Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 250 RR / Bilgi ve Paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    tasarım güzel diye 250 cc ye verilmez abicim 20 bin TL saçmalamayalım en fazla benim vereceğim ABS olursa 18 bin dir. oldu anasını satim honda 20 binden kapı açsın 1 sene sonra bide zam yapsın 22 bin olsun bizde keko gibi 22 bin e 250 cc otor alalım nasılsa cok zengin çocuguyuz ya.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    http://www.welovehonda.com/cbrseries/#8

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Yurt dışı fiyatı belli oldu beyler ve bayan tam olarak 5300$ türkiyeyede 16 17 ye falan belir

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı CanAydın000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışı fiyatı belli oldu beyler ve bayan tam olarak 5300$ türkiyeyede 16 17 ye falan belir
    Hadi abs li 18 olsun eyvalla

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi abs li 18 olsun eyvalla
    ben en fazla 17.500 veririm plaka işlemler falan filan oldu sana 19

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    ben en fazla 17.500 veririm plaka işlemler falan filan oldu sana 19
    Oraya 1000 lira lastik yazmanızı rica edicem
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oraya 1000 lira lastik yazmanızı rica edicem
    Oldu sana 20 bide vergi koy 23-24 battık :D

Motosikleti
    Yzf r125
    Oldu sana 20 bide vergi koy 23-24 battık :D
    Vergiyi verdik ya 19'un içinde

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazdığımı unutmuşum senin içine o kadar dert olmuş ki olayı unutamamışsın

Ben hala lafımın arkasındayım bu iş "endonezya da çıkacak" demeyle olmaz ortada bi testini gördük mü? Hayır. Şimdiye kadar tek gösterilen cbr500' ün stickerları sökülüp 250rr diye bakın yaptık demeleri, bi de 2016 sonunda çıkacak denmesi ayrı bi komedi. Bajaj 2 senedir 400 serisini test ediyor dağda bayırda paso görülüyor alet ben daha cbr 250rr diye bi model olduğunu bu gizli saklı yapılan lasnman ile öğrendim. R25 lansmanı yapıldığında ortalık birbirine girdi tüm dünyada Rossi gidip konspet ile piste çıktı honda niye bu aleti bu kadar gizliyor sadece "yaptık oldu" demeyle geçiştiriyor? Böyle bir alet olmayacak ters maşa amortisör, gömme gizli ledler, çift çıkışlı egzoz filan bunlar hikaye geçeceksiniz bunları, ilk R25 konsepti ile şimdikinin arasında nasıl ağlar kadar fark varsa bu cbr250 de aynısı olacak yine kaktıracaklar millete çift silindir hantal bir motoru hele hele 4 silindir bekleyenlere apayrı gülüyorum 600' lükler bile euro 4 ten sınıfta kalırken 250 den 4 silindir beklemek acaip komik.

Yollarda görelim konsepti o zaman eh yapacaklar 2018 gibi alırız derim ancak. Adamlar 2 yıldır test ediyor ancak 2016 sonunda belki çıkabilir deniyor sen 2 ayda ne ara motor yaptında satışa çıkarıyorsun?

https://i.ytimg.com/vi/yrQdsfU--vs/maxresdefault.jpg

http://460303951.r.worldcdn.net/wp-c...2-1024x819.jpg
    yanıldıgın şey şu :D bajaj dunku cocuk tabıkı yıllarca test edıcek ama HONDA öylemi
    Yiğit_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Motor daha gelmeden cogu motor uzun suredir olmasina ragmen fazla konuşuluyor baya bi talep soz konusu demekki , honda uzmesin de dusuk fiyattan satsin, ortada baska marka kalmayacak gibi

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar 35 beygirlik makinaya sürüş modu koymuşlar komedi yaa.

Kesin şöyledir;

Agresif mod = 30 HP
    Normal mod = 29 HP
    Eco mod = 20 HP

Lan 30 beygirlik makinanın her yeri agresif olsa ne olacak..

ABS var mı ? Var..
    Ele gelen tek güzel şey o olmuş zaten..

Sen 20 bin ver 250rr al, yanından CG ci apaçi tayfası yatarak seni sollasın Yakarım lan o makinayı..
    daha motosıklet pıyasaya cıkmadan üzmüş seni hocam aman dikkat

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha motosıklet pıyasaya cıkmadan üzmüş seni hocam aman dikkat
    Neden üzülmüş ki? Doğru değil mi yani yazdıkları?

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Valla ben 17 den 1 kuruş fazla vermem r25 alırım daha iyi

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Hala diyorum adamlar endonezyada r25 ile arasına 3 bin tl fark koymuş.Şuan gelse bu motosiklet absiz olanı 18den aşağı olmaz.seneye büyük ihtimal 18 bucuk 19 civarı açarlar fiyatı.Siz hala r25 alırım vs vs. teknoloji olarak r25den üstün bir motosiklet..

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    la adamlar motosikleti daha canlı olarak görmeden almayı yada almam r 25 alırım diye trip atmaya başladı fiyat tahminini anladım da onu alacağıma r 25 alırım demek nedir ya durun motor bir türkiye gelsin herkes istediğini alır.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Ya abi 250 cc bi motora 18 19 vereceğime biraz daha koyar daha güçlü bisey alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Ve bu benim dusuncem kimsenin eleştirmeye hakki yok

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    "17 vermem, 18 den bi kuruş yukarı çıkmam, 20 lira eder mi yaauuvv" diyen arkadaşların çoğu almak için can atacak eminim
    M.Cankurt bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Bir motorun testlerde yakalanmamış olması o motorun test edilmediği anlamına gelmez.Honda gibi bir dev yamaha gibi bir devin karşısına çıkarken 2 ayda motor üretip ahanda bu demez. R25 lansmanından önce çalışmalar başlamıştır muhtemelen . Motor tabi ki güzel görünüyor , fiyatı ne olursa olsun isterlerse 30 lira etiket çaksınlar yanına park ettimmi r25i yer bu makine diyip alacakları hesaplayın global olarak. Herhangi fabrikasyon ürünün satışı arttıkça fiyatı ucuzlar, ürünün satış adedi çoğaldıkça ürün başına arge kalıp vs bedeli oran olarak düşer. + ne kadar satış o kadar potansiyel yedek parça siparişi demek .

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motorun testlerde yakalanmamış olması o motorun test edilmediği anlamına gelmez.Honda gibi bir dev yamaha gibi bir devin karşısına çıkarken 2 ayda motor üretip ahanda bu demez. R25 lansmanından önce çalışmalar başlamıştır muhtemelen . Motor tabi ki güzel görünüyor , fiyatı ne olursa olsun isterlerse 30 lira etiket çaksınlar yanına park ettimmi r25i yer bu makine diyip alacakları hesaplayın global olarak. Herhangi fabrikasyon ürünün satışı arttıkça fiyatı ucuzlar, ürünün satış adedi çoğaldıkça ürün başına arge kalıp vs bedeli oran olarak düşer. + ne kadar satış o kadar potansiyel yedek parça siparişi demek .
    Usta iyi diyorsun güzel diyorsun da, piyasaya bilmem kaç sene önce 300-400 den giren hudson robokop çeketler şimdi 1000 lira,sizce bu az satılıyor fiyatı 3 e katlayak da alsınlar mı dediler,yoksa zaten satılıyor koyak mı dediler ?

Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı KaskReis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta iyi diyorsun güzel diyorsun da, piyasaya bilmem kaç sene önce 300-400 den giren hudson robokop çeketler şimdi 1000 lira,sizce bu az satılıyor fiyatı 3 e katlayak da alsınlar mı dediler,yoksa zaten satılıyor koyak mı dediler ?
    Demim yeri değil diyorum da.İktidara geldiklerinde dolar 1.3 tl euro 1.1 tl idi şimdi ki duruma bak ülke her geçen sene fakirleşti.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler