Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    @siyahus

teşekkür ederim arkadaşım verdiğin bilgiler için. ee bir mondialci diğer mondialciye yardımcı olmalı
    şaka bir yana bu sinyalleri kendi 250mct m için almayı düşünüyorum. çünkü üzerindeki sinyalleri ne yaparsam yapayım dönüşlerde depoya değmesini engelleyemedim. Bir de bir dergide harley in bir modelinde bu sinyalleri gidona takılı gördüm çok estetik duruyor. neyse topicinizi işgal etmeyeyim hepinize kazasız sürüşler. ayrıca da çok uygunmuş fiyatı benim sinyallerin tanesi 15 ytl!
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @siyahus

teşekkür ederim arkadaşım verdiğin bilgiler için. ee bir mondialci diğer mondialciye yardımcı olmalı
    ....
    @ARBETUS ; rica ederim sirkeciye bi bak bence bizimkindende daha cok motoruna uyabilecek veya daha güzel sinyallerde bulabilirsin kanımca. Malum bizim sinyaller cok iyi değil ve kolayca kırılıyor.

@All , cuma gelemeyebilirim misafirlerim gelecek gibi görünüyo, ama gelmezlerse nerde isterseniz ordayım
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @thebarbarian
    abicim ğer motorla geleceksen 1.köprüden gel köprüden çıktıktan sonra acıbadem çıkışı var(altunizade bağlarbaşından hemen sonra) acıbadem caddesine çıkıyor ben sizi orada beklerim sonra nereye gidilecekse beraber gideriz?

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    cuma bana uyar
    yalnız saat 20:00 gibi katılırım aranıza
    önümüzdeki hafta izinliyim elimden geldiğince ziyaret edeceğim sizi

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @derwish siyahus
    olmazsa olmazsınız abicim hepimizin müsait olduğu bir gün buluşalım herkez birarada olsun
    ]

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    günaydın tayfa anadolu iyi organize oluyor gibi duruyor darısı avrupanın başına
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

merhaba arkadaşlar;
    motorunuzla en fazla kaç km yaptınız yanı en uzun yol mesafenız nedir?

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @missimpreza

hoşgeldın ,anadolu kavağı gezimizde 250 km yapmştm ben belki daha fazla yapanlar da vardır

tavsiye ederim mondiallerin içinde en az sorun çıkaran motor denilebilir ,istersen bir gun gezilerimize katılabilir hem bizlere seninle tanışma fırsatı verir hem de motoru daha yakından tanımış olursun.
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı missimpreza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar;
    motorunuzla en fazla kaç km yaptınız yanı en uzun yol mesafenız nedir?
    walla ben artçıyla beraber 220 km kadar yaptım en fazla , ama armızda istanbuldan trabzona giden bi cengaver var

@Barbarian ,
    Bende istiyorum gelmeyi. Ama bir-iki kişi için plan bolzulmasın , zaten bi yolunu bulup gelmeye çalışcam ben ama gelemezsemde bi daakine deriz daha kısa zamanda bitane daha yaparız bahanemiz olur

benim gözüm ya 250 mct de ya da 125 zn te karar veremıyorum desem yerıdır ilk ehliyetı alıp yaza doğruda motoru almayı düşünoyorum...babam benı caydırmak için elinden geleni yapıyor elinde kalır gibilerinden lafları çok duyuyorum sağdan soldan...sizler memnunsunuz gördüğüm kadarıyla şikayeti olan varmı veya elinde patlayan

Motosikleti
    benim gözüm ya 250 mct de ya da 125 zn te karar veremıyorum desem yerıdır ilk ehliyetı alıp yaza doğruda motoru almayı düşünoyorum...
    2. elde satmak kolay değil sanırım bide ucuza gidiyo ama 250 mctde 125 zn de ikiside 2. elde ucuza gidiyo. istersen yakında sayın Darkform (the king of moderators ) 2. el sayfalarını törenle hayata geçirecek. Az kullanılmış daha uygun fiyatlı bişey alabilirsin. Birde 2 motor arasında cok fark var , hangisini alacağını iyi tartman gerek. 125 ZN klasik görünümlü bol nikelaj görünümlü bir scooter. dolayısıyla vites olayı yok basıyon gidiyo basıyon duruyo 250 mct 5 vites bir motor daha iri bir yapısı var . "0" alacaksan eğer yılbaşından sonra fiyatlar artacak birde motor piyasası baharda tekrar canlanır. Peşin paran ve saklayacak yerin varsa kış döneminde motor alman cüzdanının hayrına olacaktır. Ama ehliyet almadan sakın çıkma motorun yarı parasını cezaya verirsin çevirirlerse bide mahkemeydi zarttı zorttu uğraşırsın. Aman haaaa.

Ama bizim motorlarımıza hele hele toplu sürüş sırasında bakan bi daha bakar millet bizi alkışlar 250 mct ye bakan bidaha bakmaz istandard motor işte. Dimeee arkadaşlaaaaaaaaaar

Saygılar...

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    benim gözüm ya 250 mct de ya da 125 zn te karar veremıyorum desem yerıdır ilk ehliyetı alıp yaza doğruda motoru almayı düşünoyorum...babam benı caydırmak için elinden geleni yapıyor elinde kalır gibilerinden lafları çok duyuyorum sağdan soldan...sizler memnunsunuz gördüğüm kadarıyla şikayeti olan varmı veya elinde patlayan
    Selamlar,

Şİmdilik büyük çoğunluğumuz memnunuz. Bende en fazla 250 km kadar yaptım. Toplamda 5000 Km'deyim. ciddi bir arızam yok. Ancak MCT ile ZN birbirinden çok farklı. ZN bir scooter, MCT ise motosiklet. Dolayısıyla önce motosikletmi yoksa scooter'mı düşündüğüne karar vermelisin kanımca. MCT'nin forum'una arada bir göz atıyorum. Baya şikayetçi olan arkadaşlar mevcut. Ama severek ve problemsiz kullanan arkadaşlarda var. İstanbul ZeN ScooClub'dan benim aktarabileceklerim şimdilik bu kadar, Can ?

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @missimpreza
    şileye gidip geldik hatta polonezköy anadolu feneri kavağı baya yol yaptık 7000 km maşallah hiç bir problem yok mct 250 arkadaşım kullanıyor motor 5000 e geldi debriaj şanzuman habire arıza çıkartıyor zinciri gevşiyor ve lastiklerdeki teller bir süre sonra atıyor yuksek devir kullandığın zaman elektrik tesisatı kaldırmıyor ve sinyaller ile far patlıyor ehueuh ben hiç tavsiye etmiyorum 2. el fiytları oldukça düşük ))
    zaten mct nin sıfır fiyatının biraz üstünde ikinci el motor almanı tavsiye ederim
    ]

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    Alıntı talla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın tayfa anadolu iyi organize oluyor gibi duruyor darısı avrupanın başına
    ben anadolu - avrupa ayrımı yapılmaması taraftarıyım, ama avrupa dan toplanmak isteyen ark. olursa her zmn katılmaya çalışırım...
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

benım ilkim olacağı için sanırım scooter başlamam daha akıllıca gözukuyor motordan pek anlamam hatta hiç anlamam yavaş yavaş anlamaya çalışıyorum.evet baharda motor sezonu açıldığı için fiyatlarda artış olucak ama ben kendı emeğimle alacağım için birikintime biraz daha bişiler katmak zorundayım birde ehliyet vb masraflarda olacağı için malum...

birde ne kadar yakıyor bu cici şey bunun hakkına bi bilgi verirmisiniz?

umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @missimprenza
    öncelikle merhablar benim motorum 7000km oldu çok şükür bir arızası yok ufak tefek şeyler çıkıyor ama kendinde halledebiliyorusun mondialin en sağlam motoru. mct 250 ise çok ağır ve hantal bir motor ayrıca çok ağır bizimki ise 93 kg. BEnim düldül 10 ytl lik benzin ile 120-130 şehir içi şehirdışı sabit hızda ise 180-200 arası yol yapıyor yani kilometrede 7-8 kuruş arası

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Hic durmuyomusunuz zenciler

zenscooclub'a zeni olmayanlar uye olamıyormu ben olamadımda :D

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    zenscooclub'a zeni olmayanlar uye olamıyormu ben olamadımda :D
    istersen olabilirsin (istersen)
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

Motosikleti
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic durmuyomusunuz zenciler
    Durmayız biz sen nerelerdesin 3 ayda bi uğrayıp 1 mesaj atıp kaçıyon. Bizim kısa geziler sarmaz seni pek ama gel eskortluk yap bize hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler