Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 ZN Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    caddedeki kutlamalar çok güseldi arkadaşlarrrr,

Bağdat caddesini trafiğe kapatan, Türk bayraklarıyla süslü yaklaşık 400 motorun, kornalar, bayraklar ve alkışlar eşliğinde geçişi sırasında oldukça duygu dolu anlar yaşadım..

Bu arada bugün akşam eve dönerken, ışıklarda bir YAMAHA Bws 100'le kapıştım , az farkla olsa da beni geçti önce çok ağırıma gitti.. dedim 100cc.lik motor benim 125cc.liği geçti..

Eve gelince internetten bi bakıyım dedim şu motora; meğer alet 2 zamanlı, 100cc olmasına rağmen, bizimki gibi 7 beygir gücünde ve bizim motorun 2 katı kadar fiyattaymış bi de Yamaha tabi, neyse avuttum kendimi işte bunlarla

paylaşayım dedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umutpoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN namı diğer düldül
    @dreamdark
    bende 600rr ile kapıştım (şakasına ) herif ilk kalkışta 300 metre fark attı ve Thebarbarian ile bir drag yarışı yapmıştım oytun bey abicim benim anahatrı kapmıştı ama vermemiştim ben yarış yapalım bi ara zenscooclub drag yarışları nasıl fikir

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caddedeki kutlamalar çok güseldi arkadaşlarrrr,

Bağdat caddesini trafiğe kapatan, Türk bayraklarıyla süslü yaklaşık 400 motorun, kornalar, bayraklar ve alkışlar eşliğinde geçişi sırasında oldukça duygu dolu anlar yaşadım..

Bu arada bugün akşam eve dönerken, ışıklarda bir YAMAHA Bws 100'le kapıştım , az farkla olsa da beni geçti önce çok ağırıma gitti.. dedim 100cc.lik motor benim 125cc.liği geçti..

Eve gelince internetten bi bakıyım dedim şu motora; meğer alet 2 zamanlı, 100cc olmasına rağmen, bizimki gibi 7 beygir gücünde ve bizim motorun 2 katı kadar fiyattaymış bi de Yamaha tabi, neyse avuttum kendimi işte bunlarla

paylaşayım dedim

BWS'ye bende hayranım ama çift silindir. İlk önce bende heves ettim ama acaip benzin yakan bir alet. Birde Yamaha olması esasında çokda öyle bir fark oluşturmuyor. Alıp yıllarca mı bineceğim motora.

kill_nill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    dünki kutlamalar tek kelimeyle mükemmeldi.. topluca bayraklarla geçişimiz insanların bizi çoşkuyla alkışlaması beşiktaşdaki iki yönden gelen motorların birleşmesi havai fişekler akşam bardaki eglence herşey süperdiii...
    zenscoocluba bikaç fotograf koymayı düşünüyorum..
    sonuçta nerde olursak olalım beiktaş bagdat cadddesi farketmes önemli olan bu coşkuyu yaşamakkktı.. gönüller bir..
    katılanların hepsinin aynı duyguları paylaştıgına eminim.. harikaydıııı...
    ikitekerli günler diler..

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    Dün gece herşey güzeldi ama ilk kazamıda dün gece yaptım...Ortaköyden eve doğru sağ şeritten giderken yanımdaki jip aniden direksiyonu sağa kırdı ve bana çarptı, yolun dışına attı.Koluma ve aynaya vurdu, allahtan düşmedim...
    iki tarafta baya korktuk yani...
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    @ismail
    büyük geçmiş olsun ALLAH tan sana bişey olmadı aman dikkat et ........
    ]

elıff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    gecmıs olsun ısmaıll arkadaslar bnde caddedekı fener alayına katıldım mukemmmeldı yaa superdı tek kelımeyylee

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    dün caddede herşey güzeldide sağdan soldan inatla trafiğe girmeye çalışanlar olmasa 2 dakika bekleseler insanların üstüne üstüne gelmeseler ne vardı sanki

ismaill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN 2006
    arkadaşlar şu yağmurlar kesilince bi gezi düzenlesek ya da motorsuz bi buluşmada olabilir bence...
    [B]ZEN[/B]' i seviyoruuum... :rendeer:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    125ZN
    Dün herşey çok güzeldi yaa. Talla ve naciçinoyla tanıştım. Tabi Bayram coşkusu da ayrı bir güzeldi.
    Ama ya bugün. Kaza yaptım arkadaşlar. Bi sadaka versem iyi olacak. Eleman virajı dönerken en soldan dönünce direk üstüme geldi. Baktım kurtaramayacağım, sıktım frenleri attım kendimi sağa. Ben de bi şey yok ama motorun önü dağıldı. maşa yamulmuş. Daha yeni kavuşmuştum zenime ama araya dört günlük bi ayrılık daha girdi.

talla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BLACK ZN
    @bahtiyarefe

abi çok geçmişler olsun ya keşke beraber donseydik sağlığının yerinde olması sevindirici.

sevgi ile..
    [CENTER]34 UVR 93[B][U][/U][/B][/CENTER]

[CENTER][SIZE="2"][B]HATALI DEĞİLSEM ARAYIN[/B][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][/CENTER]

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    Yine kötü haberler gelmeye başladı, kaza haberleri. Arkadaşlarımın son derece dikkatli kullandıklarına eminim. Zaten dikkat ediyorum genelde hep kusur karşı tarafta. Gerçekten çok şanssız kazalar. Geçmiş olsun İsmail ve Bahtiyar :(

Acaba her an karşı taraf hata yapabilecekmiş gibi hareket etsek ve yavaş gidiyor olsak bile daha da yavaş gitmeyi tercih etsek, bu kazaları dahada aza indirgeyebilirmiyiz ? Çünkü bu kaza mesajlarınızı okudukça inanın ben çok üzülüyorum ve korkuyorum. Ne olur daha dikkatli olalım. Herşey can sağlığımız için. Tekrar hepinize geçmiş olsun.

Sevgiler,
    ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

canyerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS DAKAR
    @bahtiyarefe&ismaill
    arkadaşlar çok geçmiş olsun.Sizlerde bişe olmaması sevindirici.
    Can YERLİ
    06 YC 502

gerigelenadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    ...ZEN oscar adayı...

bizim zeytinler yavaş yavaş sinemada görünmeye başladı...

aşağıdaki kare dondurmam gaymak flminden.

filmin konusu

Muğla’da dondurmacı olan Ali Usta gittikçe insanların tercihi olmaya başlayan büyük dondurma markalarına karşı var olma mücadelesi vermektedir. Bunun için de bir yandan dondurmasının reklamını yapmaya çalışırken bir yandan da yeni aldığı dondurma motoruyla köy köy dolaşmaktadır. Kasabanın haylaz çocukları ise Ali Usta’nın sarı motoruna ve tabii ki içindeki dondurmalarına göz dikmişlerdir. İlk uygun fırsatta da motoru çalarlar. Borçla aldığı dondurma motorunu bıraktığı yerde bulamayan Ali Usta öfkeden delirir ve motorunu, kendisini yok etmek isteyen büyük dondurma markalarından birinin çaldığını düşünerek tek tek bayilerden motorunun hesabını sormaya başlar...

FİLMİN LİNKİNE GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN

http://www.dondurmamgaymak.com/

Türkiye'yi 2007 Oscar'larında “Dondurmam Gaymak” temsil edecek. Babam ve Oğlum, İklimler, 5 Vakit, Organize İşler, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? gibi önemli filmlerin arasından sıyrılanan ve Oscar yolunda ilerlemeye hak kazanan “Dondurmam Gaymak” filminin ekibi 2007 Mart ayında gerçekleşecek Oscar töreni için yoğun bir çalışma temposu içine girmiş bile...

KİMSE MOTORUMU ÇALAMAZ

reDragon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn
    kaza yapan arkadaşlara büyük geçmiş olsn.
    @antikacı
    herzamnki gibi süpersin
    125 ZN
    06 ZN 181

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @ismaill, bahtiyarefe
    çok geçmiş olsun arkadaşlarrrrrrr, Allah korumuş..

@all
    kill_nill'e katılıyorum arkadaşlar, nerede olduğumuzun pek bir önemi yok, sonuçta hepimiz geçiş sırasında o coşkuyu, duygu yoğunluğunu yaşadık ve de en önemlisi, motosikletin ruhunu, motosiklet kullanmanın ayrıcalığını, farkını hissettiğimize inanıyorum. Saygılar..

darkform - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - Wolf 125 Classic
    @ antikacı
    süpermiş be

@ all
    eet beyler cevap bekleyen arkadaşlarla ilgilenelim:
    http://www.zenscooclub.com/teknik_sorular.asp

ii gunner.
    SYM Wolf 125 Classic

naciçino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bahtiyar efe ve ismail büyük geçmiş olsun

arkadaşlar biraz daha dikkat edelim lütfen gitcegimiz yere biraz gec kalsak ne olur sanki hayatımızdan önemli değil dimi (bahtiyar efe abim bu senin için geçerli ) tekrardan büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    ii akşamlar arkadaşlar az önce yazdığım mesaj eski bir ananosmuş özürler.......
    ]

naciçino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar cumartesi gününü unutmadınız dimi bekliyorum inşallah hava güzel olur da motorla çıkabilirim yagmurda çıkmıyorumda evet korkuyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler