Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha X-Max 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla motor ne kadar yipranmissa ona gore parca degistiriyolarmis..
    16.000 de suanda benimki

Degisecek parcalarin yerine ornegin varyatorun yerine jcosta normal kayisin yerinede malossi kevlar taktiracagim.

Yeniden dogsun
    Tüm parçaları dışarıdan alıp mı götüreceksiniz yoksa harici olarak değişmesini istediklerinizi mi alacaksınız sadece?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı velbet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm parçaları dışarıdan alıp mı götüreceksiniz yoksa harici olarak değişmesini istediklerinizi mi alacaksınız sadece?
    Ben ebay dan aliexpress den temin ediyorum
    Yamaha yildizda performans urunleri bulunmuyor malesef ben goturunce takiyolar

Adamlarda ilgi alaka cok iyi oldugundan baska yamaha ya gitmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:42 ----------

Kar yagarken xmax kayiyormu diye dusunenler varsa

Sizin icin test ettim yola iyi gidiyor sorun yok ama kar olmua bi yerden gecerken cok fena kayiyo garaj rampa oldugundan oraya giremedim

Arkadaşlar merhaba dün itibarı ile 2014 model 2015 ağustos trafik çıkışlı absli olan bir model aldım artık bende aranızdayım almadan öncede konunun tamamını okudum aklıma takılanları yine sizlerden öğreneceğime inanıyorum şarköyden aldım motosikleti çerkezköye 150 km geldim performansı olsun dengesi olsun viraj kabiliyeti olsun çok hoşuma gitti
    Mirable bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    iron max alan yok mu daha

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nesini merak ediyon,motor aynı motor tip aynı,iron max diye yazı var,abs standart renk farkı var az,,eşek aynı eşek ama semerde hafif makyaj var okadar, öyle ahım şahım bi değişiklik yok bakmıştım bi ara,, momo desing ın farklı versiyonu gibi bişey

ben isterdimki motor teknolojisinde değişiklik yapsınlar,daha güçlü ve torklu,daha tutumlu motor koysunlar ama nerde,,ısıtıp ısıtıp aynı makarnayı önümüze koyuyolar,,ha pardon arada ketçap falanda döküyolar,iron max vs gibi

Arkadaşlar aranızda alarm taktıran kullanan varmı acaba ben motosikletimi dışarıda muhafaza etmek zorunda olduğum İçin güvenilir bir alarm taktırmak istiyorum spy 5000 mantıklı geliyor fakat önerilere açığım

Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Arkadaşlar yamaha xmax 250 alarak forma yeni uye olarak araniza katiliyorum 29 yasinda evli 3 yasinda bir kizim 2010 senesinden beri motor kullaniyorum hep scooter oldu simdiye kadar araniza katildigim icin mutluyum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Motorum iron max 80 km de simdilik takildigim tek konu rodaj konusu neler yapmam gerektigi konusunda bilgi fikirlerinizi bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Iron max daki farkliliklari baslica sayim size jel koltuk destegi en onemlisi bence xmaxin selesinden sikayetci olanlar artik bu konu kapanmistir sele muhtesem konforlu bundan once burgman 200 kullaniyodum en az onun kadar konforlu selenin ustunde suet bolumler var ve surucunun kalcanin yaslandigi bolum yukseltilmis metal xmax logolari yerlestirilmis koltuk sele altinda boyluca uzanan granaj ve on grenaj kenarlari pione black kaplama yapilmis ayni arabalarin ic dizaynina uygulanan sekil gibi ayak koyma pedleri var metalik gostergelerin ust kisimlari yine krom kaplama gunduz led farlari ve abs sitandart anlasildigi gibi iron max olayi makyajdan ibaret abs nin standart olmasi ayri bir durum ama inanin cok daha albenisi var

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen makyaj olayina girilmis granajda piona blajk kaplamalar var ayak koyma pedleri sele elden gecirilmis artik xmaxin selesi kotu efsanesi bitmistir jel destekli konfor sele geldi istesennherkez opsiyonel olarak xmaxina taktira biliyor.abs standart bundan onceki motorum suzuki burgman 200 du en az onun kadar konforlu sele ki burgman konforda kendini kanitlamis bir makinedir bildiniz gibi ben 12 ay taksitle 15750 tl ye aldim fiyat olarak cok iyi oldunu dusunuyorum samsun dostlar yamaha bayisinden

Kimsenin fikri yokmu acaba ?

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ozan19871987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yamaha xmax 250 alarak forma yeni uye olarak araniza katiliyorum 29 yasinda evli 3 yasinda bir kizim 2010 senesinden beri motor kullaniyorum hep scooter oldu simdiye kadar araniza katildigim icin mutluyum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

Motorum iron max 80 km de simdilik takildigim tek konu rodaj konusu neler yapmam gerektigi konusunda bilgi fikirlerinizi bekliyorum[COLOR="Silver"]
    Selamlar,

motorunuz ağız tadıyla binmeniz temennisiyle fiyata sigorta plaka işlemleri dahil midir? bir de nerden aldığınız bilgisini ister buradan ister pm olarak paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Bugün Yamaha Anadolu'da 7000 bakımını yaptırdım. Motor ve şanzıman yağı, hava filtreleri ve arka fren balataları değişti. İşçilik ile beraber 325 lira para ödedim.

Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı 35clr09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

motorunuz ağız tadıyla binmeniz temennisiyle fiyata sigorta plaka işlemleri dahil midir? bir de nerden aldığınız bilgisini ister buradan ister pm olarak paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.
    Tesekur ederim motoru samsunda dostlar yamaha bayisinden aldim is bankasina 12 ay taksit plaka ruhsat islemlerini kendim halleddim fiyata dahil degil 550 tl ye sigortasini yaptirdim en kisa zamanda sigortalarin yarinfiyatina dusuceni hatta yuksek fiyattan yapanlarin parasinin bir kisminin iade edilecegi soylendi sigortacim tanidik bir kisi bu arada

Yeni motosikletin hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun 😃

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Gitmişken Iron Max'i inceledim bir de. Selesi inanılmaz rahat geldi bendekinden sonra. Ayrıca satıldığını söylediler ancak 1500-2000 lira arasındaymış. Yeni popo yaptırırım kendime o paraya
    basketci_m ve espresso bunu beğendiler.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Dostum iyi akşamlar,

3 saat önce Kuruçeşme Daytona Motor'dan ruhsata 2015 yazmasını göze alarak 1.000 TL ucuza ironmax aldım. Kısmetse cuma günü teslim alacağım. Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi eşek aynı eşek ama makyaj oldukça iyi. Özellikle momodesigndan sonra çok daha kaliteli bir görüntü var. Ama görüntü dışında en fark edilir iki özellik farlar ve sele.

Sele gerçekten çok daha rahat ve led ön farlar başarılı.

Motoru aldıktan sonra fotoğraflar ve yorumlarla aranızda olacağım, foruma da yeni üye oldum. 2 senedir piaggio kullanıcısydım.

İyi akşamlar.[COLOR="Silver"]

İyi Akşamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

@ozan19871987 jocam ben de bugün itibariyle ironmax satın aldım. Cuma teslim alıyorum. Led farlar ve sele gerçekten başarılı.
    Ben de rodaj konusunda çok bilinçli değilim, hep 2.el satın aaldım.

Motosikleti
    yamaha xmax 250
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum iyi akşamlar,

3 saat önce Kuruçeşme Daytona Motor'dan ruhsata 2015 yazmasını göze alarak 1.000 TL ucuza ironmax aldım. Kısmetse cuma günü teslim alacağım. Yukarıdaki arkadaşların dediği gibi eşek aynı eşek ama makyaj oldukça iyi. Özellikle momodesigndan sonra çok daha kaliteli bir görüntü var. Ama görüntü dışında en fark edilir iki özellik farlar ve sele.

Sele gerçekten çok daha rahat ve led ön farlar başarılı.

Motoru aldıktan sonra fotoğraflar ve yorumlarla aranızda olacağım, foruma da yeni üye oldum. 2 senedir piaggio kullanıcısydım.

İyi akşamlar.[COLOR="Silver"]

İyi Akşamlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:49 ----------

@ozan19871987 jocam ben de bugün itibariyle ironmax satın aldım. Cuma teslim alıyorum. Led farlar ve sele gerçekten başarılı.
    Ben de rodaj konusunda çok bilinçli değilim, hep 2.el satın aaldım.
    Kardes motorun hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz binersin insallah iyi bir secim yapmissin ben suan 80 km insallah mutlu mesut kazasiz nice kilometler yapariz

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı ozan19871987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes motorun hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz binersin insallah iyi bir secim yapmissin ben suan 80 km insallah mutlu mesut kazasiz nice kilometler yapariz
    Teşekkür ederim, İşallah.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta maddi sebeplerden sattığım mt 07 im yerine bir süre idare etmek için 2011 model yamaha xmax aldım. Rüzgar koruma diz koruma gibi bir zımbırtı var. Bizim model için bu ürün nereden temin edilebilir acaba?

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Geçen hafta maddi sebeplerden sattığım mt 07 im yerine bir süre idare etmek için 2011 model yamaha xmax aldım. Rüzgar koruma diz koruma gibi bir zımbırtı var. Bizim model için bu ürün nereden temin edilebilir acaba?
    Motoliz.com da yada yamahabaydar da var
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tucano urbano'da bakabilirsniz. Bende var, inanılmaz memnunum.
    kemboo bunu beğendi.

http://www.feyizoglu.com/X-MAX-125-250-14-On-Cam-Siperlik_48551.html#0

bu camdan taktıran kullanan var mıdır? elcik koruması var gibi görünüyor ne kadar etkili olur? her gün 70 km yol yapan birisi olarak momo camı yüzünden rüzgar yoruyor. Kesinlikle almasın diyorsanız alacağım :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler