Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Beat Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Beat
    eyvallah sağolasın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Beat

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    demir filan olmasa aynada olmucak tam ok gibi durur motor böle .D güzele benziyor

Motosikleti
    Honda Beat
    bende ilk gördüğümde demirlerden hoşlanmmıştım ama çok yararlı bir şey motorda en ufak bir çizik bile yok demirler sayesinde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    o demirler cok hantallaştırıyor beati demirsiz bin farkı görüceksin :D

Motosikleti
    Honda Beat
    hantallaştırıyor derken ağırlık mı yapıyor? ben zaten şehir içinde gezmeye keyfe keder aldım motoru en fazla yapacağım hız 30-40 yeter bana ama motoru çok güzel koruyor yanlarda hiç ama hiç çizik yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    cizik yok ama ne desem boş gelcek şimdi sana o demirleri sök 1 gün 2 gün bin demeye kalmadan ilk sürdünde hissedicen motoru ....

Motosikleti
    Honda Beat
    ok öyle bi deniyeyim bakalım...

Selam arkadaşlar bi beat kullanıcısı olarak aranıza yenı katıldım umarım ıyı arkadaşlıklarımız olur herkeze kazasız belasız sürüşler inş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:30 ----------

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    bende bi beat kullanıcısı olarak bi kaç foto eklıyım dedım umarım hoşunuza gider
    tabi koltuk falan değişti kılıf tertemiz :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    güzel olmuş harbiden hoşuma gitti motorun buna bi kaput uzatma yapıcan :D mükemmel olur bide motor kapagında siyahmı yoksa tek jantlar siyah motor kapagı grimi ?

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

bu da motoru ılk aldıgım zamanlardakı hali :D
    [IMG][/IMG]

bide sunu koyayım bnm pederın motoruyla yan yana :D :D
    [IMG][/IMG]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    ii miş mavi leti :D ordan söküp onun yerine beyaz let takarsan o kaputta 2 tane cıkık war far üstü gece orda daha bi dikkat ceker :D

aslında led ler fazlalıktı restorantımızdan kaldı bende degerlendırdım.değiştircem ledleri renk değiştirenler war kutlu uzaktan kumandalı ıstedıgın rengı kullanıyorsun onlardan takıcam.bıde far ustundekı ızgarayı dıosun galıba oraya da flash takmak ıstıyorum aslında gece pat pat patlasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    flaşı farın icine takarsan parka aldında cat cat saydırır dier türlüsü cok cinge işi olur gibime geliyor tabi genede zewkler we renkler tartışılmaz bence tek eksi kaput :D güzel bi renk secimi ile bütün gözleri üstüne ceker motor :D

mesela düşüne bilirsin motor gri kaput siyah turunvu v.s v.s 2006 we üstü cift renk honda beatlar arkası gri ise önü siyah oluyor gri olarak geciyorlar yani tek renk polis bişi diyemiyor karışmıyorlar zaten kaputa :d

kardeşim ben fethıye de oturuyorum cok arastırdım burda yapmıolar sen antalya dasın sanırım ne kadar a mal olur boya ıle bırlıkte bı söylermısın bılgın warsa ??

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    bu olayı zaten tamponcular yapıyor antalyada yaşıyorum antalyada sıkıntı yok eski sanayide yaptıra biliyorsun cok rahat ya eger ben kendim normal bi kaput alayım yaptırayım boyatayım dersen biraz tuzluya geliyor nasıl diceksn mesela benim orjinal kaput evde bu başka bi kaputa yaptık sanayide hiç tanımadın olsun direk yapan tamponcuya gitsen kaput al der 50 lira kaputa werirsin 50 lira filanda sadece farın ordaki uzatma tutuyor bide hava delikleri acılıyor hava deli aslında işin ucuz olan kısmı pek bişi tutmuyor üstüne işte boyasıdır cilasıdır pastasıdır :D rahat 150 lira tutuyor haa antalya gibi bi yerde olsan cok rahat sana 70 - 80 - 100 lira arasında güzel bi kaput buluruz buna 20 30 lira istedin renk yapma boya parası verirsin tamponcu bana dedi kaputun fiyatını artma sebebi olan yapılırken bi o uzatması farın üstünde bide boyası gerisi para degil dedi :D eger bi gün yaptırırsan sen sen ol orjinal kaputunla orjinal kaputtaki far tasını sakın takma :D 10 20 liraya bi tane far tası al onu icine sabitlettir yaptırcan kaputun sahibinden . coma filan arada antalyadan satanlar koyuyor denk geliyor 1-2 arada bi bak ordan denk getirme şansn olabilir yada bi şekilde antalya gibi bi yerde tanıdın olcak yada muhabbetin olan biri kaputu yaptırtıp kargo ile teslim alıcan yoksa zor :D ya zaten kaputu bide zenonu takınca :D geri yaptın herşey tırı wırı gibi kalıyor motoru gösteren kaput yetiyor :D

saol açoklamaların çok iyi olmus.aslında bı tanıdıgım war antalya da fakat bnm ıcın ugrasırmı bılmem.ama muhakkak o kaputu yatırıcam cok hosuma gıdıyor.bıde xenon larda ucuzdur sımdı antalya da

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    ya sıfırı 70 -100 lira arasında ama genclerden cıkan zenonlar war motorcularda filan benim motoru sürekli götürdüm yerdede olması lazm 50 lira ciwarı cıkması saglam ya mesela cocuk motoru satıyor zenonsuz zenonuda sigara parası yapıyorlar satıyorlar öle antalyada eger arkadaşın uraşırsa eski sanayide tamponcu fatih var bu işin ustası o gidince dükkanın duwarlarındaki kaput uzatmalı beatları görür zaten fatihe sıfırdan yaptırman rahat 150 lira filan olur 50 de zenon olsa 200 ora geldisi takıldısı 200 ü tatlı gecer işte :D antalyada olsam zewkle uraştırırdım bende bi kaput daha var onda uzatma var bide ortadaki hava deli bendeki gibi tamponcuya gidip tırnaklarının yapılması gerek bide boya istiyor antalyada olsam zevkle uraşırdım ama şuan universite icin ıspartadayım yakındada gidemicem antalyaya öle yap tabi ya beati gösteren zenonla kaput sana antalyadan bitanede honda beat performas eksozu alırız :D mükemmel olur honda dylanları gördüysen 4leo eksoz takıyorlar cat pat gidiyor aynı onlar gibi gidersin hızındada 10 km lik bi rakam artar :D

ya maddiyat bıraz sakat bu aralar bısıler ayarlıyım cıkıcam gelıcem antalya ya orda yaptırırım kendım kostururum hatta yardım edersınız bana :D

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Arkadaşlar yardım gecen hafta honda beat 100 aldım . katalogda 3lt-100 km dıyor .Hani kış mevsimi eskişehir ayazlı bır memleket hadi 3.5 lt-100 km olsun .tam 4 lt yaktı 100 kmde . 84 kıloyum bunun pek etkısı olmaz ama birde yaklaşık 5 km fln tam gaz gittim .

subabları fabrıka ayarında hala ,elletmek ıstemıyorum ıcıne edıyorlar . Ne yapsam kı arkadaşlar hava fıltresı ve buji yenı degıstı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler