Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    evet sınırları zorluyolar...adamla bi hız km koymuski ve ya motorun basacagı hız bellii zorlarsan alırsın ekıne parçaları ne gerek varise gidecem yıkadım zc yı kız gibi görüntüsü var ama

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceyhun1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150zc
    bende akşam 16:30 da gidiyorum belediyede çöp kamyonu kullanıyorum 17:00/24:30 arası 80/90 arası kullanırım en fazla dahada zorlamam

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sınırları zorluyolar...adamla bi hız km koymuski ve ya motorun basacagı hız bellii zorlarsan alırsın ekıne parçaları ne gerek varise gidecem yıkadım zc yı kız gibi görüntüsü var ama
    evet sınırları zorlayınca sonuçları canlı olarak gördüm.inkar etmiyorum :d tek olunca motor altımdan gidecek gibi oluyor:D

Motosikleti
    mondial 150zc
    üzmem motoru kızmam çinliye

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    açıkçası bende sıfır alsa idim bende gözüm gibi bakardım. ama ikinci el aldım performans olarak asla pişman değilim. tek negatif yanı benim motor için konuşuyorum dışı harap olmuş durumda. plastik aksamlar falan. ama 15000 e geldi ve asla pişmanlık duymadım. iki kişi 85+80 kilo yuz en dik yokuşu bile rahat çıkıyoruz.

Motosikleti
    mondial 150zc
    bende sıfır almadım ama gören sıfır der ve öyle bakarım zorlamam yormam

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    bu arada ümit sen far ayarı yaptıracaktın. yaptırdınmı? benşm gittiğim servisi soruyordun ya birgün anlaşalım gidelim.

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    yok ysfb yaptıramadım daha evet gidelim bi gün senin için ne zaman uygun tabi benim içinde uygun olmasi lazim gece çalisiom sali günü izinliyim olurmu

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    ben aldığımda ufak tefek kötü yanı vardı. aldıktan birkaç gün sonra yağmurlu havada yanlış frenleme yüzüne düştüm sağa doğru bu yüzden o plastik aksamda çatlama oldu. o günden sonra hiç önemsemedim. öğrenmek maksadı ile aldım elimde patlasa bile göze aldım. ama fikrim çok değişti. ideal bir motor şehirçi

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    gece sanayi mah sürücü kursuna gidiom farları yakıom önümü göremiom çok sakatlık çıkartır bana farlara bisi yaptırmam lazım...

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    yok ysfb yaptıramadım daha evet gidelim bi gün senin için ne zaman uygun tabi benim içinde uygun olmasi lazim gece çalisiom sali günü izinliyim olurmu
    ben akşam 6 da çıkıyorum. saat 7 ye kadar açık. bugün aküyü götürecektim üşendim götürmedim. motor yatıyor şuan. pazartesi yaptırabilirsem görüşürüz olmadı sana tarif ederim gelirsin beraber gösteririz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:57 ----------

gece sanayi mah sürücü kursuna gidiom farları yakıom önümü göremiom çok sakatlık çıkartır bana farlara bisi yaptırmam lazım...
    uzunları yakınca da mı aynı benimde düşük ama ben uzunlarla gidiyorum tenha yolda

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    ya yagmurlu hava dedin de bu motor suyu hiç sevmio.geçen beşiktastan geliom hafif yagmur yagdi kirmizi ısık yandı duram dedim ön teker bir kaydı bir saga bir sola önde arabalar var bide landrover jeep allam ayaklarımı yere koydum ödüm patladı..yagmur sürekli yagsa bisi deil yagmurun ilk düstügü an çok kötü.onun için yagmurda çok dikkat gerekio..tekerler biraz kötü bunlarda hemen kayıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

uzunları yakınca biraz daha ii ama yinede yetmio yollar kötü malum çukurlar görünmüo..bu motorda amosorlerde vazla yaylı deil çukur maffedio motoru.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 ----------

geçen bende düsürdüm motoru ama giderken deil garaja koyuyodum çalısıodu bende tutuodum yanlıslıkla gaz elciginden tuttum mor gitti elimden yana düstü yan grenaj çatladı degismeyi düsünüom 50 tl baktım netten..giderken düsmedik park halinde düstük bende onun üstüne düstüm kontagı kapadım hemen))

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    valla ben kar yağarken bile hatta yerler kar tuttuğu zaman bile kullandım.lastiğin havası da önemli. olmadık yerde bile kayıyor bazen. ama frenlemeye dikat et derim. arka ile ön fren dengesini iyi ayarlaman lazım ilk zamanlar kullanırken düştüğümde hatam oydu. freni fazla kullanma yağmurlu havada. gazı keserek uygun yavaşlığa düşür derim

Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    o günden sonra korkuyorum yagmurlu havadan yavas çok yavas sürüomm..ya bide bende bi titizlik var temiz olacak..yikiom motoru siliyom ..aksesuarcıdan tampon parlatıcı aldim parlatıom teker yanak parlatici aldim tekerleri parlatiom.yani beya bibi temiz tutuom..

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    ya yagmurlu hava dedin de bu motor suyu hiç sevmio.geçen beşiktastan geliom hafif yagmur yagdi kirmizi ısık yandı duram dedim ön teker bir kaydı bir saga bir sola önde arabalar var bide landrover jeep allam ayaklarımı yere koydum ödüm patladı..yagmur sürekli yagsa bisi deil yagmurun ilk düstügü an çok kötü.onun için yagmurda çok dikkat gerekio..tekerler biraz kötü bunlarda hemen kayıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

uzunları yakınca biraz daha ii ama yinede yetmio yollar kötü malum çukurlar görünmüo..bu motorda amosorlerde vazla yaylı deil çukur maffedio motoru.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 ----------

geçen bende düsürdüm motoru ama giderken deil garaja koyuyodum çalısıodu bende tutuodum yanlıslıkla gaz elciginden tuttum mor gitti elimden yana düstü yan grenaj çatladı degismeyi düsünüom 50 tl baktım netten..giderken düsmedik park halinde düstük bende onun üstüne düstüm kontagı kapadım hemen))
    benimde ayaklık şase koruma ön torpido kapağının olduğu kısım çatlak kırık. toplam işçilik dahil 200 250 arsı birşey çıkıyor. ama ben düşünmüyorum. pahalı sonuçta. birkaç ay içinde elden çıkarabilirim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    yağmurlu havada dans etmesinin yegane sebebi lastikleridir, kuru yolda bile güvenmeyin bu lastiklere motor altınızdan kaçıveriri mazallah...

Motosikleti
    150 zc Gitti...
    katılıyorum dostum. ayrıca bu akü illa 16 da mı olması lazım. benim akü 12 de çalışmıyor. başka bi problem olabilirmi diye şüphe ediyorum

s.a ben selçuk asya 150 t1 aldım yeni ama mağaza ötv ve ruhsat plaka işlemlerimi sen yap dedi bende tamam dedim 2011 yönetmeliğine göre tüm işlemler nekadar tutar bilen varmı ? şimdiden teşekkürler

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı byreis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a ben selçuk asya 150 t1 aldım yeni ama mağaza ötv ve ruhsat plaka işlemlerimi sen yap dedi bende tamam dedim 2011 yönetmeliğine göre tüm işlemler nekadar tutar bilen varmı ? şimdiden teşekkürler
    sen yaparsan 250
    takipçiye yaptırırsan 300

Motosikleti
    mondial 150zc
    az ve ilk yağan yağmur arabalar için bile tehlikeli.kışın havalar düşük olmalı lastiklerin bende karda buzda gittim bi fren koysam yalla oyuzden mümkün mertebe gaz keserek yavaşlamak sert fren hem zararlı hem tehlikeli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler