Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    Alıntı ISEPULTURAI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok temiz motor kazasız belasız kullanman dileğiyle 58.814 km'desin motoru ne zmn almıştın kardeş
    Ben daha motoru almadığım için bilmiyordum kilometrenin hesaplanmasını motoru alırken anlatırlar diyordum anladığım kadarıyla en sağdaki metre kısmı her 100 metrede bir artıyor değil mi ? şunu öğrenebilirmiyim ehliyet aldıktan sonra onun belli süre sonra yenilenmesi gerekiyor mu bu konu hakkında da yardımcı olurmusunuz bana

hocam biraz motorlara daha önceden uzak birisisin sanırım kilometre konusunda artık bişey demiyim @ahmetant arkadaşımız açıklayıcı bi cevap vermiş, bende ehliyet soruna veriyim A2 tip Motorsiklet ehliyetide B tipi Hususi Araç ehliyet tipi gibidir. Bir kere aldın mı geçmiş olsun bir daha yenilemene, tekrar sınava gitmene falan filan vs. işlemlere gerek yoktur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar buluşma konusunda fikri olan yok mu..?? yaz bitiyor.. en azından anadolu yakasında olanlar bişeler yapalım diyoruz kimseden ses cıkmıyor..

Motosikleti
    Mondial 125zn
    bende bi fotoğraf ekleyeyim dedim dedin inş. beyaz yanak alıcam lastiklere ve kısa bir de siperlik düşünüyorum

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı doancan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bi fotoğraf ekleyeyim dedim dedin inş. beyaz yanak alıcam lastiklere ve kısa bir de siperlik düşünüyorum
    üstad beyaz yanak olayını bende düşünüyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum

yani direk beyaz yanaklı lastikmi almamız lazım yoksa kendi lastiklerimize yaptırabiliyormuyuz. sen nasıl yapmayı düşünüyorsun biraz bilgi verirmisin?

Motosikleti
    Mondial 125zn
    motor daha 1200 km de olduğu için açıkçası ben lastik değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü gereksiz bir masraf olacak gibi. sirkeci de takımı 15 liraya buldum yanakları. bostancı da buz motor var oraya da gidip lastiklere yapıştırma işlemini yaptırıcam

Motosikleti
    125 Zn
    herkese merhaba arkadaşlar. Motoru yanlışlıkla 58000 km yazmışım doğrusu 5.800 olacaktı zaten bugun itibariyle 6.000 oldu motoru alalı 1 yıl oldu dikkatimi çekiyorda kırmızı renkliler parladıkça parlıyor. siyahlar matlaşıyor özellikle güneşte kalınca. aman dikkat edin sıcaklarda araç ve taksi sürücüleri manyak gibi sürüyorlar. her ihtimale karşı zorunlu olmaadıkça sol şeritlere dalmayın.. hadi herkese iyi akşamlar.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    motor daha 1200 km de olduğu için açıkçası ben lastik değiştirmeyi düşünmüyorum çünkü gereksiz bir masraf olacak gibi. sirkeci de takımı 15 liraya buldum yanakları. bostancı da buz motor var oraya da gidip lastiklere yapıştırma işlemini yaptırıcam
    lastik değiştirme olayında haklısın. benimkide yeni hemen değiştirmek masraflı olucak ve şu an yapmak istemiyorum. kışa doğru yaptırıcam.
    beyaz yanak olayınıda anladım. bende pendikteyim zaten. bakıcam buz motor'a teşekkür ederim.
    motorun güzel temiz motor. güle güle kullan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar buluşma konusunda fikri olan yok mu..?? yaz bitiyor.. en azından anadolu yakasında olanlar bişeler yapalım diyoruz kimseden ses cıkmıyor..
    üstad bende pendikteyim. geceleri çalışıyorum gündüzlerim boş. uyarım ben size. tanışmakta isterim tabi.

Motosikleti
    Mondial 125zn
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik değiştirme olayında haklısın. benimkide yeni hemen değiştirmek masraflı olucak ve şu an yapmak istemiyorum. kışa doğru yaptırıcam. beyaz yanak olayınıda anladım. bende pendikteyim zaten. bakıcam buz motor'a teşekkür ederim. motorun güzel temiz motor. güle güle kullan.

teşekkür ederim. hepimiz kazasız belasız kullanalım inş. yalnız yanak satmıyor orası sadece montajı için gidicem. bizim bu yakada bulamadım yanak fikirtepeyi falan dolaştım tamamen ama sadece sirkeci de bulabildim karşıda..

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    teşekkür ederim. hepimiz kazasız belasız kullanalım inş. yalnız yanak satmıyor orası sadece montajı için gidicem. bizim bu yakada bulamadım yanak fikirtepeyi falan dolaştım tamamen ama sadece sirkeci de bulabildim karşıda..
    @doancan hocam parasını göndersek bizede alabilirmisin bu beyaz yanaklardan acaba? bende yakışıcağını düşünüyorum uzun süredir araştırıyordum ama bende bulamadım..

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    anladım üstad. fikirtepe demişsin kadıköy civarındasın anladığım kadarıyla. buluşmayı ayarlayabilirsek mutlaka tanışalım.

Motosikleti
    kymco super 8
    arkadaslar bu hafta bulusalım caddebostan sahıl olur kuzguncuk mavı-yesil cafe olur yada salacakda bı cay olur ayarlayalım bence guzel olur rengarenk ben nısanlımla gelıcem baska yer fıkrı olan varsa konusalım saatı falan topıcde acabılırız herkese hayırlı surusler

Motosikleti
    Mondial 125zn
    Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @doancan hocam parasını göndersek bizede alabilirmisin bu beyaz yanaklardan acaba? bende yakışıcağını düşünüyorum uzun süredir araştırıyordum ama bende bulamadım..
    tabi ki alabilirim. geçen hafta yoktu ellerinde yarın bi geçip bakıcam tekrardan eğer varsa ve kalitesinden memnun kalabileceğimiz birşey olursa akşam yazarım tekrar haberleşiriz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 ----------

anladım üstad. fikirtepe demişsin kadıköy civarındasın anladığım kadarıyla. buluşmayı ayarlayabilirsek mutlaka tanışalım.
    evet marmara üniversitesi göztepe kampüsün hemen arka tarafında birçok motor parçası satan dükkan var fakat ne yazık ki hiçbirinde yanak yok havaların biraz serin olduğu bir günde ayarlanırsa buluşma güzel olur gerçekten..

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    tabi ki alabilirim. geçen hafta yoktu ellerinde yarın bi geçip bakıcam tekrardan eğer varsa ve kalitesinden memnun kalabileceğimiz birşey olursa akşam yazarım tekrar haberleşiriz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 ----------

evet marmara üniversitesi göztepe kampüsün hemen arka tarafında birçok motor parçası satan dükkan var fakat ne yazık ki hiçbirinde yanak yok havaların biraz serin olduğu bir günde ayarlanırsa buluşma güzel olur gerçekten..
    üstad tesadüfen buldum;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ktadir-1/detay

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    eyvallah @doancan hocam, siz bakın haberleşiriz tabi yine

eyvallah araştırmaların için @ertanos hocam, aslında ürünlerini devamlı takip eddiğim bir satıcı carizmamotor ama görememişim ben bu ilanı
    Ama 10TL. 4 lü takım fiyatı mı yoksa tek fiyatı mı acaba?
    @doancan hocam da 15TL. demişti 4 lü takım fiyatı mı acaba?

Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    eyvallah @doancan hocam, siz bakın haberleşiriz tabi yine

eyvallah araştırmaların için @ertanos hocam, aslında ürünlerini devamlı takip eddiğim bir satıcı carizmamotor ama görememişim ben bu ilanı
    Ama 10TL. 4 lü takım fiyatı mı yoksa tek fiyatı mı acaba?
    @doancan hocam da 15TL. demişti 4 lü takım fiyatı mı acaba?
    valla ne desem yalan olur. banada çok yakın değil. istanbulun bi ucu. telefonla bile olmaz gidip görmem lazım. uyduruk bi şeyde çıkabilir.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    valla ne desem yalan olur. banada çok yakın değil. istanbulun bi ucu. telefonla bile olmaz gidip görmem lazım. uyduruk bi şeyde çıkabilir.
    doğru diosun @ertanos hocam haklısın, Denizlide yokki böle aksesuar satan yerler, gidip bende baksam, sizin bulamadığınız bişeylere de ben yardımcı olabilsem..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yakında Olucak
    hocam biraz motorlara daha önceden uzak birisisin sanırım kilometre konusunda artık bişey demiyim @ahmetant arkadaşımız açıklayıcı bi cevap vermiş, bende ehliyet soruna veriyim A2 tip Motorsiklet ehliyetide B tipi Hususi Araç ehliyet tipi gibidir. Bir kere aldın mı geçmiş olsun bir daha yenilemene, tekrar sınava gitmene falan filan vs. işlemlere gerek yoktur..
    Evet bu benim ilk motosikletim olucak Mondial 150 Rf araştırmıştım Mondial 150 Hs sonra Asya 125 T Sarı rengine karar verdim fakat motosiklet hakkında pek bilgim yok onun için bu foruma erken üye oldum ki bilgi edinebiliyim motoru aldığım zaman zahmet çekmiyim diye bilmemek öğrenmemekten daha kötü bişey mesela rodaj nedir bilmeyen bir sürü kişi motoru alıp ilk günden 100 yapmaya çalışıyor

Motosikleti
    125 Zn
    Evet bu benim ilk motosikletim olucak Mondial 150 Rf araştırmıştım Mondial 150 Hs sonra Asya 125 T Sarı rengine karar verdim fakat motosiklet hakkında pek bilgim yok onun için bu foruma erken üye oldum ki bilgi edinebiliyim motoru aldığım zaman zahmet çekmiyim diye bilmemek öğrenmemekten daha kötü bişey mesela rodaj nedir bilmeyen bir sürü kişi motoru alıp ilk günden 100 yapmaya çalışıyor
    yinede sen 125 zn forumunu sondan başa doğru oku, en azından göz gezdir.çok yararını göreceksin.
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    kymco super 8
    kimler hangi yagı kullanıyor acaba bugun carrefourda bı yag gordum yalan olmasın lıtresi 21 liraydı castrolun scooterlar ıcın ozel yagıymıs 1 lıtre yeter sanırım kullanım klavuzunda 900 yazıyodu

Motosikleti
    125 Zn
    gördüğün yağ 10w 40 dır. castrol 4t scooter yağıdır. ben kullanıyorum o yağı opetlerden alırsan 19 liradır. yalnız ben son yağ değişimde shell advace aldım motosiklet resmi var 15w 50 kalın yağ, sıcak havalarda motorun titremesini gözle görülür düzeyde kesti.memnunum ama kışın tekrar castrole dönerim bizim motorlar 750 gr yağ alıyor 3 yağ değişimde 1 yağ bedavaya gelmiş gibi oluyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler