Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı olsun . .
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kopyaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda BEAT
    Önümüzdeki hafta içinde inşallah motoru teslim alacağım,
    DİKKAT Yenilemek isteyenlere duyrulur, şu an kampanya var, Cardfinansa 6 taksit yapıyorlar. Pazar günü kampanya bitiyormuş. İlgilenenlere duyurulur.
    :43 BEAT CI

Motosikleti
    Honda Beat
    Arkadaşlar beatimi yaklaşık 150 km sonra 8000 km bakımına götüreceğim.Bu bakıma neler uygulanıyor bilgisi olan varmı.hangi parçalar değişiyor?

Motosikleti
    Honda BEAT
    Beat'ıma sonunda kavuştum. Dün Motoru Bursa'dan getirdim.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı olsun kazasız belasız inşallah

Motosikleti
    Honda BEAT
    Kullanan arkadaşlar motorum yeni "daha 4 Km. de" Şimdi bu motoruma açarken neye dikkat edicem, motorun sağır açılmasını hiç istemem
    Lütfen yardımcı olun yeni motoru açarken neler dikkat etmem gerek. TEşekkürler...
    com

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hızlı kalkıs yapma sürekli aynı devirde gitme motoru fazla zorlama rampaya fazla vurna (uzun düz yolda 1 km civarı gazı yavaş yavaş aç tam gaz olunca da 300-500 mt sonra gazı kes son yazdığım işlemi sürekli yapma hafta bir yada 3*5 günde bir yap kullanıma göre) bnm bilgime vr uygulamama göre bu sekilde rodaj yapabilirsin forumda da bulabilirsin daha önceki topiclerden

Motosikleti
    Honda BEAT
    Teşekkürler
    50 TT Tavsiyelerin için, Bakım konusunda nelere dikkat etmeliyim. Birde Benzin alırken hengi şirket bu motorlara daha uygun bilgisi olan paylaşsın..
    Yaa havalar ne zaman ısınıcak tam canım motoruma binmek için içimden fırlayacak gibi oluyor

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben shell kullanıyorum su ana kadar sorun olmadı ama benzinlikte önemli olan istasyondur güvenilir bir istasyondan yap alışverişini

Motosikleti
    Honda Beat
    Alıntı birol_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar beatimi yaklaşık 150 km sonra 8000 km bakımına götüreceğim.Bu bakıma neler uygulanıyor bilgisi olan varmı.hangi parçalar değişiyor?
    Yardımcı olabilecek yok mu?

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı birol_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımcı olabilecek yok mu?
    cok bişey değişeceğini sanmıyorum yağı buji si (belki) değişir hava filtren temizlenir, yinede merak ediyorsan honda yetkili servislerinden birine telefon aç (internet sitesinden numaraları kolayca bulabilirsin) sor yardımcı oluyorlar her soruya

Motosikleti
    HONDA BEAT
    slmlar mllet bnde aranıza yenı katıldım aslında motr bayadır varda bu gruba katılmak aklıma gelmemişti:Dsapanca/sakarya yaş:17 bu araba bilgilendrme olsn teknık olarak olsn herşey süper olmus teşkkrler

Motosikleti
    Honda BEAT
    İşte Benim MAvi Şimşeğim de bu . Ama hala Kütahya da havalar tam ısınmadı ve tam binemiyorum...

Motosikleti
    Honda BEAT
    Mavi Şimşeğimin fotoğraflarını yüklüyorum İşte...... MAVİ ŞİMŞEĞİM

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    slm arkadaşlar bnm 2004 model 16000 de honda beatim var motorumu bu haziran satmayı düşünüyorum honda cbf 150 alıcam motorda kaportada çizikler var onun haricinde hiçbir arızası yok şu ana kadar sadece aküsü yağı ve lastiği değişti)ne kadara satabilirim ortalama bi fiyat verir misiniz

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bence 1500 tl eder aynı model ve yaklasık km deki sahibinden deki fiyatlara bak 200-300 tl düşür seninkinin piyasasını bulmuş olursun sanırım

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    2.000-2.250 arası oynuyor ama bu dediklerimin kmsi 20 bin fln 2004 model

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    cok temizse belki ama 2bin zor eğer alacak bulursan hiç durma sat 2 bine,, sen kazanırsın

actıva ve beat arsında kaldım lutfen yardııımmmmmmm

sewgılı dostlar ıyı geceler hepınıze
    2.el bi motor alcam 2 tane secenegım var benım yerımde olsanız naparsıznız hangısını alırısınız
    1. si 2002 model honda actıva 43bın km de cok temız ılk el oncamı arkada cantası falan var cok tıtız bınılmıs perıyodık bakımları yapılmış fiyatı 1900 lıraya anlaştık + devır masrafları ıle 2000 2100 arası bıseye patlar rengi kırmızı sadece on camurlukta azıcık ezık var
    2. si 2005 honda beat gumus renk 10300 km ole aksesuarı falan yok bı ordu mensubunda oda cok temız ama 54 plaka ben dewır alacagımdan dolayı 27 plaka olucak onuda 2000 lıraya verıcek ama bana 2300 gıbı mal olur heralde bn gazıantepteyım bu honda beat bana 100 km otede benım yerım sız olsanız naparsıznız kafamı karıstıran model farkı ve kasa yapısı bırısı saç tan yapılmıs bırısıde granaj motor ustalarıdanında etkısı var actıvayla kaza yapsan dogrultturur boyatırsın beatte ıse yenısını alman gerek cok pahalı dedıler buda etkıledı benı kendı kendıme dıorum plaka masrafları harıcınde arada 100 lıra var bıde 3 yas farkı ve 30000 km fark enayı durumuna dusmek ıstemıyorum neolur akıl verın sız neyı tavsıye edersenız onu alacagım vallahı cunku bu forumun kullanıcılarına cok guvenıyorum basınızı sısırdım benı affedın bu arada bu motor benım ılk motrum ve deneyımım olacak saygılarımla ıyı geceler

Tabi ki bu durumda Beat alınır,ister özel kullanım ister ticari düşünülse Beat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler