Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    hadi hayırlısı olsun dostum sevindim,kazasız belasız,dikkatli olalım telef olmayalım yalnız motosikleti kısmını değiştirelim f4i yapalım FA lar 2011 ler ve biz burda onları sevmeyiz ( şaka tabii ki )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çiko06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600fi - R25
    ufak bi ayrıntı gözden kaçmiş zaten bende fa olarak değil fi olarak tanınmak isterim uyarınız için teşekkürler alır almaz ustama bıraktım yağ,filtre,buji,balata,zincir bakımı vs vs detaylı bakım yaptırıyorum şuan umarım ne o beni üzer ne ben omu, ayrıca iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim ...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı çiko06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ufak bi ayrıntı gözden kaçmiş zaten bende fa olarak değil fi olarak tanınmak isterim uyarınız için teşekkürler alır almaz ustama bıraktım yağ,filtre,buji,balata,zincir bakımı vs vs detaylı bakım yaptırıyorum şuan umarım ne o beni üzer ne ben omu, ayrıca iyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim ...
    kronik hastalıkları dışında başına gelebilecek şeyler bugün sıfır motorda alsan yaşayabileceğin şansızlıklar.kaya gibi motor.

600fe kadar sport,touring,racing gibi her yola gelebilen 600lük 4silindir bu şekil bi makine üretilmemişti,bundan sonrada üretilmedi.

bakımlarını yap gazlamaya devam et.hayırlı olsun güzel makine
    gursus bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlısı olsun dostum sevindim,kazasız belasız,dikkatli olalım telef olmayalım yalnız motosikleti kısmını değiştirelim f4i yapalım FA lar 2011 ler ve biz burda onları sevmeyiz ( şaka tabii ki )
    Farkındayım zaten şaka tabi
    gursus bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 600fi - R25
    Katılıyorum yorumunuza ss görünümlü sport touring olarak başka bir makina yok bu sınıfta... kıyaslama yaparsak zzr1400 ve hayabusa belki ...İyi dilekleriniz için teşekkür ederim kazasız belasız sürüşler olsun herkese ...

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Bugun Honda esengülde 600fa 2011 model motoruma bakım yaptırdım 36 bın km periodik bakımını 430 tl masraf tuttu arkadaslar bılgınız olsun 150 tl ıscılık gerı kalanı parca degısımı

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    Arkadaşlar elinde 2005-2006 kasa orjinal seffaf cam olupta satmak isteyen varsa benimle iletişime gecebilirmi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun Honda esengülde 600fa 2011 model motoruma bakım yaptırdım 36 bın km periodik bakımını 430 tl masraf tuttu arkadaslar bılgınız olsun 150 tl ıscılık gerı kalanı parca degısımı
    Neler değişti

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neler değişti
    YAG FILTRESI : 33,32
    KAPAK LASTIGI : 11,25
    CIVATA : 1,44
    TAPA PULU : 1,68
    GENEL TEMIZLEYICI : 8,48
    MOTOR YAGI 3 LT : 101,70
    FREN YAGI : 33,90
    HAVA FILTRESI : 25,50
    BAKIM ISCILIK : 150,00
    TOPLAM 433,37 TL KDV DAHIL (SAGOLSUNLAR 430 TL DUZ ALDILAR HAHAHAHAH )

ASLINDA OYLE BAKTIGINIZDA PEK BIRSEY OLMADI AMA MALESEF SERVISE GITTIGINIZDE BU RAKAMLA KARSILASIYORSUNUZ.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N

ASLINDA OYLE BAKTIGINIZDA PEK BIRSEY OLMADI AMA MALESEF SERVISE GITTIGINIZDE BU RAKAMLA KARSILASIYORSUNUZ.
    evet yarı fiyatına yapılabilirmiş..

şunuda şuraya koyıyımda bakan olur belki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4521033/detay/

baran900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun tekeriz düz bassin.

Motosikleti
    cbr 600fi - R25
    Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Değerli 600f sakinleri !!! size bir sorum olacak 600 f alalı yaklaşık 1 hafta oldu bu süre zarfında motorum ustada genel bakımdaydı debriyaj balatası,ön amortisör keçeleri,eni10/40 yağ,balatalar,zincir,hava filtresi,yağ filitresi,sibop ayarları,sarkan kablolar toplandı ve ıvır zıvır bir çok işlem yaptırdım ciddi anlamda ağır bakım girdi sonuçta bütün bir yaz üzerinde olacağım ve aklıma takılan birşey olmasını istemedim maddi olarak zorlansamda artık içim rahat edecek diye sevinirken daha dün akşam ustadan aldığım motorum bu sabah işe geldiğimde park ettim ve tekrar motoruma gittiğimde yağ kapağının altından yağ damlattığını görüm bu konularda biraz takıntılı bir insanımdır canımı sıktı sizce sebep ne olabilir ve nasıl çözülür ? Ustamı aradım bilgi verdim gel hallederim sıkıntı etme sorun yok dedi ama yinede size zahmet olacak ama fikirlerini paylaşırsanız memnun olurum ...

kedurgut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 cbr 250r
    Alıntı çiko06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet diri duruyor fakat komple boyalı olması biraz sıkıntı... lokal boya olması o yaş için normal fakat komple boya ileride ben satmak istersem biraz sıkıntı olacağı düşüncesindeyim ...

birazdan 2006 model 600f bakmaya gidiyorum... kısmet olursa 3.sahibi olacağım kuyrukta çok ufak lokal boya dışında boyasız... üzerinde yoshi egzoz,puig ön cam,pilot power lastik spor kısa manet mevcut trameri temiz km bilgisi doğru rakam olarak
    13,500 peşin kalan 1500 için 20 günşlük senet toplamda 15.000 anlaştık ustamla birlikte baktıktan sonra extra bir sıkıntı çıkmaz ise bu gun 4 aylık arayışım son bulacak inş. umarım telde verilen bilgiler dışında yalan dolan bir durum çıkmaz...

[/COLOR]http://<a href="http://hizliresim.co...AV.jpg</a></a>

uzun bir bekleyiş ve 5 adet 600 f extertizinden sonra 6.da aradığımı buldum...kabileye bi apaçi daha katıldı...benim gönlümdeki oldu daha iyileri sizin olsun inşallah ...

tekerin düz bassın, allah kazasız sürüşler nasip eylesin. yaz palnlarını şimdiden yapalım. gürcistan ucuz diyorlar, bi gitsek mi???:D

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın horneti var orjin egzoza kat iptali yapmış rolantide iyide giderken fena yırtıyor
    kat iptali derken? içini boşaltmak mı boruyu kısaltmak mı?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

Hava filtresi orjinali 160lira...25 lira değil yaww,yağ filtresi orjinali de 45tl, burda bi yanlış var-yan sanayii mi taktılar?
    The Power of The Dreams.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R

Kitapcikta ne zaman ne bakim yapilacagi belli. Yuksek model Honda icin genelde yag filter degisimi yeter 50bin km'e kadar, eger motordan anormel bir ses gelmiyorsa (lastik ve zincir disinda.) Gidip sadece yag ve filtre degistir demeniz yeterdi muhtemelen. Tabi hangi yagi kullandigini ogrenip, mutlaka orijinal filtre kullaniklarindan emin olduktan sonra.

Bence Honda almanin en onemli avantajlarindan biri bu. Heriflerin yaptigi makinayi cok ellettirmeyip yag ve filtreyi orijinal ekipmanla ve zamaninda degistirince uzuuuun sure problemsiz kullaniyorsunuz.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    [/COLOR]

Hava filtresi orjinali 160lira...25 lira değil yaww,yağ filtresi orjinali de 45tl, burda bi yanlış var-yan sanayii mi taktılar?
    hava fıltresı degısmedı sadece temızledıler

Arkadaşlar merhaba 2006 repsol varmı aramızda.

Kanji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 CBR 600RR
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet yarı fiyatına yapılabilirmiş..

şunuda şuraya koyıyımda bakan olur belki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4521033/detay/
    Dostum selam, merak ettim 600F çok güzel makinadır, dahada yeni almıştın, özel değilse neden satıyorsun, sürüşünümü beğenmedin yoksa farklı planlarmı var
    "Strive for perfection in everything we do. Take the best that exists and make it better. When it does not exist, design it. Accept nothing nearly right or good enough."
    Henry Royce

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kanji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum selam, merak ettim 600F çok güzel makinadır, dahada yeni almıştın, özel değilse neden satıyorsun, sürüşünümü beğenmedin yoksa farklı planlarmı var
    Kendisi gorunce cevap yazar ama ben de mudahil olayim.

Biz bu adama r25`i sattirip Xj6 aldirdik rahat etsin dik oturup diye sirt agrisi var cunku kronik Sport touring diye 600f aldi ama sanirim fazla sport.

Yakit tasarrufu yuzunden herkes NC`ye donecek ortada motor kalmayacak
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler