Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 Zn
    merhaba arkadaşlar...
    dun gece saat 4 e kadar sizlerden bilgi aldım,saatlerce okudum mesajlarınızı...
    ben ankara da ikamet etmekteyim...ve dun okudugum bilgiler ışığında bende bir tane almaya karar verdim diyebilirim
    motoru, işe gidip gelmek ve izinli günlerimde de biraz dolaşmak için almayı dusunuyorum...forumun bu bölümünü aktif kullanan arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla genellikle istanbul dan...ankara da oturan arkadaşlar varsa eğer bi ricam olacak onlardan. eğer bildiği iyi bir bayii varsa ordan almak isterim motorumu...mondial in sitesinden baktım dışkapıda bi yerde bayiisi var.birde ankaranın ilçelerinde vardı sanırım...daha hiç bi yere gitmedim araştırmadım ama başka hiç mi satan yer yok yaaa??? bu arada umarım siyahını bulabilirim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    @boxerboy

ben opis opel servisine gelmeden sağdaki odabaşı motorlu araçlardan aldım. alırken belgelerde falan hiç sıkıntım olmadı. gerçi daha ilk bakıma da gitmedim ama ilgiliydiler. orda tabelası falan yok ama sorarsan gösterirler. sanırım siyah bulamazsın ama bakmak lazım tabi.

Motosikleti
    artık benimde 125 znem var:)
    kardeş yarın ulustakine gideceğim. satın almaya buyuk ihtimalle. istersen beraber gidip pazarlık yapalım ortak ne dersin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

2 tane alacaz diye bişeyler yaparlar belki?

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @boxerboy

ben opis opel servisine gelmeden sağdaki odabaşı motorlu araçlardan aldım. alırken belgelerde falan hiç sıkıntım olmadı. gerçi daha ilk bakıma da gitmedim ama ilgiliydiler. orda tabelası falan yok ama sorarsan gösterirler. sanırım siyah bulamazsın ama bakmak lazım tabi.

teşekkur ederim...
    opis opel servisi nerde bilmiyorum ama konyayolundamı acaba,orda bi opel servisi vardı sanırım...ya neden siyah az ki yaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

Alıntı evren0683 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş yarın ulustakine gideceğim. satın almaya buyuk ihtimalle. istersen beraber gidip pazarlık yapalım ortak ne dersin?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:52 ----------

2 tane alacaz diye bişeyler yaparlar belki?

kardeş ben daha parayı hazırlamadım.henuz erken 1 haftaya hallolur heralde...zaten yarın butun gun çalışacam gelmek isterdim ama :( istersen başka bir gün beraber gideriz...yok eğer ben yarın bi gideyim bakayım diyosan burdan msjlarını beklerim beraber alalım ama bence 2 tane falan alcaz diyince bişeyler yaparlar bencede....acele etmeye gerek yok,sonuşta çok pahalı birşey değil ama yinede iyice araştıralım...
    bu arada ben peşinde alabilirim,taksitlide alabilirim....1 haftaya belli olur nasıl alacağım (para bekliyorumda bi yerden gelirse artık ) sen nasıl almayı düşünüyorsun? ikimizde nakit alırsak yanlız bomba olur

Alıntı Blitzkrieg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma önce şu soru geldi; ailenizin onayını aldınız mı?
    Konu bu olmasada evet hocam tabiki. Onay olmadan zaten satın almam hayal olur şu durumda..
    [B]Hayal Kurmaya Cürret Eden,Onu Gerçekleştirmeye Cesaret'de Eder...[/B]

Motosikleti
    Alıntı boxerboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkur ederim...
    opis opel servisi nerde bilmiyorum ama konyayolundamı acaba,orda bi opel servisi vardı sanırım...ya neden siyah az ki yaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 ----------

kardeş ben daha parayı hazırlamadım.henuz erken 1 haftaya hallolur heralde...zaten yarın butun gun çalışacam gelmek isterdim ama :( istersen başka bir gün beraber gideriz...yok eğer ben yarın bi gideyim bakayım diyosan burdan msjlarını beklerim beraber alalım ama bence 2 tane falan alcaz diyince bişeyler yaparlar bencede....acele etmeye gerek yok,sonuşta çok pahalı birşey değil ama yinede iyice araştıralım...
    bu arada ben peşinde alabilirim,taksitlide alabilirim....1 haftaya belli olur nasıl alacağım (para bekliyorumda bi yerden gelirse artık ) sen nasıl almayı düşünüyorsun? ikimizde nakit alırsak yanlız bomba olur
    bende peşin düşünüyordum yarın ben bakmaya gideceğim. bulursam 2 tane siyah ayırtmaya çalışırım. bu arada antalyadaki bayiden 1700 herşey dahil anahtar teslim fiyatı aldım. siyahı yoktu grisi varmış 1 tane oda. eğer siyah yada gri bulamazsam başka renk almayı düşünmüyorum. bana özelden msnini yolla görüşelim ok.

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    opis, konya yolundan aşağı inerken yani samsun yönünde giderken ankamall köprüsünü geçer geçmez sağda

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    opis, konya yolundan aşağı inerken yani samsun yönünde giderken ankamall köprüsünü geçer geçmez sağda

hımm... tamam kardeş teşekkürler

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazar günü arkadaşla kilyos'a gitmeyi planlıyoruz.. sabah 07:00 gibi çıkacaz inşallah.. çamlıcadan oraya 2 saati bulurmuş..1 saat de yolda falan oyalansak 10:00 gibi orda oluruz muhtemelen.. kahvaltıyı sarıyerde sahilde yapmayı düşünüyoruz şöyle boğaza karşı efilli efilli bi kahvaltı çok keyifli olur arkadaşlar sarıyerden sonra kilyosa nası gideriz tabelaları takip etsek bulur muyuz.. yıllar oldu o taraflara gelmeyeli.. bi de doğma büyüme istanbulluyuz diye övünüyoruz.. motorun faydası işte gez gezebildigin kadar..

son olarak; sarıyer taraflarında olan varsa pazar sabahı tanışabiliriz kahvaltıya eşlik etmek isteyen arkadaşlar memnuniyet duyarız..

Selam Arkadaşlar.

Ben de bugün bir zn125 aldım. Daha plakası bile takılmadı.

İlk günler için ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz motorla ilgili?

MTRSZ HYT; Sarıyer'den sonra Kilyos için tabelaları takip etmek yeterli. Gayet açıklayıcı biçimde belirlenmiş yol. Biz iki ZN gitmiştik geçtiğimiz aylarda Kilyos'a, gerçekten güzel bi gezi olmuştu. Aynen sizin gibi Sarıyer'de kahvaltı yapıp gitmiştik. Kilyos'a gittiğinizde mutlaka Havantepe'ye de çıkın. İnanılmaz bir manzara bulacaksınız.

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar.
    üzülerek aranıza katılamayacağım sanırım. bugun ankaradaki tüm bayileri dolaştım telefonla bilgi aldım . hiçbirisinde zn yok. bitmiş :(
    artık yeni modelleri bekleyeceğim sanırım. alan arkadaşlar sanırım istanbuldan alıyorsunuz değilmi? antalyada var 1-2 bayide onlarda fiyatlarda 1 tl indirmiyorlar ve aksi gibi plakaya ruhsatada karışmayız 250-300 tlye yaptırırsın diyorlar:(
    motor oluyor 2000tl :(
    ben 1600 tlyi zor biriktirdim 1 kuruş kıpırdayacak halim yok maalesef :(
    anlayacağınız arkadaşlar benim zn sevdam yattı gibi bişey. bu arada hem ankara hem antalyada arama sebebim. aslen ankaradayım ama 2 ay sonra babamın işi dolayısıyla antalya ya yerleşecek olmamızdır.
    arkadaşlar artık zn forumlarına değilde birazda pek içime sinmesede 150 zc forumlarına takılacağım sanırım. allah cümleten inşallah kaza bela hiçbirimize göstermeden sağlık ve sıhhatli sürüşler nasip eder inşallah. şimdilik hoşcakalın diyorum. 3 aydır peşinden koşturdum. rüyalarıma girdi. para biriktirdim. kısmet değilmiş diyorum. herşeyde vardır bir hayır diyor kendimi teselli etmeye çalışıyorum. allaha emanet olun arkadaşlar. yine forumlardayım. görüşmek dileklerimle...

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    merhaba arkadaşlar.
    üzülerek aranıza katılamayacağım sanırım. bugun ankaradaki tüm bayileri dolaştım telefonla bilgi aldım . hiçbirisinde zn yok. bitmiş :(
    artık yeni modelleri bekleyeceğim sanırım. alan arkadaşlar sanırım istanbuldan alıyorsunuz değilmi? antalyada var 1-2 bayide onlarda fiyatlarda 1 tl indirmiyorlar ve aksi gibi plakaya ruhsatada karışmayız 250-300 tlye yaptırırsın diyorlar:(
    anlayacağınız arkadaşlar benim zn sevdam yattı gibi bişey. bu arada hem ankara hem antalyada arama sebebim. aslen ankaradayım ama 2 ay sonra babamın işi dolayısıyla antalya ya yerleşecek olmamızdır.
    arkadaşlar artık zn forumlarına değilde birazda pek içime sinmesede 150 zc forumlarına takılacağım sanırım. allah cümleten inşallah kaza bela hiçbirimize göstermeden sağlık ve sıhhatli sürüşler nasip eder inşallah. şimdilik hoşcakalın diyorum. 3 aydır peşinden koşturdum. rüyalarıma girdi. para biriktirdim. kısmet değilmiş diyorum. herşeyde vardır bir hayır diyor kendimi teselli etmeye çalışıyorum. allaha emanet olun arkadaşlar. yine forumlardayım. görüşmek dileklerimle...
    üstad madem antalyaya gideceğim diyosun şu ilanı bi incele. eğer motorin kazası falan yoksa hiç kaçırma. paranın üstüde cebinde kalır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...l-125-zn/detay

arkadaslar merhb. ben samsundan bir arkadasinizim ancak foruma bilgi almak icin diil bilgi vermek icin uye oldum.
    bu ay basi aldigim daha 200km.de olmayan 125 zn mi satıyorum. Rengi siyah. fiyat olarak 1.200lira dusunuyorum. acil borcum oldugundan satmak istiyorum yoksa satilcak gibi diil:( samsundan arkadaslar motorumu gelip gorebilirler. turkiyenin cesitli bolgelerine vekalet ve temiz kagıdınıda yanına ekleyerek ustune alma islemlerini yapabilmek icin gönderebilirim motoru. arkadasim kargo subesi sahibide ayiptir solemesi yardimci oluruz. kargo masrafida bizden..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:25 ----------

gorusmek isteyen arkadaslar signupout@hotmail.com u msne ekleyin goruselim, fiyatta ufak pazarliklar yapariz

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    merhaba arkadaşlar.
    Evren çok üzüldüm Temiz bir 2. el düşünmezmisin ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:35 ----------

Alıntı znci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhb. ben samsundan bir arkadasinizim ancak foruma bilgi almak icin diil bilgi vermek icin uye oldum.
    bu ay basi aldigim daha 200km.de olmayan 125 zn mi satıyorum. Rengi siyah. fiyat olarak 1.200lira dusunuyorum. acil borcum oldugundan satmak istiyorum yoksa satilcak gibi diil:( samsundan arkadaslar motorumu gelip gorebilirler. turkiyenin cesitli bolgelerine vekalet ve temiz kagıdınıda yanına ekleyerek ustune alma islemlerini yapabilmek icin gönderebilirim motoru. arkadasim kargo subesi sahibide ayiptir solemesi yardimci oluruz. kargo masrafida bizden..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:25 ----------

gorusmek isteyen arkadaslar signupout@hotmail.com u msne ekleyin goruselim, fiyatta ufak pazarliklar yapariz
    Evren ZNCİ nin teklifi kulağa hoş geliyor.
    Get your motor running. Head out on the highway. Lookin' for adventure and whatever comes our way. Racing with the wind. We were born, born to be wild.

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı znci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ekliyorum üstad konuşalım. ertan_os

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gokaysah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MTRSZ HYT; Sarıyer'den sonra Kilyos için tabelaları takip etmek yeterli. Gayet açıklayıcı biçimde belirlenmiş yol. Biz iki ZN gitmiştik geçtiğimiz aylarda Kilyos'a, gerçekten güzel bi gezi olmuştu. Aynen sizin gibi Sarıyer'de kahvaltı yapıp gitmiştik. Kilyos'a gittiğinizde mutlaka Havantepe'ye de çıkın. İnanılmaz bir manzara bulacaksınız.

hocam kilyosta tek plaj varmış ve giriş ücreti olarak 50 tl alıyolarmış diye duydum doğru mudur?? hadi 5-10 olur anladık da 50 biraz abartılı gibi... bilen arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim..

Motosikleti
    125 Zn
    Arkadaşlar dün motoru 4.000 bakımına götürdüm buji+ hava filtresi + patlayan ön ampul de dahil, yağımı kendim almıştım scooter yağı toplamda 30 tl tuttu.
    çıktım floryaya gittim, floryada bi baktım arka stop lambalarını ve plakaları tutan ara bağlantı çubuğu kopmuş yoldayken, iyiki plaka düşmemiş, plakayı sinyal lambaları tutmuş sonra kemerle bağladım ama canım çok sıkıldı yolda gelirken darbe felan almadım kimsede uyarmadı :( bugun yaptırmaya gideceğim...
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    125 zn
    @elronds

4000 km'n hayırlı olsun . Çubukla ilgili de geçmiş olsun. 5-10 TL'ye halledilir heralde sıkma canını. Castrol scooter yağı mı koydurdun?

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    arkadaşlar ben motoru alalı tam 10 gün oldu. tüm ödemeleri yaptım hala bekliyorum ruhsat işlemlerinin tamamlanması ve motorumu teslim almak için.
    cok zor geliyor beklemek
    bu kadar uzun mu sürüyor bu işlemler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler