Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Başınaı ağrıtıyorum emre kusura bakma .Birde Kawasakinin er6 f ve n modeli bunlar sana göre nasıldır.aslında niyetim ondan almaktı sahibi ile anlaştım bankadan kredi çektim gittim yanına bana motosikleti satmaktan vazgeçtim dedi .Yani paramla rezil oldum derler ya öyle bir durum oldu.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana gidecek makina fazer ben sana söyleyeyim.
    10 lirayada alırsın kız gibi...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başınaı ağrıtıyorum emre kusura bakma .Birde Kawasakinin er6 f ve n modeli bunlar sana göre nasıldır.aslında niyetim ondan almaktı sahibi ile anlaştım bankadan kredi çektim gittim yanına bana motosikleti satmaktan vazgeçtim dedi .Yani paramla rezil oldum derler ya öyle bir durum oldu.
    Eğer her iki motorla 600F ve ER6f ile bir test sürüşü yaparsan arasındaki farkı anlarsın ama tavsiyem 600F alman olacaktır. er6f iki silindir olduğu için istediğin sesi ve istediğin performansı alamayabilirsin
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana gidecek makina fazer ben sana söyleyeyim.
    10 lirayada alırsın kız gibi...
    Eyvallah Hasan inşallah Az daha balyayı taşa vuruyorduk haaa..
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ER6 da güzel motor bence, çift silindir ve enjeksiyonlu olduğu için yakıtı da ekonomiktir bizim makinaya göre. Touring ve naked olarak rahat bir alet. Ama tabii 4 silindir performansı bekleme o motordan. Her zaman söylediğim gibi, 600F bir gömlek üstündür ER6'dan. Bugün bir motosiklet mağazasına gittiğin zaman 2006 model 5,000 km'de ER6'nın fiyatı 10,000TL , 2006 model 20,000 km'de 600F'in fiyatı 11,500TL'dir. Honda'nın kalitesi, sağlamlığı, yaygın servis ağı ve bol yedek parçası maalesef Kawa'da yok.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper sportlarda son sahibi olursun böyle makinaların masrafıda bitmez ayrıca.

er-f e de yanaşma derim niye dersen ikinci eli yok denecek durumda.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

fernando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-strom
    muayeneye giren arkadaşlar!!!
    TÜV beyaz halojen farlara arıza yapıyor mu bilgisi olan var mı??
    yolu hiç göstermeyen ama kendini çok iyi belli eden karşıdan gelenin gözlerini kör eden süper uzun farım ağır kusur sayılır mı acaba
    FARIN DA AÇIK OLSUN YOLUNDA...

Alıntı fernando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolu hiç göstermeyen ama kendini çok iyi belli eden karşıdan gelenin gözlerini kör eden süper uzun farım ağır kusur sayılır mı acaba
    Bende Philips Diamond Vision 5000K var, sorun olmadı. Sadece yönüne bakıyorlar farın, ondan da hafif kusurlu geçiyorsun.

Tan_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW s 1000rr
    merhaba, 2006 renkleri gümüş siyah ve kırmızı siyah. gümüş siyah senin resimlerde var.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Tan_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, 2006 renkleri gümüş siyah ve kırmızı siyah. gümüş siyah senin resimlerde var.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatlar karıştı sanırım

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatlar karıştı sanırım
    Galiba

Motosikleti
    DL 650 V-strom
    muayeneye daha war ama tedbirimizi alalım,tşk ederim dark...

mahleden çocuklar çağırdı,gazlamaya gidiyorum millet,hepiniz hoşçakalın...

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fernando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana birşey demediler 6000k var bende.

Bu arada arkadaşlar,

Kısmetse Haziran'da eşimle beraber Çanakkale üzerinden Ege kıyılarını dolaşa dolaşa Antalya'ya kadar, bol konaklamalı uzun bir gezi-tatil planı düşünüyoruz.

Bunun için motorda birtakım değişiklikler ve iyileştirmeler yaptım.

Öncelikle lastikleri değiştirdim biliyorsunuz.

Bir de 34x2= 68 lt yan (heybe) çanta takımı aldım. Şimdi bu yan çantalar için soft çanta demiri yaptırmayı düşünüyorum.

Bir de bir değişiklik daha yaptım ama akıllara zarar. Ekonomik bir biçimde konfora yönelik ilginç ve yaratıcı bir çalışma oldu. Tam olarak bittiğinde buraya fotoğraflarını koyacağım. Bakalım beğenecek misiniz. İddia ediyorum Türkiye'de bir tane daha yoktur böyle bir çalışma; türünün ilk ve tek örneği.

phar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    dreamdark

Tavsiyeler icin tesekkur ederim. Yuz yuze konuştugum arkadaslarım da senin fikirlerindeler aşagı yukarı. Kanımca ben ayın 25 inde falan bir 600f sahibibi olacagım...
    4 tekerleğin konforu, 2 tekerleğin tadı...

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şöyle birşey gördüm bizim makinalara takılıyormuş gibi

Motosikleti
    DL 650 V-strom
    Ooo dark süpersiniz,aynısını hanımla ben de istiyoruz.Bekar ve çok tehlikeliyken bi kaç sefer yarım ege turu yaptım.Depoyu doldurup tek başına özgürlüğe gaz açmak tarifsiz bi duygu. Ege turu süper ama aynı zamanda da çok meşakatli.Hiç uzun yol yaptın mı ya da egenin çatlaklı,yarıklı,erimiş asfaltlı,yıpranmış,mıcırlı,gurbetçi magandalar ve tatilcilerle dolu,hayvanlı,bol kamyonlu,tozlu,bol radarlı yollarında kullandın mı? özellikle yazın dandik asfaltın üzerine zift döküp üzerine bi kat mıcır döker ve silindirle düzlemezler motorcular düşsün die,karşıdan bi kamyon geçti mi arkasından da mermi gibi mıcırlar gelir vs. vs haziran çok sıcak olmaz ama yolculuklarını sabah erken saatlerde yap bence.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bu arada arkadaşlar,

Kısmetse Haziran'da eşimle beraber Çanakkale üzerinden Ege kıyılarını dolaşa dolaşa Antalya'ya kadar, bol konaklamalı uzun bir gezi-tatil planı düşünüyoruz.

Bir de 34x2= 68 lt yan (heybe) çanta takımı aldım. Şimdi bu yan çantalar için soft çanta demiri yaptırmayı düşünüyorum.

Bir de bir değişiklik daha yaptım ama akıllara zarar. Ekonomik bir biçimde konfora yönelik ilginç ve yaratıcı bir çalışma oldu. Tam olarak bittiğinde buraya fotoğraflarını koyacağım. Bakalım beğenecek misiniz. İddia ediyorum Türkiye'de bir tane daha yoktur böyle bir çalışma; türünün ilk ve tek örneği.
    Merakla bekliyoruz

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şöyle birşey gördüm bizim makinalara takılıyormuş gibi
    yusuf ne işe yarıyormuş

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Bu arada arkadaşlar,

yann çantayı merak ettim vallahi. yaz tatili için benim de ihtiyacım var ben de spor motosikletler için olan saof side baglerden alacağım ama onları monte etmek için çanta demirine gerek yok diye biliyorum.
    diğer değişiklik için de ipucu versen diyorum onu da merak ettim. sisibar mı yaptırıyosun yoksa motora artçı konforu için
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler