Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iyi akşamlar. şu motor hakkında bilginiz varmı acaba bir sorıyım dedim yada nasıl sizce ilana görehttp://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5191532/detay/
    Iyi aksamlar..
    Motoru 2006modl e ya boyatmislar yada giydirmisler neden? Bunu bi sor
    2001 modellerde on amortisort sertlik ayari mevcut ki bu motorda yok anlaycan bu motor onden girmis on komple degismis bunu bi sor ...ogren plakayi msj at gerekeni tramer cikar..sayet islediyseler
    Bakildigindan guzel makyji yapilmis toplanmis gorucuye cikmis..alinmaz die bisi yok ama o motora o fiyat cok
    Yuce123 bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi aksamlar..
    Motoru 2006modl e ya boyatmislar yada giydirmisler neden? Bunu bi sor
    2001 modellerde on amortisort sertlik ayari mevcut ki bu motorda yok anlaycan bu motor onden girmis on komple degismis bunu bi sor ...ogren plakayi msj at gerekeni tramer cikar..sayet islediyseler
    Bakildigindan guzel makyji yapilmis toplanmis gorucuye cikmis..alinmaz die bisi yok ama o motora o fiyat cok
    teşekkürler yorumunuz için.sorucam bunları çok saolun

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Dostum biraz daha bekle ve araştır,
    11,,11,500 'e 2005 ,,,2006 modeller düşecektir,
    Kaportada boyasına takılma aşırı kazası yok ise ustana göster onay gelır ıse al,,,

Sorunsuz bınebılecegım motorlar sınıfının en üstünde gelir CBR 600F
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Teşekkür ederim. F daha sıcak daha samimi geldi bana, daha bi anlayışlı gibi sanki
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    arkadaşlar iyi akşamlar. şu motor hakkında bilginiz varmı acaba bir sorıyım dedim yada nasıl sizce ilana göre
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5191532/detay/
    bunda bir sıkıntı var bence .herhangi bir sıkıntırsı olmasa bile 2001 49000 km (o da gerçek km ise ) gelmiş bir motor için fazla fiyat .daha yüksek modelde ve temizini bulabilirsin bu fiyatlara
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09594055/detay
    Arkadaşlar bu motosiklet hakkında ne düşünüyorsunuz,sizce bu modelde yeni kullanıcısını çok üzemeycek motosiklet olabilir mi?
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motosiklet hakkında ne düşünüyorsunuz,sizce bu modelde yeni kullanıcısını çok üzemeycek motosiklet olabilir mi?
    9bin liraya iyi bence, arkadaş nakit ihtiyacı olduğunu söylemiş. Allah kimseyi mecbur bırakmasın.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu makina bizim burdaydı bildiğim kadarı ile temiz.
    kafa grenajı haric boyası yok fiyatta güzel.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makina bizim burdaydı bildiğim kadarı ile temiz.
    kafa grenajı haric boyası yok fiyatta güzel.
    Motosiklet söylediğin gibi tekirdağdan gelmeymiş.Arkadaş da öyle söyledi kafa grenajı haricinde boyası yok diye.Tek dezavantajı motosiletin Kayseri de oluşu.Hafta sonu izninde alıp gelinecek bir durumuda yok.Düşün düşün çık işin içinden...
    Bir gün mutlaka ...

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    bencede güzel motor + fiyatıda güzel + rengide güzel hiç kaçırma derim selamlar

bu arada bikaç resim oğlumdan

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

ILoveHonda ve htmetin bunu beğendiler.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    600f kullanan arkadaslar bir sorum olacak...

yazın büyük hacimli bir motosiklete gecmeyı dusunuyorum.kafamda 2012 er6f almak vardı ancak bütcemi zorlayacak gibi görünüyor.

er6f i tercih etme sebebim kullanımı kolay kuvvetli ve 2 slindir olmasıydı.Eğer herhangi bir sıkıntı olursa maddi konuda kafamda 2006-2008 arası duruma göre daha üst modelde olabilir, 600 f almak var.

şimdi gelelim merak ettiğime 600f er6f e göre sanırım daha spor yani oturuş pozisyonu daha yatık daha eğik.bunda zorlanma yaşarmıyım? Kullanımı beni etkilermi ?
    Metehan Akçakaya B rh(+)

wolfsat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym wolf
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-600f-bakimli-garaj-motoru-110496331/detay

arkdaşlar merhaba

ŞU İLANA BAKARMISINIZ 3 TANE KAZA KAYDI VAR DİYO DEPO VE KUYRUKTA BOYA YOK DİYO....
    SİZCE NASIL

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

BU ARADA 364 SAYFAYI BIR FİİL OKUDUM VE TAM BIR 600 F HAYRANIYIM ... (EVLENMELIK 600 F ARIYORUM.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

vlknsyrn PAYLASTIGIN RESIMLER HARIKA 6. SIRADAKINI MASAÜSTÜ ARKA PLANI YAPTIM:d
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    CB650F
    52.000 km fazla değilmi ?

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sence piyasadaki hangi 600 f 50.000 kmyi geçmemiş?
    10 motordan 9 tanesinin km ile oynanmış hep şu fazla km zihniyeti yüzünden
    gursus bunu beğendi.
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    arkadaşlar iyi akşamlar. şu motor hakkında bilginiz varmı acaba bir sorıyım dedim yada nasıl sizce ilana göre
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5191532/detay/
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunda bir sıkıntı var bence .herhangi bir sıkıntırsı olmasa bile 2001 49000 km (o da gerçek km ise ) gelmiş bir motor için fazla fiyat .daha yüksek modelde ve temizini bulabilirsin bu fiyatlara
    volkanın dediği gibi 2001-2003 modellerde ön ve arka süspansiyon ayarları bulunur eklediğim fotograftaki gibi

kaza geçirmiş ve hasarsız çıkma bir ön takım takılmış muhtemelen şase ve ciiğeri sağlamsa sıkıntı olmaz kullanım açısından
    ama satarken çakallığa yatıp zora sokmaya çalışabilir alacak kişide

bu motora lüleburgaza gittiğimde bende baktım emrahla beraber ( extrema ) doğana diye ( çakalaz ) ama tabi orada nasıl kullanıldı şu an için bilmiyoruz

Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f kullanan arkadaslar bir sorum olacak...

yazın büyük hacimli bir motosiklete gecmeyı dusunuyorum.kafamda 2012 er6f almak vardı ancak bütcemi zorlayacak gibi görünüyor.

er6f i tercih etme sebebim kullanımı kolay kuvvetli ve 2 slindir olmasıydı.Eğer herhangi bir sıkıntı olursa maddi konuda kafamda 2006-2008 arası duruma göre daha üst modelde olabilir, 600 f almak var.

şimdi gelelim merak ettiğime 600f er6f e göre sanırım daha spor yani oturuş pozisyonu daha yatık daha eğik.bunda zorlanma yaşarmıyım? Kullanımı beni etkilermi ?
    er6f de 600fte ilk anda zorlar başka motorda zorlar hepsinde azda olsa farklı oturuyosun ama alışıyo vücut ona gore kas yapısını şekillendiriyor

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sence piyasadaki hangi 600 f 50.000 kmyi geçmemiş?
    10 motordan 9 tanesinin km ile oynanmış hep şu fazla km zihniyeti yüzünden
    benim motorum şu an 62binde saat gibi çalışıyo
    2 senedir adam akıllı binemiyorum hem başıma gelen şanssızlıklar zamanım varken paranın olmayıp param varkende zamanımın olmamasından
    yoksa 90bine dayamıştım şu an

hatta geçen pazartesi kendisini kış uykusuna hazırlayıp inzivaya çektim
    buyrun fotoğraflar

ön tekerede önümüzde haftaya kadar ya sehpa alıcam ya da tahta koyup betona basmamasını sağlayacam

son olarak yandaki arabayı merak edebilirsiniz onunda fotoğraflarını çekmiştim =))

sahibi aksların altına kalas koyarak aracın 4 lastiğide yerden kesmiş sehpada durur gibi havada yük bindirmiyor lastiklere
    başarılı
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    76 camaro sanırım o.. e tabi kaldırır) bu amerikanlarda lastikler dehşet pahalı oluyo özellikle arkalar kalın taban,yurt dışından getirtiliyor hatta bf goodrich markası genelde kullanılan bir marka,resim için teşekkürler ilkay

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:05 ----------

52 binde bi 6f daha yeni doğuyor piyasadaki çoğu motor km si ile oynanmış 20 30 binlerde dolanıyor hatta abartıp 2004 medelleri 10 15 bine düşürenler bile var

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bahsettiğim ilandaki motosiklet sanırım satılmış,ilandan çekilmiş.Yaz gelmeden 600f almayı düşünüyorum ama bu gidişle zor gibi görünüyor.2000 model motora bile 10.000 tl fiyat biçiyorlar.Yine 250cc yolu gözüküyor ufukta
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Bahsettiğim ilandaki motosiklet sanırım satılmış,ilandan çekilmiş.Yaz gelmeden 600f almayı düşünüyorum ama bu gidişle zor gibi görünüyor.2000 model motora bile 10.000 tl fiyat biçiyorlar.Yine 250cc yolu gözüküyor ufukta
    bicicekler tabii tek yada cift silindir 250 cc mobilet değil 600F o paralara tursusu cıkmış F bulursun anca ki 10bin lira yı cok göruyorsun F için ama 250cc lerınde fiyatları ucuyorr 8-9-10 bin liralardaaa
    ...

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bicicekler tabii tek yada cift silindir 250 cc mobilet değil 600F o paralara tursusu cıkmış F bulursun anca ki 10bin lira yı cok göruyorsun F için ama 250cc lerınde fiyatları ucuyorr 8-9-10 bin liralardaaa
    Mobilet değil orasını anldık zaten de 2000 modelin değeri de 2006 nın değeri de aynı,bu nasıl iş onu merak ettiğimden yazdım.Bu arada bahsettiğin motor 2013 model,karşılaştırdığın 600 f 13 yaşında.
    Bir gün mutlaka ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler