü daha önce de söylediğimiz gibi 500r ı makyajlayıp bu performansı verdirmeye çalışıp alın 250rr yaptım demeyle olmuyor bu işler, egzoz emisyonuna takıldı motosiklet ve satışa çıkmıyor.
    Burdayım Motor gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

hayla bu konuda konuşabiliyorsun helal olsun bu muhabbeti yanılmış olduğunu göstermek için mi hortlattın bence büyük bir hata etttin. hayla 500r diyor arkadaşım 250rr bu 500r değil 1.5 seneden beri anlatamadım. niye anlamıyorsun 500r ayrı bu ayrı.Dalga geçilmeyi hak ettiniz siz ve ben haklı çıktım. Bence bir daha iddiaya girmeyelim forumdan ayrılmanı istemem Emisyon olayına gelince safsata olabilir emisyon muhabbetide yeni çıktı ya öyle birşey yok yada ufak bir düzenleme ile satışa sunulur emisyon olayı yeni

Bu arada makyajlama nedir. Bunlar aynı markanın aynı kategoride ki farklı cc motorları birbirlerine benzemelerinde ne gibi bir sakınca var. Yeni r6 tıpkı yeni r1'e benzemiş r6 olmamış mı şimdi. Gsxr600 tıpkı gsxr1000 eee gsxr600 kıytırık bir motor mu bir sürü örnek var. Kardeşler birbirine benzer

Neyse uzatmayalım polemiğe girmek istemiyorum. Bak gülücük koydum sizi daha fazla bozmak istemiyorum uzatmayın bence.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Burdayım Motor gelecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Vah vah çok dokunmuş hayla bu konuda konuşabiliyorsun helal olsun bu muhabbeti yanılmış olduğunu göstermek için mi hortlattın bence büyük bir hata etttin. hayla 500r diyor arkadaşım 250rr bu 500r değil 1.5 seneden beri anlatamadım. niye anlamıyorsun 500r ayrı bu ayrı.Dalga geçilmeyi hak ettiniz siz ve ben haklı çıktım. Bence bir daha iddiaya girmeyelim forumdan ayrılmanı istemem Emisyon olayına gelince safsata olabilir emisyon muhabbetide yeni çıktı ya öyle birşey yok yada ufak bir düzenleme ile satışa sunulacaktır.

Bu arada makyajlama nedir. Bunlar aynı markanın aynı kategoride ki farklı cc motorları birbirlerine benzemelerinde ne gibi bir sakınca var. Yeni r6 tıpkı yeni r1'e benzemiş r6 olmamış mı şimdi. Gsxr600 tıpkı gsxr1000 eee gsxr600 kıytırık bir motor mu bir sürü örnek var. Kardeşler birbirine benzer

Bu arada motor gelmez ise size bir hediye yolluyorum ve bir yerlerinize yakıyorsunuz. Neyse uzatmayalım polemiğe girmek istemiyorum
    Okuduğunu anlayamadığın gibi yazmanda da problem var hayla nedir yahu? Geri kalanını hiç söylemiyorum bile. Benim anlatabildiğim senin anlayabileceğin kadar görünen o ki hiç bir şey anlatamayacağız sana malum almıyor limitleri zorlamaya gerek yok, konu hortlatmaya gelirsek bak bakalım konu en son ne zaman hortlatılmış, forum kullanmayı bilmiyorsan onu da öğretiriz, şimdi ben gidip fazer 6 motoruma iki grenaj çakıp fazer 9 üreteceğim izninle, 500r a iki özellik ekleyip 250rr yaptık diyorlar ya aynı hesap.

Not: Saflığına hayran kaldım hala gelecek diyorsun ya ah canım bebişim benim, uyan be güzelim Honda bile açıkladı yapamıyoruz bu 250rr işini diye

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Burdayım Motor gelecek

hayla bu konuda konuşabiliyorsun helal olsun bu muhabbeti yanılmış olduğunu göstermek için mi hortlattın bence büyük bir hata etttin. hayla 500r diyor arkadaşım 250rr bu 500r değil 1.5 seneden beri anlatamadım. niye anlamıyorsun 500r ayrı bu ayrı.Dalga geçilmeyi hak ettiniz siz ve ben haklı çıktım. Bence bir daha iddiaya girmeyelim forumdan ayrılmanı istemem Emisyon olayına gelince safsata olabilir emisyon muhabbetide yeni çıktı ya öyle birşey yok yada ufak bir düzenleme ile satışa sunulur emisyon olayı yeni

Neyse uzatmayalım polemiğe girmek istemiyorum. Bak gülücük koydum sizi daha fazla bozmak istemiyorum uzatmayın bence.
    Bu motor en azından "2017 yılı içerisinde" kesinlikle gelmeyecek, Honda'da açıkladı, EİCMA'ya giden motorcu arkadaşlar da açıkladı, Altın Elbiseli Adam'da açıkladı... Avrupa ve Amerika için Euro 4'e uyumlu olmadığı için önümüzdeki sene için kesinlikle yok, hala gelecek diye nasıl diretebiliyorsun çok ilginç.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

Motosikleti
    Yzf r125
    Okuduğunu anlayamadığın gibi yazmanda da problem var hayla nedir yahu? Geri kalanını hiç söylemiyorum bile. Benim anlatabildiğim senin anlayabileceğin kadar görünen o ki hiç bir şey anlatamayacağız sana malum almıyor limitleri zorlamaya gerek yok, konu hortlatmaya gelirsek bak bakalım konu en son ne zaman hortlatılmış, forum kullanmayı bilmiyorsan onu da öğretiriz, şimdi ben gidip fazer 6 motoruma iki grenaj çakıp fazer 9 üreteceğim izninle, 500r a iki özellik ekleyip 250rr yaptık diyorlar ya aynı hesap.

Not: Saflığına hayran kaldım hala gelecek diyorsun ya ah canım bebişim benim, uyan be güzelim Honda bile açıkladı yapamıyoruz bu 250rr işini diye
    Harbiden sana çok koymuş ben unuttun sen hala unutmamışın kaç sayfa geriye gidip bu muhabbeti açtın ya beni de kendinle muhattap ettin ya tekrar....
    Mors oldun kabul etmek istemiyorsun hayla kelime oyunu içindesin yok benim anlatacağım şu ...... Kişi kişliyi kendinden bilirmiş anlayamayan biri varsa o sensin.
    O senin grenaj yapmanla olmuyor anlammakta ısrarcısın belki de anlayamıyorsun akıl işidir herkezde olmayabilir saygıyla karşılarım ve acırım. İki kardeşin birbirine benzemesinde ne gibi tuhaflık var bunu anlasan yeter. Ne olmuş cbr 500'e benziyorsa neden koyuyo bu sana

Motor gelmez ise de size hediye yollayacağım nereye yakacağınızı bilirsiniz

Artık dahada muhattap olmak istemiyorum sizle uzatmayın kimseyi kırmak istemiyorum. Şaçma sağan muhabbetlere soktun beni.

BU ARADA OLAYI ÖĞRENMEK İSTEYEN 2. sayfadan okumaya başlasın (partII) ben bu kadar ben anlatamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor en azından "2017 yılı içerisinde" kesinlikle gelmeyecek, Honda'da açıkladı, EİCMA'ya giden motorcu arkadaşlar da açıkladı, Altın Elbiseli Adam'da açıkladı... Avrupa ve Amerika için Euro 4'e uyumlu olmadığı için önümüzdeki sene için kesinlikle yok, hala gelecek diye nasıl diretebiliyorsun çok ilginç.
    2017'de gelecek demedim şimdi kardeşim sorun çözülür ise gelecek.ama emisyon muhabbeti yok iken 2017'de gelecekti ve bunu söyledimde bu emisyon muhabbeti geçen hafta çıkmış daha yeni 2017,2018 ama sonunda gelecek. Ben 4 silindir alırım zaten bizden geçer

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    ee bu motor üretilmişte millet almaya kullanmaya mı başlamış. Elin oğlu cayır cayır geziyo :D

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlayıp dinlemeden yorumlamazsanız sevinirim

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler