Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar er5 aradığımı belki sağırsultan bile duymuştur önceki sayfalara baktım da epey zamandır aklımda bu motor varmış önceki yazdıklarımdan bunu anladım...2005 siyah bi er5'im olsun istiyordum ama sadece internetten arama fırsatım olduğu için bulamıyorum (bizim bu tarafta motor piyasası ve çeşit kısıtlı)son kararım bu ilan olucak sanırım:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6387919/detay/

yorumda bulunursanız çok makbul olur çünki bir önceki sayfada verdiğim ilanda benim fark etmeyip sizin fark ettiğiniz boya ve sticker farkından motorun yan yatıp direksiyonun değişmiş olduğunu sahibinden öğrendim tabiki ister istemez o motordan soğudum...
    yukardaki motordan başka İzmir'de elle tutulur er5 ilanı bulamadım:(
    sanırım motorumda arabam gibi maviş olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Temiz gibi gözüküyor.ama Sesinide dinlemek gerekir tabiki.Fiyat olarakta bence cok uygun bir motorsiklet.Eğer Motoruda dışı gibi temiz ise kaçırma bence...Bu arada Er-5 in mavi rengi çok şık duruyor emin ol :D.Siyah er5 ile yanyana durdugunda biraz daha hacimli gösteriyor mavi renk ... Ama şahsen bende siyah hastası biri olarak hacimmi yoksa renkmi dersen , İkisi arasında kalmam değil.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Yanlış yönlendirmek istemem ama bence FİYAT ÇOK YÜKSEK...
    2005 model temiz bır ER-5 için 5.500 - 6.500 arası normal bence
    benım motorun foto. gördün sanırım ben geçen sene 32,000km de ve üzerındekı
    aksesuarlarla 5,700tl ye sattım bilgin olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:31 ----------

Alıntı batuhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ER-5 mi dediniz...

Birkaç fotoğrafta benden...

Yanlış yönlendirmek istemem ama bence FİYAT ÇOK YÜKSEK...
    2005 model temiz bır ER-5 için 5.500 - 6.500 arası normal bence
    benım motorun foto. gördün sanırım ben geçen sene 32,000km de ve üzerındekı
    aksesuarlarla 5,700tl ye sattım bilgin olsun...
    ____it's my life_1982____

Fiyatı uçmuştur..İndirirsen düşünülebilir...

navier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar er5 aradığımı belki sağırsultan bile duymuştur önceki sayfalara baktım da epey zamandır aklımda bu motor varmış önceki yazdıklarımdan bunu anladım...2005 siyah bi er5'im olsun istiyordum ama sadece internetten arama fırsatım olduğu için bulamıyorum (bizim bu tarafta motor piyasası ve çeşit kısıtlı)son kararım bu ilan olucak sanırım:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6387919/detay/

yorumda bulunursanız çok makbul olur çünki bir önceki sayfada verdiğim ilanda benim fark etmeyip sizin fark ettiğiniz boya ve sticker farkından motorun yan yatıp direksiyonun değişmiş olduğunu sahibinden öğrendim tabiki ister istemez o motordan soğudum...
    yukardaki motordan başka İzmir'de elle tutulur er5 ilanı bulamadım:(
    sanırım motorumda arabam gibi maviş olucak
    Kafanı karıştırmak istemem ama 7.250 TL Er-5 için çok yüksek bi fiyat; motor ne kadar temiz olursa olsun.

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı navier adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafanı karıştırmak istemem ama 7.250 TL Er-5 için çok yüksek bi fiyat; motor ne kadar temiz olursa olsun.
    Arkadaşa katılıyorum....
    ____it's my life_1982____

Arkadaşlar eğer motor kazasız ise yürüyeninde bir aksaklık yok ise , keyfe keder bile olsa boyatılmamış ve tüm parçaları orjinal ise bence 7000 8000 tl arası fiyat er 5 için çok değil.6000 tl ye dolu er 5 var ama onu aldıgında orjinal gibi yapmaya kalksan 2500 tl harcarsın ki orjinali gibi olmaz...

Bende arkadaşın aklını karıştırmak istemem ama insallah hakkında hayırlısı olur...6 yaşında temiz motor ( kazasız boyasız v.s ) bulmak zor.Olan adamda zar zor satar...

Motosikleti
    ER5
    Alıntı Er5Denizli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar eğer motor kazasız ise yürüyeninde bir aksaklık yok ise , keyfe keder bile olsa boyatılmamış ve tüm parçaları orjinal ise bence 7000 8000 tl arası fiyat er 5 için çok değil.6000 tl ye dolu er 5 var ama onu aldıgında orjinal gibi yapmaya kalksan 2500 tl harcarsın ki orjinali gibi olmaz...

Bende arkadaşın aklını karıştırmak istemem ama insallah hakkında hayırlısı olur...6 yaşında temiz motor ( kazasız boyasız v.s ) bulmak zor.Olan adamda zar zor satar...
    Sana katılmıyorum, ben temiz 2005 model 5.700'e aldım. Km 43.000 fakat motor sağlam açılmamış bile. Tek masrafı da arka fren balatasıydı. 7.000 ona vereceğine git cbf 500 al derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:40 ----------

Bu arada batuhan35'dan almadım o da aldığım fiyata satmış.

Ayrıca 2005 model 25.000 biraz mantıksız geliyor. Kimsenin de günahını almak istemem ama umarım doğrudur o km.

Şimdi aslında bu cevabı verdiğimde şöyle düşündüm.Km oranı bakımından 2005 model bir er 5 30000 km altında ise istenilen rakam bence normal.Benim bildiğim 2 tane er 5 var denizlide 1i 15000km , digeri 17500 km. Bu iki arkadaşta aldıkları fiyatlar hemen hemen bu fiyatlar. 7 8 arası.O açıdan fyat cok fazla gelmedi açıkçası.Ama motoru tabiki görmek gerekir. neyi var neyi yok bilmek gerekir.

Şuanda sahibindende ilanlara baktığımda baktıgım ilanların yarısında ya boya var ya aynası değişmiş yada kazalı motorlar 25000 km aşağısı 2005 model ve yukarsı 6500 den aşağı sadece 3 motor görüyorum.Kimisinde ayna bile yok ama .Birtanesinde Kawasaki yazısı yanlış yere yazılmış boyadan sonra .

Nese Karar arkadaşın.Ben şahsen arkadaşın yerinde olsam 500 1000 e bakmam.Kazasız ise Km orjinal veya orjinale yakın ise.Motoru açılmış oynanamamış ise.Motorundan Garip gurip sesler gelmiyor ise , Boyatılmamış ise.Değişen parçası yok ise 7250 o motora helali hoş olsun der alır , üzerine 250 tl masraf yapar 3 yıl binerim.

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    yorumlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum amacım fikir almaktı sağolun...
    ancak bu saatte girebildim spordan fırsat kalmadı...
    önce kafamda diğer er5ler vardı ama söylendiği gibi boya ve değişen parçalar vs beni çekindirdi ve bu motoru daha mantıklı buldum fiyatı bence de yüksek tabi ama Er5Denizli arkadaşında dediği gibi ".Ben şahsen arkadaşın yerinde olsam 500 1000 e bakmam.Kazasız ise Km orjinal veya orjinale yakın ise.Motoru açılmış oynanamamış ise.Motorundan Garip gurip sesler gelmiyor ise , Boyatılmamış ise.Değişen parçası yok ise 7250 o motora helali hoş olsun der alır , üzerine 250 tl masraf yapar 3 yıl binerim"
    bende bu mantıkla yaklaşarak baktım olaya ve artık motor almalıyım çok geç olmadan malum havalar düzeldi artık motor zamanı fiyatını saibiyle değerlendiricez kafamda bir rakam var oralara çekerse fiyatı anında alıcam tabi bi ustaya gösterip ondan sonra alırım...eğer memnun kalırsam satmayı uzun bi zaman düşünmem ama tatmin etmez veya sorun çıkartırsa zararına satıp yaz sonu er6n gibi bişeyde alabilirim şuanda aradığım ve bulduğum en mantıklı ilan bu geldi umarım hayırlısı olur benim için ben titiz birisiyimdir arkadaşlarımda hep söyler satan kişide öyle ise şayet bunu hissedersem almak istiyorum,ilgilendiğiniz için çok teşekkürler

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum amacım fikir almaktı sağolun...
    ancak bu saatte girebildim spordan fırsat kalmadı...
    önce kafamda diğer er5ler vardı ama söylendiği gibi boya ve değişen parçalar vs beni çekindirdi ve bu motoru daha mantıklı buldum fiyatı bence de yüksek tabi ama Er5Denizli arkadaşında dediği gibi ".Ben şahsen arkadaşın yerinde olsam 500 1000 e bakmam.Kazasız ise Km orjinal veya orjinale yakın ise.Motoru açılmış oynanamamış ise.Motorundan Garip gurip sesler gelmiyor ise , Boyatılmamış ise.Değişen parçası yok ise 7250 o motora helali hoş olsun der alır , üzerine 250 tl masraf yapar 3 yıl binerim"
    bende bu mantıkla yaklaşarak baktım olaya ve artık motor almalıyım çok geç olmadan malum havalar düzeldi artık motor zamanı fiyatını saibiyle değerlendiricez kafamda bir rakam var oralara çekerse fiyatı anında alıcam tabi bi ustaya gösterip ondan sonra alırım...eğer memnun kalırsam satmayı uzun bi zaman düşünmem ama tatmin etmez veya sorun çıkartırsa zararına satıp yaz sonu er6n gibi bişeyde alabilirim şuanda aradığım ve bulduğum en mantıklı ilan bu geldi umarım hayırlısı olur benim için ben titiz birisiyimdir arkadaşlarımda hep söyler satan kişide öyle ise şayet bunu hissedersem almak istiyorum,ilgilendiğiniz için çok teşekkürler
    yanlış düşünüyosun bence o para ona çok ona o kadar verene kadar git o zman cbf500 al ne bilim bandit 600 s al çok daha iyi er 5 in piyasassı 5 bin 6500 max. o da

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ben geçen sene aldım er 5 'i 6250 tl ye ve O fiyatlara temiz dediğim motor pek azdı G 500-bandit dahil.
    aldıktan sonra 2 adet sıfır lastik taktım maliyeti işçilik balans dahil 550 TL.
    46 lt kappa topcase fiyatını bilen bilir.
    topcase aparatı fiyatını bilen bir şey.
    koruma takozları
    fren balataları
    km-gaz-jikle teli değişimi
    dişli değişimi
    ön cam,alarm v.s diğerlerini yazmıyorum zaten
    motosikletin (3 seneden sonra kontrol telleri ve motosiklet sıvılarının komple değişmesi lazım) komple genel bakım .
    şimdi bunları üst üste topladığımız zaman 800-1000 TL yi geçiyor rakam.
    eee bu bakımları bedavaya yaptırmadığımıza göre bu rakamları motor fiyatının üzerine mecburen ekliyeceğiz.
    motoru alan vatandaş 1 ay sonra arkamızdan konuşmasın şu kadar masraflı motoru bana satmış şe... diye.
    şöyle örnek vereyim bir yağ-yağfiltresi-hava filtresi değişimi 200 TL.
    bir zincir-dişli kit değişimi 300-400 tl işçilik dahil.
    bir karbüratöe senkron ayarı 100 TL.
    5000-6000 tl ye satılan er 5 te ben en az 1500 tl masraf bulurum,kimseyi kandırmanın bir anlamı yok hyosung comet fiyatına 500 cc motor almaktan bahsediyorsunuz,kaldıki alacağınız motor safkan Japan.
    bakımlı bir Japan motor en az 2-3 sene kullanım hatası hariç yağ bakımından başka masraf çıkarmaz.
    birde şu var 2.el çogu motosiklet ve otoların km si ile oynanmış,tufaya düşmemek lazım.
    motor 40.000 km'yi devirmiş sahibi 20 tl verip km'yi 15.000'e düşürtmüş ondan sonra diyor 2004-2005 model motor temiz 15.000 km de gelde inan,yokmudur aralarında harbiden 2005 model 15.000 km de vardır ama pek nadir.iyi düşünmek iyi kontrol edip-baktırıp öyle almak lazım,sonradan cebinizden çıkacak 100 TL 'leri iyi düşünmeli.
    2.el temiz bir cbf 500'ün fiyatları 8000-8500 TL den başlıyor,aynı olay onlar içinde geçerli alırsın 7.000 TL ye bir cbf 500 bayılırsın 1.500 tl masrafı gelir aynı hesaba O kadar uğraştığın ve sinirlendiğin yolda kaldığın yanına kar kalır.
    dostane fikirler bunlar sonradan üzülmeyin arkadaşlar hesap-masraf ve fiyatlar ortada.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış düşünüyosun bence o para ona çok ona o kadar verene kadar git o zman cbf500 al ne bilim bandit 600 s al çok daha iyi er 5 in piyasassı 5 bin 6500 max. o da
    fiyatı diğerlerine göre evet bence de çok kabul ediyorum zaten pazarlığımı yapıcam ortalama düşündüğüm rakamlara düşmezse almayı düşünmüyorum...ama aradğım fiyat aralığında cbf 500 almayı da düşünmüyorum çünki bulamam bulsamda bana dert olur ben şu motora yada bu motora binmek derdinde değilim ben motora binmek derdindeyim...biraz daha ekle şunu al,olmadı biraz daha ekle bunu al eee bu işin sonu yokbütçem 3 aşağı 5 yukarı belli bence temiz bakımlı bir er5 almak bakımsız ve yorgun cbf 500 vs diğer modeli almaktan iyidir diye düşünerek çıktım bu yola,yani fiyat açısından alabileceğim en kral motor er5 diye düşünüyorum umarım beni yanıltmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:24 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen sene aldım er 5 'i 6250 tl ye ve O fiyatlara temiz dediğim motor pek azdı G 500-bandit dahil.
    koruma takozları
    fren balataları
    dişli değişimi
    motosikletin (3 seneden sonra kontrol telleri ve motosiklet sıvılarının komple değişmesi lazım) komple genel bakım .
    eee bu bakımları bedavaya yaptırmadığımıza göre bu rakamları motor fiyatının üzerine mecburen ekliyeceğiz.
    motoru alan vatandaş 1 ay sonra arkamızdan konuşmasın şu kadar masraflı motoru bana satmış şe... diye.
    5000-6000 tl ye satılan er 5 te ben en az 1500 tl masraf bulurum,kimseyi kandırmanın bir anlamı yok hyosung comet fiyatına 500 cc motor almaktan bahsediyorsunuz,kaldıki alacağınız motor safkan Japan.
    bakımlı bir Japan motor en az 2-3 sene kullanım hatası hariç yağ bakımından başka masraf çıkarmaz.
    birde şu var 2.el çogu motosiklet ve otoların km si ile oynanmış,tufaya düşmemek lazım.
    motor 40.000 km'yi devirmiş sahibi 20 tl verip km'yi 15.000'e düşürtmüş ondan sonra diyor 2004-2005 model motor temiz 15.000 km de gelde inan,yokmudur aralarında harbiden 2005 model 15.000 km de vardır ama pek nadir.iyi düşünmek iyi kontrol edip-baktırıp öyle almak lazım,sonradan cebinizden çıkacak 100 TL 'leri iyi düşünmeli.
    2.el temiz bir cbf 500'ün fiyatları 8000-8500 TL den başlıyor,aynı olay onlar içinde geçerli alırsın 7.000 TL ye bir cbf 500 bayılırsın 1.500 tl masrafı gelir aynı hesaba O kadar uğraştığın ve sinirlendiğin yolda kaldığın yanına kar kalır.
    dostane fikirler bunlar sonradan üzülmeyin arkadaşlar hesap-masraf ve fiyatlar ortada.
    "5000-6000 tl ye satılan er 5 te ben en az 1500 tl masraf bulurum..." size katılıyorum gidip 5.000/5.500e er5 almaktansa 6.500/7.000e daha az masraflısını alıp gönül rahatlığıyla binmeyi tercih ederim

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    valla onur arkadaş benim şimdiye kadar gördüğüm bu yönde
    millet parça işçilik pahalı olduğu için hep üçkağıtçılığa kaçıyor.
    zaten bir malın aşağı-yukarı rayiç değeri ortadadır 5 liralık mala 10 lira isterse o mal zaten satılmazz öyle durur ilanda ama şuda var her malın illaki bir alıcısı çıkar.
    adamlar 25 yaşında bir Anadola 15.000 TL istiyor neyine istiyorsun kardeşim O arabanın altındanmı ürettin alt tarafı fiberglas gibi
    birde bizim insanlarımız sever başka malı kötülemeyi bir marka motor alacaksan o markanın topacını okumanı kullanıcı tavsiyelerini dinlemeni öneririm.
    ben mesela çok çok temiz 2005 ve üzeri bir er 5'e vereceğim en fazla limit 7500-7800 TL onun üzerini vermem gider er 6 -suziki gsr 600 veya suziki bandit alırım.sonuçta 2.el ve 2 silindir bir motosiklet.
    ama kullanıcı olarak söylemek isterim aralarında en sorunsuz bir 2 silindir 500 cc motor kawa er 5 benim görüşüm bu yönde.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

koruma takozları
    fren balataları
    dişli değişimi
    Anlatmak istediğime tercüman olmuşsun.Teşekkür ederim.

Birde şuda var.Eminimki 1.5 ay sonra haziran 15 gibi 8000 tl den aşağıya , tüm sezonluk bakımları yapılmış.Lastikleri yeni. 2005 model ve yukarsı orjinal 25000km aşağısında er5 bulmak imkansızlaşır. Ben siteye yeni üye olabilirim ama 1 yıldır sitedeki tüm yazıları okuyan birisiyim.Pek yorum atmazdım.SAdece onur arkadaşa cevap yazmak için yeni kullanıcı alıp yorum attım.İnsallah yardımcı olabilmişimdir.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Anlatmak istediğime tercüman olmuşsun.Teşekkür ederim.

Birde şuda var.Eminimki 1.5 ay sonra haziran 15 gibi 8000 tl den aşağıya , tüm sezonluk bakımları yapılmış.Lastikleri yeni. 2005 model ve yukarsı orjinal 25000km aşağısında er5 bulmak imkansızlaşır. Ben siteye yeni üye olabilirim ama 1 yıldır sitedeki tüm yazıları okuyan birisiyim.Pek yorum atmazdım.SAdece onur arkadaşa cevap yazmak için yeni kullanıcı alıp yorum attım.İnsallah yardımcı olabilmişimdir.
    benim senelerdir takip ettiğim motosikletdir bunlar 500 cc en güzel seçimdir hem şehir içi hem şehir dışı yakıt oranları'da normaldir,çok rahat şekilde 600-1000 cc ile uzun yola beraber çıkabilirsiniz sizi yolda bırakmaz.
    orta sınıf bir motosiklet olunca haliyle biraz paraya kıyıp iyi birşeyler almalı,sonradan üzülmemeli.
    benim hiç sevmediğim bir şey var makyajlı ama sorunlu araçlar
    aslında bizim anlatmak istediğimiz bu bir arkadaş vardı 99 er 5'e 6500 TL istiyordu geçen sene ve sattı sebebi motoru çok temizdi.
    ben O kadar motor sattım birtanesi daha beni arayıp abi motorun şu arızayı çıkardı demedi,duymakta istemez keza öyle birşey olsa getir motoru al paranı kardeşim derim,çok titizim belki ondandır.
    mesela motosikleti cc ve model yükseltmek için satılığa koydum yağ değişim km'sine daha 1000 km var ama yağ-yağ filtresini dün değiştirdim çıkan yağ tertemizdi,servis abi yağı erken değiştiriyorsun yağın çok temiz dedi dedim olsun değiştirelim alt tarafı 125 tl.

motosiklet almanın tam zamanı hazır fiyatlar artmadan yeni motosikletlerimizi almalı kısmet bakalım bende er-6 veya bandit kovalıyorum ama temizini bulmaya çalışıyorum,uğraşmaktan bıktım artık.

benim senelerdir takip ettiğim motosikletdir bunlar 500 cc en güzel seçimdir hem şehir içi hem şehir dışı yakıt oranları'da normaldir,çok rahat şekilde 600-1000 cc ile uzun yola beraber çıkabilirsiniz sizi yolda bırakmaz.
    orta sınıf bir motosiklet olunca haliyle biraz paraya kıyıp iyi birşeyler almalı,sonradan üzülmemeli.
    benim hiç sevmediğim bir şey var makyajlı ama sorunlu araçlar
    aslında bizim anlatmak istediğimiz bu bir arkadaş vardı 99 er 5'e 6500 TL istiyordu geçen sene ve sattı sebebi motoru çok temizdi.
    ben O kadar motor sattım birtanesi daha beni arayıp abi motorun şu arızayı çıkardı demedi,duymakta istemez keza öyle birşey olsa getir motoru al paranı kardeşim derim,çok titizim belki ondandır.
    mesela motosikleti cc ve model yükseltmek için satılığa koydum yağ değişim km'sine daha 1000 km var ama yağ-yağ filtresini dün değiştirdim çıkan yağ tertemizdi,servis abi yağı erken değiştiriyorsun yağın çok temiz dedi dedim olsun değiştirelim alt tarafı 125 tl.

motosiklet almanın tam zamanı hazır fiyatlar artmadan yeni motosikletlerimizi almalı kısmet bakalım bende er-6 veya bandit kovalıyorum ama temizini bulmaya çalışıyorum,uğraşmaktan bıktım artık.
    Dostum işin açıkçası bu topici baştan beri takip ettiğim için senin er5 e olan özel ilgini çok iyi biliyorum.Türkiyede er5 ile en çok km yapmış kişilerden birisisin diye düşünüyorum ve fikirlerine büyük saygı duyuyorum.Senin gibi bir er5 çiyi er6 ya transferde kaptıracağımızdanda üzüntü duyuyorum ... Şaka bir yana İnsallah sende gönlüne göre bir er6 bulursun.Ama sende biraz acele et.Gerek Döviz kuru , gerek ise yazın yaklaştırması piyasaları yukarı yönlü bir seyire doğru çevirdi.İnsallah sende tez zamanda Temiz az kullanılmış sorunsuz ve Ucuz bir er6 bulursun.Teşekkürler ilgin için.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Dostum işin açıkçası bu topici baştan beri takip ettiğim için senin er5 e olan özel ilgini çok iyi biliyorum.Türkiyede er5 ile en çok km yapmış kişilerden birisisin diye düşünüyorum ve fikirlerine büyük saygı duyuyorum.Senin gibi bir er5 çiyi er6 ya transferde kaptıracağımızdanda üzüntü duyuyorum ... Şaka bir yana İnsallah sende gönlüne göre bir er6 bulursun.Ama sende biraz acele et.Gerek Döviz kuru , gerek ise yazın yaklaştırması piyasaları yukarı yönlü bir seyire doğru çevirdi.İnsallah sende tez zamanda Temiz az kullanılmış sorunsuz ve Ucuz bir er6 bulursun.Teşekkürler ilgin için.
    yorumların için teşekür ederim.
    fiyatlar yavaş yavaş yukarı çıkıyor O konuda haklısın.
    er 5 çok güzel ve torklu bir alet 3.vitesten 4.vitese atarken bile yanlaya biliyor o derece yani
    er 6 düşünmemin sebebi sadece model ve kasa yoksa er 5 ile arasında pek bir aşırı güç farkı yok(sadece 22 hp cik ),topsped'leri aynı zaten ama daha az yakıyor ve daha az motor yağı içiyor.
    kawasakiler kendisini kanıtlamış çok sağlam makineler herkese tavsiye edebilirim.
    kısmet diyelim Allah gönlümüze göre versin aramaya devam.

Motosikleti
    ER5
    Benim anlamadığım bir şey var. Yani 6-7 bin tl arası bir motosiklet alınca 1000-1500 tl arası masraf çıkar mantığı nedir? Yok mu yani temiz bir motor satan biri. Her motosiklet satıcısı motorunu hurdaya çıkartıp mı satıyor? Yok mu yani temiz motosiklet satan biri?

Polemik olsun diye demiyorum ama alıcıları yanıltıyorsunuz bence.

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı mehmetelmas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım bir şey var. Yani 6-7 bin tl arası bir motosiklet alınca 1000-1500 tl arası masraf çıkar mantığı nedir? Yok mu yani temiz bir motor satan biri. Her motosiklet satıcısı motorunu hurdaya çıkartıp mı satıyor? Yok mu yani temiz motosiklet satan biri?

Polemik olsun diye demiyorum ama alıcıları yanıltıyorsunuz bence.
    aynen katılıyorum... adam sıkışsa ucuz verse kimse inanmayacak demekki sıkıştığına. herkes kesin bi bit yeniği vardır diye bakacak olaya...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler