Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde bu ahali, 2 yağmur yağdı diye sezon daha kapanmadı yahu
    motor alsam sezonu yeni açıcam. Bana bir motor bulun yaa... Oooff offfff çıldıracaaam
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne oldu bakacaktınız 1-2 motora?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ne oldu bakacaktınız 1-2 motora?
    nöbetten çıktım, evden yazacam herşeyi..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Tamamdır

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor alsam sezonu yeni açıcam. Bana bir motor bulun yaa... Oooff offfff çıldıracaaam
    vallahi daha fikrim netleşmedi ama ben satabilirim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    cbr 600 f
    ii akşamlar
    moralini bozmak istemem ama arkadaşlar
    geç cuma motorla kaza yaptım münübüssün teki önündeki araca çarpmamak için frene basıp benim şeridime atladı. frene sonuna kadar asındım ama 50 ile felan çarptım galiba
    adamda ben şerit deyiştirdim bana arkadan çarptı diyince ihale bana kaldı sonuç kırmrzı 2007 cbr 600 f ön grenaj kafademiri ve ön çamurluk nerden bulabalirim. kaynak boya flan 500 e çıkar dediler çıkma ucuza bula bilirsem yada yardımcı olursanız sevinirim. bu arada motoru 10000 e satmayı düşünüyorum el kol alçıd

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    Alıntı bluebox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ii akşamlar
    geç cuma motorla kaza yaptım münübüssün teki önündeki araca çarpmamak için frene basıp benim şeridime atladı. frene sonuna kadar asındım ama 50 ile felan çarptım galiba
    adamda ben şerit deyiştirdim bana arkadan çarptı diyince ihale bana kaldı sonuç kırmrzı 2007 cbr 600 f ön grenaj kafademiri ve ön çamurluk nerden bulabalirim. kaynak boya flan 500 e çıkar dediler çıkma ucuza bula bilirsem yada yardımcı olursanız sevinirim. bu arada motoru 10000 e satmayı düşünüyorum el kol alçıd
    fatih kılıçlı var bahçelievlerde yaşam hastanesi yanında onda var
    yada izmirde bahadır granaj var ordanda bulabilirsin
    ::tutkuy::

Motosikleti
    CBR600F
    çok geçmiş olsun arkadşım.bide izmirde burak 21 die biri var oda parça satışı yapıo die biliorum. numarası 0232 483 40 38 PM atamadığım için burda yazdım umaraım sakıncası yoktur.
    B@$@R :)

Alıntı bluebox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ii akşamlar
    Dostum çok geçmiş olsun öncelikle.
    Sahibinden.com'dan da araştır iyice. Grenajlar çok mu hasarlı bilmiyorum ama, istersen tamir-boya konusunda birkaç kişiden fiyat al. Yenisini almaya kalkarsan daha pahalıya gelir gibi geliyor bana sanki. Bildiğim kadarıyla Maslak Oto Sanayi 2. Kısım'da Hasan Usta var Avrupa yakasında, bir de benim bir grenaj ustam Erkan Usta var Maltepe'de, görüşmek istersen nosunu atarım özelden.

Beyler biraz motor üstünden inin de 2 lafın belini kıralım şurada; kayıplardasınız

mtlkzlsln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)

Herkese selamlar

Arkadaşlar, 1 hafta önce uzun bir zamandır hayalini kurduğum cbr 600f ime kavuştum. Artık bende sizlerden biriyim. 2006 model kırmızı siyah motorumu aldım. Gerçi aldıktan sonra motorum hafif boyalı olduğunu öğrendim, ama sorun etmiyorum... çünkü bu tür motorlarda sanırım boyasızını bulmak neredeyse imkansız gibi. Satan kişi beni motorun sıfır hatasız olduğuna o kadar inandırdı ki hiç bir yere göstermeden aldım. Şu anda kafamdaki tek soru işareti "acaba km. si orijinal mi ?" Neyse, her şeye rağmen çok mutluyum ve bu motorun üzerine motor tanımıyorum... herkese kazasız sürüşler diliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:29 AM ----------

Arkadaşlar bir de sorum olacak. Motorumun üzerinde ikisinin değeri 350 Tl. olan sıfır lastik var. Şu Hyosung ların üzerinde gelen lastiklerdenmiş.(markayı hatırlayamadım şimdi) Fakat düşük hızda bile ani frenlerde ön teker hemen kayıyor. Sizce lastikleri değiştirmeli miyim? bazı arkadaşlar Michelin Pilot Sport öneriyor ne diyorsunuz ?

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Beyler biraz motor üstünden inin de 2 lafın belini kıralım şurada; kayıplardasınız
    emre havalar soğumadan 600f ciler olarak bir buluşma yada gezi ayarlayalım derim. organizasyon işini de sana bırakırım

ne dersiniz?

Alıntı mtlkzlsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 1 hafta önce uzun bir zamandır hayalini kurduğum cbr 600f ime kavuştum. Artık bende sizlerden biriyim. 2006 model kırmızı siyah motorumu aldım. Gerçi aldıktan sonra motorum hafif boyalı olduğunu öğrendim, ama sorun etmiyorum... çünkü bu tür motorlarda sanırım boyasızını bulmak neredeyse imkansız gibi. Satan kişi beni motorun sıfır hatasız olduğuna o kadar inandırdı ki hiç bir yere göstermeden aldım. Şu anda kafamdaki tek soru işareti "acaba km. si orijinal mi ?" Neyse, her şeye rağmen çok mutluyum ve bu motorun üzerine motor tanımıyorum... herkese kazasız sürüşler diliyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:29 AM ----------

Arkadaşlar bir de sorum olacak. Motorumun üzerinde ikisinin değeri 350 Tl. olan sıfır lastik var. Şu Hyosung ların üzerinde gelen lastiklerdenmiş.(markayı hatırlayamadım şimdi) Fakat düşük hızda bile ani frenlerde ön teker hemen kayıyor. Sizce lastikleri değiştirmeli miyim? bazı arkadaşlar Michelin Pilot Sport öneriyor ne diyorsunuz ?
    Hoşgeldin arkadaşım, motorun da hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
    Kilometrenin orjinal olup olmadığını anlaman pek mümkün değil maalesef. Eğer yetkili servis bakımlarına girmişse, belki bu bakımların garanti belgesine işleniş tarih ve kilometrelerinden yola çıkarak fikir yürütebilirsin. Kaç km olarak aldın motoru?
    Bu arada, boyasız bulman gerçekten de zor bu tip motorlardan, ama önemli olan motorun ve mekaniğin sağlam, hatasız olması. Yoksa plastik önemli değil tabiiki.
    Bahsettiğin lastikler Shinko anladığım kadarıyla, GT250R kullandığım zamanlar ben de bu lastiklerden pek haz etmezdim. Sert hamurlu olduğu için kayabiliyor ve ısınması zaman alıyor. Benim de tavsiyem, eğer durumun varsa bir çift kaliteli lastikle değiştirmen yönünde olacak lastikleri. Pilot Sport güzel lastiktir, bir dönem 600F'lerin üzerinde fabrika çıkışlı olarak bulunuyordu. Ayrıca Bridgestone lastikleri de son derece kalitedir, modellerini bir araştır derim.

Alıntı pg13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre havalar soğumadan 600f ciler olarak bir buluşma yada gezi ayarlayalım derim. organizasyon işini de sana bırakırım

ne dersiniz?
    Güzel olur bence de Hava durumuna da bakarak, organizasyon için bir tarih belirleyip, buradan herkesin fikrini alırız. Ancak bu ayın 9'unda (Ctesi) işyerinden bir arkadaş ameliyat olacağından, haftasonu nasıl çalışacağımı henüz bilmiyorum. Netleşsin birşeyler, olayı somutlaştırmaya başlarız.

Önerileri de almaya başlayalım bence bu arada.

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    merhaba; uzun süredir yazmıyordum ama istediğim doğrultuda bir kıpırdanma olmuş

Çoğunluğa uymaya çalışırım.. bence Şile taraflarında bir yer olabilir...

Şile taraflarında bildiğim çok güzel bir kendin pişir kendin ye var aslında, zamanını belirleyelim de çoğunluğa uyarsa o tarafa da gidebiliriz. Beyin fırtınasına devam tabi.

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    3 ay önce geçirdiğim tatsız bir kazadan sonra epey garajda yatan motorumuzu bir güzel boyattık,farklı bir renk kombinasyonunu düşündüysekte orjinaline sağdık kalmayı doğru bulduk.saolsun ustamız çok özverili bir çalışmayla bizi gerçekten mutlu etti.herşey sıfır alınmış kadar hatasız ve güzeldi.Kazada kırılan ayna ve sinyalleri orjinali ile değiştirmektense alternatifleri değerlendirmeyi tercih ettiğimiz sırada güzel ürünler bulduk ve birkaç küçük ilave yaptık.Fırsat buldukçada bir kaç aksesuar daha ekleyeceğiz.Aynalarımız Rizoma sport prototype,Rizoma elcikler,gömme ledli sinyaller,siyah depo kapağı.sıradakiler(ledli sinyalli arka stop,lucas ayaklık kiti,öhlins/hyperpro gidon damperi,pazzo manetler,füme puig double cam,füme far lensi,braking yaprak fren diskleri)buyrun bir kaç nacizane foto;

www.grafela.com | bilişim & tasarım & fotoğraf

yorulmaz50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    Hayırlı olsun kardesim bende epeydir aradıuğım motorumu buldum aldım 2006 model f ama benzin gstrgsi calısmıyormu bunlarınkimi böyle anlamadım calısırken var sonra yok arada bi yanıyor ne iştir bnilemedim bilkdiğiniz basit kullanışlı özellikler varsa yazarmısınız birde kullanma kılavuzunu nerden bulabilirim yardımcı olursanız cok sevinirim saygılar arkadaslar
    kazasızz belasız ...

one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı yorulmaz50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardesim bende epeydir aradıuğım motorumu buldum aldım 2006 model f ama benzin gstrgsi calısmıyormu bunlarınkimi böyle anlamadım calısırken var sonra yok arada bi yanıyor ne iştir bnilemedim bilkdiğiniz basit kullanışlı özellikler varsa yazarmısınız birde kullanma kılavuzunu nerden bulabilirim yardımcı olursanız cok sevinirim saygılar arkadaslar
    600f lerde benzin göstergesi yoktur.sadece rezerve geçtiğinde panelin sol tarafında 4 kademeli bir uyarı çıkar.kullanım kılavuzu bendede yok ve açıkçası gerekte duymadım istediğin her bilgiye netten ulaşabilirsin yada honda servislerinden bilgi alabilirsin
    www.grafela.com | bilişim & tasarım & fotoğraf

yorulmaz50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600 f imm
    anladım teşekkur ederim o 4 kademeli uyarı 4-3 2 1 diye düşüyormu yoksa rezerve gecince sadece 4 ü mü yanıyor onu soracaktım bende hiç üç e düşmedide ??? kılavuzu bulsam süper olacak tşk. one
    kazasızz belasız ...

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    dostum bende daha önce r6 vardı simdi ise bu ıkıncı 600F im ve rr tarzı motorlardan sehır içi ve şehır dısı uzun yollarda daha rahat edersın gercekten ve gercekten 600f dogru bi secim
    booş kooooooooooyyyy gitsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler