Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr600F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler ilkay, sanırım aynısından bende alacam. Bu arada 600F in rölanti ayarı motorun neresinden yapılıyor, eski motorum da (ER6N de) çıplak olduğu için rahatlıkla ayarlayabiliyordum, 500-700 devir civarlarında dolaşıyor rölantideyken motor, ve kolay stop ediyor.
    Grenajin altinda kaliyor sanirim bende bilmiyorum tam olarak sol kisimda ama ellerle ayarlagnabilir bir cevirmeli ayar olmasi gerek
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ilkay tutturmus Led sinyal alalım diye ben hızlı yanıp sönen sinyalleri sevmiyorum arkadas bana normal hızda yanıp sönenlerden lazım...
    Elinde ORJ. OLan var ise; hemen alabilirim ucuz fiyata tabii . sipariş vermiştim fakat hala gelecek

Bu arada 40-50 km kadar dolastım ; Allah Razı olsun benim motora gaz sabitleyici yapan arkadastan nasıl yapmıs bilmiyorum ama; bir deneyeyim dedim; 14 km kadar giddona hiç dokunmadan gittim. bu arada CBR lardaki bu inanılmaz denge olayını bizzat yasadım bugün...Cok hosuma gitti; artık yorulmak yok.
    Bu arada yanımdan gecen aracların bakıslarını görmeniz gerekiyordu harry poter in ucması gibi

çok güldüm yaaa
    Ninja

Haretin kac olması lazım bende 85 ile 105 arası gelip gidiyor tutturamıyorum bi türlü

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ben de de 77 ile 90 arasında gidip geliyor

Bu arada ilkay cığım; bana da alsın emrah sinyal ? kapıda ödemei olmuyor diye alamadım ben...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR600F
    [/QUOTE]
    Benim kulübe hoşgeldin.
    Şaka bir yana, hayırlısı olsun, Allah kısmet ederse alırsın yine İnşallah.
    [/QUOTE]

hoş buldum abi inşallah en yakın zaman alırım yenisini.
    B@$@R :)

30 dakika dolandım geldim hararet 108 i gördü sonra fan devreye giriyor zaten yavas gidince hararer artıyor hız yapınca dysuyor bende hız yapmıyorum sıkıntı olurmu hararet ben yazın ne yapıcam? benzin isareti vardı 40tl lik aldım bu gun tekrar yanıyordu 140 km de benzinden sonra

Motosikleti
    Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haretin kac olması lazım bende 85 ile 105 arası gelip gidiyor tutturamıyorum bi türlü
    ben de de 77 ile 90 arasında gidip geliyor

Bu arada ilkay cığım; bana da alsın emrah sinyal ? kapıda ödemei olmuyor diye alamadım ben...
    Alıntı eyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 dakika dolandım geldim hararet 108 i gördü sonra fan devreye giriyor zaten yavas gidince hararer artıyor hız yapınca dysuyor bende hız yapmıyorum sıkıntı olurmu hararet ben yazın ne yapıcam? benzin isareti vardı 40tl lik aldım bu gun tekrar yanıyordu 140 km de benzinden sonra
    doğancım sizin orada hava burası gibi değil kuru olduğundan soğuk kalıyor hemde trafik derdiniz yok

benim ısı göstergesi 111'den yukarı çıkmadı şimdiye kadar 109 110'da fan açıyor f'lerde normal bu ısılar

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Exsantriği bakarken usta 110 dereceye yaklastırmıstı fan acmıstı o ısılarda , normal sanırım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetin varmıydı arkadaşım ?

bence takoz alma derim. neden dersen ben aldığımda makinada vardı fakat düştüğümde grenajı kırdı diz hizasındaki yerden. eğer illa alacam diyosan puigte gördüm hava çıkış kanalında görünen şase demirine sabitlenen takoz var ondan almanı tavsiye ederim
    gerginin kalmamış olması ilginç ben aldığımda vardı 2 günde değişti hatta extrema için sipariş verip oem aldım kargo ile gönderdim kendisine. seninki muhtemelen hollandadan geliyordur japonya durumu şu aralar iyi denemez pek yaşanan acı olaydan ötürü
    takoz olsa dizizasındaki granaj kırılıyo olmasa granaj kırılıyo ve kapak ya surtunuyo yada oda catlıyo yag aktıyor ben takozu su yuzden takmamıstım usta demıstı takoz kırlınca cıvata sasenın ıcınde kalıyo bence takma daha cok zararı var demıstı takmamıstım sımdı buolay olunca granaj surtunmeden cızıldı kapak catladı yag akıttı bende bılemedım ne yapıcagımı gergı olayı evet ılgınc parca yok yurtdusundan gelıcek dendıgınde bende sasırdım ama bahsetmedıler hıc japonyanın durumundan dolayı hollanda fılan belkıde dedıgın gıbıdırde salı gıttıgımde

Motosikleti
    Alıntı cbrpc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takoz olsa dizizasındaki granaj kırılıyo olmasa granaj kırılıyo ve kapak ya surtunuyo yada oda catlıyo yag aktıyor ben takozu su yuzden takmamıstım usta demıstı takoz kırlınca cıvata sasenın ıcınde kalıyo bence takma daha cok zararı var demıstı takmamıstım sımdı buolay olunca granaj surtunmeden cızıldı kapak catladı yag akıttı bende bılemedım ne yapıcagımı gergı olayı evet ılgınc parca yok yurtdusundan gelıcek dendıgınde bende sasırdım ama bahsetmedıler hıc japonyanın durumundan dolayı hollanda fılan belkıde dedıgın gıbıdırde salı gıttıgımde
    yani ben en son düştükten sonra o şekilde topuz kullanmamaya karar verdim topuz sadece ilk an düşmedeki darbeyi emiyor ama o takmayı düşündüğün takozlar motordaki kapağı koruyacak kadar uzun değiller onuda belirteyim. takarsan motor tümüyle o kapak ile takoz üstünde kalacaktır...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaslar; ilkay ın da dediği gibi; su sinyallerden satın aldık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...e=directSearch
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    honda cbr 1100 xx
    yani ben en son düştükten sonra o şekilde topuz kullanmamaya karar verdim topuz sadece ilk an düşmedeki darbeyi emiyor ama o takmayı düşündüğün takozlar motordaki kapağı koruyacak kadar uzun değiller onuda belirteyim. takarsan motor tümüyle o kapak ile takoz üstünde kalacaktır...
    o zaman gerek yok ya bakalım bgn alabılecekmıyım evlatı özledim elinde orjinal sol aynası olan satmayı düşünen varmı?

Motosikleti
    Arkadaslar; ilkay ın da dediği gibi; su sinyallerden satın aldık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...e=directSearch
    özentimizin nesin arkadaşım neyi alsak alıyosun sende cbr 600fink diyecez artık senin motora zaten

Alıntı cbrpc35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman gerek yok ya bakalım bgn alabılecekmıyım evlatı özledim elinde orjinal sol aynası olan satmayı düşünen varmı?
    var ama kırık yani kaynak yapılmış durumda
    tavsiyem e-bay. sende seninkini kaynak yaptır kullan yenileri gelene kadar bende öyle yaptım. üstelik aynaları açıp kaparken bir anda gevşemiyor meretler

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    iLk benim aLDığımı unutuyorsun sanırım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    anadolu yakasında oturan kimse yok mudur arkadaş akşamları iş çıkışında buluşsak etsek böyle sadece işe git gel sıkıcı oluyor ama (=

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 ----------

iLk benim aLDığımı unutuyorsun sanırım
    sinyal mevzusunu açmasam haberin olmayacaktı benim motordaki sinyaller normalde linktekilerin aynısı tek farkı sarı camlı

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    motorumu kişiselleştirmek için kapsamlı çalışmanın startını verdim. ebay'den ilk siparişleri geçtim kısmetse mayısın ortasına hazır edeceğim motoru. umarım güzel olacak.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sinyallerim elime ulastı

Motor üzerinde nasıl duracak merak ediyorum doğrusu...

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu kişiselleştirmek için kapsamlı çalışmanın startını verdim. ebay'den ilk siparişleri geçtim kısmetse mayısın ortasına hazır edeceğim motoru. umarım güzel olacak.
    hadi hayırlısı (= geç bile kaldın bence baksana bize ben motoru aldım herkes benle beraber sipariş veriyor :D

Sinyallerim elime ulastı

Motor üzerinde nasıl duracak merak ediyorum doğrusu...

ben renkli aldım fakat renkli kıç kısımları kaliteli durmuyormuş emrahın bana dediği. artık gerekirse kendim boyarım bir şekilde..
    bu gün getirecek işte kısmet

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sen de bana öyle dedin diye kırmızıdan vazgeçtim; siyah olsun asil durur
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hadi hayırlısı (= geç bile kaldın bence baksana bize ben motoru aldım herkes benle beraber sipariş veriyor :D

standart işlemlerin yanısıra bi kaç önemli değişiklik de düşünüyorum kısmetse bakalım. bütçe zorluyo biraz ama hayırlısıyla start verdik.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler