Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Macar Işi Ybr Kewaay Speed 150

Motovento
    REKLAM ALANI

yav bu motorun neresini met ediyorsunuz.kewayy speed 150 beş para etmez.aldığıma bin pişman oldum.motor 3 sefer açıldı.nedeni ayak marş pedalının içinde bi dişli varmış 3 sefer aynı yerden arıza yaptı.Allahtan garantisi bitmedi. Aynı problemi yine yapmaya başladı.Nasıl anladığımı sorarsanız motora düşük viteslerde gaz verince içinden acayip sesler geliyor.carıltı curultu.ilk arıza yaptığında motor kitlemişti.servisine götüreceğim aynı yerden yaptığı bu dördüncü arıza.artık ne yaparlar bilmiyorum.çünkü ben bu motordan soğudum.ya değiştirecekler yada değiştirecekler.o yüzden bu motoru tavsiye etmiyorum.sıfır alacağına ikinci el bir kaliteli motor alsınlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    macar degıl arkadasım o hepımızın bıldıgı gıbı az bucuk kalıtelı çan çin çon

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    macar degıl arkadasım o hepımızın bıldıgı gıbı az bucuk kalıtelı çan çin çon

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Dostlar selam..Keeway'in sitesi yenilenmiş.."aaaa bakiym" derken speed 150nin yeni fotolarını gördüm. sadece boya mı yapmışlar acaba yoksa bi yenilenme war mı eskisinden farklı duruyo sanki. war mı bilgisi olan
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar selam..Keeway'in sitesi yenilenmiş.."aaaa bakiym" derken speed 150nin yeni fotolarını gördüm. sadece boya mı yapmışlar acaba yoksa bi yenilenme war mı eskisinden farklı duruyo sanki. war mı bilgisi olan

Valla onu bunu bılmem de ben Fıyatlar butonuna tıklayınca koca bır OHAAAA cektım !! Bune yaa fıyatlara bak sen
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    arkadaslar ne kadar kotulesenızde ben o motoru 6 7 ay kullandım ve bır motora yapılacak butun ıskencelerı yaptım ucuza aldıgım ıcın bırnevı stres atma aracımdı allah sızı ınandırsın tık demedı bırkere bıle sagından solundan ses gelıp arıza cıkarmadı ve benden sonrada ıkı kısı motor kullanmayı o motorla ogrendı halada goruyorum sapasaglam
    bır kursun kaleme benzer hayat tek eksıgı sılgıdır

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bıraz kapanmış bır konu ama yanıtlayan olurmu bılmem ben honda titan alacaktım ıstanbuldan aracı bulamayınca motoru alamadım titan 2006 modeldi 1500 lira idi
    ben konyadayım şimdi ise konyada speed 150 var fiyatı aynı 1500 lira
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz-...XQQdisplayitem

ama resımler kendının degıl bu sıteden alınmış aradım adamı 1400 bırakacak ama pahalımı ucuzmu anlayamadım sızın yorumlarınız nedır bu motora 2006 modeline en fazlka kac lıra verılıor yardımcı olan arkadaş varsa sevınırım ilk motorum olacak 27 yaşındayım ehlıyetede yenı yazıldım
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıraz kapanmış bır konu ama yanıtlayan olurmu bılmem ben honda titan alacaktım ıstanbuldan aracı bulamayınca motoru alamadım titan 2006 modeldi 1500 lira idi
    ben konyadayım şimdi ise konyada speed 150 var fiyatı aynı 1500 lira
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz-...XQQdisplayitem

ama resımler kendının degıl bu sıteden alınmış aradım adamı 1400 bırakacak ama pahalımı ucuzmu anlayamadım sızın yorumlarınız nedır bu motora 2006 modeline en fazlka kac lıra verılıor yardımcı olan arkadaş varsa sevınırım ilk motorum olacak 27 yaşındayım ehlıyetede yenı yazıldım
    hondayla karşılaştırman bile hata bende motorumu istanbuldan aldım gittim bindim geldim karaman'a bence sende öyle yap derim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    tşk yorumun ıcın ama sen bınerekmı geldın süper bir şey ama ben motora binemki o kadar uzun yolda ehliyetede yeni yazıldım b var ama a2 sınavı bu nisanda olacak yani olmayacak birşey benim dediğim oradan alamayacağım buradan bu motoru alsam acaba yanlışmı yapmışolurum demekti yorumun için yinede tşk ederim
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler