Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    activa istediği kadar temiz olsun o model bi activa o parayı etmez (ben ilk 2003 biliyordum 2002 de varmıs demekki) bende 2006 model 24bin km de var satacak olsam 1900 e satarım,, beat a biraz daha asıl 1900 e versin 10300 km sıfır sayılır
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    activa istediği kadar temiz olsun o model bi activa o parayı etmez (ben ilk 2003 biliyordum 2002 de varmıs demekki) bende 2006 model 24bin km de var satacak olsam 1900 e satarım,, beat a biraz daha asıl 1900 e versin 10300 km sıfır sayılır
    yorumlarınız ıcın cok tesekkur ederım benımde gonlum beat ten yana ama motor temız olsunda varsın 100 lıra fazla olsun ama genede dedıgınız gıbı brz daha pazarlık yaparım ama adam cok tıtız bılırsınız hem memur ustelıkte askerı personel pek sanmam ama gende sansımız denerım pekı devır ve plaka ıslemlerı ıcın nekadar ucret gıder yanı 2000 e alsam bana malıyetı ne olur plaka ıllakı degıscek onuda bana belırtırsenız cok mutesekkir olurum hepınıze yınede herturlu yorumlarınızı beklıyorum saygılarımla saglıcakla kalın

Motosikleti
    HONDA BEAT
    geçenlerde aklıma bi soru takıldı acaba bna yardımcı olurmusunz? soru şudur ki honda beat ile durmadan ve motoruda zorlamadan en fazla kaç km yapılabilr?uzun yol giderken kaç km/h ile gdersek motoru zorlamamış oluruz şimdiden hepinize teşekkurler

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bende activa var ama motorları ve yürüyen aksamları birebir aynı olduğu için cevaplamamda bi yanlış olmaz sanırım, ben 300 km lik yolu tek molayla (benzin ve bişeyler yemek için) yaptım bir kaç kez, ve 5 saat imi aldı, son olarak dün eskişehir - afyon yaptım 140 km civarı molasız tamamladım 2 saat civarı sürdü. cok şükür bir sıkıntı cıkarmadı,, sıcak havalarda molayı sıklastırmak gerekir tahminimce

Motosikleti
    HONDA BEAT
    bende activa var ama motorları ve yürüyen aksamları birebir aynı olduğu için cevaplamamda bi yanlış olmaz sanırım, ben 300 km lik yolu tek molayla (benzin ve bişeyler yemek için) yaptım bir kaç kez, ve 5 saat imi aldı, son olarak dün eskişehir - afyon yaptım 140 km civarı molasız tamamladım 2 saat civarı sürdü. cok şükür bir sıkıntı cıkarmadı,, sıcak havalarda molayı sıklastırmak gerekir tahminimce
    açıklaman için teşekkrler zaten HONDA kalitesinden ödün vermez pek :Ddurmadan 100km gtmek bile yeterliydi bnm için. peki hız olarak ortalama kaçla gttin acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

hız olayını motoru yormamak ve zorlamamak bakımından soruyorum

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben 300 km lik yolun yüzde 90 nını dip gaz gittim 80-90 arası değişiyo genelde 80km ile
    daha fazla zorlanamazdı heralde ama şişme olmuyor titreme olmuyor öle kendinden geçen bir motor değil tabi 80 ı gecmezsen,, ben sehir içinde ani kalkışlar yapmam zaten motora zarar veren genelde ani kalkışlardır ve ısınmadan gaza yüklenmendir,, ben dip gaz gittim ama önce motoru ısıttım biraz 60 sonra 70 sonra 80 direk calıstırdığım gibi basmam

Motosikleti
    HONDA BEAT
    oke çok saol mondial50tt bn genelde şehir içi kullandığım için uzun yolda pek kullanmıyorum ehliyet sorunum var:D arasıra uzun denılebilecek kadar yol yaparken dikkat ediyim diye sordum bilglendirmen için saol

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    rica ederm yağını bakaımını ihmal etme kolay kolay sorun cıkartmaz

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    motoruna xenon uygulayan var mı

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    bi scootera takılan xenon ne kadara mal olur

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    150 civarı bi maliyeti var takan da var ama bilen birinin takması lazım akü, tesisat vb zarar verirse bi hayrı kalmaz

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    2004 model 17.000 km de kaportasında ufak çizikler olan beatimi 2000 liraya sattım cbf 150 almayı düşünüyorum

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    hayırlı olsun iyi satmıssın

Selam Pendikli mevlutgs kardeş.Motorun çok hoşuma gitti.Aynı renk ben de de var.Ben de aynı senin gibi jantların kenarlarını kırmızı fosfor düşünmüştüm.Ama aramak için pek vaktim olmadı acaba nerede yaptırdın ve geceleyin nasıl duruyor.Ayrıca Honda stıkeri da çok hoş olmuş.Onu da nerede yaptırdığını yazarsan ben de yaptırmayı düşünüyorum.Bir de ne kadara mal oluyor.İlgilenirsen sevinirim.Kazasız yolculuklar dilerim.Mesaj adresim ferhatgezici@hotmail.com.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:32 ----------

BEAT IN KIRMIZI JANT FOSFORUNU NEREDE BULABİLİRM İSTANBUL'DA?
    ALT ETEK KISIMLARINA DA HONDA STIKERI ALMAK İSTİYORUM BİLEN VARSA ferhatgezici@hotmail.com a mesaj göndersin.Yeni üye oldum.Mevlutgs adlı arakdaş yaptırmış.Hoşuma gitti.Ben de yaptırmak istiyorum.

Motosikleti
    HONDA BEAT
    yne bir soru yne ben ön arka fren balatası + ön arka amortisör kaç tl civarı tutar
    bide lastık olarak hangisini önerirsinz ve 2 tanesini deiştrsem oda kaç tl civarı tutar şimdiden teşekkürler cvplarınızı beklerm

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı yaso6767 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yne bir soru yne ben ön arka fren balatası + ön arka amortisör kaç tl civarı tutar
    bide lastık olarak hangisini önerirsinz ve 2 tanesini deiştrsem oda kaç tl civarı tutar şimdiden teşekkürler cvplarınızı beklerm
    ön amotisör takım olarak 85 olması lazım,, arka amortisör 90 tl diye duymuştum yetkili servislere ararsan daha sağlıklı bilgi alabilirsin,, lastik olarak tanesi 50 tl civarı tutar michelin sm100,, ön amortisörü değiştirmen gerektiğini nasıl farkettin cok mu sertleşti yada farklı bi durum mu

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ön amotisör takım olarak 85 olması lazım,, arka amortisör 90 tl diye duymuştum yetkili servislere ararsan daha sağlıklı bilgi alabilirsin,, lastik olarak tanesi 50 tl civarı tutar michelin sm100,, ön amortisörü değiştirmen gerektiğini nasıl farkettin cok mu sertleşti yada farklı bi durum mu
    ön amortisör biraz serleşti çokta sert değil ama darbe emme gibi bişi yapmıo artık tıkırtı yapmaya başladı arkada çok yumuşadı diyeblrm benim izlenimm bu en azından lastik tutuşu önmli olduundan bu markadaki tutuş nasıl sen kullanıomusun abi tşekkrler

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben lastik olarak michelin s83 kullanıyorum 75 lira ,, şimdi sm100 var 50 lira ,,s83 gayet güzel bi lastik hemen farkedersin kalitesini ön lastiğe de sm100 almayı düşünüyorum,, benimde ön amortisör sertleşmeye başladı yazın değiştirebilirim ama bana da sert geliyo olabilir bu motorlarda alısamadığım tek husus beşikli amortisör sistemi 4 sene normal kullandıktan sonra

Motosikleti
    HONDA BEAT
    amortisör sertleşince zaten lastik fln fazla şişik olursa aşırı tıkırtı yapıo abi fena bi hal alıo. parke yolda giderken daha fena oluo. tam bi bakım yaptrılmış olsn diye istyrm hem onn için değissn dyorm abi (daha dorusu gidemezken :D ) ön amotisör takım olarak 85 olması lazım derken balata içinde mi

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    ben ön amortisör takımı ne kadar diye sorduğumda fiyat olarak 85 dediler ama ayrıntıyı sormadım, parke gene bi nebze de eski büyük taşlı yollara giridiğimde motor inecek sanıyorum,,,arka fren balatası 30 liraydı sorduğumda öndekinin de fiyatı aynıdır sanırsam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler