Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ siyahus
    siyahus 60 ytl'ye aldığım heybe:

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    arkadaşlar bizim motorlar için hangi yağ markasını tavsiye ediyolar.castrol ün
    Scooter 1 10W-40 die bi yağı var.bunu almayı düşünüorum.ama daha önce size bi danışiim dedim.
    Can YERLİ
    06 YC 502

burakxxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    arkadalaşlar şimdi nedir 1 saat onceyemi çektik programı karışıklık olmasında sora grubu 2 ye bolmiyelim bide kaç kişi olduk şöle süper bi gezi olur inşallah ehliyet konusundada 10 motoru çeviriceklerini zannetmiyorum hangi polis motosiklet grubunda ehliyetsizlerin oldugunu düşünebilirki

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    saolun arkadaşlar.inşallah sorun çıkarmaz köprü üstünde kalmam..4.üncü motorum oldu 1-2 tane daha alırsam dükkan açıcam bu arada

gezilere katılmak isterdim ama beni mazur görün.büyük makinalara alışınca şimdi bu ufak scooterla ben uzun yol gidemem.zaten hiç vaktim olmuyo sizde büyük makinalar kullanınca anlarsınız durumu zaten ..

tekrar hepinize teşekkür ederim..herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim..

bu arada ehliyetsiz kullanmayın arkadaşlar polis acımıyo valla..daha az evvel köprüye girerken m.köyden önceki sapakta 3 tane motoru bağladılar.

bu arada 93 model virago 535 orjinal ve burgman 400 ü satıcam..otoparkcıdan kaçıyom valla her seferinde tek biletle 3 motor bidaha gelcek 4 valla adam öpcek beni..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    kalabalık ta ehliyet sorun olmaz da dikkatli olmak lazım valla polisler ehliyetsizleri gözünden tanıyor aldım alalı çevirmediler bir kere bile
    bu arada bugün avrupa yakasına geçtim geçmez olsaydım köprüden aşağı uçuyordum düldül ile birlikte ne biçim rüzgar öyle daha önce hep çift kişi geçmiştim ama tek başına zor oluyor aman dikkat edelim arkadaslar

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    arkadaşlar saatte ilerleme gerileme yok. dosyada ne yazıyorsa odur.

Önceki gezilerde 10:30 da toplanırken bu gezide, dosyada yadığı üzere 9:30 da toparlanıyoruz misal. Yani dosyada ne yazıyosa o saatte... akıllar karışmasın.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Darkform ,
    Çantalar güzel olmuş hayırlı olsun sanırım bende bunlardan alıp arka çantayı iptal edicem, arka çanta biraz büyük olduğu için sarktı ve stopile sinyalleri kapatıyo ama çok geniş meret kıyamıyorum. Rahat bi büyük kask bide kot mont koyabiliyom içine. Ne yapsam bilemedim.Bu cantaları aldığın yerin adı neydi . Tahmin ettiğim yerse mont getircek o çocuk 150 ytl falan olacak dedi fena değil gibi görünüyodu.
    Kayıt yapmadım hala ama bi problem çıkmazsa geliyorum bende eşimle geziye bu arada eşi veya kızarkadaşıyla gelen varmı ?
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Kayıt yapmadım hala ama bi problem çıkmazsa geliyorum bende eşimle geziye bu arada eşi veya kızarkadaşıyla gelen varmı ?[/QUOTE]

Beeeeeeeeeeeeeeeeen. Valla öldürür benim ki tek gelirsem.
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Ben bu hafta geziye gelemiyeceğim. Ama bizde yavaş yavaş motora alışmaya başladık. Dün eşime mont ve kask aldık. Dizlikleride alınca işlem tamam. Ön disk hala aynı. Hatta motoru yıkasam iyimolacak resmen leş gibi. Gezileri bu yakada (Avrupa) daha yakın bir yerde yaparsak sevinirim. Bu arada uzun zaman sonra işe bugün motorla geldim.

Çok rahat ve güzel bir yolculuktu ta ki Unkapana'nında çok güzek sıfatlarla andığım bir kadınla tartışıncaya kadar. Solladım diye kapris yapan mutsuz kadın bir süre beni takip edip selektör atarak, kornaya basarak ve el kol hareketleriyle taciz etti. Sonrada sağımdam geçip önüme kırdı. Hiç bir sözüm yokta o kadın sürücü o yoğun ve otobülserin hakim olduğu yolda nasıl 80'le gitmek gibi bir ihtiyacı var anlamadım. Allah ne türlü .... diyip geçiyorum. Sahilden gelirken onca araç bana ayak uydurdu da o yolda o karı o terbiyetsiziliği yaptıya ben de ona en ağır belaları saydım. Pilakasını alamadım anlayın nasıl hızlı gittiğini. Yakalasam kesin kask ile girerdim.

Tüm kadın sürücülerden uzak durun derim

latifpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125zn(satildi:()
    Alıntı Kemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu hafta geziye gelemiyeceğim. Ama bizde yavaş yavaş motora alışmaya başladık. Dün eşime mont ve kask aldık. Dizlikleride alınca işlem tamam. Ön disk hala aynı. Hatta motoru yıkasam iyimolacak resmen leş gibi. Gezileri bu yakada (Avrupa) daha yakın bir yerde yaparsak sevinirim. Bu arada uzun zaman sonra işe bugün motorla geldim.

Çok rahat ve güzel bir yolculuktu ta ki Unkapana'nında çok güzek sıfatlarla andığım bir kadınla tartışıncaya kadar. Solladım diye kapris yapan mutsuz kadın bir süre beni takip edip selektör atarak, kornaya basarak ve el kol hareketleriyle taciz etti. Sonrada sağımdam geçip önüme kırdı. Hiç bir sözüm yokta o kadın sürücü o yoğun ve otobülserin hakim olduğu yolda nasıl 80'le gitmek gibi bir ihtiyacı var anlamadım. Allah ne türlü .... diyip geçiyorum. Sahilden gelirken onca araç bana ayak uydurdu da o yolda o karı o terbiyetsiziliği yaptıya ben de ona en ağır belaları saydım. Pilakasını alamadım anlayın nasıl hızlı gittiğini. Yakalasam kesin kask ile girerdim.

Tüm kadın sürücülerden uzak durun derim

Kemal Abi geçmiş olsun, kesinlikle kadınlarla ilgili fikrine katılıyorum.

Ne demişler ''Kadınlar asla kaza yapmaz, Yaptırır''

Tabi istisnalar kaideyi bozmaz kuralıyla birlikte.

Kemal Abi güzel bir konuya değindi, evet arkadaşlar şu gezi konusu Avrupa yakasında oturanlar için oldukça uzakta kalıyo. Tabi bu haftasonu olanı ayrı tutuyorum. Ama Allahtan aramızda Beylikdüzünde falan oturan yok hani işi baya bi zor olacaktı. Yine de yeterki gönüller bir olsun.

Bu arada bişey dikkatimi çekti 94 sayfadır bir tane bile teknik bir yorumum yok Bin üstüne git bas frene dur prensibiyle gidiyoruz. İnşallah bigün yolda kalıpta aval aval bakmayız motora
    [B]Motor[/B]la Odun Kesilir:queen:

kyox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    Uğraştım ve izin günümü iş yoğunluğuna rağmen değiştirttim. Ama motor halen serviste bugün parça gelir işi biter dediler ama hayırlısı, görücez. o yüzden katılım formunu doldurmuyorum. Pazara görüşmek dileğiyle.

@darkform
    Gülegüle kullan. Umarım bi süre sonra sarkma olmaz. Baya bi heybelerin sarktığını biçimsiz durduğunu gördüm.

@umutboy
    bırak Boğaz köprüsünü unkapanı köprüsünde bile rüzgardan sağ, sol oluyorum.

@siyahus
    Neden deri mont düşünmüyorsunuz anlamıyorum. 150 ytl ye çeşit çeşit deri mont var. Lastikli bel ve bileklikli, boyun kısmı çıtçıtlı bir mont buldum deri onu almayı düşünüyorum.

herkeze iyi günler
    [CENTER][SIZE="2"][COLOR="SlateGray"]KERİM[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][B][SIZE="2"]34 YK 2206[/SIZE][/B][/CENTER]
    [COLOR="DimGray"][B][CENTER]Gri ZN[/CENTER][/B][/COLOR]

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Evet evet avrupa yakasındada yaparız gezi. zaten ilk gezi avrupa yakasındaydı bu ikisi asyada oldu 4. avrupada olur. Ayrıca zaten cok uzaklarada gidemeyiz artık malum havalar soguyo. Hatta pazar akşamı dönerken üşüyebiliriz bile
    İnşallah poyraz olmaz yoksa cok sallanırız.

Kyox ,
    Kollarında ve omzunda bide belinde koruma olsun istiyorum , oyüzden deri bakmıyorum. Derilerde bu korumalar olursa 500-600 fiyat çekiyolar. Senin söylediğin gibi boyundan baçıtçıtlı kot kumaşlı motosiklet montum var .Ama deri değil tabii.
    Mıstık diye bi deri mağazası var , bakırköy de güneşlide , cevahirde falan mağazaları var onlarda bi kaçtane cok güzel model gördüm deri almak isteyenlere tavsiyem oralara gidip baksın. Fiyatlarıda makul.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Onour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Zn
    selam arkadaşlar gezi öncesi bi motoru bakıma sokayım dedim biliyosunuz benim motor hepinizinkinden garip 2000 bakımını yaptılar frenleri sıktırdım umutla rölantiyi yapmıştık ama tekrar bozuldu dedim umut gelmiyo geziye onuda hallediyim 2 ampül patlamış 6 milyon tuttu bide yağ değiştirdiler oda 20 milyona patladı erkale de yaptırdım motosiklet nete giriyorum beni kötülüyomuş herkes dedi dedim yok öyle bişey neyse gezide görüşürüz millet
    sevgiler saygılar !
    @cathedral
    hayırlı olsun dostum aramıza hoşgeldin
    ZenscooscoooCluB

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı latifpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beeeeeeeeeeeeeeeeen. Valla öldürür benim ki tek gelirsem.

@ siyahus
    Siyahuscuğum walla yerin adını hiç hatırlamıyorum yanlız verdiğim tariften sanırım rahatça bulabilirsin.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

bulent sari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    Alıntı Onour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar gezi öncesi bi motoru bakıma sokayım dedim biliyosunuz benim motor hepinizinkinden garip 2000 bakımını yaptılar frenleri sıktırdım umutla rölantiyi yapmıştık ama tekrar bozuldu dedim umut gelmiyo geziye onuda hallediyim 2 ampül patlamış 6 milyon tuttu bide yağ değiştirdiler oda 20 milyona patladı erkale de yaptırdım motosiklet nete giriyorum beni kötülüyomuş herkes dedi dedim yok öyle bişey neyse gezide görüşürüz millet
    sevgiler saygılar !
    @cathedral
    hayırlı olsun dostum aramıza hoşgeldin
    walla bu erkale de bi garip dicem çünkü tam tersine geçen hafta kill nill sorduğunda ben ercan ve can ustalar var iidriler fallan demiştim. Birisi kötü bisey söylüyosa vardır bi olumsuzlukları ne diyelim. Kimsenin durup dururken bi garezi olmayacaana göre

ya arkadaslar kafama takılan bisey var malum şu bizim arka fren sürekli gevşiye ve biz de mütemadiyen malum somunu sıkıyoruzya bi süre sonra bu somun köküne kadar gitcek o zaman napcaz
    balatanın bitmesi demek mi oluyo bu?
    SIYAH DAMALI
    UZJ 63

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ can yerli
    10-40 iidir. ii bi markanın herhangi bir 10-40'ını alabilirsin abicim.

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

DJ_EX_X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125zn
    arkadaslar sakın grup halınde gıdıoz polıs cevırmes dıe dusunmeyın gecenlerde yıne bu sıteden gezı duzenlenırken polıs cevırdı ve 8 motoru bagladı dıkkat edın derım ben sıze
    Siyah motorlu prens... 34 VIV 17

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    bugun kızlayda gezen,gıri,ambalajı üstünde olan zen'in sahibi burdanmı????
    125 ZN
    06 ZN 181

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @scud
    bekar olsaydın derdimki(plakasını alıp kask ile giriceğine msn nini iste))))))
    ]

Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Alıntı thebarbarian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @scud
    bekar olsaydın derdimki(plakasını alıp kask ile giriceğine msn nini iste))))))
    SYM Wolf 125 Classic

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler