Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 250 RR / Bilgi ve Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    saygısızlık değil ama piyasa yükselmesine etken oluyor pahalı olsa bile çok satın almanız. dolaylı yoldan zararını görüyoruz sayılır.

hiç alan olmasa ne olur çok merak ediyorum. beni dinleyen olmaz ama ben yinede yazayım, almayın arkadaşlar

her kes beklemede kalsın, ellerinde kalınca mecbur ucuzdan vermek zorunda kalacaklar.
    Dr. Fatih bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Almayan olursa Türkiye pazarından çekilip Avrupa'da satmaya devam

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Parasi olan alsin rekabet olsun bari de bizim gibilere yarasin Bi R25 Alalim

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw eşeğe altın semer taksan eşek yine eşektir. yani diyorum ki bu makine 250cc. 250cc bir makineyi altın kaplama yapsınlar ben yine belli bir fiyattan fazla vermem. hız sabitleyici+hava yastıkları+klima taksınlar isterlerse, sonuçta 250cc ve racing kasa ama basınca gitmeyecek.

bana güleceksiniz ama ben 9 bin tl den fazla para vermem 250cc bir makineye. 6 bin tl fiyata çok güzel 150cc motorlar var ve motorda biraz fark yapmayla üç katı fiyatına çıkarma gibi bir terbiyesizlik yapıyorlar ama ne yapalım işte millette para var alıyorlar.

125r şu anda 10500 tl falan.

250rr tasarım+abs+enjeksiyon yakıt dışında ahım şahım bir özellik sunacakmı bakalım. gerçi 125r için 10500 tl bile çok uçuk bir rakam bence.
    Adam motoru yabancı ülkede bile 5000 küsür dolardan satıyor sen burda ben şunu vermem ben bunu vermem diyorsun. Kuryeci kafasıyla motora bakarsan motoru bir zevkten çok iş gibi görürsen böyle düşünmen normal. Hatta sen ABS karşıtısındır da kesin adım gibi eminim. Hani bir söz vardır kedi ulaşamadığı ciğeri mındar edermiş diye. Onun gibi birşey dostum bu.

Her motor olmasa da bir çok motor şuan ki parasını hakediyor. Herkeste yüksek CC almak zorunda değil. 250RR kalitesinde piyasa da başka düşük CC olmayacağı için de bu motor satacak. Bak R25 e nasıl satıldı. Onun ABS si olsa 2 kat daha fazla satardı. Honda R25 i 2. plana itmek için piyasaya gayet güzel, orta segment için yeterli, kaliteli ve güvenlikli bir motor sunuyor. Şahsen bende 17 den gelirse direk alacaklardan birisiyim.
    M.Cankurt ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    ama sen bu yorumu yaparken kendini şartlandırdığının farkında değilsin. motosikletler bu kadar pahalı olmak zorunda mı? arada birileri çok iyi para kırıyor. eğer arada üç kağıtçılar olmasa 125 ve 250 cc ekonomik motorlar böyle kazık fiyat olmazlardı. adı üstünde düşük cc ekonomiye hitab ediyor. az yağ alır, az yakar, motor küçüktür masrafı az olur, ama gel gelelim fiyat kazık. hayır kardeşim ben buna karşıyım ama elden bir şey gelmiyor.

ben 3250 tl fiyata 2012 model TVS Apache aldım ve bir sonraki adım cbr600f 2006 model falan. 15 binden fazla para vermeyeceğim ve 600 cc 100 beygir üstü bir motora bineceğim. ondada enjeksiyon yakıt sistemi var. abs var mı bilmiyorum sanırım yok ama olsun.
    Kendimi Şartlandırmadım Türkiyenin konumu bu 250cc 0 motoru 9 bine satmazlar he satarlarsada sağlam olmas 2 gün sonra dökülür türkiyede vergi falan dolar derken bu fiyatlara geliyo bu fiyatları arıyosan çık yurt dışına al

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam motoru yabancı ülkede bile 5000 küsür dolardan satıyor sen burda ben şunu vermem ben bunu vermem diyorsun. Kuryeci kafasıyla motora bakarsan motoru bir zevkten çok iş gibi görürsen böyle düşünmen normal. Hatta sen ABS karşıtısındır da kesin adım gibi eminim. Hani bir söz vardır kedi ulaşamadığı ciğeri mındar edermiş diye. Onun gibi birşey dostum bu.

Her motor olmasa da bir çok motor şuan ki parasını hakediyor. Herkeste yüksek CC almak zorunda değil. 250RR kalitesinde piyasa da başka düşük CC olmayacağı için de bu motor satacak. Bak R25 e nasıl satıldı. Onun ABS si olsa 2 kat daha fazla satardı. Honda R25 i 2. plana itmek için piyasaya gayet güzel, orta segment için yeterli, kaliteli ve güvenlikli bir motor sunuyor. Şahsen bende 17 den gelirse direk alacaklardan birisiyim.
    17-18 civarında gelirse türkiyede patlama yapar bu motor sokakta 10 kişiden 8'inde CBR 250RR görürsünüz o derece diyoru mbak 17-18 den çıksın geldiği gün ismimi yazdırıyorum

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600

mesajımı tam anlamamışsın, 250cc motor haketmiyor işte. hatta atasözü söyledim altın semerde taksan eşek at gibi koşmayacak o yüzden belli bir tavan fiyat sınırlaması var bende.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    mesajımı tam anlamamışsın, 250cc motor haketmiyor işte. hatta atasözü söyledim altın semerde taksan eşek at gibi koşmayacak o yüzden belli bir tavan fiyat sınırlaması var bende.
    o sende var işte dünyada öyle bişey yok adam isterse o motoru 50 binden satar isterse bedavaya verir değen motor var değmeyen var ve bu motor bu endonezyadaki gibi gelirse 18 e kadar yolu var 18 den sonrası abartı kaçıyor motor bi araç değildir bir tutkudur bunu anladıgın zaman fiyatı pek önemsemiceksin
    dyavol-77 bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke

R25 abs ile gelseydi satılma oranını artıran kesimin %90'ı motosiklete yeni başlayan kesim olurdu. R25 daha çok geçiş motoru olarak tercih edildiği içinde abs olması satış rakamlarını fazla etkilemezdi.. Evet çok güzel olmuş ama sonuçta 250cc. Basınca 600cc gibi yakar şimdi bu :/ 20 lira etmez kesinlikle! Performans olarakta r25 ten bariz farklı olacağını sanmıyorum. Bence Honda 20 ye yakın fiyata satarsa Yamahanın ekmeğine yağ değil bal sürer.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ... 250cc motor haketmiyor işte. ...
    150 cc kullanan biri mi söylüyor bunu?
    dyavol-77 bunu beğendi.

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    250rr alayını silecek piyasadan 10 numara şekil var. Bana cbr250 yetiyor 53bin km deyim satıp tekrar cbr 250 alıcam çünkü kaliteli ve masrafsız. R25 den inen tekrar r25 alırmı ? sanmıyorum .O yüzden R25 ile kıyaslamayın 250rr ı. BU arada 18 den girse bile bugün alırım ama ne yazıkki 20 ve üstü gibi olacak büyük ihtimal.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Olayı anlamamakta hayla zorlanıyorsunuz.Paramız pul oldu olay bu bunun firmayla falan alakası yok hatta Türkiye'de ki motor satıcıları karlarını bile düşürdüler motor fiyatları fazla şişmesin diye hiç mi piyasa takip edmiyorsunuz.

R125 2013 Avrupa satış fiyatı 4370 euro_Türkiye fiyatı:9100 tl
    R125 2016 Avrupa satış fiyatı 4560 euro_Türkiye fiyatı:14200 tl Euro 3.34 oldu

Yamaha sadece 190 euro zam yapmış 3 senede ama bize 5100 tl yanşımış

R25 Avrupa fiyatı 5500 euro_Türkiye fiyatı 15950 Euro 3.34 (orada ki vergileri tam bilmiyorum) bir hesaplayın bakalım ne ediyor
    slyman_b ve dyavol-77 bunu beğendiler.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    can yeni motorun hayırlı lsun diyelim .ben r25 ten memnunum yeni çıkacak 250rr bekleyip görücez
    CanAydın000 bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    2017 de gelir mi?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu 38hp, r25 36hp, ninja250r 33hp top speedler ortalama 175-185 arası birşey. Cbr'ın diğerlerinden en çokta ninjadan teknoloji farkı olacak. Bence çok birşey beklemeyin hayal kırıklığı olmasın sonra. Ayrıca 20 ye alırım diyenler o paraya cbr500r - mt07 varken bence tercih edilmez. Edilirsede şekil için r125'e 14 lira verilirmi dediklerimizden bir farkımız kalmaz.
    fedos bunu beğendi.

Burada önemli olan ve bir arkadaşın arada kaynağın mesajı, dolar ve euro farkından dolayı 20bin tl lere varan fiyat, dözviz kurları düştüğünde 13-15binTL lere düşer mi? Bilinçsiz tüketici toplum olduğumuz için adamlar tabiii ki de düşürmüyor.

Bir de sanki motorda değişiklik varmış gibi neredeyse iki ayda bir 500TL zam, neye istinaden ???
    slyman_b ve CanAydın000 bunu beğendiler.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Olayın özü şu sen 250cc motora 20 bin istersen R25,yeni ninja 250 250RR'dan daha çok satılır ve diyer yeni çıkan motorlar satılır bizim türkmilleti 250 cc bi motora 20 bin vermes he veren olur orası ayrı 250cc ye 20 bin verrim diyenlerin çogu bunu almıcak daha yüksek bişey alıcak bunuda buraya yazıyorum alırsa şekli yüzündendir zaten 250cc makineye 20 bin veren adamda para var demektir hiç sorgulamadan alan alsın almayan almasın belli fiyata çıkarsa patlar motor türkiyede öyle böyle deyil hemde türkiyenin %20-%30 u bu motoru kullanır ama fiyatı uçurmaması lazım yoksa satamaz türkiyede 5300$ yurt dışı fiyatı TL olarakta 15.824 vergi mergi derken 17-18 arası olması iyi ama 18 i geçerse öh artık diceksin sırf şekli vardiyede enayi olmaya gerek yok

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada önemli olan ve bir arkadaşın arada kaynağın mesajı, dolar ve euro farkından dolayı 20bin tl lere varan fiyat, dözviz kurları düştüğünde 13-15binTL lere düşer mi? Bilinçsiz tüketici toplum olduğumuz için adamlar tabiii ki de düşürmüyor.

Bir de sanki motorda değişiklik varmış gibi neredeyse iki ayda bir 500TL zam, neye istinaden ???
    Tüketicilerimiz konusunda haklısın ama döviz kurları son 5 sene de hatta daha da eski hiç düşmedi ki sürekli arttı.O yüzden hep zam yedi.Döviz kuru tekrar düşerse ama keskin bir düşüş olacak tabi kide fiyatları aşağıya çekecekler.Japonya tüm ülkelerde ki fiyatları bizzat konrol ediyor.Öyle kafalarına göre vergi de dahil 15 bin tl'lik motoru 20 bine satamazlar.Motor euro üzerinden gelir vergileri eklenir satıcı biraz kar koyar böyledir işler. Bir mesaja bakar

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu 38hp, r25 36hp, ninja250r 33hp top speedler ortalama 175-185 arası birşey. Cbr'ın diğerlerinden en çokta ninjadan teknoloji farkı olacak. Bence çok birşey beklemeyin hayal kırıklığı olmasın sonra. Ayrıca 20 ye alırım diyenler o paraya cbr500r - mt07 varken bence tercih edilmez. Edilirsede şekil için r125'e 14 lira verilirmi dediklerimizden bir farkımız kalmaz.
    kusura bakma ama şu, "o paraya mt-07 alınır" lafı kadar gereksiz başka bi yorum daha olamaz bence.
    700 cc lik makine alcak adam zaten 250 liklere bakmaz.
    ayrıca 250rr ile mt07 arasındaki tork farkı adamın aklını başından alır. herkes mt07 kullanamaz.
    o yüzden milleti ölüme davet etmeyin, lütfen..
    Yiğit_ ve dyavol-77 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama şu, "o paraya mt-07 alınır" lafı kadar gereksiz başka bi yorum daha olamaz bence.
    ayrıca 250rr ile mt07 arasındaki tork farkı adamın aklını başından alır. herkes mt07 kullanamaz.
    evet 150cc kullanıyorum, 250cc ile 150cc arasındaki tork farkı çok fazla değil. en azından 250cc ile 600cc arasındaki tork farkı kadar 150 ile 250 arasında fark yok. ben 130 km hızı görüyorum. 4,5 saniyede 60 civarı hıza çıkıyorum. 250cc honda ise 7.8 saniyede 100 km hıza çıkıyormuş, yani 60 km hıza sanırım 4 yada en iyi ihtimal 3,5 saniyede çıkar. arada pekte ahım şahım bir fark yok.

ama 600cc deyince işin rengi baya değişiyor.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzgün okursan anlarsın zaten bizde bunun yerine mt-07 alın demiyoruz fiyat uçukluğunu diyoruz herkes biliyo zaten 250 cc motor üstü başlanmaz veya direk geçilmez diye mt-07 o fiyatlardayken 250rr'ın fiyatı uçuk olur onu diyoruz

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler