Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    Hayırlısı olsun kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125 Zn
    @zeyno125
    @ahmetant
    öncelikle motorlarınız hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin iyi eğlenceler.
    B ehliyetinin yanına A2 de olacak. 150 tl kurs masrafı + 60 tl kart parası 78 tl harç parası 35 tl sağlık raporu+ civarı ehliyet işlemleri totalde resimler felan derken 360-370 ehliyete verirsin. Ben motoru 1557 ye almıştım geçen yıl 150 tl de aldığım bayi bütün işlemleri halletmişti. içinde plaka ruhsat vs. Eğer boş zamanın çoksa ruhsat işlemlerini yaparım diyorsan 70 tl ruhsat ve birkaç evrakla işini bitirebilirsin. Ben izin alamamıştım pilakam bile kargo ile gelmişti.Ben bütün bayileri aramıştım ama siyah bulamamıştım o yuzden kırmızı aldım. Siyah çok yakışıyor ama tercih meselesi işte. motor 2009-2008-2007 hangi üretim yılında üretilmiş. Şimdiden hayırlı olsun. Ama lütfen yola kasksız, montsuz ve ehliyetsiz çıkma.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    elronds
    bilgiler ve önerilerin için çok teşekkür ederim ama henüz almadım motoru beğendiğim için ön araştırma yapayım demiştim.aldığım zaman mutlaka önerilerine uyucam tekrar teşekkür ederim.

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün sorularıma sabırla cevap veriyorsunuz gerçekten çok teşekkür ederim,eski mesajları okuyunca inanın sanki o zamanlarda yaşıyorum gibi hissediyorum çok güzel bilgiler paylaşmışlar. Tam bir takım olmuşlar. Keşke eskisi gibi kalabalık osla. Heralde ozamanki zen kullanıcıları şuanda motorlarını büyütmüşler veya satmışlar aktif kullanıcımız çok az. keşke daha da artsa haftasonu geziler felan yapsak çok güzel olur. Birde zn sitesi varmış ama kapanmış keşke oradaki bilgiler burada olsaydı.Geceleri aydınlatma ile ilgili sorun yaşıyorum. Arkadaşlar toros farı reno ampülü ile sorunu çözmüşler. Siz bu çözüm hakkında bilginiz varmı. İnanın akşamları önümü zor görüyorum. Bazen krater çukurlara düşüyoruz . genelde akşamları kullamıyoruz ama dışarıya gezmeye gidince haliyle aksam eve dönüyoruz. şimdicen çok teşekkür ederim.
    valla benimde çok bilgim yok. aslında motora zevk için bindiğimi için gece fazla binmiyorum onun için çok problem olmuyo ama arkadaşların dediği şeyler görüşü artırır tabiki de

Motosikleti
    mondial 125zn
    SLM ARKADAŞLAR MOTORUMU SATTIM ARTIK MOTORUM YOK
    AMA ARABA ALDIM BUDA CABASI
    NE KADARA SATTINIZ DERSENİZ 1250 YE SATTIM
    http://www.sahibinden.com/boyle_moto...XQQdisplayitem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:34 ----------

[SIZE="5"]ARKADAŞLAR MOTORUMU SATTIĞIM İÇİN KALAN KORUMALARIDA SATIYORUM [/SIZE]
    KAVİ MONT( 200 liraya ALMIŞTIM) ŞİMDİ 150 LİRAYA SATIYORUM( FULLU KORUMALIDIR 4 MEVSİM VE ÇIKARILABİLİR İÇLİK VE KORUMALAR)
    ELDİVEN NİC MARKA(80 LİRAYA ALMIŞTIM) 40 LİRAYA SATIYORUM
    İSTEYEN ARKADAŞ OLURSA RESMİNİ ÇEKİP GÖNDEREBİLİRİM
    MSN ramzan_demir_01@hotmail.com MSN tel :0534 205 84 41

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:53 ----------

Yazmayı unuttum mont sadece 3 defa giyilmiştir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 ----------

ihtiyacı olan arkadaşlar arasın güzellik yaparız

Motosikleti
    125 ZN
    bütün sorularıma sabırla cevap veriyorsunuz gerçekten çok teşekkür ederim,eski mesajları okuyunca inanın sanki o zamanlarda yaşıyorum gibi hissediyorum çok güzel bilgiler paylaşmışlar. Tam bir takım olmuşlar. Keşke eskisi gibi kalabalık osla. Heralde ozamanki zen kullanıcıları şuanda motorlarını büyütmüşler veya satmışlar aktif kullanıcımız çok az. keşke daha da artsa haftasonu geziler felan yapsak çok güzel olur. Birde zn sitesi varmış ama kapanmış keşke oradaki bilgiler burada olsaydı.Geceleri aydınlatma ile ilgili sorun yaşıyorum. Arkadaşlar toros farı reno ampülü ile sorunu çözmüşler. Siz bu çözüm hakkında bilginiz varmı. İnanın akşamları önümü zor görüyorum. Bazen krater çukurlara düşüyoruz . genelde akşamları kullamıyoruz ama dışarıya gezmeye gidince haliyle aksam eve dönüyoruz. şimdicen çok teşekkür ederim.
    hepsiburada.com adresinde satılan 10 liraya sis farları var.Ben taktım bayağı işe yarıyor.Tavsiye ederim.link aşağıda...
    http://www.hepsiburada.com/autocet-s...tegoryId=26104

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı telecaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsiburada.com adresinde satılan 10 liraya sis farları var.Ben taktım bayağı işe yarıyor.Tavsiye ederim.link aşağıda...
    http://www.hepsiburada.com/autocet-s...tegoryId=26104
    merhaba linki inceledim kargo bedavaymış, monte aletleri vidaları vs yanından çıkıyormu? birde sizin motosikletinizin resmini koyarsanız sevinirim.neresine monte ettiniz. Ben birde siperlik taktırmıstım. Siperlik taktırdığım yere mi taktırdınız. Aslında 1 tane resim koysanız çok daha güzel olurdu umarım aküsü kaldırır kornada var
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Merhaba dostlar

Bu topic i zn almadan önce 1.msjdan son msja kadar okudum.Yazan arkadaşları tanımasamda hepsiyle uzun yıllardır dost gibi hissettim kendimi.Uzun lafın kısası Bugun bir ZeytiN aldım sonunda.ZeytiN dedğime bakmayın rengi kırmızı Bugun teslim almaya gittim ama işyerim ve motoru alacağımyer arasında 200 km vardı.Ehliyetim olmadğı için biraz tereddüt içinde de olsam sonunda getirmeye karar verdim.Allaha şükür polise falan yakalanmadan getirdim.Çok keyifli bir yolculuktu Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı c.kara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu topic i zn almadan önce 1.msjdan son msja kadar okudum.Yazan arkadaşları tanımasamda hepsiyle uzun yıllardır dost gibi hissettim kendimi.Uzun lafın kısası Bugun bir ZeytiN aldım sonunda.ZeytiN dedğime bakmayın rengi kırmızı Bugun teslim almaya gittim ama işyerim ve motoru alacağımyer arasında 200 km vardı.Ehliyetim olmadğı için biraz tereddüt içinde de olsam sonunda getirmeye karar verdim.Allaha şükür polise falan yakalanmadan getirdim.Çok keyifli bir yolculuktu Allah hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin
    hayırlı olsun şimdiden Allah kaza vermesin. çok sevindim. ben başta siyah alıcaktım bulamamıştım. Kırmızı almıştım hiç de pişman olmadım. Tavsiyem iyi bir kask , mont, dizlik ve eldiven alman yönünde olacaktır. 200 km de umarım motoru yormadın mola vs verdin mi? birde ortalama nekadarlık benzin aldın ve yaktın. Şimdiden keyifli sürüşler dilerim.forum eskiden daha kalabalıkmış bende bazen okuyorum insan bazı yerlerinde o günleri özlüyor.

hayırlı olsun şimdiden Allah kaza vermesin. çok sevindim. ben başta siyah alıcaktım bulamamıştım. Kırmızı almıştım hiç de pişman olmadım. Tavsiyem iyi bir kask , mont, dizlik ve eldiven alman yönünde olacaktır. 200 km de umarım motoru yormadın mola vs verdin mi? birde ortalama nekadarlık benzin aldın ve yaktın. Şimdiden keyifli sürüşler dilerim.forum eskiden daha kalabalıkmış bende bazen okuyorum insan bazı yerlerinde o günleri özlüyor.
    kardeşim ben ne yapmışım yaw. 200 km yazmışım heyecandan 200 nerden çıktı 100 km gittim.İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Kask mont eldiven aldım yola çıkmadan evvel.Motoru pek yormadım sıkıldığım yerde en fazla 20 km de bir mola verdim.60 ile 80 arası hız ile gitmeye özen gösterdim.Benzin konusuna da pek dikkat etmedim doğrusu 10 liralık bi aldım 5 liralıkda bi aldım sanırım var benzin daha daha detaylı bilgiler kullandıkca verebilir inşallah

Motosikleti
    125 Zn
    kardeşim ben ne yapmışım yaw. 200 km yazmışım heyecandan 200 nerden çıktı 100 km gittim.İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Kask mont eldiven aldım yola çıkmadan evvel.Motoru pek yormadım sıkıldığım yerde en fazla 20 km de bir mola verdim.60 ile 80 arası hız ile gitmeye özen gösterdim.Benzin konusuna da pek dikkat etmedim doğrusu 10 liralık bi aldım 5 liralıkda bi aldım sanırım var benzin daha daha detaylı bilgiler kullandıkca verebilir inşallah
    istanbuldan çerkezköy yapıcam mesafe olarak 99 km de o yuzden sormuştum kaç saat sürdü yolculuğun?çok keyifli bir motor. yüksek devirde fazla kullanınca otobanda eve gelince insanın vücudu titremeye başlıyor tıkır tıkır

Motosikleti
    kırmızı 125zn
    merhaba linki inceledim kargo bedavaymış, monte aletleri vidaları vs yanından çıkıyormu? birde sizin motosikletinizin resmini koyarsanız sevinirim.neresine monte ettiniz. Ben birde siperlik taktırmıstım. Siperlik taktırdığım yere mi taktırdınız. Aslında 1 tane resim koysanız çok daha güzel olurdu umarım aküsü kaldırır kornada var
    elronds kardeş siperliği kaça aldın nerden aldın link falan varsa atabilir misin bi de resim varsa tabi...

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı tnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elronds kardeş siperliği kaça aldın nerden aldın link falan varsa atabilir misin bi de resim varsa tabi...
    hocam akşam motosikletin resimlerini çekeyim sizler için daha iyi olur. zeytinburnunda mondial bayi var mert motor. montaj dahil 30 tl tuttu. arka lastiği değiştim 60 tl minibüs kornası takdırdım korna dahil 15 tl . siperliği takınca motor yere daha sağlam basmaya başladı. herzaman döndüğüm virazjan daha hızlı girdim bilinçli bir şekilde en ufak bir kayma veya sarsılma hissetmedim. yolda yere bastığı için benim daha çok hoşuma gitti.

istanbuldan çerkezköy yapıcam mesafe olarak 99 km de o yuzden sormuştum kaç saat sürdü yolculuğun?çok keyifli bir motor. yüksek devirde fazla kullanınca otobanda eve gelince insanın vücudu titremeye başlıyor tıkır tıkır
    hocam 2,5 saat sürdü ama biraz fazla mola verdim sanırım ehliyetin varsa git hocam çok güzel oluyor herkes sana bakıyor kimisi el sallıyor uzaylı muamelesi gördüm resmen ama çok eğlenceliydi.Ehliyeti alayım her pazar bi yere giderim ben

Motosikleti
    125 Zn
    hocam 2,5 saat sürdü ama biraz fazla mola verdim sanırım ehliyetin varsa git hocam çok güzel oluyor herkes sana bakıyor kimisi el sallıyor uzaylı muamelesi gördüm resmen ama çok eğlenceliydi.Ehliyeti alayım her pazar bi yere giderim ben
    ehliyetim var hocam 1400 km de yol yaptım istanbul içinde. sen bizi görücen. kapalı kask Ls2 targa cartoon, Mont , eldiven, dizlik tam takımız eşimle beraber. ışıklarda durunca araçlardaki çocukları görmeniz lazım.

Kayış kopmasından korkuyorum. Uzun yolda kayış koparsa ne yapıcaz. bilen varmı yada başına gelen?

ehliyetim var hocam 1400 km de yol yaptım istanbul içinde. sen bizi görücen. kapalı kask Ls2 targa cartoon, Mont , eldiven, dizlik tam takımız eşimle beraber. ışıklarda durunca araçlardaki çocukları görmeniz lazım.

Kayış kopmasından korkuyorum. Uzun yolda kayış koparsa ne yapıcaz. bilen varmı yada başına gelen?
    Korumalarınızın tam olmasına sevindim.Korkmana ne gerek var.En kötü bi taksinin bagajına atıp bi tamirci bulursun

Motosikleti
    125 Zn
    Korumalarınızın tam olmasına sevindim.Korkmana ne gerek var.En kötü bi taksinin bagajına atıp bi tamirci bulursun
    otobandan gidicem :D şehir içi olsa çekinmem de. Çerkezköyden sonra bursa yapıcam. tabii feribotla

otobandan gidicem :D şehir içi olsa çekinmem de. Çerkezköyden sonra bursa yapıcam. tabii feribotla
    bence sürekli yol yapmadığınız sürece bir sorun olmaz.çıkmadan önce motoru bir ustaya göstermektede fayda var.Ara dinlenmelere dikkat etseniz yeter.Tabi bu benim görüşüm.Saygılarımla

Motosikleti
    Piaggio X8 200
    @zeyno125
    @ahmetant
    150 tl kurs masrafı + 60 tl kart parası 78 tl harç parası 35 tl sağlık raporu+ civarı ehliyet işlemleri totalde resimler felan derken 360-370 ehliyete verirsin.
    Ben Sağlık ocağından 3 fotoğraf verip, ücret ödemeden almıştım sağlık raporunu...

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı murattolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Sağlık ocağından 3 fotoğraf verip, ücret ödemeden almıştım sağlık raporunu...
    ben izin alamamıştım hal böyle olunca özel hastaneye bastık parayı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler