Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondi 150MC
    Alıntı showdownKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offf offff napalım bu kadar bekledim şimdi de bini beklicez
    ozy sen askere gütmiştn ne oldu . .
    kardesm askere giden sky ben degıl karıstırdın galıba

cem nerdesn leem
    hani resim koycaktın sen nerdee resimlerr
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150ZC
    VALLA abi resimleri koyarım ama dijitalden aktarmam lazım nese bu arada rodaj filan konusu açuılmış benm motor 1600 de oldu alalaı 80,90 gün oldu muhasebeci olduğumdan bide gece gezmeyi sevdiğimden normal gibi ama bilmiyorum:D nese ben rodajı tmamlayana kadar hız yapmadım arada bastım ama sürekli hız yapmadım zaten ypamadım heryerden bişe çıkıyo nesse sonra g.o.paşadan eyübe doru inen bi yol var bilen bilir orayı her akşam çıktım bi süre sonra akşam sabah çıktım baya dik bi yokuş 2 kişi bide:D aslında orda oturmam ama malıum motor aldık kız arkadaşımda çalışınca buralarda akşam servis çekiyorum napim içim rahat etmiyo anlıcanız 80 90 gündür hep yokuş çıktım ustalarada sordum fazla bi zarar olmaz dedi ama sık sık servise gittim servise dediğim bizim ramzey servisi var burda ona baktırdım.adam gayet iyi dedi her gidişimde bi problem yok dedi ŞİMDİLİK ama ilerde nolur bilmem ama yokuşları %100 sorunsuz bi şekilde çıkıyo ve size şunu söyleyebilirimki yolda CBR125 VE ZC YAN YANA geldiğinde ZC daha çok ilgi ve dikkat çekiyo ne hikmetse yakışıklı benim Zc neyse arkadaşlar sonuçta mutluyum uygun fiyataa hem iyi hem yakışıklı hemde scooter modellerinin en güzelini aldım şimdi geziyorum poliste çevirmedi ehliyetten ama kask kafamdan hiç çıkmadı aynı şekilde arkadakide öle şimdi sepet arıyorum arkaya takmak için kırmızı renkte hani yaslanma yerinde döşemeli olanlar varya onlardan muhasebeci olunca dosyalarda malum çantayla taşımak zor en iyisi sepet hem bagaj işi görüyo nese çok konuştum resimleri yakında atarım saygılar sevgiler hadi ZC :d:d
    ::tutkuy:::cat:

Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı Quister_CEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VALLA abi resimleri koyarım ama dijitalden aktarmam lazım nese bu arada rodaj filan konusu açuılmış benm motor 1600 de oldu alalaı 80,90 gün oldu muhasebeci olduğumdan bide gece gezmeyi sevdiğimden normal gibi ama bilmiyorum:D nese ben rodajı tmamlayana kadar hız yapmadım arada bastım ama sürekli hız yapmadım zaten ypamadım heryerden bişe çıkıyo nesse sonra g.o.paşadan eyübe doru inen bi yol var bilen bilir orayı her akşam çıktım bi süre sonra akşam sabah çıktım baya dik bi yokuş 2 kişi bide:D aslında orda oturmam ama malıum motor aldık kız arkadaşımda çalışınca buralarda akşam servis çekiyorum napim içim rahat etmiyo anlıcanız 80 90 gündür hep yokuş çıktım ustalarada sordum fazla bi zarar olmaz dedi ama sık sık servise gittim servise dediğim bizim ramzey servisi var burda ona baktırdım.adam gayet iyi dedi her gidişimde bi problem yok dedi ŞİMDİLİK ama ilerde nolur bilmem ama yokuşları %100 sorunsuz bi şekilde çıkıyo ve size şunu söyleyebilirimki yolda CBR125 VE ZC YAN YANA geldiğinde ZC daha çok ilgi ve dikkat çekiyo ne hikmetse yakışıklı benim Zc neyse arkadaşlar sonuçta mutluyum uygun fiyataa hem iyi hem yakışıklı hemde scooter modellerinin en güzelini aldım şimdi geziyorum poliste çevirmedi ehliyetten ama kask kafamdan hiç çıkmadı aynı şekilde arkadakide öle şimdi sepet arıyorum arkaya takmak için kırmızı renkte hani yaslanma yerinde döşemeli olanlar varya onlardan muhasebeci olunca dosyalarda malum çantayla taşımak zor en iyisi sepet hem bagaj işi görüyo nese çok konuştum resimleri yakında atarım saygılar sevgiler hadi ZC :d:d
    arkadaşım hayırlı olsun zc tıp olarak 10 numara bırde o rampa baya dık benım 151 rs apalatıyor o rampayı

Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun...

avcıların neresinde oturuyorsun_?

bende uzak sayılmam
    haftasonu inşallah alıcam motoru sağolasın arkadaşım
    denizköşklerde oturuyorum
    görüşürüz inşallah birgün

Motosikleti
    asya 150t1
    Alıntı smorfys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu inşallah alıcam motoru sağolasın arkadaşım
    denizköşklerde oturuyorum
    görüşürüz inşallah birgün
    hadı hayırlısı rodaja uy yagınıda konturol et

Motosikleti
    mondi 150MC
    beyler yeni alanlara ve alacaklara hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum

resim beklıyorum aman bakımları duzenlııı yapın 3000-4000 kmde basınız agrımasın...
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    150 ZC
    pardon ozan demek iii takip edemedim ya bu gece nasıl sabah olur acabaa ahhh zc ahhhh . . .

allah sabır versin sanada banada

Motosikleti
    mondi 150MC
    vay bee alayınız zc ci olduunuz

biz zc yi sattık

aman dikkat li olun beylerr yollar cok tehlıkelıı

bugun 2-3 defa kazadan yırrttım avcılarda:S

allaha sukur bişi olmadı ama amann dikkat edin...

Motosikleti
    150 ZC
    geçmş olsun ozan sanırım ben alışana kadar dikkatli kullanıcam motoru, ayrıca smorfys sanada hayırlı olsun bu arada motoru ilk aldığımızda yapmamız gerekenler nedir zc sahipleri biraz yazarsa seviniriz teşkrlr . .

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    Tüm motosikler kullanıcısı arkadaşlara selamlar,sevgiler saygılar.Foruma ilk mesajımı yazıyorum.Ben de bir mondial 150 zc kullanıcısıyım Güzel bir de resim koyalım

FoRMuLa 1-MoToSiKLeT ve AkVaRYuM :cat:

Motosikleti
    Mondial 150ZC
    Alıntı showdownKing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmş olsun ozan sanırım ben alışana kadar dikkatli kullanıcam motoru, ayrıca smorfys sanada hayırlı olsun bu arada motoru ilk aldığımızda yapmamız gerekenler nedir zc sahipleri biraz yazarsa seviniriz teşkrlr . .
    GAZA BASIP GİTMEN

ÖNCE ALTINDAKİNİN BİR ZC OLDUĞUNU HİSSET FAZLA BASMA YAVAŞ YAVAŞ TAKIL MOTORA ALIŞMAN İÇİN EN İYİSİ BİRSÜRE SONRA ZATEN ELİN OTOMATİK OLARAK HIZLANICAK O ZMANA KADAR SABRET YOKUŞ OLAYINA FİLAN BEN FAZLA TAKMADIM ŞUANLIK Bİ ZARARI YOK İLK BAŞLARDA EN AZINDAN BENİM TESTİM ÖYLE AMA SONRA NE OLUR BİLEMEM BİDE HERGÜN SİL PARILDAT YOLLARDA PİS ZC GÖRMEK İSTEMİYORUZ

Alıntı yekser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motosikler kullanıcısı arkadaşlara selamlar,sevgiler saygılar.Foruma ilk mesajımı yazıyorum.Ben de bir mondial 150 zc kullanıcısıyım Güzel bir de resim koyalım

YEKSER SENDE KOYDUN RESMİ BENDE GRİ ALCAKTIM KIRMIZI DAHA ÇEKİCİ GELDİ AMA AKLIM HALA GRİDE HATTA BEN KOMPLE BOYAYA SOKMAYI DÜŞÜNÜYORUM ŞÖLE DEĞİŞİK DAHA DİKKAT EÇKİCİ TATLI Bİ RENK MOR SARI AÇIK MAVİMSİ GİBİ BİŞEYLER AMA NASIL OLUR BİLEMİYORUM EN AZINDAN ŞİMDİ YAPMASAM BİLE İLERDE MUTLAKA YAPICAM BU ARADA ÇANTA BULAN YOKMU YAW

Motosikleti
    150 ZC
    hayırlı olsun kardeşim hoş geldin aramıza da gerçi bende yeniyiim bu akşam ruhsa işleri bitecek sanırım bende GRİ zc mi bekliyorum herkese kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    vavvvvvvvvv konu çoştu bende temmuzda alcam inşallah

Motosikleti
    Mondial 150ZC
    valla coştuk yakında bi buluşma yaparız ama biraz daha çoğalalım yolda 8 10 ZC görünce milletin tepkisini merak ediyorum dorusu en kısa zamanda yapalım arkadaşlar istanbulda olanlar tabi çoğunlukta galiba

Motosikleti
    150 ZC
    evet burda muhabbet ilerlesin bi toplanalım tüm istanbul ZC olarak milletin tepkisi ne olacak cem hayran hayran bakacak millet . .

Motosikleti
    Mondial 150ZC
    valla on numara olur neyse ben gidip tekerleri filan siliyim biraz bide güneş vuruyo çekim gölgeye

Motosikleti
    150 ZC
    dk ları sayıyorum yaa sende beni çatlatıyosun cem 6-7 arası ruhsatı çıkıcakmış motorun kavuşamadım hala heycan dorukta. . .

Motosikleti
    mondi 150MC
    ruhsat cıkmadan vermedilermi motoru

ben imzayı attım 10 dkk ıcnde akuyu taktı verdıler

ikitelliden bcekmeceye plakasız geldim

Motosikleti
    150 ZC
    iyi de aga o şekilde plakasız trafikte yakalansak yalan olcak motoru bağlatcaz bide dimi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler