Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Bisan Senatör

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Sağol kardeş, Doktor baktı marş motoru falan dedi, sonra onun sağlam olduğunu görünce marş otomatiğine byine baktı, ensonunda çıktı meretin hastalığı,Meğersem kutup başları oksitlenip kabloyu inceltmiş farlar marlar yanıyor ama moturu marş basacak enerjiyi veremiyor. 2 gün boşuna binemedim. Bir şey daha öğrenmiş olduk..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    bu motor kadar hantal bir motor görmedim baksana kasaya gemi gibi bir de motor 80 i geçmiyor motor küçük kalıyor içinde çekişide düşük tipine diyecek yok ama bisan olması durumu kurtarıyor...
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    as t1
    motor aslında hantal değil büyük ve ağır olması iyi ama işte motor çok küçük kalıyor enaşağı 250 cc falan olsa anca kurtarıcak
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    Alıntı ddh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motor kadar hantal bir motor görmedim baksana kasaya gemi gibi bir de motor 80 i geçmiyor motor küçük kalıyor içinde çekişide düşük tipine diyecek yok ama bisan olması durumu kurtarıyor...
    o kadarda değil tmm biraz hantal tabikide ama 80 geçmiyo kısmı abartı yani gazı sonuna kadar açtığında iki kişi düzlükte 110u görüyorum. Ama normalde 80-90 arası kullanıyorum motorumu. Ayrıca ağır olması bence dez avantaj değil çok büyük avantaj. Çok daha oturaklı gidiyor. Bir kaç kere 150 rs tipi scooter kullandım çok garip geldi bana sanki bisikletten inip kayakaya binmek gibi. Amaç pizza dağıtmak değilde binip gezinti yapmak ise senatör gayet güzel bir motor. Ayrıca 2 kişi sorunsuzca 120 km yolu 80-100km hızla hiç kontak kapatmadan gittim ve gayet olumlu not aldı benden bunuda diğer ufak tip scooterların yapması biraz zor.

Ama bu cumartesi bi galeriye burgman 400 sormak için gittim orda bi tane 2004 Piaggio X9 500ie ve 2006 burgman an650 deneme sürüşü yaptım. Burgman 650 acayip bişey inanılmaz özellikle triptronik modda kullandım scooter değil o hatta motor bile değil çok başka bişey.

Motosikleti
    as t1
    kolpa kardeş fiyatı nekadar dediler an650 yi
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    fiyat konuşmadık ben zaten an400 bakıyordumda galerici çok canayakın bi insandı bak üzerine bindiğin motor değil al bi şunla tur at gel dedi
    o da o sırada sırada an400 baktı varmı arkadaşlarında diye. O bahaneyle bindim motora yoksa alabilceğim bi motor değil ama sanırım 20.000ytl fln fiyatı.
    Bir tanede 7.000ytl ye füme 2004 an400 varmış ve 8000km imiş önümüzdeki hafta ona bakmaya gidicem. motor temizse fiyattada 6.500 a razı olursa onu almayı düşünüyorum. Malesef senatörü takasa saymadı çünkü.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Selam Kolpa Kardeş,
    Sendemi Brütüs Diyecem şimdi, Tek Başina Kaldim Bisanci Olarak Burda Sanirim,
    Bence Motor Almak Için Biraz Daha Bekle Kişa Doğru Kampanyalar Artiyor. Bisan Satma Işini çabuklaştir En Doğrusu Bu Olur

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadarda değil tmm biraz hantal tabikide ama 80 geçmiyo kısmı abartı yani gazı sonuna kadar açtığında iki kişi düzlükte 110u görüyorum. Ama normalde 80-90 arası kullanıyorum motorumu. Ayrıca ağır olması bence dez avantaj değil çok büyük avantaj. Çok daha oturaklı gidiyor. Bir kaç kere 150 rs tipi scooter kullandım çok garip geldi bana sanki bisikletten inip kayakaya binmek gibi. Amaç pizza dağıtmak değilde binip gezinti yapmak ise senatör gayet güzel bir motor. Ayrıca 2 kişi sorunsuzca 120 km yolu 80-100km hızla hiç kontak kapatmadan gittim ve gayet olumlu not aldı benden bunuda diğer ufak tip scooterların yapması biraz zor.
    Kardeş yapma senatörün ne kadar büyük motor olduğu söylemeye bile gerek yok motoru kasaya göre küçük kalıyor bir de hızını gerçek bir motorla ölçsen iyi olur çünkü benim dediğim gerçek hızdı......
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

Motosikleti
    yok ybr ile karşılaştırdım söylediğim rakam doğrudur.
    ewt motoru kesinlikle 250lik olsa çok daha iyi olur.
    ama genede fiyatına göre gayet iyi yani mondial 151 fln almaktansa bunu almak çok daha mantıklı biraz yawaş olmakla beraber gideceğin yere 2 kişi diğer modeller göre çok daha konforlu gidebilirsin.

Alıntı muratoygur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Kolpa Kardeş,
    Sendemi Brütüs Diyecem şimdi, Tek Başina Kaldim Bisanci Olarak Burda Sanirim,
    Bence Motor Almak Için Biraz Daha Bekle Kişa Doğru Kampanyalar Artiyor. Bisan Satma Işini çabuklaştir En Doğrusu Bu Olur
    Walla niyeti bozdum ben bi kaç tanede burgman buldum benimki satılırsa hemen düşünüyorum almayı bankadan kredi çekip.
    Buda ilanıdır:
    http://www.sahibinden.com/temiz_2006...QQdisplayitem?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Kolpa kardeş fiyatı öldürmüşsün, 2600 e rahat satarsın. Aman diyim. Tertemiz motor satılırmı o fiyata kardeş. Valla 3 ay evvel tanışsaydık hemen alırdım motor senden
    Bende burgman istiyom ama kız arkadaşım istemiyo. İllada araba al diyo üşüyor garibim

Motosikleti
    yamaha stickerlerı nasıl ama
    walla 3 de 5 inde değilim satılsın hayırlı birisine o önemli. hafta sonu piaggio x9 ve an650 kullandıktan sonra ii ce kafaya koydum üstüne kredi çekip hemen alıcam bi burgman.
    bu arada benim kız arkadaşımda tam tersi motor meraklısı oldu iyice sayemde
    şimdiden üzerindeki montun üzerinde suzuki yazıyor hatta çantası bile var suzuki logolu...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha stickerlerı nasıl ama
    walla 3 de 5 inde değilim satılsın hayırlı birisine o önemli. hafta sonu piaggio x9 ve an650 kullandıktan sonra ii ce kafaya koydum üstüne kredi çekip hemen alıcam bi burgman.
    bu arada benim kız arkadaşımda tam tersi motor meraklısı oldu iyice sayemde
    şimdiden üzerindeki montun üzerinde suzuki yazıyor hatta çantası bile var suzuki logolu...
    Haklısın aga benimde içime soktun şeyanı. Bende burgman istiyorum. Yanlız seneye alacam ben, çünkü bunun borcu anca biter. O zamnda iyi paraya satarsam olur. Bana baya yavaş geliyor. Diğer yönlerden sıfı geçer.
    not Yanındaki hanım mı?

Motosikleti
    ewt ta kendisidir...
    hatta montuda bundan:
    http://www.joerocket.com/productJO.cfm?products_id=1360
    sarı suzuki yazılı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    250 Dolar tutmuş. Deri sanırım. Bende almıştım kışın çok iyi yazın terletiyor,HAyırlı olsun güle güle kullansın..

Motosikleti
    yok yaa e-bayden aldım açık arttırmadan 139$a geldi + 40$ da kargo verdim...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    Kışın zor oluyor kaldıracam bu motoru ya bacaklarım üşüdü. Ne yapsakki üşemisin.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    nerdesiniz hey millett :=)

Motosikleti
    ben artık sizden değilim
    sonunda bugün muradıma erdim 2004 laciver burgmanımı kapımın önüne çektim. acayip bişi yaa burgman.
    benim senatör satılık ilgilenenler msj atsın çok uygun fiyata vericem.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Suziki Gs 500E
    HAYIRLI OLSUN Kolpa çok sevindim senin adına, Allah bizede nasip eder inşallah. Kaça aldın sıfırmı resimleri bekliyoruz ona göre

Motosikleti
    buyurun resimini
    2004 model immobilizer lı 14000km

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler