Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    haksızsın kardes.o an sadece o vardi hal hatırdamı soramıcaz.nerden biliosun ben bu nun devamında topige uygun bisie soracaktım.ya sen bu topige hakim deilsin yada biz yanlıs yapıoz ..ben bi merkla geldim buraya bilgi açısından ve o meragım halen sürüyo.sYA SEN GÖRMUOMUSUN..BURDA MRHBLASMALARI İSİM OLARAK.GÖZÜN BİZEMİ TAKILDIDA BİZİ ORTAYA KOYUK HERKESİN ÖNÜNE SÜRÜOSUN.AMACIN BUMU BUYSA UGRASMA KARDES HİÇ UGRASMA ..NE YAZARIZ NEDE TOPİGİNDE KALIRIZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sadece fikrimi söyledim daha öncede bu konuda sıkıntı çekmiştim
    ben topiğin hakimi fln diğim öyle bir şeyde söylemedim
    ne size takığım ne başkasına
    herkez birbirine böyle yapsa bilgi paylaşım başlığı diye birşey kalmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:39 ----------

1.2. Forum Kullanımı
    1.2.15. Mesajımızın bir içeriği olmasına gayret edelim.
    1.2.19. MT forumlarında açılmış konular dahilinde ikili sohbetler ve mesajlaşmalar yapilamaz.
    1.2.39. MT Forumlarına içeriksiz, gereksiz veya açılan başlıkla ilgisiz mesajlar gönderemezsiniz.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Bilgi paylasım baslıgı 150 zc dir volki.sen bunu ortaya yazıosan saolasın buyuk bı ıs yaptın ve gözleri üzerimize çektinn.sımdı gelıpte ne yazayım ben buraya hı..haksıszın ama haklı duruma düstün bravo sana...ben senden deil bak özellikle senden dedil ama burdaki arkadaslardan özürümü diler..ben burda sahsi olarak memleket meselesinden bahsetmiom oke..ama takipn edecem burayı..eger bidün yok ahmet slm tok mehmet slm yadıgında hatırlatırım sana bunu..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:45 ----------

Slm lasmak sohbetse yapmıom kardes ne slm ne topik..bukadar büyücekse ama.senin gözün bize takılmıs bizde gördük slmlasmaları

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Abilerim arkadaslarım bu yazdığım ümit_150_zc abim için diğildir ben bir süredir bu konuda rahatsızdım dile getirmek istedim yanlış anlaşıldıysam affola.zaten artık işimiz yok bu başlıkta sattık gitti motoru hadi iyi forumlar arkadaşlar tekeriniz düz bassın.Berker abim izmire işin düşerse haber verirsen sevinirim bir tanışmadık senle

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    BRAVO VALLA NE DİYEM 1 SAYFA FORUM DOLDURDUN BU KONUDA SONRADA HADİ EYVALLA...GİDERKENDE SAHSİLİGİNİ GÖSTERDİN YANİ

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    evet 314. sayfada tartışmalar ile geçildi.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    arkadaşlar öncelikle sakin olalım....
    birbirinizi görmediğiniz halde nasıl bu kadar tepkili konuşuyorsunuz?
    bari burda idareci olun.....
    neyse bilgi paylaşımı size;
    havalar ısında en basit stanbul trafiğinde bu havalarda motora hararet yaptırmak istemiyorsanız, fanın önündeki nikelaj plastik kapağı sökün, 3 tane vida tutuyor...
    bugün onu söküp denedikten sonra baya ferahlattığını hissetim motoru...
    ufacık deliklerden hava alıyordu, şimdi önü açık rahat rahat nefes alıyor....

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle sakin olalım....
    birbirinizi görmediğiniz halde nasıl bu kadar tepkili konuşuyorsunuz?
    bari burda idareci olun.....
    neyse bilgi paylaşımı size;
    havalar ısında en basit stanbul trafiğinde bu havalarda motora hararet yaptırmak istemiyorsanız, fanın önündeki nikelaj plastik kapağı sökün, 3 tane vida tutuyor...
    bugün onu söküp denedikten sonra baya ferahlattığını hissetim motoru...
    ufacık deliklerden hava alıyordu, şimdi önü açık rahat rahat nefes alıyor....
    sabahtan beri "farın" diye okuyorum. düşünüyorum, düşünüyorum düşünüyorum... fanınmış meğersem

ben de yaza doğru alt taraftaki plastiği söküp borularla boğazlar yapıp silindire daha çok hava girmesiyle uğraşacağım. yan çantayla beraber arka farı da ledli yaparsam motorla işim bitecek. kışa doğru belki koltuk ısıtma yapabilirim. yazın uğraşacak iş çok...

ErsinBoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i 2011
    maxi led işini yaparken bikaç resimle açıklayıcı bi anlatım yapabilirmisin bizler için acaba çok yararlı olur
    seniin böyle uzun uzun açıklayıcı yazılarını görmüştüm bunuds yaparsam sevinirim
    Rüzgara Sevdalılar

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    şimdiden resimsizini yapayım:

önce plaka çıkarılır, plakalık çıkarılır. arka farı tutan 4 vida sökülür. far elimizde...

farın içi açılır. far aynası çıkarılır. şerit ledlerimizi kafamıza göre uygularız. güzel kablo kullanmanızı tavsiye ediyorum. çantada kullandığım ethernet kabloları hala başıma bela. tesisatını baştan çektim ama her led parçasının kabloları hala ethernet kabloları.

led yerleşimi; fren kısmına iç içe vler şeklinde bir fren bir park koyacağım. sinyaller için de bir fren bir sinyal yerleştireceğim. görüntü benim çantayla beraber güzel olacak...

ledleri yerleştirdikten sonra üstünü silikonla güzelce kaplayıp başta uyguladıklarımızı ters şekilde uyguluyoruz.

sorun çıkmazsa planım bu.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yav bendemi led far yapsam acaba(:
    canım sıkılıyor herhalde bu sıralar....

emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bendemi led far yapsam acaba(:
    canım sıkılıyor herhalde bu sıralar....
    ledmi motormu nerde gel hemen yapalım. kaç gündür canım sıkılıyo
    If you touch my bike, I'll touch your girl.

ceyhun1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc
    yapın yapın ben yaptım gece bana bakmadan alamıyor kimse gözünü herkesin gözü üstümde

Gökyüzünden baktığımda insan karınca görünür
    yerden yükseldikçe cüssen giderek küçülür
    bugün esen rüzgarlar zerrelerimi aldı benden uçurdu
    dün koca bir ağacın yaprakları havada raksa tutuldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:04 ----------

slm sabah merhaba muhabbeti gözüme takıldı ben burdayım slm verene slm veririm merhaba diyene merhaba soru sorana bilgimce bilgi....ok

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ceyhun o resimde görünen led uygulamasimi?

Motosikleti
    mondial 150zc
    evet toplam 5 metre önde 2 adet angel var park ampulleri 13 er adet ledli far ampulu mavi kaplamalı ampul

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:28 ----------

ordamısın ??

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    akü zorlanmıomu peki 13 metre lede zararı yokmu

Motosikleti
    mondial 150zc
    yanlış anladın sanırım farın içinde park ampulu var iki adet her birinde 13 er adet led var motorun çevresini gezende 5 metre led şerit bu letler öle cam apmul gibi degil küçük ama güçlü zaten park lambasına baglı oldugu için çalışırdıktan sonra istersem açıyorum yani kontak açıldıgı zaman açılmıyor oyuzden marşa yada çalışmaya bir zararı yok

bu park ampulu: http://urun.gittigidiyor.com/SPACE-1...QQidZZ37498080

5 metre şerit led: http://urun.gittigidiyor.com/Beyaz-5...QQidZZ17849367

ANGEL EYES SİS LAMBASI: http://urun.gittigidiyor.com/SPACE-9...QQidZZ37489398

bunlara tıkla bilgi sahibiolursun

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ya bu led isi daha sonrada.benim için en önemlisi suan motorun farları.motorun suanki orjinal farları hiç göstermio önümü..ona bişi yaptırmam lazım ..uygun bişi olmalı..önümüde görmeliyim tabi.birde su amosörler çok vuruo kasislerde..servise gittim son ayarda dediler ama hala aynı onun için bişi yaptırabilirmiyim acaba..ve gaz elciginde biraz bosluk var..benim gittigim servis adam tam bir uyusuk.ve çakal..hiç ilgilenmio.ysfb nin gittigi bi servis var mis oraya gidecem bakalim

Motosikleti
    mondial 150zc
    gazda az bi boşluk olmasının hiç bi zararı olmaz sana zararı yoksa.lastik havalarını kilona göre ayarla ve test et tümseklerde ozaman daha az vurur.sana adresini verdiğim sis lamlarına benzer lambadan bir takım yuvarlak alma dikdörtgen ve ufak çamurluk yanlarına yada ön farın heme üstündeki vidaları kullanarak bagla biraz emek biraz hayal gücü herşeyi yaparsın

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    nerden bulabilirim o sis lAMBALARINI yedek parcacı veya aksesuarcılarda varmıdır..montaj işini ben hiç yapamam anlamam yani aldigim yerde yaptirsam garantisine motorun garantisine bi sorun çıkatrtırmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler