Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya 125 T
    Valla çok sağolun verdiğiniz bilgiler için, bugün 100 Km yi doldurdum, göstergede dibi gösteriyordu, 12 TL lik benzin attım depo fullendi, bizim deoplar 5 lt aldıgına gore daha 2 lt depoda var demekki, neyse simdi tekrar bi gozden gecirecem ne kadar yaktıgını bu sefer daha kesin soylerim sanırım
    Olcay DAĞLI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco super 8
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37131893/detay arkadaslar satıyorum bilginize..

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    herkese selamlar arkadaşlar.

okan_style hayırlı satışlar.
    bende satmayı düşünüyorum, henüz ilan vermedim sahibinden e. ilan yayınlandığında linki buradan paylaşıcam.

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar arkadaşlar.

okan_style hayırlı satışlar.
    bende satmayı düşünüyorum, henüz ilan vermedim sahibinden e. ilan yayınlandığında linki buradan paylaşıcam.
    eyallah saol.. sanada hayırlı satıslar.. linki heryerde paylasmak ıyı oluyo aklımda olsun benımkini degılde kırmızı falan soran olursa sana yonlendırırım ben

Motosikleti
    znu 125
    buda benim ilanım arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37171007/detay

ilgilenenlere hayırlı olsun.

arkadaşlar ehliyetimi aldım kışı atlattıktan sonra almayı düşünüyorum.
    Motorlar gerçekten temiz. Lafom yok..

Ammma velakin sıfırı 1600TL olunca fiyat biraz pahalı değilmi ?? )

Kızmayın sakın sadece fikrimi sölüyorum. Adı üstünde 2. el..

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı okan_style adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda benim ilanım arkadaşlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...37171007/detay

ilgilenenlere hayırlı olsun.
    mtrszhyt(ibrahim) da motoru sattı. sizde satın bakalım. halil hocamda satılığa çıkarmıştı motoru sanırım oda satmıştır. bi serkanla ben kaldık.
    motoru satmak için iyi bir dönem değil. alacağınız motorlar var ise kışın almanın tam zamanı. satmak için ise bekleyebilirseniz yaz başlangıcını bekleyin derim.
    hayırlısı olsun ne diyim.

Alıntı sinan1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ehliyetimi aldım kışı atlattıktan sonra almayı düşünüyorum.
    Motorlar gerçekten temiz. Lafom yok..

Ammma velakin sıfırı 1600TL olunca fiyat biraz pahalı değilmi ?? )

Kızmayın sakın sadece fikrimi sölüyorum. Adı üstünde 2. el..
    sinan hocam herkesin malı kendine. 5binde isteyebilirler. mal onların. ben olsam o kadar ucuza vermezdim ama.

sinan sana tavsiyem imkanın varsa motoru kışın al. fiyatların dibe vurduğu dönemdir. yazı beklersen istediğin fiyata bulamayabilirsin. tabi yinede sen bilirsin.

Motosikleti
    znu 125
    selamlar arkadaşlar,

sinan1905 bende eskiden senin gibi düşünüyordum. fakat gözden kaçırdığın bir konu var.
    şöyle açıklamaya çalışim, mondialin sitesinde zn125 için satış fiyatı 1.637 tl.
    bu sadece motorun fiyatıdır.
    aldığın zaman 300/350 tl kadar bir ruhsat masrafın olacak.
    daha sonra 60 tl civarında bir vergisi var.
    hadi diyelim bunları ödedin aldın, 2,047tl ye gelecek motorun.
    sonrasında kronik arızalardan bazıları seni huzursuz edecek, mesela benzin göstergeleri genelde sorunlu oluyor. benimki garantiden değişmişti en başta.
    sonra nasıl oldu anlamadan 500 km bakımın gelecek.
    servisde en az 50 tl verip bu bakımı yaptıracaksın.
    sonrasında motorun üzerinde fabrika çıkışlı bujin sorun cıkartacak, ben snırım 1500 dedeğiştirmiştim. sonra kayış değiştirmen gerekecek. orjinal bando marka kayışa 6000 km garanti veriyor satıcısı ama fabrika çıkışlı motorun üzerindeki kayışı 3000 km gibi değiştirmekte fayda var.
    sonrasında aydınlatma yetersiz kalıcak, buna bi çözüm arayacaksın. far değiştireceksin, nerden baksan işçilikle 40/50 tl civarı bişeyde buna ödeyeceksin.
    sonra stop etme deridn olacak, büyük ihtimal emme manifoltunda delinme olacak ve onuda değiştireceksin
    50 civarındada bu olsa, sıfır motor sana nerden baksan 2.150 ye falan gelecek.
    sonra?
    satarken yine en temizi 1500 / 1600 fiyat koyacaksın ki bu çok normal gelecek sana
    çünkü biri sıfır alsa bileceksin ki o aslında 1600 tl değil en az 2100 tl ye mal olacak alana
    benim ki daha 3500 km de yinede 550 tl zararla satıyorum

üşenmeyip cvp verdiğin için saol..

Ama, verdiğin örnekler motorun değerini yükseltmiyor maalesef.. )

ama motorun çook temiz.. Ciddi anlamda..

Ha bide alıcak arkadaşlar motorunun senin tarafından komple sökülüp takıldığını da biliyor hocam ) (Forum yalan söylemez)
    Elinin değmediği parçası kalmadı malum ))

Ertanos hocam,
    ya çok düşünüyorum seyrantepe minbüslerinden artık gına geldi ama kışın çok zor olur kullanmak.. Kullanamam zaten.. Şubattan sonra alırım diye düşünüyorum zaten..

Motosikleti
    znu 125
    sinan tam olarak neresini anlamadın bilmiyorum ama değeri yüksek demiyorum ben motorun.
    sen diyorsun ya sıfırı 1600 tl diye.
    o hesabın yanlış işte senin.
    sıfır almaya kalktığında 1600 tl ye gelmiyo motor. bunu anlatmaya çalıştım

Konu çok uzamasın.. boşver Kerem kardeşim.

Hayırlı satışlar size..

Bu arada soğuk havada kullanmak sizleri zorluyor mu ?
    Büyük dezavantajları varmıdır?

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Ertanos hocam,
    ya çok düşünüyorum seyrantepe minbüslerinden artık gına geldi ama kışın çok zor olur kullanmak.. Kullanamam zaten.. Şubattan sonra alırım diye düşünüyorum zaten..
    sinan kışın al derken fiyat açısından al diyorum. yoksa kullanmıycaksın tabiki. tehlikeli olabilir. kendi adıma söyleyim yağmurlu havalarda kullanmam. sonuçta üstü açık araç hem yağmuru yersin hemde iki teker. kayar falan. araba gibi değil bu. şimdi alacaksın mart nisan gibi havalar düzelince bineceksin.
    paran varsa ocak şubat ayı almak için en ideal ay. sahibindeni takip et. paraya sıkışan birinden 200 belki 300 lira ucuzuna alırsın motoru.
    minibüslerden gına geldi demişsinya aynen kardeşim. 5 aydır biniyorum motora inanılmaz rahatlık varya minibüslerden bende senin gibi nefret ediyorum. soğuklar gelsin kaldırıcam zaten depoya yapcak bi şey yok. yine talim minibüslere mecburen.
    motora bi bin bir daha minibüse binmiyceksin garanti edebilirim.

Eylül de aldım ehliyeti. Yok dediler binyılın en soğuk kışı olacak yok kar buz olacak. Hergün 13-14 derece. Anlamadım gitti..
    Şubat gibi yeni modeller gelicek denildi hatta sinyalleri vespa tarzı yapmış çin menşeili firma modeli de gördüm güzele benziyor. O çıkarsa biraz daha para veririm onu alırım diye düşünüyorum.
    2. ele gelince fiyatlar hem mantıklı değil hemde çin malı 2. el scooter lar başımı çok ağrıtır diye düşünüyorum..

paylaşımların için teşekkürler ertan bey saol..

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Eylül de aldım ehliyeti. Yok dediler binyılın en soğuk kışı olacak yok kar buz olacak. Hergün 13-14 derece. Anlamadım gitti..
    Şubat gibi yeni modeller gelicek denildi hatta sinyalleri vespa tarzı yapmış çin menşeili firma modeli de gördüm güzele benziyor. O çıkarsa biraz daha para veririm onu alırım diye düşünüyorum.
    2. ele gelince fiyatlar hem mantıklı değil hemde çin malı 2. el scooter lar başımı çok ağrıtır diye düşünüyorum..

paylaşımların için teşekkürler ertan bey saol..
    bakma sen havalara yılbaşından sonra binilmez motora. 10 derecenin altında binmek delilik. zatürre olmazsan romatizma olursun.
    hatırladım şimdi o muhabbeti. daha öncede söylemiştin yeni modeller gelecek diye. o bir şehir efsanesi gibi bi şey. her zaman konuşulur. yeni modeller gelecek falan filan. ikinci el motor konusuna gelince. iyi binilmiş bir motor her zaman iyidir. fazla zarar etmezsin. ben motorumu 1300 km'de 1200 liraya ikinci el aldım. aldığım adam hiç binmemişti diyebilirim. ikinci eller biraz şans işi tabi. sıfırda alsan ikinci elde alsan mutlaka masrafın olucaktır onu söyleyim. son karar senin tabiki. ama yinede dediğim gibi bu bekleme sürecinde mutlaka kafana göre uygun bi şey çıkar karşına. ilanları takip et.

Motosikleti
    kymco super 8
    eveeeeetttt pembe sekeride sattım gittiiii :D

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mtrszhyt(ibrahim) da motoru sattı. sizde satın bakalım. halil hocamda satılığa çıkarmıştı motoru sanırım oda satmıştır. bi serkanla ben kaldık.
    motoru satmak için iyi bir dönem değil. alacağınız motorlar var ise kışın almanın tam zamanı. satmak için ise bekleyebilirseniz yaz başlangıcını bekleyin derim.
    hayırlısı olsun ne diyim.
    @ertanos hocam sattım motoru sattım 1500TL.ye buldum bi arkadaş verdik bizim atom karıncayı. Daha sonra biriktirdiğim paranın üzerine sattığımıda koydum 3500TL. kadar bir param oldu, 1500-2000 TL. arasıda bir yerden bi para gelicekti ama malesef gelmedi!! Bende ampul gibi kaldım ortada, atom karıncayıda sattığımla kaldım Allah zarar etmedim diyebilirim. Motoru peşin aldığım için benden plaka ve ruhsat masrafı almamışlardı. 137TL. zarar yapmış oldum yani
    yeni alacağım motoruda alamadım, motorda indirime girdi üstüne üstlük 4800TL.ye düştü ve arkadaşlar üzerindeki extralarıyla beraber değil 4800' ü 5800 - 6000' i bile hak edio!! Kafaları yemek üzereyim anlıcağınız.
    Fix Karttan bir kart çıkarttım bakalım limiti ne gelecek. Adamla en son konuştuğumuzda kalanını kredi kartından taksitli çekebiliriz demişti. İyi bir limit gelmesi durumunda aslında motorun tamamını da karttan çekebilirim diye düşünüyorum ama limit problem işte!
    3000TL. bürüt gelirim var şeklinde beyan başvuru bildirisi yaparak kartı çıkarttırdım bakalım inşallah komik bi limit gelmez, çünkü limit arttırmak zor diye biliyorum. Fikir verebilecek olan bi arkadaşımız var mı bana bu konuda? öncelikle @ertanos hocam..

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ertanos hocam sattım motoru sattım 1500TL.ye buldum bi arkadaş verdik bizim atom karıncayı. Daha sonra biriktirdiğim paranın üzerine sattığımıda koydum 3500TL. kadar bir param oldu, 1500-2000 TL. arasıda bir yerden bi para gelicekti ama malesef gelmedi!! Bende ampul gibi kaldım ortada, atom karıncayıda sattığımla kaldım Allah zarar etmedim diyebilirim. Motoru peşin aldığım için benden plaka ve ruhsat masrafı almamışlardı. 137TL. zarar yapmış oldum yani
    yeni alacağım motoruda alamadım, motorda indirime girdi üstüne üstlük 4800TL.ye düştü ve arkadaşlar üzerindeki extralarıyla beraber değil 4800' ü 5800 - 6000' i bile hak edio!! Kafaları yemek üzereyim anlıcağınız.
    Fix Karttan bir kart çıkarttım bakalım limiti ne gelecek. Adamla en son konuştuğumuzda kalanını kredi kartından taksitli çekebiliriz demişti. İyi bir limit gelmesi durumunda aslında motorun tamamını da karttan çekebilirim diye düşünüyorum ama limit problem işte!
    3000TL. bürüt gelirim var şeklinde beyan başvuru bildirisi yaparak kartı çıkarttırdım bakalım inşallah komik bi limit gelmez, çünkü limit arttırmak zor diye biliyorum. Fikir verebilecek olan bi arkadaşımız var mı bana bu konuda? öncelikle @ertanos hocam..
    almayı düşündüğün motoru hatırlar gibiyim paylaşmıştın forumda. hyo 250 naked idi sanırım.
    kart işi çok yaş iş hocam ya ne diyim. benim çok dilim yandı. tövbe ettim karta. 3-4 senedir kullanmıyorum. insan ipin ucunu kaçırabiliyor bazen. ama düzgün kullanabilen için iyi tabi onlara lafım yok. hocam o motoru çok istediğini biliyorum. çevrende para alabileceğin birileri varsa o şekildede çözebilirsin.

Bu arada herkes satmaya başladı motorunu. kerem'in sıfır alayım içim rahat etsin uzun bir süre kullanırım dediği zamanları hatırlıyorum.
    seninde öyle. sen oldukça iyi fiyata verdin. fazlada kullanmamıştın biliyorum. bagajın ve kaskın gerçekten çok iyiydi. alan arkadaş sana kesinlikle dua edecektir.

Birde aklıma geldi o trafik cezasından bi şey çıktımı?

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    almayı düşündüğün motoru hatırlar gibiyim paylaşmıştın forumda. hyo 250 naked idi sanırım.
    kart işi çok yaş iş hocam ya ne diyim. benim çok dilim yandı. tövbe ettim karta. 3-4 senedir kullanmıyorum. insan ipin ucunu kaçırabiliyor bazen. ama düzgün kullanabilen için iyi tabi onlara lafım yok. hocam o motoru çok istediğini biliyorum. çevrende para alabileceğin birileri varsa o şekildede çözebilirsin.

Bu arada herkes satmaya başladı motorunu. kerem'in sıfır alayım içim rahat etsin uzun bir süre kullanırım dediği zamanları hatırlıyorum.
    seninde öyle. sen oldukça iyi fiyata verdin. fazlada kullanmamıştın biliyorum. bagajın ve kaskın gerçekten çok iyiydi. alan arkadaş sana kesinlikle dua edecektir.

Birde aklıma geldi o trafik cezasından bi şey çıktımı?
    @ertanos hocam valla hafızana hayran kaldım şuanda ne diyim ki bilmiyorum ?

öncelikle kredi kartıyla ilgili olarak hocam ipin ucunu kaçıracak bi durumum olmucak çünkü motorun ücretini ordan ödeyip taksit yaptırıp o kartı sadece onun taksitlerini ödemek amaçlı olarak kullanmayı planlıyorum, tabii bunun için bana en az 4800TL. limit lazım!! 5000TL. işte..
    extra durumlar için hiç bir şekilde kullanmıcam kartı, 12 aya böldürsem 4800 lirayı 400-400 rahat rahaat öderim, ne kredi borcu gibi faiz öderim nede kafama bişey takılır, çok iyi olur diye düşünüyorum ama problem limitte! limiti yükseltebilmek adına araştırmalar yapıyorum bilgisi olan arkadaşlar da varsa yardımcı olsunlar lütfen.

hocam alacağım motor Hyosung GT250R, naked değil, racing modeli, çok istiyorum gerçekten almayı, hem de bu kadar uygun fiyata bu kadar temiz ve güzel bir motor bulmuşken. Motorun üzerinde 900TL.lik performans egzosu, yumuşak hamur Michelin racer lastikler 700TL. baskı balata sistemi yeni değişmiş 300TL. gibi extraları var. Fazlasıyla 4800TL. yi hak eden bi motor anlıcağınız.

Bu arada trafik cezasından herhangi birşey çıkmadı hocam, ne gelen bi ceza kağıtdı var, nede mahkeme celdi bir kaç arkadaşla görüştüm bu ehliyetsizlikten ceza yiyen, onlarada gelmemiş hiç, hatta üzerine bi kaç ceza daha almışlar ama hiç çıkmamış ne vergi dairesinde nede emniyette bir başka yerde, ama mesela bi kaç arkadaşım var onlarda muhakkak gelir diyorlar, başka bi arkadaşla görüştüm motor kazası yapan ehliyetsiz. Arkadaşı trafik memurları hastanede ziyaret edip, hasta yatağında kesmişler cezayı 1 ay sonrada ceza kağıdı gelmiş 604,5TL.lik.. bilmiyorum bakalım Allah sonumuzu hayretsin bize noolcak?

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ertanos hocam valla hafızana hayran kaldım şuanda ne diyim ki bilmiyorum ?

öncelikle kredi kartıyla ilgili olarak hocam ipin ucunu kaçıracak bi durumum olmucak çünkü motorun ücretini ordan ödeyip taksit yaptırıp o kartı sadece onun taksitlerini ödemek amaçlı olarak kullanmayı planlıyorum, tabii bunun için bana en az 4800TL. limit lazım!! 5000TL. işte..
    extra durumlar için hiç bir şekilde kullanmıcam kartı, 12 aya böldürsem 4800 lirayı 400-400 rahat rahaat öderim, ne kredi borcu gibi faiz öderim nede kafama bişey takılır, çok iyi olur diye düşünüyorum ama problem limitte! limiti yükseltebilmek adına araştırmalar yapıyorum bilgisi olan arkadaşlar da varsa yardımcı olsunlar lütfen.

hocam alacağım motor Hyosung GT250R, naked değil, racing modeli, çok istiyorum gerçekten almayı, hem de bu kadar uygun fiyata bu kadar temiz ve güzel bir motor bulmuşken. Motorun üzerinde 900TL.lik performans egzosu, yumuşak hamur Michelin racer lastikler 700TL. baskı balata sistemi yeni değişmiş 300TL. gibi extraları var. Fazlasıyla 4800TL. yi hak eden bi motor anlıcağınız.

Bu arada trafik cezasından herhangi birşey çıkmadı hocam, ne gelen bi ceza kağıtdı var, nede mahkeme celdi bir kaç arkadaşla görüştüm bu ehliyetsizlikten ceza yiyen, onlarada gelmemiş hiç, hatta üzerine bi kaç ceza daha almışlar ama hiç çıkmamış ne vergi dairesinde nede emniyette bir başka yerde, ama mesela bi kaç arkadaşım var onlarda muhakkak gelir diyorlar, başka bi arkadaşla görüştüm motor kazası yapan ehliyetsiz. Arkadaşı trafik memurları hastanede ziyaret edip, hasta yatağında kesmişler cezayı 1 ay sonrada ceza kağıdı gelmiş 604,5TL.lik.. bilmiyorum bakalım Allah sonumuzu hayretsin bize noolcak?
    Umarım alırsın bu motoru. Çevrende de bulabilirsin sanırım kredi kartı o şekildede halledebilirsin. Limit yükseltme olayını çok zorlaştırdılar şu son kanunlarla. 3000 gelire 2bin limit vereceklerinden bile şüpheliyim. eski kullanıcılar yırttılar. maaşlarının 3-5 katı şeklinde kullanıyorlar. ama yeni alanlara o kadar töleranslı davranmıyorlar. kanunun belirttiği bir oran var onu uyguluyorlar.
    kardeşimin maaşı kağıt üzerinde asgari ücret verilen limit 300 lira. kendisi servis sahibi sırf aylık 900-1000 liralık benzin alıyor. komedi gibi dimi.
    Ceza olayında umarım bi şey çıkmaz. ağustos eylül gibiydi sanırım bu olay. bence artık geçti gitti.

ya elronds ile hiç görüştünmü. kazadan sonra bir daha hiç yazmadı buraya. satıcam falan diyodu. koptu gitti. onu çok merak ettim.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Umarım alırsın bu motoru. Çevrende de bulabilirsin sanırım kredi kartı o şekildede halledebilirsin. Limit yükseltme olayını çok zorlaştırdılar şu son kanunlarla. 3000 gelire 2bin limit vereceklerinden bile şüpheliyim. eski kullanıcılar yırttılar. maaşlarının 3-5 katı şeklinde kullanıyorlar. ama yeni alanlara o kadar töleranslı davranmıyorlar. kanunun belirttiği bir oran var onu uyguluyorlar.
    kardeşimin maaşı kağıt üzerinde asgari ücret verilen limit 300 lira. kendisi servis sahibi sırf aylık 900-1000 liralık benzin alıyor. komedi gibi dimi.
    Ceza olayında umarım bi şey çıkmaz. ağustos eylül gibiydi sanırım bu olay. bence artık geçti gitti.

ya elronds ile hiç görüştünmü. kazadan sonra bir daha hiç yazmadı buraya. satıcam falan diyodu. koptu gitti. onu çok merak ettim.
    umarım alırım alabilirim çevremde bu şekilde kredi kartı bulabileceğim yada borç alabileceğim birileri malesef ki yok ! bakalım ne kadar gelicek limit görücez. ceza olayı dediğin gibi eylül 15 teydi hocam, baya bi geçti üzerinden, yine de belli olmaz ama bakalım atlattık gibi
    valla elrondsla hiç haberleşmedik, bende bayadır takip etmedim forumu ama dediğin gibi kaza yaptıktan sonra motoru yeniletti sanırım, servisten almaya gidicem falan diodu, sonrada bidaha hiç yazmadı diye biliyorum bende.
    @elrons hocam sesimizi duyuyorsan bi ses ver, haber et kendinden kaçtın gittin valla, seni merak edenler var burda..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler