Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    dostum ben istanbulda temiz er-5 bulamadım kalktım gittim ankaraya aldım geldim yazı beklersen fiyatlar artar derim cbf 500 le er-5 arasında neredeyse 3 binlira oynuyor ki bence çok para tertemiz ybr alınır o paraya benim aldığım fiyat ortada yukarıdaki resimdeki diger er-5 ide arkadaşa aynı paraya aldık o sadece biraz daha yorgun ikiside sorunsuz canavar gibi gidiyor ama asla baktırmadan heleki kawasaki ise baktırmadan motoralma 45 km yol demişsin az mesafe yağmurda soğukta gidilir o yola yeterki kar buz olmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:45 ----------

http://www.dailymotion.com/video/xg5...r-exhaust_auto

bu egzos nasıl olmuş sizce arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr125
    mevzuun üzerindeyim... hayırlısı...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kaan.c.kale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    becerebildiysem söz konusu er-5'in fotoğrafı bu linkte:
    www.loadtr.com/651458-er_5.htm][img]http://img1.loadtr.com/k-651458-er_5.jpg
    arkadaşlardan ricam bu görüntüye göre bir değerlendirme yapmaları... Eksozda bir problem var mı sizce?
    yukarıda belirttiğim şartları da gözönüne alıp yapacağınız yorumlarınız benim için fikir verecek... şu anda bu motoru hemen yarın alacak durumum var. Ama cbf500 faktörü kafamı karıştırıyor. 4-5 ay daha bekleyip -yeterli parayı biriktirdikten sonra- bir cbf 500 de alabilirim? Ne dersiniz? İki kişi uzun yolda hangisi daha mantıklı? Şimdiden teşekkür ediyorum...
    kaan Çanakkaleye selamlar.
    senin motorun fotosunu bir atalım
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

çogu motosikletin egzoz'u değişiktir zaten,sağlam ve sesi güzelse sorun etme bence.500 cc motor illaki denge ,frenleme,gaz açmada zorlayıcı olacaktı,sonuçta geçiş motoru değil.
    güzel temiz ER 5 fiyatları genelde 6000 ve üzeri fiyatlarda o da sezon sonu fiyatlar,yaz başlarken fiyatlar yukarı dogru tırmanır.
    cbf 500 dediğin motor enjeksiyonlu ve arka tek amartisör ,teker disc fren.
    sana şöyle söyleyeyim benim için arka tekerin kampana olması hiç sorun değil frenlemese gayet güzel yüksek hızlarda sadece ön-arka fren sıkma dengesini iyi yapmalısın arka lastiği kitlememelisin.
    şu anda acil ihtiyacın yoksa nisan-mayıs gibi sezon başı alman daha mantıklı zaten kış sezonundayız.fazla nakit biriktrebilirsen ER 6 al derim bütün beklentilerini karşılar
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    ybr125
    a.selam...
    teşekkür ederim arjantinli... özelde de belirttiğim gibi bazı "hususi" durumları varmış motorun... bakalım hayırlısı...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı kaan.c.kale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.selam...
    teşekkür ederim arjantinli... özelde de belirttiğim gibi bazı "hususi" durumları varmış motorun... bakalım hayırlısı...
    resimden motorun görseli güzel görünüyor,ama yakından sesini dinlemeli alıp şöyle bir rampaya sarmalı bir gazlamalı nasıl gidiyor,nasıl yol tutuyor,nasıl duruyor yakından tecrübe etmeli.orası şöyle burası böyle diye takılmamalı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    ybr125
    Arjantinli69;resimden motorun görseli güzel görünüyor,ama yakından sesini dinlemeli alıp şöyle bir rampaya sarmalı bir gazlamalı nasıl gidiyor,nasıl yol tutuyor,nasıl duruyor yakından tecrübe etmeli.orası şöyle burası böyle diye takılmamalı.

haklısın hocam...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam arkadaşlar
    nerde bu bizim ER 5 aslanları,şu yiğitlerin güzel fotolarını atsak topaç canlansa biraz.belki eksikleri vardır motorların tamamlarız.bilgi alışverişi yaparız.

ben atayım bir tane
    günER5 bunu beğendi.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar
    nerde bu bizim ER 5 aslanları,şu yiğitlerin güzel fotolarını atsak topaç canlansa biraz.belki eksikleri vardır motorların tamamlarız.bilgi alışverişi yaparız.

ben atayım bir tane
    grenaj çok güzel ve farklı durmuş sanki turing gibi
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    günaydın arkadaşlar.iridyum buji takıp + yönde randıman alan varsa yorumlarını okumak isterim.kazasız belasız pazarlar

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Valla konu almış başını gitmiş , ER5imi özledim desem yeridir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    bende kn ka0018 hava filtresi takıpta performans alan varmı diye merak ediyorum tabi yakıtı ne kadar etkiliyor bunuda bilmek lazım

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alp_Tunay bu konularda bilgi sahibi daha önce kendisi kullanmıştı galiba iridyum buji ve k&n hava filtresi

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Selamün aleyküm arkadaşlar havalar soğusu 15 gündür ER5 imden ayrıyım kurtlandım resmen.
    şu grenajlı makine çok hoş olmuş ya acayip farklı göstermiş motoru ama nihayetinde ben bi NAKED çiyim.

Motosikleti
    ER 5
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar havalar soğusu 15 gündür ER5 imden ayrıyım kurtlandım resmen.
    şu grenajlı makine çok hoş olmuş ya acayip farklı göstermiş motoru ama nihayetinde ben bi NAKED çiyim.
    Arkadaşlar hava sogudu diye motora binilmez dye bi kanunmu var aslında soguk havada motora binilir.Bu ara bizim er 5toplanması yalan oldu

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ENGİN CAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hava sogudu diye motora binilmez dye bi kanunmu var aslında soguk havada motora binilir.Bu ara bizim er 5toplanması yalan oldu
    ya motor yatarmı hiç geçen çamlıcaya kar yağdı yanlaya yanlaya çıktım ana caddeye
    her gün en az 50-100 km yolum var.dün akşam bu gün toplam 200 km yol yapmışım.
    siz geliyoruz diyin ER 5 leri toplaştıralım hazır havalarda güzelken.benim motor sever sohbeti

arkadaşlar selam

bende er 5 kullanıcısıyım yanlız enduro ya gecmek ıstıyorum
    dıleyen varsa takas edebılırız enduro su olan veya gecıs yapmak ısteyen naked sınıfa

ankarada yasıyorum
    2005 model ve 25000 de motorum
    f 650-kle 500- aprilla 650

saygılarımla
    541 437 81 00

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı nakafi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam

bende er 5 kullanıcısıyım yanlız enduro ya gecmek ıstıyorum
    dıleyen varsa takas edebılırız enduro su olan veya gecıs yapmak ısteyen naked sınıfa

ankarada yasıyorum
    2005 model ve 25000 de motorum
    f 650-kle 500- aprilla 650

saygılarımla
    541 437 81 00
    ilan linki,veya fiyat resim eklerseniz alıcak olan arkadaşlar görmüş olurlar.

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Arkadaşlar ER-5 in lastiklerine kaç hava basıyorsunuz? Lastiğin üzerindeki maximum basınç değerlerini basmak uygun mudur?
    Selamlar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Trakonya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ER-5 in lastiklerine kaç hava basıyorsunuz? Lastiğin üzerindeki maximum basınç değerlerini basmak uygun mudur?
    Selamlar
    Sık sık artçı alıyorsan Ön 36 arka 42....
    Yok kendim biniyorum sadece diyorsan ön 32 arka 34...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:58 ----------

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alp_Tunay bu konularda bilgi sahibi daha önce kendisi kullanmıştı galiba iridyum buji ve k&n hava filtresi
    İridyum kullanmadım ama K&N hava filtresi şart.... Hem yakıtı az yakıyor hemde performansta ciddi fark var...
    Buji olarak DENSO KULLANMANIZI tavsiye edebilirim... Ben kullandım... Gayet de memnundum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sık sık artçı alıyorsan Ön 36 arka 42....
    Yok kendim biniyorum sadece diyorsan ön 32 arka 34...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:58 ----------

İridyum kullanmadım ama K&N hava filtresi şart.... Hem yakıtı az yakıyor hemde performansta ciddi fark var...
    Buji olarak DENSO KULLANMANIZI tavsiye edebilirim... Ben kullandım... Gayet de memnundum...
    bilgiler için teşekkürler bosch almayı düşünüyordum ama denso alayım o zaman,birde k&n hava filtresi,sonrası senkron ayarı görünüyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler