Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Hero Hunk Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lifan KP 150 7730 TL'lik fiyatına rağmen mi?
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan KP 150 7730 TL'lik fiyatına rağmen mi?
    Yok, fiyatını saymıyorum fiyat korkunç. O parayı ancak 200 cc modeline veririm. Bunun en fazla 6000 TL olması gerekir.

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün deneme şansım oldu. Motor oldukça kaliteli diyebilirim ve de çok şık duruyor. Titreşimi CBF'e kıyasla fazla tabi ki ama CBF kullanmıyorsanız çok rahatsızlık vermez. Ben CBF' satıp bunu almam, öyle diyeyim ama ilk motor olarak rahatlıkla alınabilir. Gidişi ve frenlemesi CBF'ten iyi. Özellikle arka diskin dozajlamasını çok beğendim, CBF'in kampanasına fark atıyor. Alacak olanlar mutlaka arkayı disk tercih etmeliler.

Bayide tekrar gördüğüm için ısrarla yazıyorum, bu sınıfın en iyi ve en güzel motoru Lifan KP 150'dir. 200'lüğü seneye düzgün fiyattan gelsin, başka bir şey almamışsam gözü karartıp alacağım.
    takip ettiğim adamdan beklediğim yorumlar sonunda geldi titreşim olayı kötü olmuş,neden bir çare bulamıyorlar şu işe çok mu zor,kaç yıllık ybr cbf ne kadar titreşimsiz motorlar.lifan tipi çok iyi ama hiç piyasası yok ve pahalı, seko bu doğrultuda bajaj 150 ns veya 200 ns hangisini almalı titreşim olarak hunk dan daha az olan hangisidir hiçbirini test etmedim.150 ns ile hunk un teknik özellikleri çok yakın az bir beygir gücü birinde fazla biri torku daha fazla üretiyor sanki alt devirde hunk mu 150 ns mi sence ? olmadı 200 ns ye yoğunlaşalım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla ben bu denemeden sonra NS 150 alırdım. Onun titreşimi boştayken bile oldukça iyiydi ama motoru hiç sürmedim. Bildiğim kadarıyla torkları da aynı. Cloud nickli arkadaşımız bu konuda benimle aynı kafada ve NS 150 diyor. NS 200'ün titreşimi ise NS 150'den daha fazla, Hunk'tan azdır ama o motor çok iyi gidiyor, bunlarla alakası yok. Açıkçası Thriller'da gördüğüm titreşimin bir tık altını buldum. Karizma'nınki bundan da fazla.

İsterlerse bal gibi titreşimsiz motor yaparlar ama o zaman güçleri de az olur. Hintliler güce oynayıp titreşimi sallıyorlar. Şunu herkes bilsin ki bu sınıftaki bir motor aynı hacimde diğerlerinden daha güçlüyse titreşimli olma ihtimali de fazladır. CBF 150 gibi titreşimsiz olarak bir de Haojue 150 var ama pek satmıyor nedense... Torku ve gücü de fazla değil.
    pokeharun bunu beğendi.

Motosikleti
    Hero Hunk
    Ben 7 Nisan da teslim aldım motoru. Yeşil renk kahverengiyi merak ediyordum ama bekleyemedim. 55 TL ye fulledim depoyu. 55 km oldu depo hala full gösteriyor. Gürültüsüz çalışıyor Titreşim falanda YOK motorda... Anlamayan varsa bir daha yazayım motoru sürerken titreşim aklınıza gelmiyor birisi sorarsa düşünüp hayır diyorsunuz. Rodajda olduğundan zorlamadım 70 in üstüne çıkmadım. 100 ü de çok geçmez gibime geliyor. Açıkçası ben öyle olduğunu varsayarak aldım zaten. Hız derdim yok. İstanbul trafiğinde ya sabah çok erken yada gece hız yapacak yol bulabiliyorsunuz. Arka fren disk ve frenler gayet iyi. Amortisörlerden de memnunum. Aynada sıkıntı yok. İlk gün sorun yaşadım gerçi yamuk duruyordu sonra söküm somunu oynattım gayet iyi oldu. İlave olarak çevremde motordan anlamayan gürüh motorun tipini beğendiğini söyledi. Lastik konusuna gelirsek kaç tane motorun standart lastiğine iyi diyebiliriz? Ben bi kaç bin km yapayım sonra değiştiririm heralde.İlgililere duyrulur yararlı olabildiysek ne ala. saygılar

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı baturs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 7 Nisan da teslim aldım motoru. Yeşil renk kahverengiyi merak ediyordum ama bekleyemedim. 55 TL ye fulledim depoyu. 55 km oldu depo hala full gösteriyor. Gürültüsüz çalışıyor Titreşim falanda YOK motorda... Anlamayan varsa bir daha yazayım motoru sürerken titreşim aklınıza gelmiyor birisi sorarsa düşünüp hayır diyorsunuz. Rodajda olduğundan zorlamadım 70 in üstüne çıkmadım. 100 ü de çok geçmez gibime geliyor. Açıkçası ben öyle olduğunu varsayarak aldım zaten. Hız derdim yok. İstanbul trafiğinde ya sabah çok erken yada gece hız yapacak yol bulabiliyorsunuz. Arka fren disk ve frenler gayet iyi. Amortisörlerden de memnunum. Aynada sıkıntı yok. İlk gün sorun yaşadım gerçi yamuk duruyordu sonra söküm somunu oynattım gayet iyi oldu. İlave olarak çevremde motordan anlamayan gürüh motorun tipini beğendiğini söyledi. Lastik konusuna gelirsek kaç tane motorun standart lastiğine iyi diyebiliriz? Ben bi kaç bin km yapayım sonra değiştiririm heralde.İlgililere duyrulur yararlı olabildiysek ne ala. saygılar
    Bir kerelik 80in üstüne çıkıp cbf ile kıyaslar mısınız titreşimi?

pokeharun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 ybr sattı 2006 cbr 600 f sattı,yeni arıyor:)
    seko cevap için teşekkürler hunk dan soğudum Dün Kayseri ye gezmeye gittim koca kayseri de bir tane hero bayisi var ve onu da aradığımda motolar gelmedi abi diyor.Bajaj ı aradım 150 ns 200 ns var dedi test motoru yok dedi,gidip test etmedim. 150 ns ile 200 ns yi ilk fırsatta deneyeceğim.Dediklerinde haklısın.150 lik olmasının dezevantajı nadir de olsa şehirler arası ufak geziler yaptığımızda 100 km gibi süratlerde yüksek devirde kalması rahat gidememesi olabilir denemedim bilmiyorum 200 ns daha rahat gider oyüzden düşünülebilir bir avantaj.haujoje her ne kadar hala doğru telaffuz edip yazamasamda malzemeleri çok kaliteli duruyor resimlerde gördüğüm kadarıyla ve fiyatları da uygun.özellikle gösterge ekranı çok kaliteli suzuki varlığını hissettiriyor yalnız ne facebook sayfası canlı ne tanıtım var, reklam bayi ,bilgi,paylaşım haber yok ölmüş gitmiş gibi.kullanan da pek yok forum sayfası bitmiş,alsında fiyatları da uygun 150 -125 arasında gitmesi gereken bir motor.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    En iyisi denemeden almamak çünkü kişiye göre çok değişiyor.

Arkadaslar bilginiz var veya yok bilmem ama HERO nun ING Bank ile anlasmasi var 9 taksit az geliyo aylik odemeniz cok oluyosa HERO motorlara HERHANGI BI BANKANIN K.karti ile tek cekim yapip ING Banktan bunu 36 ay a kadar boldurebiliyosunuz ama bunun icin once ING banktan onay kodu aliniyo sonra gidip tek cekim yapiyosunuz o pos tan cikan odeme kagidini bankaya goturup aylara  bolduruyosunuz <br>
    k.karti ile cekim yapip sonrasinda bankaya gitmeyin husrana ugramayin ...<br>
    <br>
    Maksat herkez istedigi motorunu alabilsin...

Motosikleti
    HERO HUNK
    Hero Hunk 2016

Arkadaşlar ilk olarak herkeze selamlar. Hero Hunk kullanıcısı olarak titreşim var yorumlarına katılmıyorum. 600 km yol yaptım şuanda.. 500 km bakımında yağ değişimi ve kabriyatör ayarı temizliği yapıldı. Motosikletin sürüşü zevkli konforlu ve güzel. İnsanı yormuyor. Performans oldukça iyi seri ve atak.. 110 km hızı gördüm bizzat kendi motorumda.. Titreşim her motosiklette var bu serilerde.. Ama inanın yamaha ybr honda cbf de kullandım bunlara göre titreşim denilmez. 110 km hızdan bahsediyorum. Zaten 80 de 90 da titreşim sıfır. 9 Yaşımdan bu yana motor kullanıyorum. İlk motorum 87 model hero puch 2 vitesliydi. Heroyu buradan biliyorum. Sağlam motor üretir. Zaten daha düne kadar honda ile ortak idiler. Hondanın motorlarınıda hero mühendisleri yapıyordu. Ama şimdi ayrıldılar. Hero hondaya kafa tutuyor. Avrupa ülkelerinde tutulan ve bilinen bir marka hero..Ben motosiklettin herşeyinden memnunum. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. CBF gibi bir hantal makinaya 10 basar. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz belki.. Benim görüşüm cbf tarzım değil..

potasyum bunu beğendi.

Motoru bir görebilseydik; belki de alacağız...
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı herohunk67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero Hunk 2016

Arkadaşlar ilk olarak herkeze selamlar. Hero Hunk kullanıcısı olarak titreşim var yorumlarına katılmıyorum. 600 km yol yaptım şuanda.. 500 km bakımında yağ değişimi ve kabriyatör ayarı temizliği yapıldı. Motosikletin sürüşü zevkli konforlu ve güzel. İnsanı yormuyor. Performans oldukça iyi seri ve atak.. 110 km hızı gördüm bizzat kendi motorumda.. Titreşim her motosiklette var bu serilerde.. Ama inanın yamaha ybr honda cbf de kullandım bunlara göre titreşim denilmez. 110 km hızdan bahsediyorum. Zaten 80 de 90 da titreşim sıfır. 9 Yaşımdan bu yana motor kullanıyorum. İlk motorum 87 model hero puch 2 vitesliydi. Heroyu buradan biliyorum. Sağlam motor üretir. Zaten daha düne kadar honda ile ortak idiler. Hondanın motorlarınıda hero mühendisleri yapıyordu. Ama şimdi ayrıldılar. Hero hondaya kafa tutuyor. Avrupa ülkelerinde tutulan ve bilinen bir marka hero..Ben motosiklettin herşeyinden memnunum. Almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. CBF gibi bir hantal makinaya 10 basar. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz belki.. Benim görüşüm cbf tarzım değil..

http://i.hizliresim.com/RkvG2Z.jpg
    http://i.hizliresim.com/NAoGmQ.jpg
    http://i.hizliresim.com/j3DAm9.jpg
    http://i.hizliresim.com/BPdG3V.jpg
    http://i.hizliresim.com/1vo75Y.jpg
    Hero-Honda ya kafa tutuyor derken...Hero 600cc,1000cc,1800cc mi üretmeye başladı.Yaw reklam yapacaz diye gülünç duruma düşmeyin...
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero-Honda ya kafa tutuyor derken...Hero 600cc,1000cc,1800cc mi üretmeye başladı.Yaw reklam yapacaz diye gülünç duruma düşmeyin...
    Türkçe deyimler sözlügü;

Deyim Nedir? Özellikleri Nelerdir?
    Tanımı:Çoğunlukla gerçek anlamından ayrı bir anlam taşıyan, en az iki sözcükten oluşan kalıplaşmış söz ya da sözcük grupları.eş.Tabir. Genellikle gerçek anlamından az çok ayrı bir anlamı olan, ilgi çekici bir anlatımı bulunan, ifadeyi daha zengin kılan, iki veya daha fazla kelimeden meydana gelen, kalıplaşmış söz topluluklarına "deyim (tabir)" denir.

Deyim :
    Kafa tutmak
    Deyimin Anlamı:
    Karşı gelmek, direnmek, boyun eğmemek."Her önüne gelene kafa tutmakla bir yere varacağını mı sanıyorsun?"
    rebel_punto bunu beğendi.

Motosikleti
    Hero Hunk
    80 değil 90 yaptım senin güzel hatrın için Kıpraşım hala hissettirmiyor. 7000 devir civarında bu hıza ulaşabiliyor daha gideri vardı da E-5 te rüzgar dur çok basma diyor geceleri. Toplamda 220 km oldu herhangi bir memnuniyetsizliğim yok motordan.. Motor alacak arkadaşlar bayileri çok suçlamayın motor yok diye. İlk parti gelen malları bitirdiler. Ben bahçelievlere gittim 29 martta elinde kalmamıştı (T-Sport vardı onu satmak istedi o satmak istedikçe ben almak istemedim). Alibeyköy bebek motorda son kalanı aldım. 3 nisanda kapora bıraktım.9 taksitle aldım ekipmanları da ordan düzdüm. Zaten evime yakındı çokda iyi çokta güzel oldu. Valla motor benim ihtiyaçlarıma yetiyor. Bazısının yetmez bazısı beğenmez çokta umrumda değil. Motora alıştım keyfi yeni gelmeye başladı Bunu almasam 150 lik pulsarı alabilirdim bende. O bundan 1 kw daha güçlü sanırım. Ama arada 500-600 de fiyat farkı var. Motoru aldınız üstüne kaba hesap totalde 2.000 lira sigorta+ekipman+plaka masrafı ekleyin bütçenizi ona göre yapın. Karar sizin kafanıza göre takılın kalın sağlıcakla.

Hero hunk 150 16 beygir 5.450 tl, bajaj pulsar ns150 17 beygir 5850 TL arada 400 tl fark var. Bajaj biraz daha alinip satiliyor tercih sebebi. Hunkun satilmasi icin hero ya fiyat indirip cazip hale getirecek veya karizma R nin 19 beygirlik motorunu hunka fiyat degistirmeksizin takacak cekici hale getirecek. Alacak adamda 19 beygirin hatrina titresim felan demeyecek kullanacak. Tek çare bence. Almayi dusundum ancak su tarafi ustun diyemedim.

Motosikleti
    cıks
    Herohunk67 sağolasın
    denk gelip tanışma ve motorunu tanıma imkanı bulduk
    Allah senden razı olsun karar verme aşamasında çok yardımcı oldun

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Hunk fena durmuyor aslında bir arkadaş için şu sıralar bakıyoruz, fiyat az daha düşük olsa çok satardı, bence gidin canlı görün güzel görünüyor test ettiğimizde ise gayet güzel bir kullanım hissiyatı sundu. Sadece ayak peglerinde arkadaş sorun yaşadı birde gaz hissiyatında 3-4 vites aralığında tam olarak o gücü hissedemediğinden bahsetti bakalım bir ay daha bekleyeceğiz duruma göre alınca arkadaştan ayrıntılı bilgiyi edinip buraya yazarım.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkçe deyimler sözlügü;

Deyim Nedir? Özellikleri Nelerdir?
    Tanımı:Çoğunlukla gerçek anlamından ayrı bir anlam taşıyan, en az iki sözcükten oluşan kalıplaşmış söz ya da sözcük grupları.eş.Tabir. Genellikle gerçek anlamından az çok ayrı bir anlamı olan, ilgi çekici bir anlatımı bulunan, ifadeyi daha zengin kılan, iki veya daha fazla kelimeden meydana gelen, kalıplaşmış söz topluluklarına "deyim (tabir)" denir.

Deyim :
    Kafa tutmak
    Deyimin Anlamı:
    Karşı gelmek, direnmek, boyun eğmemek."Her önüne gelene kafa tutmakla bir yere varacağını mı sanıyorsun?"
    Olabilir-nede olmasın..Türkçe dili ve Edebiyatı öğretmenimisin bilemem ama senden daha çok motor bilgisine ve tecrübesine sahibim. Bunda eminim Acemi27
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir-nede olmasın..Türkçe dili ve Edebiyatı öğretmenimisin bilemem ama senden daha çok motor bilgisine ve tecrübesine sahibim. Bunda eminim Acemi27
    Motor bilginizden faydalanmak memnuniyet verici bir durum... KatkılarınII bekleriz...
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Motosikleti
    HERO HUNK
    Acemi 27 ezbere konusma arastir sonra cevap ver. Hondanin motorlarini zaten heronun muhendisleri yapiyordu. Honda heronun ortakligini da benden duydun ogrendin. Hero hondadan ayrildi honda simdi uretimi verdi cinlere.. 2016 dan sonraki modelleri.. Bajaj da heronun bunuda bilin.. Hero bu piyasayi sallayacak. Hero honda karsilastirmasina gelince cbf 150 ile hunk 150 den bahsettim. Hero da yakin zamanda 500-600-1000 cc yi surer piyasaya 2 sene gecmez.
    Arkadaslar binin gorun test edin kendiniz karar verin.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)