Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 250 RR / Bilgi ve Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzgün okursan anlarsın zaten bizde bunun yerine mt-07 alın demiyoruz fiyat uçukluğunu diyoruz herkes biliyo zaten 250 cc motor üstü başlanmaz veya direk geçilmez diye mt-07 o fiyatlardayken 250rr'ın fiyatı uçuk olur onu diyoruz
    defalarca okudum hocam. aynen şu şekilde anladım.
    "Ayrıca 20 ye alırım diyenler o paraya cbr500r - mt07 varken bence tercih edilmez."

bence tercih edilir.
    200 cc lik 8,500 TL bajajı da alan var,
    200 cc lik 13.500 TL ktm yi de alan var hocam.
    kimse de çıkıp ktm alma o paraya bajaj al üstüne bi de ybr al demiyor.
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tartışmak yerine motor hakkında yeni çıkan video resim vb gibi içerikler araştırılıp paylaşılsa güzel olmazmı

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motor çıksada rahatlasak artık, bu tartışmaların sonu yok.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama şu, "o paraya mt-07 alınır" lafı kadar gereksiz başka bi yorum daha olamaz bence.
    700 cc lik makine alcak adam zaten 250 liklere bakmaz.
    ayrıca 250rr ile mt07 arasındaki tork farkı adamın aklını başından alır. herkes mt07 kullanamaz.
    o yüzden milleti ölüme davet etmeyin, lütfen..
    Cbr250rr başlangıç motorumu ki insanları ölüme davet etmiş olayım. Başlangıç motosikleti olmadığına gore sözüm tecrübe sahibi kişilere
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Rekabetin gözünü seveyim, adama neler yaptırıyor. Dua edin r25 çıktı piyasaya yoksa bir iki ufak değişiklik ile 2011'den kalma motoru kakalamaya devam edeceklerdi.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Şöyle bi video buldum tanıtımla alakalı

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    sonunda yürür vaziyette gördük.

Motosikleti
    honda pcx

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Lansmanı yapıldı. Ses muazzam 57. saniyeden itibaren

https://www.youtube.com/watch?v=2-IScVd70HU

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet 150cc kullanıyorum, 250cc ile 150cc arasındaki tork farkı çok fazla değil. en azından 250cc ile 600cc arasındaki tork farkı kadar 150 ile 250 arasında fark yok. ben 130 km hızı görüyorum. 4,5 saniyede 60 civarı hıza çıkıyorum. 250cc honda ise 7.8 saniyede 100 km hıza çıkıyormuş, yani 60 km hıza sanırım 4 yada en iyi ihtimal 3,5 saniyede çıkar. arada pekte ahım şahım bir fark yok.

ama 600cc deyince işin rengi baya değişiyor.
    Sen şimdi , utanmasan TVS Apache ilen CBR250R'ın kafa-kafaya gittiğini söylersin...Yapma-etme,eyleme yaww
    LynXMaSTeR ve Yiğit_ bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi , utanmasan TVS Apache ilen CBR250R'ın kafa-kafaya gittiğini söylersin...Yapma-etme,eyleme yaww
    Salla hocam

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Tüm motorları satıp tek motor yaparım şimdi hondayı arayıp isim yazdırcam varsa böyle bir uygulama. Şehir içinde her işimi görürüm.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motorları satıp tek motor yaparım şimdi hondayı arayıp isim yazdırcam varsa böyle bir uygulama. Şehir içinde her işimi görürüm.
    hocam motorum daha türkiye için geleceği kesin deyil 250RR yerine avrupaya 350R gelicek falan diyolar beklicez görücez

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim adıma konuşup beni aşağılıyorsun, amacın ne? cbr250 kaç beygir? 47 beygirin altında. peki 600cc bir ss kaç beygir? 100 beygir üzeri. arada 60 beygir civarı fark var. peki apache kaç beygir? 13 beygir. cbr250 kaç beygir 40 olsun ve farka bak 27 beygir fark var.

A2 ehliyet ile 250cc sürersin ama 600cc süremezsin. bu konuda ne diyeceksin bakalım. yani 150cc süren 250cc sürebiliyorda neden 600cc süremiyor? demekki 250cc sanıldığı kadar hayvansı bir çekişe sahip değil.

yiğit neden sana avukatlık yapıyor onuda anlamadım.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Lastikler gene irc Ulem o kadar 600'lük motordan fazla uğraşıp, özene bezene şekil kasıp, sonra gidip irc lastik koymak hangi dahinin fikri gerçekten çok merak ediyorum yaaa

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler gene irc Ulem o kadar 600'lük motordan fazla uğraşıp, özene bezene şekil kasıp, sonra gidip irc lastik koymak hangi dahinin fikri gerçekten çok merak ediyorum yaaa
    Biz koskaca yamahanın yaşlı kel ceo sunu fuarda kıstırdık yarım saat lastik muhabbetine girdik adamı bayılttık. R25 için bu lastikler berbat türkiye asfatında hele hiç tutmuyor, daha düşük güçte motorda bile sürüşü tehlikeye diye. adam keçinin teki çıktı rıza baba

Yok motor çok iyiymiş motoru yüksek performansa özel tasarlanmış, bu fiyata bu motor çok iyiymiş, ne kadar para o kadar motormuş, daha yüksek performans isteyen lastikleri değiştirsinmiş dedi gevur inadıyla

Motosikleti
    17 bile fazla, istediğiniz kadar motordan anlamıyorsun, sadece iş olarak görüyorsun deyin. Fazla abim fazla. Bu motorların türkiyeye ilk geldiklerindeki fiyatlara bakın, şimdiki fiyatlara bakın nasıl uçmuşlar. MT07' yi herkes kullanamıyor denilmiş, tamam herkes kullanamaz ama maliyetini ne yapacağız ? Aradaki motor farkına sadece 5k tl mi?
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı CharlieSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 bile fazla, istediğiniz kadar motordan anlamıyorsun, sadece iş olarak görüyorsun deyin. Fazla abim fazla. Bu motorların türkiyeye ilk geldiklerindeki fiyatlara bakın, şimdiki fiyatlara bakın nasıl uçmuşlar. MT07' yi herkes kullanamıyor denilmiş, tamam herkes kullanamaz ama maliyetini ne yapacağız ? Aradaki motor farkına sadece 5k tl mi?
    bence sağlık sorunu yoksa mt-07 kullanabilir bir insan. kullanamaz deyip milleti köreltiyorlarya uyuz oluyorum. ama yinede bunu bahane gösterip zekamız ile alay etmeye çalışırlar.

yok neymiş efendim 250rr ile mt-07 bir mi? yok 250rr kullanan mt-07 kullanamazmış ya bırakın arkadaş şu boş muhabbeti.

adam gayet akıllı ve bilinci yerindeyse 700cc makineyi kullanır o kadar.

bilinçli olmak deyince ne anlıyorsunuz? bilinçli olan hatalardan kaçınır ve yapılması gerekeni yapmaya özen gösterir. bilinçli olanın hata ve kaza payı düşüktür. bilinçli insan istediğini diğerlerine göre daha kolay yapar.

sadece akıllı ve bilinci yerinde olsun yeter. bisiklet öğrenen biri bence çoğu motor türünü öğrenebilir. küçük çap motordan başlamasına pek gerek yok.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    benim adıma konuşup beni aşağılıyorsun, amacın ne? cbr250 kaç beygir? 47 beygirin altında. peki 600cc bir ss kaç beygir? 100 beygir üzeri. arada 60 beygir civarı fark var. peki apache kaç beygir? 13 beygir. cbr250 kaç beygir 40 olsun ve farka bak 27 beygir fark var.

A2 ehliyet ile 250cc sürersin ama 600cc süremezsin. bu konuda ne diyeceksin bakalım. yani 150cc süren 250cc sürebiliyorda neden 600cc süremiyor? demekki 250cc sanıldığı kadar hayvansı bir çekişe sahip değil.

yiğit neden sana avukatlık yapıyor onuda anlamadım.
    O senin küçümsedigin 27 beygir seni uçurur 600cc ile 250cc arasındaki farkı diyosun burdan motordan anlamadığın ortaya cikiyo hem adam senin adına konusmuyor 600cc ile 250cc karşılaştırılamaz ona bakarsan sen 150 lik külüstür 600cc nin yanında kaplumbağa hatta karınca kaliyo sen hic 40 hp ye bindin mi büyük ihtimalle hayır 40 hp yanından geçse rüzgarında ezilirsin gir araştır bi öyle gel

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı CharlieSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar ve euro uçtuğu için fiyatlarda uçtu ama bu motor denilen özelliklerle. Gelirse 17 yi hak eder he bundan düşük bisey gelirse ve kotu olursa haketmez bu devire gore bu motora 18 bile verilir devir değiştirdik eskisi gibi 12k ya 250 gg motor yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

bence sağlık sorunu yoksa mt-07 kullanabilir bir insan. kullanamaz deyip milleti köreltiyorlarya uyuz oluyorum. ama yinede bunu bahane gösterip zekamız ile alay etmeye çalışırlar.

yok neymiş efendim 250rr ile mt-07 bir mi? yok 250rr kullanan mt-07 kullanamazmış ya bırakın arkadaş şu boş muhabbeti.

adam gayet akıllı ve bilinci yerindeyse 700cc makineyi kullanır o kadar.

bilinçli olmak deyince ne anlıyorsunuz? bilinçli olan hatalardan kaçınır ve yapılması gerekeni yapmaya özen gösterir. bilinçli olanın hata ve kaza payı düşüktür. bilinçli insan istediğini diğerlerine göre daha kolay yapar.

sadece akıllı ve bilinci yerinde olsun yeter. bisiklet öğrenen biri bence çoğu motor türünü öğrenebilir. küçük çap motordan başlamasına pek gerek yok.
    Kardeşim mt_07 dediğin motor canavar gidiyo motor 250 likler gibi deyil biri naked biri SS arada tabi fark olucak oturuş rahatlık gidiş gibi gibi motoru adam akilli bilmeyen biri mt_07 alırsa ertesi gün cenaze namazını kılasın bide sürmeyi biliyorum tavırları yapanlar onlar ayrı ondan sonra haberlerde motorcu kazada öldü diye haberleri izleriz

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Motordan anlayan da anlamayan da yazabilir arkadaşlar kardeş kardeş oynayın :p

Yanlışım varsa düzeltin , 150cc ile 250cc arasındaki fark kamyoncunun altında kalmamaktan ibarettir. Yokuşta arkandan sellektör datdaaaat yapıp üstüne hiç sola kaymadan üstüne gelen kamyonu emniyet şeridinden yanından geçerken izlerken ahh dersin bi 100cc daha olaydı..

Şehir içinde 150 yeterli , ancak şehir dışında minimum 250 olmalı motor. Ha yapmazmı yok 150lik? yapar . ama sen yapabilirmisin o yolu o makineyle.
    Dün antalya kuşadası yaptım 150lik çinli ile 800km üstü bir yol , çoğuda gece geçti. Pestilim çıktı resmen , arkamdan sellektörsüz geçen araç sayısı 20 yoktur. Çıkarmısın yine desen yine çıkarım , şu 250 rrlamı çıkarsın 150lik mondiylemi desen bi bakmışın ben yokum , rr'da yok yerinde nassı hızlı gitti lan o dersin içinden.

Fiyat konusunda da ben motorun işletme maliyetine bakarım fiyatından önce , ne kadar sürede eşitler birbirini , ne sürede kara bile geçmeye başlar vs. Honda servisine girilecek , parçalarıda yamahadan hesaplı olacaksa varsın 20 olsun zamanla fark kapanacaktır.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler