Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı KKrall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal aküsü 64 liraymış
    ilanımdada fiyatı geri çektim uygun bi honda düşürdüm onu alcam
    EWT ARKADAŞLAR YOKMU MOTOR İSTEYEN
    http://www.sahibinden.com/boyle_moto...XQQdisplayitem
    hocam hondayı kaça buldunuz? umarım temiz çıkar.Siz bunun tipini mi beğenmediniz merak ettimde. Yoksa uzun yol mu yapacaksınız
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 125zn
    bnm msn ramzan_demir_01@hotmail.com ekleyin burdan konuşalım

Motosikleti
    125 Zn
    hocam msn çalışmıyor işyerinde pm ile yazışalım uyarsa ;)
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    mondial 125zn
    nese boşver satma nedenim alalı 1 ay olmuşken bu sorunu çıkartması hadi yoldayken arka fren patlasaydı arkada annem var bişe olsa kurtarırmı beni bu motor sonuçta çin malı kalitesizliğini anladım ve geç oldu

Motosikleti
    125 Zn
    nese boşver satma nedenim alalı 1 ay olmuşken bu sorunu çıkartması hadi yoldayken arka fren patlasaydı arkada annem var bişe olsa kurtarırmı beni bu motor sonuçta çin malı kalitesizliğini anladım ve geç oldu
    sende haklısın benim artçımda eşim. bu motoru nazik kullanmak lazım. birde vidalarını kontrol etmek gerekiyor. Yoksa çok tehlikeli olabiliyor. Ben ne çok hızlı nede çok yavaş gidiyorum, zaten 2 kişi olunca biraz daha oturaklı oluyor motor. Size şansızlık denk gelmiş. çukurlarda arkadaki insan çok zorlanıyor.Onun için araç tekerleklerini takip ediyorum.Çukurlara daha az giriyorum bazende belli olmuyor cuk oturuyor

Motosikleti
    mondial 125zn
    bnm eski motorum 150 zattı 2005 model sana yeminederim bir kere tık demedi 1 seneye yakın kullandım oda çin malı ama çok rahat ve sorunsuz bir makina zn yle giderken bile çatır çutur ses çıkartıyor o yüzden bundan sonra
    [SIZE="7"]ÇİN MALINA HAYIR[/SIZE]

Motosikleti
    125 Zn
    doğrudur hocam 150 zat da arıza yapınca tam yapıyor diye okumuştum.ben arka sırt yerine özel birşey yaptırmak istiyorum. Çukura girince arkadakinin beli daha az ağrır. Piyasada satılan sırt süngeri var koltuk süngeri onu alıp güzelce monte ettircem. Ben uzun bir müddet 125zn i kullanıcam gibi görünüyor. Çok şeker geliyor bana size çok büyük talihsizlik denk gelmiş.Zaten 3 kağıdı yapanlar sizin motoru aldığınız adamlarmış baştan aküyü değişmişler. muhtemelen birkaç yeri daha değiştirmişlerdir. Fren borunusun kopardılar mı diye aklıma gelmedi değil.Zaten daha kaliteli parçalar ile uprage yapabilirsiniz fren teli vs ben daha onları yaptırmadım ama 2000 bakımda bujileri, hava filtresini, fren tellerini birde yağını değiştircem.yağını 500 de değiştirmiştim.

Motosikleti
    mondial 125zn
    VALLA ELRONDS kardeşim doğrusunu sölemek gerekirse ben bu motoru çok severek ve hevesle aldım ama böle durum olunca insanın hevesi kırılıp soğuyor motordan
    bana talihsizlik denk geldi ama şimdi şans yüzüme güldü hani demiştim bi honda var diye 2.200 lira 15,000 km 2008in 7. ayı çıkışlı sağlam kafa motor çin malına verdiğin parayı git ona ver üstünede ekle ne olacak canımız o kadar ucuz deil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

http://www.sahibinden.com/boyle_motor_gormediniz-48WQQaXQQ23373343WQQpXQQdisplayitem

HADİ ARKADAŞLAR SATILIK MOTOR

Motosikleti
    125 Zn
    VALLA ELRONDS kardeşim doğrusunu sölemek gerekirse ben bu motoru çok severek ve hevesle aldım ama böle durum olunca insanın hevesi kırılıp soğuyor motordan
    bana talihsizlik denk geldi ama şimdi şans yüzüme güldü hani demiştim bi honda var diye 2.200 lira 15,000 km 2008in 7. ayı çıkışlı sağlam kafa motor çin malına verdiğin parayı git ona ver üstünede ekle ne olacak canımız o kadar ucuz deil
    doğru diyorsun hayatımız ucuz değil. Bende motordan olan eksikliği kıyafetlere yatırdım. Kask, eldiven, mont, pantolon ,bot, dizlik ,kullanıyoruz eşimle beraber olunca maliyet 2 katı oluyor.Bu ay yetiştirebilirsem SHOEI. kask alıcam 2 tanesi motor fiyatını geçiyor Bu parçalar ile motor fiyatını çoktan aşıyor. ama guvenlik de önemli en azından ben böyle biniyorum. Bende honda düşünüyordum başta. Ama hiç motor kullanmamıştım. Motoru yatırsamda çöpe atarım diye gittim tipinde çok beğenmiştim bunu aldım.Zaten 2 yılda garantisi var. Sonra satmakla uğraşmam direk hurda. Umarım alacağın motordan memnun olursun. İyi günlerde kullanırsın.

Motosikleti
    mondial 125zn
    SAOL kıyafet almakla iyi yapmışsın bende aldım mont eldiven kask(zaten vardı) dizlik felan bunlar önemli şeyler

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    elronds kardeş bu arada speed test yaptım ben de

http://www.speedtest.net/result/764780666.png

keşke 1 ay önce görseydim 700 mbps idi o zaman

Motosikleti
    mondial 125zn

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elronds kardeş bu arada speed test yaptım ben de

http://www.speedtest.net/result/764780666.png

keşke 1 ay önce görseydim 700 mbps idi o zaman
    woow kaldırayım bari testi. sadece bizim bölüme düşen hız. fiber var 4 yıldan beri önceden daha hızlıydı bu şuan ki kullandığımız hız.download yapması çok zevkli oluyor.

Motosikleti
    mondial 125zn

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    woow kaldırayım bari testi. sadece bizim bölüme düşen hız. fiber var 4 yıldan beri önceden daha hızlıydı bu şuan ki kullandığımız hız.download yapması çok zevkli oluyor.
    aynen .

Motosikleti
    125 Zn
    motorumun alt tarafları biraz paslanmış ayaklıklar vs bu wd40 alayım mı pasını geçirir mi?veya kullanan varmı?

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    wd 40 pasını geçirir, gıcırtı gelen yerlerde gıcırtıyı da keser, ancak fren diskleri gibi yüzeylere sürmemek lazım,

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wd 40 pasını geçirir, gıcırtı gelen yerlerde gıcırtıyı da keser, ancak fren diskleri gibi yüzeylere sürmemek lazım,
    bütün sorularıma sabırla cevap veriyorsunuz gerçekten çok teşekkür ederim,eski mesajları okuyunca inanın sanki o zamanlarda yaşıyorum gibi hissediyorum çok güzel bilgiler paylaşmışlar. Tam bir takım olmuşlar. Keşke eskisi gibi kalabalık osla. Heralde ozamanki zen kullanıcıları şuanda motorlarını büyütmüşler veya satmışlar aktif kullanıcımız çok az. keşke daha da artsa haftasonu geziler felan yapsak çok güzel olur. Birde zn sitesi varmış ama kapanmış keşke oradaki bilgiler burada olsaydı.Geceleri aydınlatma ile ilgili sorun yaşıyorum. Arkadaşlar toros farı reno ampülü ile sorunu çözmüşler. Siz bu çözüm hakkında bilginiz varmı. İnanın akşamları önümü zor görüyorum. Bazen krater çukurlara düşüyoruz . genelde akşamları kullamıyoruz ama dışarıya gezmeye gidince haliyle aksam eve dönüyoruz. şimdicen çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    Mondial ZN125
    Merhaba herkese,

Ben de bu hafta sonu A2 ehliyetime ve Mondial zn125ime kavuşuyorum..Muhtemelen bolca sorum olacak siz tecrübeli arkadaşlara..

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i

slm

merhaba arkadaşlar deneyimlerinizden faydalanmak için bir kaç maddi sorum olacak bende almayı düşünüyorum ancak şuan A2 ehliyetim yok sadece B var ortalama ne kadar masraf yaparım ehliyet için.bir de motoru aldıktan sonra algı vergi plaka filan ne kadar masrafı var.bayide motor 1650 tl(siyah)
    iyi günler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler