Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    hangi zincir yağını kullanıyorsunuz? Benim bugüne kadar kullandıklarım ve yorumlarım :

KENT : Alman malı, zincire çok iyi yapışıyor ve sıçrama yapmıyor. Ama artık bulamıyorum Türkiye de.
    MOTUL : İyi yapışıyor zincire ama sıçrama yapıyor biraz. Bi de silikon bazlı olduğu için zincirden temizlenmesi zor.
    CASTROL : İyi yapışmıyor ve çok sıçrıyor, pek sevmiyorum.
    Würth : Kuru tip yağlayıcı, su görünce kendini bırakıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben castrol kullanıyorum fakat cok sıcrıyor ve etkisi az sürüyor
    Tavsiye etmiyorum fakat kullanmaya devam ediyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    mukemmel tutunma sağlıyor zincire ve sıcak zincire uygulandıgında 1 gun duruldugunda sıcratmada mın. oluyor

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı olsun çok güzel olmuş.4 sinyali de led olarak mı değiştirdiniz ? Yanıp sönme de bi problem çıktı mı acaba ? Yoksa ledler için flaşör filan monte ettiniz mi acaba ?

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    şu plakalığı iptal edince motorun arkası çıplak kalıyor sanki sevemedim gitti o yüzden...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

efekarahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Teşekkür ederim. Evet 4 sinyali de led olarak değiştirdim. Yanıp sönmede problem çıktı elbette... Farklı flaşörler denedik fakat sorunu çözemedik ben de o şekilde kullanıyorum. Ama daha çok dikkat çekiyor bu sayede )

---------- Post added at 01:15 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

Yüklediğim fotoğraflar neden tam ekran görünmüyor? İlkay senin bir önceki sayfada tarif ettiğin gibi yükledim fotoları aslında ???

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı efekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Evet 4 sinyali de led olarak değiştirdim. Yanıp sönmede problem çıktı elbette... Farklı flaşörler denedik fakat sorunu çözemedik ben de o şekilde kullanıyorum. Ama daha çok dikkat çekiyor bu sayede )

---------- Post added at 01:15 ---------- Previous post was at 01:12 ----------

Yüklediğim fotoğraflar neden tam ekran görünmüyor? İlkay senin bir önceki sayfada tarif ettiğin gibi yükledim fotoları aslında ???
    Yani bi şekilde yanıp sönüyo yine de dimi ? Bende aldım çünkü led sinyal 4 adet,uygun flaşörde var.Çok mu hızlı yanıp sönüyo ?

Ben düzenliyeyim fotoğrafları şöyle :

Motosikleti
    CBR 600F
    Evet sonuçta yanıp sönüyor ama normal orjinal sinyale göre 3-4 kat hızlı yanıp sönüyor.Bu arada kesik kuyruğun neticesini de paylaşayım da ona göre işlem yapın

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı efekarahan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sonuçta yanıp sönüyor ama normal orjinal sinyale göre 3-4 kat hızlı yanıp sönüyor.Bu arada kesik kuyruğun neticesini de paylaşayım da ona göre işlem yapın
    http://img829.imageshack.us/img829/8983/011wjq.jpg
    http://img215.imageshack.us/img215/9232/010zku.jpg
    http://img52.imageshack.us/img52/5944/012hz.jpg
    Anladım.Bence kuyruk iptali çok yakışmış.Tabi kir toz olayı kötü olmuş hava,iyi hava şartlarında pekte sorun olmaz sanırım yazın filan.

Motosikleti
    CBR 600 F
    Plakalık iptaline trafik sıkıntı çıkarmıyor mu?

Motosikleti
    CBR 600F
    Fakat şaşılacak şey ki artçımın hiçbiryerinde çamur filan da yoktu ???

Gezimizden diğer fotoğraflar...

Aman ağzınız sulanmasın arkadaşlar

---------- Post added at 01:32 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

Şu anda trafikle alakalı bir sorun olmadı. Tam tersine plaka ortadayken sorun vardı En son eve 346 tl lik ceza makbuzu gelince peşimden, artık tamam dedim ne olacaksa olsun diye :(

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:32 ----------

Şu anda trafikle alakalı bir sorun olmadı. Tam tersine plaka ortadayken sorun vardı En son eve 346 tl lik ceza makbuzu gelince peşimden, artık tamam dedim ne olacaksa olsun diye :(

Motosikleti
    CBR 600 F
    Bana da arkadan gelen 420+464 TL lik 2 cezadan sonra bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım.Kendin yaptın sanırım, çok uğraştırcak bişey değilse ben de deneyebilirim

Motosikleti
    Honda CBR600f
    Alıntı onur_600f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet yaa bileti nerden kaça alırız bilen var mı veya bazı dergiler ücretsiz veriyormus bilen var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:21 ----------

birde arkadaşlar dün ilk defa yağ değiştirdikten sonra bi kısa gezinti yaptım motorda sesten eser kalmamış vites gecişleri de cok yumuşamış kesinlikle mobil 1 racing 10 40 tavsiye ediyorum
    Mobil in sitesine baktım Mobil 1 Racing 4T 15W-50 ve Mobil 1 Racing 2T 10W-40 var.
    Yanlış bilmiyor isem 2t ve 4t dediği time yani 2 zamanlı ve 4 zamanlı. Şimdi eğer 10 40 kullandıysan 2 zamanlı motorlar için olan yağı kullandın anlamına geliyor.
    15-50 kullanmış olabilirmisiniz ?
    yada ben yanlış biliyorum.
    rookie..

Motosikleti
    CBR 600F
    Yok kendim yapmadım tamirci arkadaşlar sağolsun yarım saat bile sürmeden temiz iş çıkardılar. Görünen yerlerden elektrikli keskilerle kestiler, güzelce törpülediler. Daha sonra da kesik belli olmasın diye metal tamponu koydular. Bence gayet de yakıştı. Ama mecbur olmasam sırf hava olsun diye de asla orjinalliğini bozmazdım makinanın

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plakalıgı kesmek isteyen arkadaşlar varsa bende kesik plakalık var
    Kesilmemiş plakalık ile takas yapabilirim ben biraz orjinalden yanayım
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Alıntı korayhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da arkadan gelen 420+464 TL lik 2 cezadan sonra bunu ciddi ciddi düşünmeye başladım.Kendin yaptın sanırım, çok uğraştırcak bişey değilse ben de deneyebilirim
    bence problem sizde
    bakın problem yok (=

ya da problem bende var sanırım ?

Alıntı filz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobil in sitesine baktım Mobil 1 Racing 4T 15W-50 ve Mobil 1 Racing 2T 10W-40 var.
    Yanlış bilmiyor isem 2t ve 4t dediği time yani 2 zamanlı ve 4 zamanlı. Şimdi eğer 10 40 kullandıysan 2 zamanlı motorlar için olan yağı kullandın anlamına geliyor.
    15-50 kullanmış olabilirmisiniz ?
    yada ben yanlış biliyorum.
    4 zamanlı içinde 10-40 var ama web sayfasına bakmadım

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f

bakalım resını atabılecem mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

oldu işte bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:18 ----------

dün zincir yagı konusu olunca benımkının de markasına baktım sıkıyoruz ama hıc bı alıp okuyalım nedır ne degıldır dememısım markası zıp hıcbı ıse yaramaz bence sıcrıyor yapışmıyor vs ama son kullanma tarıhı 5 sene kadar gecmıs ee kullanmaya kullanmaya neyse bende bu sezon yenısını alıcam artık bende tavsıyelerınızı beklıyorum ınsallah fuara gıdebilirsek ordan alırız

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:22 ----------

resım bı gozukluyor bı gozukmuyor anlamadım uzantısı png o yuzden mı acaba bıde jpeg atayım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

bu daha net

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

arkadaslar ya ozur dılerım kabahat bende racıng yazmısım castrol power 1 racıng arayıp durmustum ordan aklımda racıng kalmıs sanırım ıyıkıde bulamamısım

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

heee bu arada 4 lıtre yagı 70 tl ye aldım bilgınıze

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

arkadas buraya koyuyorsunuz enfes yemeklerı sonra agzınız sulanmasın ayıp oluyo ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:00 ----------

aynı fotyuo bıkac kere koymak gıbı bı ayıp yaptım bende affola

Motosikleti
    aldığın yağ yarı sentetik biliyorsun dimi ?
    tam sentetik 4 litreyi ortalama 120 liraya bulursun tahminen

onur_600f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 cbr 600f
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığın yağ yarı sentetik biliyorsun dimi ?
    tam sentetik 4 litreyi ortalama 120 liraya bulursun tahminen
    zaten 3000 4000 km sonra degısecek cok bı sıkıntı olur mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler